Hoşgeldiniz!

Batı Şeria Videoları İzle

Filistin'in En Genç Gazetecisi - Janna Jihad 02:59
Filistin'in En Genç Gazetecisi - Janna Jihad 1.284 izlenme - 8 ay önce Haberin tamamı: http://aljazeera.com.tr/al-jazeera-oz... Henüz 10 yaşında. Kendisini 'gazeteci' olarak tanımlıyor. Sosyal medyayı kullanarak elindeki küçük kamera ile Batı Şeria'dan 'bildiriyor'. Amacı işgal altındaki ülkesinin sesini bütün dünyaya duyurmak olan Filistinli Janna Jihad ile konuştuk.
Filistinli Kadın Muhabiri Canlı Yayında Vurdular! 00:49
Filistinli Kadın Muhabiri Canlı Yayında Vurdular! 22 izlenme - 1 yıl önce Batı Şeria'daki İsrail saldırılarını görüntüleyen Ürdün Televizyonu ekibi kurşunların hedefi oldu. Televizyonun Filistinli kadın muhabiri canlı yayında saldırıyı anlatırken İsrail askerleri tarafından kolundan vuruldu. Ne işin var orda evladım demedende geçmiyor, iyi seyirler diliyoruz.
Eli bıçaklı İsrailli, Filistinlilere Yardım Edenlere Saldırdı 00:59
Eli bıçaklı İsrailli, Filistinlilere Yardım Edenlere Saldırdı 9 izlenme - 1 yıl önce Maskeli ve eli bıçaklı İsrailli bir yerleşimci, Batı Şeria’daki Awarta köyünde Filistinlilere ait bir tarlada zeytin hasadına katılarak yardım eden İsrailli din adamı ve aktivist Arik Ascherman’a saldırdı. Batı Şeria’da Filistinlilerin yaşadığı Awarta köyünde, İnsan Hakları İçin Hahamlar Organizasyonunun Başkanı Arik Ascherman, İsrail ve diğer uluslardan aktivistlerin katıldığı zeytin hasadında saldırıya uğradı. Edinilen bilgiye göre Ascherman ve diğer aktivistler Awarta’da yaşayan İsrailli bir yerleşimcinin zeytinleri çaldığını ve yamaçtaki bitkileri yaktığını fark etti. Ascherman yangını söndürmeye gittiği sırada ise maske takmış olan İsrailli bıçağını Ascherman’a sallamaya başladı. İsrailli maskeli yerleşimcinin kendisine sözle karşılık veren Ascherman’a yumrukla saldırdığı ve cebindeki bıçağı çıkardığı görüntüler amatör kameraya yansıdı. Taş attığı, tekme salladığı Ascherman’ın uzaklaşmaması üzerine İsrailli saldırgan elindeki bıçağı Ascherman’ın boynuna dayadı. Ascherman’ı hırpalayan maskeli kişi daha sonrasında tepenin yukarısına çıkarak uzaklaştı. Maskeli kişinin bıçak darbelerinin ise Ascherman’a denk gelmediği öğrenildi. İnsan Hakları İçin Hahamlar Organizasyonunun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise saldırının ortada bir neden yokken gerçekleştiği ifadelerine yer verildi.
Yahudi Yerleşimciler Batı Şeria'da Cami Yaktı 01:02
Yahudi Yerleşimciler Batı Şeria'da Cami Yaktı 13 izlenme - 2 yıl önce Yahudi yerleşimciler Batı Şeria'da cami yaktı
 2 Filistinli vurularak öldürüldü 00:51
2 Filistinli vurularak öldürüldü 5 izlenme - 1 yıl önce İsrail askerlerinin Batı Şeria'nın kuzeyindeki Nablus'ta açtığı ateş sonucu 2 Filistinlinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Artı Eksi Dünya  6.Bölüm / Hadislerle Son 30 Yılda Gerçekleşen Siyasi Gelişmeler 50:07
Artı Eksi Dünya 6.Bölüm / Hadislerle Son 30 Yılda Gerçekleşen Siyasi Gelişmeler 3 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/188245/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya--6Bolum-/-Hadislerle-Son-30-Yilda-Gerceklesen-Siyasi-Gelismeler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo