Hoşgeldiniz!

Battlefield Hardline Videoları İzle

Battlefield Hardline (E3 2014) 06:31
Battlefield Hardline (E3 2014) 1.670 izlenme - 3 yıl önce Battlefield Hardline
Battlefield: Hardline - Biber Gazı Bizde Kafa Yapıyor 45:51
Battlefield: Hardline - Biber Gazı Bizde Kafa Yapıyor 1.367 izlenme - 3 yıl önce Battlefield: Hardline
Battlefield Hardline Gameplay 07:19
Battlefield Hardline Gameplay 1.075 izlenme - 3 yıl önce The much rumored Battlefield Hardline has finally shown its teeth, in a seven minute gameplay video we're introduced to the world of cops and robbers. The vi...
Battlefield Hardline (Oynadık!) 09:35
Battlefield Hardline (Oynadık!) 827 izlenme - 3 yıl önce Battlefield Hardline (Oynadık!)
Battlefield Hardline - Multiplayer Heist (Soygun) Modu 23:31
Battlefield Hardline - Multiplayer Heist (Soygun) Modu 445 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline İçin İkinci Multiplayer (Çok Oyunculu) Kısım İle Karşınızdayım. Bu Sefer Heist (Soygun) Modunu Konuk Alıyorum. Bu Online Modda İki Tane Takım Oluyor. Biri Polis, Diğeri Hırsız Oluyor. Ve Hırsızlar Soygun Yapmaya Çalışırken Polisler Onları Engellemeye Çalışıyor. Açıkçası Mod Benim Hoşuma Gitti. Battlefield Serisine Bu Tip Farklı Bakış Açılarının Getirilmesini Olumlu Buluyorum. Zaten Oynarken De Eğleniyorum. Takım Oyunu Ön Planda Olduğu İçin Bireysel Başarılarımın Sonuçta Pek Bir Anlamı Olmasa Bile Güzel Oyunlar Çıkıyor. Yenmek Veya Yenilmekten Çok Alınan Tadın Önemli Olduğu Kanısındayım. Lakin Takım Halinde Bir Şey Yapmamanın Battlefield İçin Anlamdışı Olduğunu Da Göz Önünde Bulundurmak Lazım. Mümükün Mertebe Battlefield Oyunlarını Arkadaşlarınızla Yani Takımınızla (Gerçek Anlamıyla Squad Da Diyebiliriz.) Oynamanızı Tavsiye Ederim. Bunun Yanında Eğer Tanıdığınız Yoksa Battlelog Üzerinden Oyun Delisi Klanına Girerek Birbirinizle Her Platformda Tanışabilir Ve Oyun Oynayabilirsiniz. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 9. Bölüm: Soygun 33:27
Battlefield Hardline 9. Bölüm: Soygun 476 izlenme - 2 yıl önce Büyük Bir Bina Ve İçi Düşman Dolu... Bu Binayı Kat Kat Temizleyerek Hedef Dairemize Ulaşıyorum. Tabi Aksiyon Planımız Da Gayet Güzel. Battlefield Hardline Yavaştan Sona Geliyor. Sondan Bir Önceki Bölümdeyim. Dananın Kuyruğu Bu Bölümde Kopuyor. Bana Kalan Sadece Yüzleşmek Oluyor. Çünkü Görülecek Bir Hesabım Var. Olay Sadece Maddi Olsa Çaldığım İle Yetinirdim. Lakin Battlefield Hardline İçin Bir Bölüm Daha Var. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu 05:39
Battlefield Hardline’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu 666 izlenme - 2 yıl önce Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield Hardline‘ın sistem gereksiniminleri belli oldu. Ayrıca bugün itibarıyla oyunun open betası da EA tarafından indirmeye sunulmuş durumda. Serinin hayranları, konusu itibarıyla oyuna şüpheyle yaklaşsa da yayınlanan oynanış videolarına göre, Battlefield Hardline kendisine yeni hayranlar edineceğe benziyor. Adeta hırsız-polis kovalamacasına dönerek bambaşka bir