Hoşgeldiniz!

batı

Cash Flow - Af Yoktur Batı Yakasında 03:35
Cash Flow - Af Yoktur Batı Yakasında 122.198 izlenme - 5 yıl önce Cash Flow - Af Yoktur Batı Yakasında
Binlerce Profesörün Anlatamadığını Dört Dakikada Anlatan Adam 05:10
Binlerce Profesörün Anlatamadığını Dört Dakikada Anlatan Adam 26.621 izlenme - 1 yıl önce Avrupa ve dünyanın geri kalanı arasındaki uçurumu ve sonuçlarını anlatan Trabzon spor taraftarı. Adamın dibidir kanımca. Dersçıkarmak ümidiyle İyi seyirler.
Trojan Games - Seks Olimpiyatları 02:10
Trojan Games - Seks Olimpiyatları 25.812 izlenme - 3 yıl önce Batı ahlakının bir adım ötesi olsa gerek.O kırılma riskini hiç düşünmeden bu yeni spora başlamak isteyecek nice yiğitler çıkar bu topraklardan.. İyi seyirler.
Batı Roman Çiftetelli 2014 (Korg Pa80) Mustafa Seykan 04:01
Batı Roman Çiftetelli 2014 (Korg Pa80) Mustafa Seykan 35.282 izlenme - 4 yıl önce Batı Roman Çiftetelli 2014 (korg Pa80) Mustafa Seykan
Fethullah Gülen : Batı Türkiye'ye Müdahale Etsin AKP Hükümetini Düşürsün 02:14
Fethullah Gülen : Batı Türkiye'ye Müdahale Etsin AKP Hükümetini Düşürsün 8.740 izlenme - 2 yıl önce FETÖ terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen, Mısır televizyonuna yaptığı konuşmada, açıkça Batı dünyasının Türkiye'ye müdahale etmesi ve mevcut hükümeti devirmeleri gerektiğini söyledi.
Bir Avuç Dolar İçin..film Müzik 02:57
Bir Avuç Dolar İçin..film Müzik 36.972 izlenme - 7 yıl önce stereo a fistful of dollars by ennio morricone
Bir Zamanlar Batıda Filmin Efsane Müziği 03:30
Bir Zamanlar Batıda Filmin Efsane Müziği 16.149 izlenme - 7 yıl önce bir zamanlar batıda once upon a time in the west 1968 yılında sergio leone tarafından yönetilen epik spagetti western filmi. film müziğini efsane besteci ennio morricone yapmıştır.
Lys edebiyat  -filegitim- hafıza teknikleriyle edebiyat 09:18
Lys edebiyat -filegitim- hafıza teknikleriyle edebiyat 30.077 izlenme - 8 yıl önce hafiza teknikleriyle edebiyat
Serdar Ateşer - Batı Kanadı 04:37
Serdar Ateşer - Batı Kanadı 12.274 izlenme - 6 yıl önce
Batı Yakası - 4 Gün Önce Klip 2009 03:49
Batı Yakası - 4 Gün Önce Klip 2009 19.490 izlenme - 9 yıl önce orjinal video klip_2009
Benim Hala Umudum Var 03:38
Benim Hala Umudum Var 45.742 izlenme - 9 yıl önce güzel günler bizi bekler,eyvallah dersin geçer gider.
Sinop Davul Zurna Ekibi - Sinop Çiftetellisi 04:23
Sinop Davul Zurna Ekibi - Sinop Çiftetellisi 10.544 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Batı Karadeniz Oyun Havaları - 4 Çıkış Tarihi: 15.08.2001 Dance
Galatasaray'ın Yeni Teknik Adam Adayları Belli Oldu 04:30
Galatasaray'ın Yeni Teknik Adam Adayları Belli Oldu 18.217 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da Roberto Mancini'nin istifasıyla boşalan teknik adamlık koltuğu için öne çıkan adayları sizler için inceledik.
