Hoşgeldiniz!

Battle Rap Videoları

Allame - Hayaletler Ülkesi (Savaş) 03:34
Allame - Hayaletler Ülkesi (Savaş) 6.693 izlenme - 2 yıl önce Allame - Hayaletler Ülkesi (Savaş) Şarkı Sözleri Umursamazlığına düşen meteor rap Dileğin tam aksine çıkan icraat demode Biz bir avuç yalanın ressamlarına insan gode Serseri aşıkların hüsran durağı son model arabalar Para ve mutluluktan oluştur bi’ tetris Altın fanus dünya mavi boş tabakta renksiz Bir anlamda matrix hedeflere varamadan eksil Yığınla başka parça birleşip zamanla fazladan eksilt Onlarca gelecek hayalinden birini seç ve ya yap ama yalan Hiper real resim ve peynir yok ki fare kapana Şehir düştü kral mazi karanlık güçlerim buralar Kurtulmanın eşiğindeyken bile leşin düşer burada Masum yok hep suçlu var mermilerine tetiktir tercuman Zeytin dalında umutsuzdum güvercinler uçtular Bir kurban seç ve suçlu kal gururlu canının borcuna Boş ömrünün en vahim anındasın hayatın felç şu an Bi’ başka teni unut bu savaştan zevk al! Cümleler içinde kruvazörler var Zırh kuşanıp hazırlan Hayaletler ülkesinde ruhum da tanrıyı tanırlar X2 Nahoş bi’ kent varoş bi’ rapçi boş bi’ ev Yanaş temkinli etkilen bin farklı renk büyümek için sulak yer Kaç uyaksaydın dilimden düşün hatrı için kulak ver Çocuk uyan o saygıdeğer abiler hayatlarınızı silerler Üstüne basıp geçerler “sen başkasın” der seçerler Riyakar suratlarından yanlız sahtelik geçerken İstemezsin uzak olsun senin sefalet gecende Sana sabahı unuttursun garip anan reçelle İsyana tek bir insan değil binlerce ömür değer Esir almak felan yok ölümlerden ölüm beğen Bu toprağın fidanıysan hiç minnet duyma kahpeye Sen can değil nakitsin sistem bırakmıştır vadeye Anla (ANLA) düştükçe artar zamanla (ZAMANLA) Küfürler ziyanlar suçun insan olmak Soru sorma ya esaretten mutluyuz milletçe Ya da kafanda ciddi bi’ sorun var Bi’ başka teni unut bu savaştan zevk al! Cümleler içinde kruvazörler var Zırh kuşanıp hazırlan Hayaletler ülkesinde ruhum da tanrıyı tanırlar X4
Allame - Lambaya Püf De (Savaş) 04:12
Allame - Lambaya Püf De (Savaş) 2.965 izlenme - 2 yıl önce Allame - Lambaya Püf De Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Psişik (Savaş) 04:12
Allame - Psişik (Savaş) 1.977 izlenme - 2 yıl önce Allame - Psişik Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Akropolis ft Leşker (Savaş) 02:57
Allame - Akropolis ft Leşker (Savaş) 831 izlenme - 2 yıl önce Allame - Akropolis ft. Leşker Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Şah ve Piyon ft. Patron (Savaş) 02:51
Allame - Şah ve Piyon ft. Patron (Savaş) 522 izlenme - 2 yıl önce Allame - Şah ve Piyon ft. Patron Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Siyah (Savaş) 02:03
Allame - Siyah (Savaş) 515 izlenme - 2 yıl önce Allame - Siyah Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek için abone olun. Teşekkürler.