senaryoyla gelen oyun 17 Mart‘tan itibaren tam sürümüyle piyasada olacak. Battlefield Hardline’ın açıklanan sistem gereksinimleri ise şu şekilde: Minimum: İŞLETİM SİSTEMİ: WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (KB971512 güncelleme) İŞLEMCİ: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz, Intel Core i3/i5 2.4GHz RAM: 4 GB RAM EKRAN KARTI: ATI Radeon HD 5770 (1 GB), NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB) DEPOLAMA: 60 GB DIRECTX 11 Tavsiye edilen: İŞLETİM SİSTEMİ: WINDOWS 8 64-BIT (KB971512 güncelleme) İŞLEMCİ: INTEL QUAD-CORE CPU, AMD SIX-CORE CPU RAM: 8 GB RAM EKRAN KARTI: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 760 GRAFİK HAFIZA: 3 GB DEPOLAMA: 60 GB DIRECTX 11
Battlefield Hardline Oynuyoruz - Conquest Mode 16:11
Battlefield Hardline Oynuyoruz - Conquest Mode 983 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar battlefield yeni oyunu betadali hardline sizler için tüm modlarıyla oynadık. 1. bölümümünz conquest modu olacaktır. Umarım beğenirsiniz. Abone olmayı unutmayınız. İyi Seyirler
Battlefield Hardline - Heist Bank Job Bölüm 2 09:58
Battlefield Hardline - Heist Bank Job Bölüm 2 470 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline 2. bölümümüze hoş geldiniz. Bu bölümde sizlere heist bank job modunu çektik. Hırsız polis kapışmasına hazır olun. Abone olmayı unutmayın.
Battlefield Hardline 8. Bölüm: Tank 39:10
Battlefield Hardline 8. Bölüm: Tank 317 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline İçin Aksiyon Zamanı... Eski Battlefield'lardan Özlediğim Bir Araca Biniyorum. Tank Sürenindir. Bunun Dışında Kızını Hiçe Sayan Bir Babanın Dramını Ve Kızının Garipliğini Görüyorum. Konusu Gittikçe Garipleşen Bir Battlefield Hardline Olmuş. Ne Oldum Dememeli Ne Olacağım Demeli... Polis Başladık, Lakin Tutuklama Huyumuz Devam Etse De Artık Başka Biriyiz. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 7. Bölüm: Zarar Ziyan 30:17
Battlefield Hardline 7. Bölüm: Zarar Ziyan 303 izlenme - 2 yıl önce Battle Hardline'ın Bu Bölümünde Güzelim Bir Malikaneyi Baştan Aşağı Dağıtıyorum. Bütün Camlar Tuzla Buz Oluyor. Düşmanıma Bana Bulaşarak Gerçekten Hata Ettiğinin Mesajını Vermek İstiyorum. Tabi Bu Arada 10'larca Koruma Beni Alt Etmekle Uğraşıyor. Lakin Kahramanlar Asla Ölmez. Ölse Bile Yeniden Doğarlar. Çünkü Bu Bir Oyun, İsmi De Battlefield Hardline... Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline Kanepeyle Hırsız Kovalamaca 02:05
Battlefield Hardline Kanepeyle Hırsız Kovalamaca 304 izlenme - 2 yıl önce Evet başlıktanda anlayacağınız gibi Battlefield Hardline 'da bulunan bir easter egg ile araba yerine bir kanepe sürebiliyorsunuz. Bu keyifli video TurkishPlayer farklıyle sizlerle abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın.
Battlefield Hardline Multiplayer Fragman 01:32
Battlefield Hardline Multiplayer Fragman 312 izlenme - 3 yıl önce 2014'te düzenlenen Gamescom festivalinde yayınlanan Battlefield Hardline oyunun kurtarma multiplayerı üzerine özel olarak çekilen fragmanı.
