Hoşgeldiniz!

battlestar

battlestar galactica fragmanı 1 00:31
battlestar galactica fragmanı 1 9.059 izlenme - 7 yıl önce miğferlerindeki bir sağa bir sola hareket eden ışıkla bilimkurgu tarihinin unutulmazları arasında yerini alan saylonlar geri dönüyor. üstelik kendilerini geliştirmiş olarak. artık insanlardan ayırt edilemeyen yepyeni modelleri de var. ve bir kez daha uzayın uzak bir köşesindeki insan kolonilerini yıkıma uğratıyor savaş yıldızı galactica ve yanındaki irili ufaklı gemilerden oluşan filonun peşine düşüyorlar.
Contra - Battlestar 03:14
Contra - Battlestar 3.074 izlenme - 4 yıl önce Contra Eskilerden
battlestar galactica razor 02:04
battlestar galactica razor 2.383 izlenme - 7 yıl önce
Battlestar Galactica: The Plan Fragman 01:22
Battlestar Galactica: The Plan Fragman 965 izlenme - 4 yıl önce Televizyon Dünyasının Kült Dizilerinden Biri Olan Battlestar Galactica\'nın Uzun Metrajlı Versiyonu… filmin Yönetmeni, Dizide Komutan William Adama\'yı Canlandıran Edward James Olmos… cylon\'lar, Kendilerini Yaratan İnsanlara İsyan Etmiştir. 12 Koloni\'ye Karşı Gerçekleştirilen İlk Cylon Saldırısı Başarısızlıkla Sonuçlanır. Saldırının Amacı İnsan Yaşamını Ortadan Kaldırmaktır. Amaçlarına Ulaşmak Yani Hayatta Kalmış İnsanları Yok Etmek İçin Galactica Ve Caprica\'daki İkiz Bir Numaralar Görevlendirilir.
Battlestar Galactica (2003) Mini Dizi Fragmanı 02:06
Battlestar Galactica (2003) Mini Dizi Fragmanı 809 izlenme - 4 yıl önce Michael Rymer'ın yönettiği 2 bölümlük mini dizinin fragmanı
battlestar galactica razor fragmanı 1 02:04
battlestar galactica razor fragmanı 1 930 izlenme - 7 yıl önce
battlestar galactica: the plan - fragman 01:22
battlestar galactica: the plan - fragman 1.076 izlenme - 8 yıl önce battlestar galactica: the plan dizi serisinin son film fragmanı
Caprica - Final Sahnesi 04:39
Caprica - Final Sahnesi 450 izlenme - 3 yıl önce Yapay zeka tartışmalarının sürdüğü bu günlerde bu konuyu farklı bir açıdan ele alan dünyanın en iyi dizisi battlestar galactica'nın öncesini anlatan caprica dizisinin mükemmel final sahnesidir. Dizideki olayların bundan 150,033 yıl önce olmuş olması da insanlığın evrimine farklı bir bakış açısı sunuyor.
Battlestar Galactica Tema Müziği (2004) 00:48
Battlestar Galactica Tema Müziği (2004) 178 izlenme - 3 yıl önce Bear McCreary tarafından hazırlanan BSG ana tema müziği. Battlestar Galactica (Savaş Yıldızı Galactica), askerî bilim kurgu ve drama türündeki televizyon dizisi ve Battlestar Galactica serisinin bir parçasıdır. 1978'de Glen A. Larson tarafından yaratılan orijinal Battlestar Galactica televizyon dizisinin David Eick ve Ronald D. Moore tarafından oluşturulan yeni nesil çekimidir. İlk olarak Aralık 2003'te Sci Fi ağının yayınladığı üç saatlik miniseri ile başlayan yeni nesil seri, dört sezon devam eden ve 24 Mart 2009'da sona eren dizi ile devam etti. Peabody Ödülleri, Television Critics Association Yılın Ödülü Programı ve Emmy adaylıkları ile yazarlar tarafından olumlu eleştiriler aldı. Dizinin başrollerinde; daha önceki performanslarıyla Emmy Ödülü kazanmış ve Oscar'a aday gösterilmiş Edward James Olmos ve Mary McDonnell oynamışdır. - Vikipedi
Battlestar Galactica Online 01:24
Battlestar Galactica Online 165 izlenme - 6 yıl önce Çok güzel bir oyun.Uzay oyunu sevenlere tavsiye ederim.Oyunun Ses efektinden görüntü efektine kadar her şeyi güzel.3d oynanıyor.Ve en önemlisi İNDİRME YOK KURMA YOK.
The Battlestar Galactica Orchestra - Apocalypse (Canlı Konser) 06:16
The Battlestar Galactica Orchestra - Apocalypse (Canlı Konser) 146 izlenme - 6 yıl önce The Battlestar Galactica Orchestra - Apocalypse (Canlı Konser)
battlestar galactica online 00:45
battlestar galactica online 124 izlenme - 7 yıl önce oyunu tanıtma
Battlestar Galactica Online Official E3 Trailer 01:28
Battlestar Galactica Online Official E3 Trailer 86 izlenme - 6 yıl önce
All Along The Battlestar 06:31
All Along The Battlestar 69 izlenme - 3 yıl önce Efendim gelmiş geçmiş en iyi dizilerden Battlestar Galactica'dan derleme bir video. Sahneler "The Plan" isimli film ve 4. sezon final bölümünden. Dipnot: Dizinin soundtracki Bear McCreary tarafından hazırlanmıştır.