Hoşgeldiniz!

Battlefield Videoları İzle

Battlefield 1 - Mermisi Biten Kadın Oyuncu Mermi İsterse 00:29
Battlefield 1 - Mermisi Biten Kadın Oyuncu Mermi İsterse 32.883 izlenme - 1 hafta önce Battlefield 1 oyunununda mermisi biten kadın oyuncunun diğer oyunculardan mermi/şarjör istemesi ve sonrasında olanlar.
Battlefield 3 - GavatField 3 DLC [Türkçe Dublaj] 01:46
Battlefield 3 - GavatField 3 DLC [Türkçe Dublaj] 149.318 izlenme - 3 yıl önce Yayında ve Yapımda Emeği Geçenler: Komiser Rıfat: Murat Engin Ekin Deli Cengiz: Murat Engin Ekin Pilot Şakir: Murat Engin Ekin Arif: Murat Engin Ekin
Zahit - Bizi Tan Eyleme 03:11
Zahit - Bizi Tan Eyleme 137.316 izlenme - 3 yıl önce Zahit Bizi Tan Eyleme - Full Versiyon [HD] (Muhteşem Türkü)
Battlefield 1'de Osmanlı Askerinin Türkçe Konuşmaları 04:59
Battlefield 1'de Osmanlı Askerinin Türkçe Konuşmaları 12.156 izlenme - 5 ay önce Merakla beklenen EA tarafından 30 agustos günü açık beta olarak karşımıza çıkan Battlefield 1'de Osmanlı'da yer alıyor.İngilizlere karşı yapılan savaşta Osmanlı askerlerinin konuşmaları da yer almaktadır.
Psikopat Osmanlı Askeri - Battielfield 1 00:29
Psikopat Osmanlı Askeri - Battielfield 1 6.051 izlenme - 3 ay önce Bugün piyasaya çıkan bf1 oyunundan Osmanlı askerinin kahramanlığını ve gözü karalığını anlatan güzel bir sahne. Daha fazla anlatıp spoiler vermeyeyim.
Battlefield 4 Oyununda Aşmak 4 - Piyade Oyuncusu - BooglyOgllyHD 02:50
Battlefield 4 Oyununda Aşmak 4 - Piyade Oyuncusu - BooglyOgllyHD 3.881 izlenme - 3 ay önce Adam bütün takımı indirdi, Allah'ın bir kulu da görmedi. Ya adamlar kör ya da herif görünmez. Ama nerden, nasıl saldıracağını biliyor ve nişan almasıda gayet iyi, Kanalı - https://www.youtube.com/user/BooglyOgllyHD
Battlefield 1 Gelibolu Yarımadası - Fragman 00:30
Battlefield 1 Gelibolu Yarımadası - Fragman 4.473 izlenme - 3 ay önce Nam-ı değer Gelibolu Yarımadasına işgalde bulunan İngilizler ve mağdur olan Avusturyalılar yada Oh olmuş desem - tabii efsanevi Muharebeden (8 1/2 Ay) sonra İstanbul'un işgali 3. Kasım 1918 - 23. Eylül 1923 kadar yinede gerçekleşti ve gerisi malumunuz.
Gerçek Hayata Uyarlanan Battlefield 1 03:38
Gerçek Hayata Uyarlanan Battlefield 1 2.143 izlenme - 3 ay önce İnsanlık tarihinin gördüğü en büyük savaşlardan biri olan 1. Dünya Savaşını konu alan efsane oyun gerçek hayata uyarlandı. Yani gerçek hayattan esinlenilen bir oyun olan Battlefield 1 tekrardan gerçek hayata uyarlanmış oldu. İtalya-Almanya arasındaki savaşı konu alarak gerçek hayata uyarlanan oyunun videosu yoğun bir emeğin sonucu olarak karşımıza çıkıyor.
BattleField 4 Oyununda Aşmak 2 - Atak Helikoper Pilotu TURB0_Banskuuu 04:06
BattleField 4 Oyununda Aşmak 2 - Atak Helikoper Pilotu TURB0_Banskuuu 4.116 izlenme - 5 ay önce Kendisi bu videoda sadece TOW MiSSiLE roketi kullanarak yaptığı montajı sergiliyor. Atak helikopter kullanmak zor iş, Tow Missile kullanmak ise çok daha zor bir iş. Ancak bu zorluğuna rağmen kullanmayı başarıp bir kaç JET düşürebilirseniz, inanın keyfine diyecek yok. Eğer Atak Helikopteri kullanmayı becerirseniz, oyun içerisinde ciddi bir ölüm makinasına dönüşüyor. Beri yandan Gunner (silahçı) tabir edilen yardımcı pilotunuzla uçtuğunuz için, siz ayrı o ayrı bir ölüm makinası oluyor. TOW Missile'ın şöyle bir özelliği var; roketi attıktan sonra hedefe siz yönlendiriyorsunuz. Helikopterin burnunu hareket ettirerek, roketin hedefi bulmasını sağlıyorsunuz. Göründüğü kadar kolay bir iş değil. Özellikle JET vururken. Yeteneklerini sergilerken yaptığı montajda 10 numara 5 yıldız olmuş. Özellikle seçtiği müzik ve senkronizasyon harika. İyi seyirler Neden 2? Daha önce izlemedi iseniz, BombinoSniper isimli rus bir sniper videosu yükelemiştik. İzlemenizi tavsiye ederim. https://www.youtube.com/watch?v=J-nJwf2qK1c
Korkunçlu Canlı Yayın ! Saat 20 00'da ! 00:31
Korkunçlu Canlı Yayın ! Saat 20 00'da ! 10.450 izlenme - 1 yıl önce https://www.younow.com/BurakOyundaVR Selamlar Dostlar ! Sevdiğim oyunları oynarken anlatarak videolar çekiyorum. Asıl amacım oyunlarda geçemediğiniz yerleri gösterirken aynı zamanda eğlendirmekte. İyi Günler İyi Oyunlar !