Battlefield Hardline Gameplay (Single Player) 12:41
Battlefield Hardline Gameplay (Single Player) 276 izlenme - 3 yıl önce Battlefield Hardline oyunun 2014 Gamescom'da yayınlanan gameplay videosu. Oyun içi görüntülerinden oluşan videoda on iki dakikalık bir savaşın videosu karşınıza geliyor.
Battlefield Hardline 5. Bölüm: Gizli Hatalar 24:20
Battlefield Hardline 5. Bölüm: Gizli Hatalar 188 izlenme - 2 yıl önce "önceki Bölüm Battlefield Hardline'da..." Diyerek Dizi Edasıyla Söze Girmeye Gerek Yok. Çünkü Bu Bir Oyun... Bunu Biri Oyun Yapmıcılarına Söylesin. Günümüzde Bölüm Bölüm, Parça Parça Oyun Satmak Moda Oldu. Gerçi Battlefield Serisinde Multiplayer İçerikler Dışında Henüz Ekstra Hikaye Satıldığını Görmedim. Umuyorum Olmaz Da. Hele Bir De Hatalarla Dolu Bir Oynanışa Ekstra Para Vermek Herkesin Sinirini Bozabilir. Gerçi Siz Buna Hata Da Demeyebilirsiniz. Oyunun Size Gösterdiği Gibi İlerlerseniz Sorun Olmaz. Lakin Benim Bu Bölümde Yaptığım Gibi Farklı Deneyimler Peşinde Koşarsanız; Oyun Bocalar, Yapay Zekanın Iq'su Boşalır Ve Olmayacak Şeyler Olur. En İyi Siz Battlefield Hardline'da Benim Gibi Yapmayın. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline - Hotwire Oynuyoruz 3. Bölüm 19:36
Battlefield Hardline - Hotwire Oynuyoruz 3. Bölüm 240 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümümüzde Battlefield Hardline Hotwire modunu oynuyoruz. Haritada bulunan araçları ele geçirmek veya ele geçirilen araçları yok etme görevindeyiz. Çok eğlenceli ve bol aksiyonlu bu modu mutlaka izlemelisiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayınız.
Battlefield Hardline 10. Bölüm: Son Yüzleşme 34:55
Battlefield Hardline 10. Bölüm: Son Yüzleşme 172 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline'ın Hikayesi İçin Son Bölüme Geldim Arkadaşlar. Battlefield Hardline Tam Çözümü Bitti. Klişelerle Dolu Ortalama Bir Hikaye İle Karşı Karşıyaydık. Yeri Geldi Eğlendik, Yeri Geldi Şaşırdık. Askeri Temadan Uzaklaşıp Hırsız-Polis Teması Benimsenmiş Olsa Bile Hardline, Battlefield Çizgileri Taşıyordu. Fakat Tutuklama İle Birlikte Aksiyon Dozajı Epey Azalmış Gözüktü Gözüme. Daha Uçarı Şeyler Yapabilirdik. Sürekli İlerle Düşman Temizle Ve Ara Sahne Girsin Şeklinde Olmayabilirdi, Ki Bir Önceki Bölümde Soygun Sonrası Ara Sahne Çok Güzeldi, Tank Kullanabildik, Biraz Fazla Da Olsa(!) Araba Kullandık. Ana Karakterimiz Mendoza Bizden Biri Gibiydi. Sıcaklanlılığı İle Kendini Sevdirdi. Açıkçası Eski Battlefield Oyun Karakterlerine Hiç Benzemiyordu. Sonuçta Farklı Bir Deneyim Yaşadım Ve Dolayısı İle Yaşadık. Farklı Serilerde Ve Videolarda Görüşürüz. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 2. Bölüm: Ortağını Kolla 25:27
Battlefield Hardline 2. Bölüm: Ortağını Kolla 130 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline Tam Çözümüne Her Gün Yeni Bir Bölüm İle Devam Ediyorum. Bu Bölümde Aksiyon Dozajı Biraz Artıyor. Lakin Eski Battlefield'lara Göre Daha Bir Küçük Aksiyona Giriyoruz. Çünkü Şehrin İçinde Çatışmalara Giriyoruz. Gerçi Düşmanlarımız Uyuşturucu Kartelleri Kendi Çaplarına 10'larca Kişi Olarak Örgütlenmişler. Düşmanlarımızın Radı Arkası Kesilmiyor. Bize Düşen İse Hem Görevimizi Yapmak Hem De Çatışmalardan Sağ Çıkmak Oluyor. Elimden Geldiğince Ortağım Ve Ben İyi İş Çıkarıyoruz. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 1. Bölüm: Eller Yukarı 41:42
Battlefield Hardline 1. Bölüm: Eller Yukarı 143 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline için tam çözüme başladım. Önce hikayesini ardından da multiplayer (çok oyunculu) kısmını oynayacağım. Bakalım yeni Battlefield nasıl olmuş? Açıkçası askeri konseptten hırsız-polis ilişkisine geçiş bile Battlefield serisi için başlı başına bir değişim. Yalnız oyunun isminin Battlefield 5 olmaması da kendisinin bir geçiş, deneme oyunu olduğunun işareti olsa gerek. Battlefield Hardline Alfa ve Beta süreçlerinde BF 4'ün ek paketi damgası yemişti. Battlefield 4'ün gölgesinden ancak güzel bir hikaye kısmı ile kurtulabilir. Her ne kadar menü kısmında bile önceliğin çok oyunculu kısma verildiğini görsem de, halen FPS oyunlarında hikaye kısmı (Titanfall örneğinde olmadığı gibi) önemli bir yere sahip... Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
Battlefield Hardline (FRAGMAN) 01:26
Battlefield Hardline (FRAGMAN) 132 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline (FRAGMAN)
Battlefield Hardline Soundtrack - Oh My Darling 03:25
Battlefield Hardline Soundtrack - Oh My Darling 196 izlenme - 2 yıl önce Video copyrights reserved by SanerDK Music: Run The Jewels - Oh My Darling Dont Cry Şarkı sözleri: [Intro] Darling-d-d-darling Dar-dar-dar-dar-d-ling Oh my Oh my [Verse 1: El-P] Fuck the law, they can eat my dick, that's word to Pimp Hol up (You are now listening to Run the Jewels 2) Fuck the law, they can eat my dick, that's word to Pimp I don't fuck with or talk, like all these fuckin' imps Style violent, give a fuck if you deny it, kids You can all run naked backwards through a field of dicks Fuck the world, don't ask me for shit, that's word to B.I.G I dreamt we owned the world, but I've woken up and it don't exist, Soak it in, I need no assist, you can't slap my wrist, I don't owe you shit Trust me, I'm a doctor DOOM, oper- Rate of my pulse, won't raise a bit [Verse 2: Killer Mike] Tip-toe on the track like a ballerina Ski mask, in a Pontiac Catalina It's obese, female opera singer You can run the jewels, or lose your fingers Me and El-P got time to kill, got folks to kill, on overkill He hangin' out the window, I hold the wheel One black, one white, we shoot to kill That fuckboy life about to be repealed That fuckboy shit about to be repelled fuckboy Jihad, kill infidels Allah Akbar, boom from Mike and El [Verse 3: El-P] Life is hell, death's a bitch and these fubar rulers getting rich I cop a zip, it opens up, I smoke it up, go home and fuck C'est la vie girl, when in Rome I gave the face, please pay with dome My business card says you're in luck I do two things, I rap and fuck [Verse 4: Killer Mike] I fuck and rap I tote the strap, I smoke the kush, I beat the puss I read the books, did the math Don't need a preacher preachin' on my behalf No teacher can teach my arrogant ass I'm blowin' on crippy while readin' inscriptions that's written by Egyptians and sippin' on whiskey Ay, baby you with me? [Hook] Oh my Don't cry (x4) [Verse 5: El-P] [Whip Crack] We run this spot like a Chinese sweatshop Don't stop, work it work it till chest pop Cardiac arrested, I'm so invested I'm self-invented, that no illusion, there's no confusion you see the future, you fear the future I've seen the truth and I'm so deluded I been a better bad guy than I been better than bad Been a bit a bully talk beating in my chest in fact I'm a half stack from a rack I been around the block, babe, I know a few facts Maniac, brainiac, run go tell them that ATLien, NY felon rap [Verse 6: Killer Mike] Handle me wrong I'm snappin' Show up at your class, what's