Hoşgeldiniz!

baturalp

Baturalp Hoca, Apartman Yengesi ve Samim 08:27
Baturalp Hoca, Apartman Yengesi ve Samim 466 izlenme - 1 yıl önce 90'ların unutulmaz dizisi Sıdıka'nın efsane karakterleri Baturalp Hoca, Apartman Yengesi ve Samim Saka'dan gündemi diş ağrısı olan bir bölüm. İzliyoruz.
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Tam Bölüm) 45:10
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Tam Bölüm) 455 izlenme - 1 yıl önce Diyeceksiniz bu herif deli manyak ... Taktı mı bişeye şeyini kopartana kadar ısrar etmekte ama yapabileceğim bişey yok bir baktım ben de şok geçirdim. Full bölüm ha ? Aman neyse , şimdi hem sitemizde bulunan " İyi günler ben Zekeriya Saka" part`ına katkı babında hem de keyifli dakikalar geçirelim diye aha bunu gönderdim... Başka biri benden önce davranmazsa devamını getiririm... Sakın öyle bişey yapmaya kalkmayın ahaley , ahdım olsun ilahi kaynaktan öyle bir yazılım desteği alırım ki şöyle, hepiniz çöker beeeeeeyyyyle helezonik kalırsınız ! DÜZGÜN DURUĞN LAYYYNNN !!! (Fff teşvik olmayınca yaratıcı yazmaya istek de olmuyor , tadım yok !) Hatsize iyi seyirler...
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Efsane Bölüm) 45:10
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Efsane Bölüm) 354 izlenme - 1 yıl önce 90'ların efsane dizisi Sıdıka'nın efsane bölümlerinden birisi. Saka ailesi Baturalp Hoca'ya yardımcı oluyor.
Sıdıka (Titanlı, Ziya enişteli, Ninjalı özel bölüm) 07:35
Sıdıka (Titanlı, Ziya enişteli, Ninjalı özel bölüm) 604 izlenme - 2 yıl önce Sıdıka dizisinde Titan saadet zincirinin tiye alındığı, Ziya enişteli özel bölüm. Ninja (Baturalp Dinçdarı) da promosyonu.
Sıdıka - İyi günler, Ben Zekeriya Saka 04:32
Sıdıka - İyi günler, Ben Zekeriya Saka 242 izlenme - 1 yıl önce Kıdemli ninja Baturalp Hoca'nın ofisinde gelişen olaylar... "Olsa da seyretsek" dediklerimizden... Ali Erkazan'a "rol yapamayan adam rolü"nden dolayı 10 puan...
öyle bişey demedim ben öyle bişey:)) 00:28
öyle bişey demedim ben öyle bişey:)) 618 izlenme - 7 yıl önce
Yasin'den Wolfteam Ezikleri 01:57
Yasin'den Wolfteam Ezikleri 345 izlenme - 5 yıl önce bakında görün
Baturalp Performans  Görevi Sunumu 01:24
Baturalp Performans Görevi Sunumu 151 izlenme - 6 yıl önce baturalp performans görevi sunumu