Türkçe Minecraft Hexxit - Yeni İtemler - Bölüm 5 09:13
Türkçe Minecraft Hexxit - Yeni İtemler - Bölüm 5 12.158 izlenme - 3 yıl önce Hexxite Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz. Önceki Bölümler
Türk Kızı Savaş Oyunu Oynarsa 01:24
Türk Kızı Savaş Oyunu Oynarsa 10.976 izlenme - 3 yıl önce Ünlü savaş oyunu Battlefield oynamaya deneyimini ilk kez yaşayan kadının heyecanı diline vuruyor ve ahlar vahlar arasında heyecan giderek artıyor.
Battlefield 2 Silah Sesleri Müziği 01:40
Battlefield 2 Silah Sesleri Müziği 19.127 izlenme - 8 yıl önce
Battlefield 4 Commander Mode Trailer 01:44
Battlefield 4 Commander Mode Trailer 1.317 izlenme - 8 ay önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır !
Battlefield Vietnam (Multiplayer) - Oynanış 33:49
Battlefield Vietnam (Multiplayer) - Oynanış 1.877 izlenme - 1 yıl önce Battlefield: Vietnam (kısaca BF Vietnam ya da BFV), Electronic Arts firmasının, Battlefield: 1942'den sonra, Battlefield serisi için hazırladığı ikinci video oyunudur. Oyun, Armando "AJ" Marini tarafından tasarlanmış, Digital Illisions CE isimli firma tarafından Kanada'da geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından, 14 Mart 2004 tarihinde Kuzey Amerika'da; daha sonraki günlerde ise dünyanın geri kalanında piyasaya dağıtılmış Vietnam Savaşı'nı konu edinen, birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Oyun; Ho Chi Minh patikası, Hue Muharebesi, la Drang Vadisi, Flaming Dart Operasyonu, Khe Sahn Muharebesi ve Saygon Muharebesi gibi gerçek tarihe dayanan geniş haritaları içermektedir. Oyun kısaca N.V.A olarak adlandırılan Kuzey Vietnam ve Vietkong ile kısaca U.S olarak adlandırılan ABD ve Güney Vietnam arasında gerçekleşmektedir. 15 Mart 2005'te, oyun EA tarafından Battlefield: Vietnam: Redux adıyla güncelleştirilmiştir. Bu güncellemeler, 1.01, 1.02, 1.1, ve 1.2 sürümlerini, yeni araçları, haritaları ve "Battlefield: Vietnam: World War II Mod" isimli II. Dünya Savaşı konulu genişleme paketini içermektedir.
Battlefield 3: Bölüm 1 08:12
Battlefield 3: Bölüm 1 4.532 izlenme - 3 yıl önce Battlefield 3: Bölüm 1
Gavatlarla Battlefield 3 - Bölüm 3 33:13
Gavatlarla Battlefield 3 - Bölüm 3 5.128 izlenme - 3 yıl önce Gavatfield 3
battlefield 2 yükleme 08:35
battlefield 2 yükleme 3.830 izlenme - 6 yıl önce dersçi iş başında.
Türkçe Minecraft Hexxit - Tekrar Başladık - Bölüm 3 13:43
Türkçe Minecraft Hexxit - Tekrar Başladık - Bölüm 3 4.965 izlenme - 3 yıl önce Eğlenceli,Az Küfürlü ve En Önemlisi Zevkli Videolarmı Aradığınız Şeylerden Daha Fazlası Hepsi Kesinlikle Bu Kanalda ! Abone Olun http://bit.ly/1hOQmvN Face...
Battlefield 1 Gameplay Teaser Trailers And Cinematic Trailer 01:36
Battlefield 1 Gameplay Teaser Trailers And Cinematic Trailer 284 izlenme - 1 ay önce Battlefield 1 Gameplay Teaser Trailers and Cinematic Trailer E3 2016 Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Kanalıma Abone Olarak Ve Vidiolarımı Paylaşarak Bana Yardımcı Olabilirsiniz Lütfen; Küfürlü ve aşağılayıcı yorumlara cevap vermeyin. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir. Unutmayın ki videoları beğenmeniz beni daha fazla video çekmem için teşvik ediyor. Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.