happenin'? Schoolyard bully with a fully automatic Heart full of pain and a head full of havoc Everybody stepped on the kid and I'm letting them have it Havoc Leaving they momma to say "what happened?" Who gon buy my baby a casket? Fuck that bitch I'm a bastard [Verse 7: El-P] Megablast, I'm mega lit On Highway 6 and I'm not strapped in I don't crash, bitch, I just skid You got the cash, I'll make the trip I make the trip, you better pay Done worse for less, don't make my day I'm not from Earth, from far away I bust through chests like baby greys [Verse 8: Killer Mike] Runnin' the jewels of the game Whippin' the mix is like chickens of 'caine Spittin' the sentence again Parents is livid again Kids is just fuckin' insane Pointin' that pistol and fist for the chain Reppin the symbol like they in a gang Delivery dope like a dosage of dope or a noseful of coke for a junkie or fiend [Hook] Oh my Don't cry(x2)
Battlefield Hardline - Multiplayer Takım Mücadelesi 33:10
Battlefield Hardline - Multiplayer Takım Mücadelesi 104 izlenme - 2 yıl önce Fps Multiplayer Hastası Bir Oyuncu Olarak Neden Daha Önce Bu Tarafta Video Çekmedim Bilmiyorum. Lakin Ben Diğer Oyunlardan Zaman Buldukça Bol Bol Fps Multiplayerları Oynuyorum. Gerek Battlefield Olsun; Gerek Call Of Duty Veya Titanfall Olsun; Gerekse De Crysis Veya Destiny Olsun, Saatlerce Zamanımı Harcamışımdır. Çünkü Gerçekten Seviyorum. Hazır Battlefield'ın Son Oyunu Çıkmışken Çok Oyunculu Kısım İçin Bir Video Çekeyim, Dedim. Gerçi Daha Fazla Video Çekeceğim. Sadece Sizden Gelecek Yorumlar Işığında Bu Tip Videoların Sıklığına Karar Vermek İstiyorum. Bu Sebeple Videoyu Beğendiyseniz Lütfen Beğenmeyi Unutmayın. battlefield Hardline, Multiplayer Kısım Olarak Pek Battlefield'dan Farklı Değil. Oynanış Olarak Verdiği Hissiyat Çok Benziyor. Lakin Yeni Oyun Modları, Yeni Haritalar Ve Polis-Hırsız İlişkisinin Betimlenmesi Bile Benim Gibi Fps Hastaları İçin Yeni Oyun Alma Sebebi... Zaten Videoda Da Bunu Görebilirsiniz. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 3. Bölüm: Kirli Para 44:51
Battlefield Hardline 3. Bölüm: Kirli Para 80 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline Tam Çözümüne Her Gün Yeni Bir Bölüm İle Devam Ediyorum. Bu Bölümde Kimin Eli Kimin Cebinde Belli Değil. İşler Karışıyor. Ortada Bir Para Var. Peki Bu Para Kimin Cebine Gidiyor. Anlamış Değilim. Bakalım Altından Neler Çıkacak? Battlefield Hardline'ın Polisiye Kurgusu Kendini Göstermeye Başlıyor. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline 6. Bölüm: Arabalı Aksiyon 38:19
Battlefield Hardline 6. Bölüm: Arabalı Aksiyon 80 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline'da hikaye garipleşiyor. Polis başladık, ne olduk.. İyi taraftan karanlık tarafa mı geçtik anlamadım. Aslında ben iyiyim ama çevrem kötü... :) Gerçekten hikaye bizi nereye götürüyor merak etmeye başladım. Gizlilik öğeleri yüzünden eski Battlefield aksiyonlarını pek göremedim. Lakin artık az puan alacağımı bile bile ben çatışmaya giriyorum. Amaç aksiyon... Zaten oyun da hareketlenmeye başladı. Battlefield Hardline'ın bu bölümünde araba ile bayağı bir kaçma-kovalama sahnesine ve çatışmaya giriyorum. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
Battlefield Hardline: Into the Jungle 00:43
Battlefield Hardline: Into the Jungle 106 izlenme - 3 yıl önce Visceral Games brings its critically-acclaimed storytelling swagger to an all new cops and criminal fantasy inspired by some of the most popular TV crime dra...