Sami Çobanoğlu Ft. Bitirim - Battle Rap 02:45
Sami Çobanoğlu Ft. Bitirim - Battle Rap 566 izlenme - 3 yıl önce Sami Çobanoğlu Ft. Bitirim - Battle Rap
Absolut-(Hadsoy Ft.deja)-Give To Me Baby 03:22
Absolut-(Hadsoy Ft.deja)-Give To Me Baby 939 izlenme - 7 yıl önce yenİ bİr parça keyİflİ dİnlemeler...;)
Allame - İki Eksik Bir Fazla ft. Kamufle (Savaş) 02:54
Allame - İki Eksik Bir Fazla ft. Kamufle (Savaş) 211 izlenme - 2 yıl önce Allame - İki Eksik Bir Fazla ft. Kamufle Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Yallah ft. Aga B (Savaş) 03:13
Allame - Yallah ft. Aga B (Savaş) 206 izlenme - 2 yıl önce Allame - Yallah ft. Aga B Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Allame - Viski Ver (Savaş) 03:02
Allame - Viski Ver (Savaş) 180 izlenme - 2 yıl önce Allame - Viski Ver Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Çiçek Abbas Rap Battle 01:22
Çiçek Abbas Rap Battle 105 izlenme - 1 yıl önce İki battle efsanesinin birleşimi. Oyuncular Çiçek Abbas : Rabbit (Eminem) Şakir : Papa Doc Yer : Alibeyköy (Detroit)
Allame - Mesele (Savaş) 03:10
Allame - Mesele (Savaş) 141 izlenme - 2 yıl önce Allame - Mesele Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
Kızıltan Ft. Sajm - Beni Azdir (Battle Rap - 2011) 02:25
Kızıltan Ft. Sajm - Beni Azdir (Battle Rap - 2011) 294 izlenme - 5 yıl önce KızıLtaN Ft. SajM - Beni AzdiR (BattLe Rap - 2011) Malatya Record
aşk-ı memnu rap - another battle 03:45
aşk-ı memnu rap - another battle 324 izlenme - 6 yıl önce
Allame - Mutlak ft. Taki (Savaş) 03:08
Allame - Mutlak ft. Taki (Savaş) 95 izlenme - 2 yıl önce Allame - Mutlak ft. Taki Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek için abone olun. Teşekkürler.
Allame -  Varsayım ft. Ağaçkakan (Savaş) 03:12
Allame - Varsayım ft. Ağaçkakan (Savaş) 94 izlenme - 2 yıl önce Allame - Varsayım ft. Ağaçkakan Şarkı Sözü: Bu parçanın şarkı sözü ileri ki günlerde eklenecektir. Savaş Albümünden diğer parçaları dinlemek, için kanalımızı takip edip, abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.
xasin feat semih d.&aglot - kurt kapanı 03:28
xasin feat semih d.&aglot - kurt kapanı 134 izlenme - 5 yıl önce
fuzzy ft osman can temel prim bekleme  battle rap 03:03
fuzzy ft osman can temel prim bekleme battle rap 81 izlenme - 5 yıl önce beğen paylaş destek olwww.facebook.com/cenkayaz35
Battle Rap 00:34
Battle Rap 95 izlenme - 5 yıl önce
Hiphop İçin Battle - Tommy L.s&kero&sebura&pamas 03:45
Hiphop İçin Battle - Tommy L.s&kero&sebura&pamas 63 izlenme - 5 yıl önce kayıtları rahatsız records'da alınan şarkının mix&mastering işlemleri pamas'a aittir. keyifli dinlemeler.
Mc Pötibör Vs. Mc Arazi (Battle İn Kartal) 01:50
Mc Pötibör Vs. Mc Arazi (Battle İn Kartal) 129 izlenme - 8 yıl önce rep sokakta doğdu bunu da yazmaz kitaplar
son sayım - battle part.2 00:46
son sayım - battle part.2 73 izlenme - 6 yıl önce www.myspace.com/sonsayim @ www.facebook.com/sonsayim
Ayko Bouv - Herif Manyak 02:36
Ayko Bouv - Herif Manyak 76 izlenme - 5 yıl önce Ayko bouv Herif Manyak
Bedel Vs Rapsa Hayat 01:32
Bedel Vs Rapsa Hayat 50 izlenme - 6 yıl önce
Battle Eris A.k.a Dr.rıme Dmo. 01:24
Battle Eris A.k.a Dr.rıme Dmo. 35 izlenme - 4 yıl önce battleris ceza sagopa muhabbet sokrat st alpa gun shah rantez bana bir masal anlat baba Binkat aglarim dördüde birden Fatih korkmaz instrumental baet 2. sezo...
Berk Batu Kaos Tadında 02:42
Berk Batu Kaos Tadında 15 izlenme - 1 yıl önce Ankarada Çalışmalarına devam eden Berk Batu "Kaos Tadında" parçası ile karşınızda Berk Batu "Kaos Tadında" Kayıt -- PYRO ART Mix -- SEZ Söz -- Berk Batu https://www.facebook.com/piyadesipahi... Yeni Projeler İçin Beklemede Kalın !!
Son Sayım - Battle Tokatı 01:10
Son Sayım - Battle Tokatı 23 izlenme - 4 yıl önce
Antioxidan - Adrese Teslim Diss Hücre 01:30
Antioxidan - Adrese Teslim Diss Hücre 17 izlenme - 2 yıl önce diss hücre
Robert - Bir Battle 03:27
Robert - Bir Battle 30 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/robertsrapwww.myspace.com/robertraps www.twitter.com/robertraps