Büyük Taarruz (1922) - Kurtuluşa Giden Yol 09:09
Büyük Taarruz (1922) - Kurtuluşa Giden Yol 1.373 izlenme - 5 ay önce Kurtuluş Savaşı'nın askeri safhasını bitiren Büyük Taarruz'u en kısa ve akılda kalacak şekilde detaylara girmeksizin anlatan bir çalışma. DFT Tarih kanalından alınmıştır.
Singapur Kezbanları ve Erkeklerin Dramı 04:40
Singapur Kezbanları ve Erkeklerin Dramı 5.200 izlenme - 2 yıl önce Batılı çiftler ile Singapurlu çiftleri farklı dallarda kıyaslamışlar. Singapur baya tanıdık geldi.
İngiltere'nin İlk Müslüman Travestisi Olan Eski Asker 00:28
İngiltere'nin İlk Müslüman Travestisi Olan Eski Asker 5.690 izlenme - 3 yıl önce Bu abimiz kadın olmak istiyormuş geçer diye orduya katılmış geçmemiş.Kadın olmuş.Sonra daha ne ilginç şeyler yapabilirim demiş.Müslüman olmuş.Sonra müslüman bir adamla evlenmiş.Asıl bomba şimdi bu adamın etrafındaki kadınlar neye benziyorsa artık bu adam karısının travesti olduğunu bilmiyormuş.Onlar ermiş cihadına biz çıkalım keremetine.
Yunanistan Myknos'da Eğlence  Biz Hala Manuel 06:34
Yunanistan Myknos'da Eğlence Biz Hala Manuel 4.569 izlenme - 2 yıl önce sakallı şeriatcı amcalar avrupa gezilerinden döndüklerinde yof şo ateisd betido neler var öyle hö hö hö falan derlerdi demekki buymuş olay Ahhh Ah Yanı başımızda ne güzellikler var ama biz gidip göremiyoruz buda insana bayabi koyuyor be hacı.
Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı Türkçe Altyazılı Fragman 02:33
Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı Türkçe Altyazılı Fragman 7.129 izlenme - 4 yıl önce Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı Türkçe Altyazılı Fragman
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 00:26
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 4.827 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı Hocamızın siyonistleri de beğenmediğini görebildiğimiz tatlı bir vidyo. Ben de vidyonun ayrıntılarını bilmiyorum o nedenle sadece yayınlamak istedim. Şu ruy-i zeminde Türkün en muteber alimi olduğu şayi olan Hocamızın zat-ı devletlerüne Allah sıhhat ve afiyet versün de daha nice seneler memalik-i etrakı tenvir eylesin inşaallah.
schubert 01:57
schubert 7.602 izlenme - 8 yıl önce avusturyalı besteci. yaklaşık 600'ün üzerinde şarkı, 9 senfoni (ünlü "bitmemeiş senfoni"nin de içlerinde bulunduğu), operalar, çok sayıda oda müziği ve piyano parçaları bestelemiştir. schubert%u2019in müziği, hümanist özelliğiyle insanları kucaklar. İnanılmaz bir melodi zenginliği vardır.
Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 05:45
Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 3.582 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin geleceği adına oldukça önemli etkinliklerden biri olan Yerli Malı Haftası 12-18 Aralık tarihleri arasında yapılmaktadır. Ancak ne yazıkki yetercince önem verilmemektedir. Bu da yetmezmiş gibi her geçen gün ithal ürünlere ve yabancı markalara olan ilgi bilinçli ya da bilinçiz olarak sürekli artmaktadır. Efe Aydal bu konuya dikkat çekmek için oldukça güzel bir video hazırlamış. İzliyoruz... Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=ev82c5jQENk Yerli malı, yurdun malı her TÜRK onu kullanmalı!
Celaleddin Rumi Bir Gecede 70 Kere mi? 03:08
Celaleddin Rumi Bir Gecede 70 Kere mi? 5.379 izlenme - 2 yıl önce Tasavvuf kitaplarındaki sapıklıkları anlatıyor arkadaş.. Bir gecede 70 kere mi? Yok e.. a.. ali sami!
Berlin Duvarının Yıkılışı - (1989-Mehmet Ali Birand) 05:05
Berlin Duvarının Yıkılışı - (1989-Mehmet Ali Birand) 863 izlenme - 6 ay önce Rahmetli Mehmet Ali Birand'ın efsanevi programı 32,Gün'ün, Berlin duvarının yıkılışı ile ilgili kısmı. İyi izlemeler.
Dj Bigbax 01:25
Dj Bigbax 10.489 izlenme - 10 yıl önce yok bişi
Prof Dr Ahmet Arslan  Felsefe ve Hayat 01:08:54
Prof Dr Ahmet Arslan Felsefe ve Hayat 514 izlenme - 3 ay önce 24 Ocak 20017 Tarihinde Ege Üniversitesi Etnografya Müzesinde gerçekleşen Ahmet Arslan'ın "Felsefe ve Hayat" Başlıklı konuşması. Ahmet Arslan , konuşmasında Doğu Toplumlarında Felsefenin Olmadığından, Özgürlük, Demokrasi, Akıl, Bilim gibi başlıklardan bahsederek, örneklendirerek bu günün Türkiye'si ile ilişkilendirerek, Felsefenin "Hayat" üzerindeki etkisini içeriyor. Yaklaşık 25 dk'lık bir bölümü de soru cevapdan oluşuyor.
Yavaş internet 01:00
Yavaş internet 22.905 izlenme - 9 yıl önce adsl hayatımıza girdi gireli o eski günlerimizi unuttuk birden. neydi o yavaş internet 56k fax modemle çektiğimiz çileler. ama şimdi de adls nin bugünkü hızlarından şikayet eder olduk. İşte teknoloji...
Tutttuğunu Öp Modası - Kiss Cam 03:06
Tutttuğunu Öp Modası - Kiss Cam 4.906 izlenme - 3 yıl önce Batının ergenleri yeni bir vine akımı çıkarmışlar.kameraya kiss cam diye bağırıp gözüne kestirdiğin birinin dudaklarına yumuluyorsun.Yine batının ahlaksızlığıyla sınandığımız bir video.izliyoruz efenim
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 02:08
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 6.405 izlenme - 4 yıl önce Danimarka'da TV 3 kanalında yeni başlayan Dating programı çerçevesinde bir genç kadının vücudunun üst kısmı sanki tişört varmış gibi boyandı.
Elif Çağlar - Sen Ne Sanmıştın | Hafif Batı Müziği (HD Audio) #2 05:20
Elif Çağlar - Sen Ne Sanmıştın | Hafif Batı Müziği (HD Audio) #2 5.063 izlenme - 3 yıl önce Elif Çağlar: vokal Serkan Özyılmaz: piyano Volkan Topakoğlu: kontrbas Onur Alatan: Davul Müzik Evi Aralık 2013 / Kayıt: Serhat Ersöz / Mixing: Serhat Ersöz / Mastering: Serhat Ersöz / Styling: Sade İstanbul / Fotoğraf: Akif Çelikel / Grafik: Özeren Gökçe Şarkı Sözleri: Ne kadar alışmışız kırmaya Ne kadar şartlanmışız hep almaya Ne kadar kolay özür dilemek Ne büyük olay karşılığında af görmemek Sen, hep sen, hep sen Nereye kadar hep ben, hep ben Nerdeyiz bizler onlar Neden yanındakiler hep tekil şahıslar Ben üzgünüm, kalbim artık yoruldu Yok şimdi, eskiden çoktu sabrım, zamanım "Ay yeter ki sen mutlu ol canım" hallerim Aaahh benim o hallerim... Sen ne sanmıştın? Birden af mı edecektim İşte, sen oralardasın Bana bu kadar uzaksın Sen ne sanmıştın? Sözler hep yalandan mı Mızıkçılık ortada kalandan mı? Yok, ben hep burdaydım Ben hep burdayım Ben hep burdaydım