Battlefield 3 - Bölüm 2 27:37
Battlefield 3 - Bölüm 2 5.610 izlenme - 3 yıl önce
Battlefield 4 Kurulum ve directx sorunu çözümü 00:56
Battlefield 4 Kurulum ve directx sorunu çözümü 4.053 izlenme - 3 yıl önce battlefield 4 nasıl indirilir izleyin
Battlefield 4 Bölüm 1 08:19
Battlefield 4 Bölüm 1 1.471 izlenme - 3 yıl önce Battlefield 4 Oynuyoruz Bölüm 1 Kısa Bölüm Battlefield, birinci şahıs nişancı ve üçüncü şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Serideki oyunların dağıtımcısı Electronic Arts firması, geliştiricisi ise Digital Illusions CE'dir. Seride ilk olarak II. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı gibi tarihsel konular ele alınmış, daha sonra ise modern savaşa geçilmiştir. Ayrıca Battlefield: 2142 ile bilim kurguya da değinilmiştir. Battlefield'ı diğer savaş oyunlarından ayıran en büyük özelliği oyuncuların savaş araçlarını kullanabilmesidir. Bu savaş araçları tanklar, uçaklar, zırhlı personel taşıyıcılar, helikopterler, uçaksavarlar, askeri cipler vb. araçlardır. Oyun içinde istenilen silah ve silahın yanında bulunan savaş araç gereçleri kullanabilmektedir. Tabii ki bu silah paketlerini kendine has asker sınıfındaki oyuncular kullanır. Örneğin bir tanksavar biriminin silah paketini alırsanız tanksavar biriminin bir askeri olursunuz.
Minecraftta Pro Olun! - Kılıç,yay,çakmak,olta Nasıl Kullanılır? - Pvp Taktikler 05:25
Minecraftta Pro Olun! - Kılıç,yay,çakmak,olta Nasıl Kullanılır? - Pvp Taktikler 2.764 izlenme - 2 yıl önce Minecraft'ta Pro Olun! MCSG Birincisi Olun! PVP Taktikler! Kılıç,Yay,Çakmak,Olta Nasıl Kullanılır? MCSG'de Her Oyunu Nasıl Kazanırım? MCSG Birincisi Nasıl Olunur? Minecraft'ta Nasıl Pro Olunur? Kılıç Nasıl Kullanılır? Yay Nasıl Kullanılır? Çakmak Nasıl Kullanılır? Olta Nasıl Kullanılır?
Battlefield 1942 - Jenerik (2002) 02:24
Battlefield 1942 - Jenerik (2002) 1.653 izlenme - 1 yıl önce Ea gamesin meşhur oyun serisi battlefieldın ilk oyununun jenerik videosudur. Müziği ve kendine has oynanış tarzıyla birçoğumuzun unutamadığı bir oyundur. Seri gitgide gelişse de ilk oyununun yeri apayrıdır. Birçok insan bu oyunu internet cafelerin yeni yeni yaygınlaştığı dönemde tanıdı.
Battlefield Heroes Tanıtım 20:00
Battlefield Heroes Tanıtım 3.182 izlenme - 4 yıl önce Battlefield heroes oyununu tanıtır
Battlefield 4 Helikopter Kullanmanın B.kunu Çıkartmak (Profesyonellik İçerir) 11:33
Battlefield 4 Helikopter Kullanmanın B.kunu Çıkartmak (Profesyonellik İçerir) 969 izlenme - 1 yıl önce Battlefield 4 oyununu oynayan dostlarım bilirler. Helikopter, uçak gibi araçları kullanmak uzmanlık ister. İşte bu işi çözmüş, hatta profesyonelce oynayan arkadaşı izliyoruz. Her şeyi geçelim, tek başına iki kişilik iş yapması ayrı bir profesyonllik. Yani pilotluk, yardımcı pilotluk tarafını kullanıyor.
Battlefield 4 Türkçe Rap (Uğur Yılmaz Feat Dj Murad) 02:10
Battlefield 4 Türkçe Rap (Uğur Yılmaz Feat Dj Murad) 2.419 izlenme - 3 yıl önce Ne zamandır aklımda olan bişeydi:D Bu videonun bendeki yeri ayrı.Doğal olarak insan daha çok beğeni vs bekliyor :D Sadece montaj için 4 saat uğraşmakta cabasıydı ki muhteşem bi montaj söz konusu değil :D Öğrenmem o kadar vaktimi aldı.Umarım beğenirsiniz :D
E3 2003 - EA Games 15:03
E3 2003 - EA Games 987 izlenme - 7 ay önce Video oyunu fuarı Electronic Entertainment Expo'nun (E3) 2003'teki etkinliğinde EA Games'in (günümüzde sadece "EA") prömiyerini gerçekleştirdiği oyunlardan görüntüler. Sırasıyla: Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII, Harry Potter: Quidditch World Cup, The Sims 2, 007 Everything or Nothing, Need for Speed Underground, Medal of Honor: Rising Sun, The Lord of the Rings: The Return of the King.
Battlefield 4 - 2 Saniyelik Bıçak Videosu 00:02
Battlefield 4 - 2 Saniyelik Bıçak Videosu 2.536 izlenme - 3 yıl önce Battlefield 4 - 2 Saniyelik Bıçak Videosu