Battlefield Hardline: 6 Dakika Multiplayer Gameplay 06:31
Battlefield Hardline: 6 Dakika Multiplayer Gameplay 131 izlenme - 3 yıl önce Battlefield Hardline: 6 Dakika Multiplayer Gameplay Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Bizi takip edin! Sitemiz; http://www.baslattusu.com/ Facebook Sayfamız; https://www.facebook.com/baslattusu
Battlefield Hardline 4. Bölüm: İhaneti Gördüm 35:17
Battlefield Hardline 4. Bölüm: İhaneti Gördüm 43 izlenme - 2 yıl önce Fırtınanın Ortasında Miami'de Üstü Açık Bir Alışveriş Merkezindeyim. Tabiki Konumuz Alışveriş Merkezinin Üstünün Açık Olmasının Fırtına Gibi Kötü Hava Koşullarında Sıkıntı Çıkarması Değil. Uyuşturucu Mafyasını Durdurmaya Çalışıyorum. Galiba Bunu Tek Başıma Yapıyorum. Çünkü Güvendiğim Dağlara Kar Mı Yağıyor, Yoksa Tornado Üstü Sağnak Yağmur Mu Yağıyor Bilemiyorum. Hikaye Kendini Pek Belli Etmiyor. Açıkçası Gördüklerime De Pek İnanmıyorum. Kesin Bu İşin İçinde Bir İş Var. Battlefield Hardline Tüm Hızı İle Devam Ediyor. Herkese İyi Seyirler. oyun Delisi Kanalıma Abone Olmayı Lütfen Unutmayın.
Battlefield Hardline (Gamescom 2014) 12:38
Battlefield Hardline (Gamescom 2014) 42 izlenme - 3 yıl önce Oyunda dört farklı sınıf bulunacak. Bunlar; Enforcer, Mechanic, Operator ve Professional. Oyun modu olarak da Bloodmoney, Heist, Team Deathmatch, Turf War ve Commander isimli modlar bulunacak. Oyuncular SWAT ya da Criminals taraflarından birini seçerek birbirleriyle mücadele edebilecekler.
Battlefield Hardline Single Player Story Trailer 00:56
Battlefield Hardline Single Player Story Trailer 35 izlenme - 2 yıl önce Battlefield Hardline Single Player Story Trailer Battlefield Hardline Single Player Story Trailer Battlefield Hardline Single Player Story Trailer Battlefield Hardline Single Player Story Trailer
Battlefield Hardline (Gamescom 2014) 01:32
Battlefield Hardline (Gamescom 2014) 22 izlenme - 3 yıl önce Battlefield: Hardline, birinci şahıs nişancı türü video oyunudur. Hardline'ın tek oyunculu kısmı Visceral Games tarafından, çok oyunculu kısmı ise DICE tarafından geliştiriliyor. Hardline, önceki Battlefield oyunlardan farklı olarak asker yerine polis temalı olacak.