Ben üzgünüm, kalbim artık yoruldu Yok şimdi, eskiden çoktu sabrım, zamanım "Ay yeter ki sen mutlu ol canım" hallerim Aaahh benim o hallerim... Sen ne sanmıştın? Birden af mı edecektim İşte, sen oralardasın Bana bu kadar uzaksın Sen ne sanmıştın? Sözler hep yalandan mı Mızıkçılık ortada kalandan mı? Yok, ben hep burdaydım Sen ne sanmıştın? Birden af mı edecektim İşte, sen oralardasın Bana bu kadar uzaksın Sen ne sanmıştın? Sözler hep yalandan mı Mızıkçılık ortada kalandan mı? Yok, ben hep burdaydım Ben hep burdayım Ben hep burdaydım Sen, hep sen, hep sen Nereye kadar hep ben, hep ben, hep ben Sen, hep sen, hep sen Nereye kadar hep ben, hep ben, hep ben Ne kadar alışmışız kırmaya Ne kadar şartlanmışız hep almaya
Yabancı Dizi Müziği Game Of Thrones Piyano Enstrümantal Tahtların Oyunu Giriş Film Müzikleri Ana 02:54
Yabancı Dizi Müziği Game Of Thrones Piyano Enstrümantal Tahtların Oyunu Giriş Film Müzikleri Ana 10.459 izlenme - 4 yıl önce GÜNEŞ YAKARTEPE " Game Of Thrones CNBC e Televizyon Dizisi Film Müziği" Eserinin Senfonik (Çok sesli) Eşlik Notalarını ve armonilerini yazdı, Çalmakta olan Orkestraya eşlik ederek Akustik Piyano ile çaldı. Game of Thrones bugüne kadar yapılmış en büyük dizi yatırımıdır. Farklı ülkelerde eş zamanlı çekim yapan ekibi, kusursuz çekim mekanları, ilgi çekici diyalogları, zengin karakter ve olay örgüsü ile her bölüm sonunda insana "Lan gene mi sıkıcı dünyama geri döndüm" dedirten cinsten bir dizidir. Benim Game of Thrones ile tanışmam biraz zorunlu oldu desek yeridir. Game of Thrones'un başladığı 1 aylık süre içerinde günde yaklaşık 3-4 tane Game of Thrones konulu yazı, resim veya video görmem üzerine ben de bir merak 1. bölümü izlemeye karar verdim. Bir dizi izlemeyi umuyordum ama adeta bu bölüm başlı başına bir film gibi hissettirmişti. Gerçekten hiçbir dekordan kaçmamış, onlarca çekim mekanı kurup en güzel şekilde konuyu işlemişlerdi. Ondan sonra her hafta izleyen bir takipçisi oldum ben de. Game of Thones Konu Nasıl Bir Dizi dir? Game of Thrones Konusu Nedir Nasıl Bir Dizidir? Game of Thrones bugüne kadar yapılmış en büyük dizi yatırımıdır . Farklı ülkelerde eş zamanlı çekim yapan ekibi, kusursuz çekim mekanları, i... Game Of Thrones Dizisi Fragmanı (HD) İzle - Türkçe Game of Thrones dünyada milyonlarca hayranı olan Türkçe olarak Taht oyunları olarak çevirilebilecek İngiltere'de çekilmiş Amerikan yapım... Game Of Thrones 3. Sezon 4. Bölüm Full HD İzle Gameof trones izle, game of thrones full hd izle, game of thrones 3. sezon bölümleri izle. HBO Televizyon Grubu HBO, Sex and the city, Kardeşler Takımı gibi tanınmış diziler yapmış bir Amerikan paralı televizyon grubudur. HBO yani Home Box Office Game ... Game Of Thrones 3. Sezon 5. Bölüm Full HD İzle Gameof trones izle, game of thrones full hd izle, game of thrones 3. sezon bölümleri izle. Game Of Thrones 3. Sezonunda Bizi Neler Bekliyor? Dizi, 2. sezon ilk bölümüyle 8.3 milyon izleyici kitlesine ulaştı.3.sezon da diziden bu performansı bekleyen yapımcılar aynı ekiple y... Game Of Thrones 3. Sezon Yeni Karakterleri HBO yapımı, ülkemizde de Cnbc-e 'nin yayınladığı son dönemin en gözde dizisi Game of Thrones, geçtiğimiz Haziran ayında sezon finalini y... Game Of Thrones 3. Sezon 3. Bölüm Full HD İzle Gameof trones izle, game of thrones full hd izle, game of thrones 3. sezon bölümleri izle. Karakter Önizlemesi Tyrion Lannister Tyrion Lannister Tywin ve Joanna Lannister'ın üçüncü ve en genç çocuklarıdır Cüce olduğu için Küçük Şeytan ya da Yarım Adam olarak da çağrılır Kitap serisinin önemli POV karakterlerinden biridir Tyrion Tywin Lannister ve eşi Joanna'nın üçüncü çocuğudur Tyrion doğduğunda ikiz olan Jaime ve Cersei dokuz yaşındaydı Annesi onu doğururken öldü ve bu durum hayatı boyunca babasının ondan nefret etmesine neden oldu Tyrion babası ve ablası tarafından sürekli dışlanarak büyümüştür Bu portalda yazar yazdığı kitapları ve Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin kitapları hakkında bilgi edinebilirsiniz Türkiye de henüz ilk 5 kitap yayınlanmıştır 1 kitap hariç diğer kitaplar 2 kısım halinde yayınlanmıştır Kitapları Türkçeye Sibel Alaş 1 çevirmiştir Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yayınlanan kitapları Taht Oyunları 2010 Orjinal ismi A Game of Thrones 1996 Kralların Çarpışması 2011 Orjinal ismi A Clash of Kings 1998 Kılıçların Fırtınası 2012 Orjinal ismi AHikayeleri" olarak bilinen 3 kitaplı ek seri vardır Gezgin Şövalye Orjinal isim Türkiye'de yayınlanmadı Yeminli Kılıç Orjinal isim The 2003 Türkiye'de yayınlanmadı Gizemli Şövalye Orjinal isim Türkiye'de yayınlanmadı Kitaptaki bölümlere dayanarak ortaya çıkan ek romanlarda vardır Ejderhanın Kanı Orjinal isim Blood of the Dragon Haziran 1996 Türkiye'de yayınlanmadı Ejderhanın Yolu Orjinal isim Path of the Dragon Aralık 2000 Türkiye'de yayınlanmadı Krakenin Kolları Orjinal isim Arms of the Kraken Ağustos 2002 Türkiye'de yayınlanmadı DİZİ FİLM MÜZİĞİ GAME OF THRONES KLASİK BATI MÜZİĞİ SENFONİ ORKESTRA CNBC-E TV DİZİ TAHT OYUNU PİYANO SENFONİK FON MÜZİKLERİ EKONOMİ PORTALI HABER ENSTRÜMANTAL HATTI TÜRKİYE EKONOMİ TELEVİZYON HAFTALIK YAYIN AKIŞI MÜZİĞİ TELEVİZYON BEYAZ CAM SENFONI SENFONİSİ SENFONİLERİ SENFONİSEL YAYLI NEFESLİ KEMAN ÇELLO VİOLA KARAOKE EZGİ SLOW SÖZSÜZ MELODİ EZGİSEL MELODİK MELODİSEL YEMEK FAN MÜZİĞİ HAFİF MÜZİK PİYANO ESER ÇALGISAL ŞARKI TÜRKÜ ESER SÖZLERİ TÜRKÜ BENİ AKOR ANONİM SAZ BAĞLAMA PİYANİST GENÇ KAROKE YABANCI HAFTALIK YAYIN AKIŞI ŞAN OPERA BALE DİZİ İZLE FULL HD STRİNG