Hoşgeldiniz!

bavul

Periscope'ta Kızları  Valize Sokmak 07:14
Periscope'ta Kızları Valize Sokmak 78.989 izlenme - 2 yıl önce Seyahat izni mi yok anlamadım ama bir valize sığdığına göre öyle de yolculuk edebilir. Sonuçta o ortamda bulunma amacı bundan farklı bir şey değil. Neyse siz evlenmeyin de naparsanız yapın. kadirbaykal sundu.
Bavul Üzerinde Uyuyan Çocuk 00:40
Bavul Üzerinde Uyuyan Çocuk 101.028 izlenme - 5 yıl önce Yolculuk Çocuğu Çok Yormuş Olmalı Ki Bavulun Üzerinde Uyuyakalmış Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
iki dil bir bavul fragman 01:39
iki dil bir bavul fragman 30.310 izlenme - 9 yıl önce 23 ekimde sinemalarda
Bavulu Kemere Bağlamak 00:41
Bavulu Kemere Bağlamak 1.586 izlenme - 6 ay önce Taksim Meydanı’nda bir adamın valizini kemerine takarak arkasından sürüklemesi ilginç görüntü oluşturdu. Her geçen gün İstanbul’da meydana gelen ilginç olaylara yenileri eklendi. Taksim Meydanı’nda valizini kemerine bağlayarak arkasında sürükleyen adam görenleri güldürdü.
Bavul Toplamanın En Kolay Yolu 03:24
Bavul Toplamanın En Kolay Yolu 4.569 izlenme - 2 yıl önce Bavulunuzdaki yeri ekonomik kullanmak istiyorsanız videoda göstereceğim katlama yöntemleri sayesinde istediğiniz kadar kıyafet sığdırabilirsiniz.
Sahibini Takip Eden Bavul 01:13
Sahibini Takip Eden Bavul 1.280 izlenme - 1 yıl önce Bu icat bagaj taşıma derdini bitiriyor. ABD'li Travelmate Robotics isimli firmanın üretmekte olduğu bagaj sahibi neredeyse onunla birlikte geliyor. Cep telefonuyla entegre çalışan sistem önümüzdeki birkaç yılda piyasaya sürülecek.
Havaalanında Bavulların Yolculuğu 02:52
Havaalanında Bavulların Yolculuğu 1.841 izlenme - 2 yıl önce Sizler için erinmeyip bu aşamayı video yaptım demek isterdim ama maalesef sizler için yapmadım. Peki biz bunu neden videoya kaydettik? sizin için mi? Nah sizin için.. Mal kaçıracaz onun provasını yapıyoruz. Neyse izliyoruz Hipnoz içerir
Bavuldan İnsan Çıktı 00:20
Bavuldan İnsan Çıktı 2.002 izlenme - 2 yıl önce Görevlilerin şüphelendiği bavuldan kaçak bir göçmen çıktı. İtalya’dan İngiltere’ye kaçak bir şekilde gitmeye çalışan Eritreli göçmen çok ilginç bir yola başvurdu. Arkadaşının valizine giren şahıs, bu şekilde trene bindirildi. Bavuldan sesler gelince görevler İsviçre’de treni durdurarak yolcuları ve bavulu aşağı indirdi. Güvenlik görevlilerinin valizi dürtmesi sonucu, kaçak yolcu fermuarı açarak dışarı çıktı. Bu ilginç anlar ise bir amatör kameraya yansıdı.
Bana da Bir Bardak Su - Kemal Sunal 04:11
Bana da Bir Bardak Su - Kemal Sunal 3.383 izlenme - 3 yıl önce Fazla açıklama yapmaya lüzum yok. Başkasından duyduğumuzda ya da başlığı gördüğümüzde bile gülümseten unutulmaz Kemal Sunal repliklerindendir. Hiçbir büfecinin Osman'ın istediği suyu neden temin etmediği de ayrıca sorgulanmalıdır.
Valize Dünyaları Sığdırmak - Valiz'e Çok Eşya Koyma Taktiği 01:22
Valize Dünyaları Sığdırmak - Valiz'e Çok Eşya Koyma Taktiği 2.650 izlenme - 3 yıl önce Küçük bir valiziniz varsa veya valizinizin alacağından fazla kıyafetiniz, ayakkabınız vs. olduğunu düşünüyorsanız bu videoyu izlemelisiniz. Taktik çok güzel. İyi seyirler. Not: Fonda ki müziği icat edenin avradına gakayım dediğinizi duyar gibiyim..
Allame - Bavul 03:11
Allame - Bavul 325 izlenme - 9 ay önce Allame - Bavul (Yeni Klip) 2017 Bu zombi ruhen hasta, gelecek on yıl için şüpheli. Ciğerlerim sigara mevzu pay kapcak mirastan. Son günlerde yağmurlar çoğaldı, dikkattim kayıpken İyice şiirlerden nefret ettim hatta. Şu melankolik suskunluklar çoğu zaman komiktir. Acının insanlarla eşdeğer bi ortak hali yok ki. Hepimiz aynı kırgınlığı yaşasaydık şayet, biri kahrolurken başkasına gülünç olmazdı değil mi? Kaç, vaktin varken git diyor aklım. Lanet umutları on üç yıl evvel can kaybında bıraktım. Şeytanın bacaklarını kır diyor artık mantık. Unutmak yalnız bugün güzel geleceğini karartır. Yazdıkça daha da öfkeleniyorsun. Dünya kapat çeneni sesin beni deli ediyor sus, veyahut konuş, dediğin olsun. Zarardan dönme lüksün yok şu andan itibaren hiç geçer mi forsun? (hayır) Tüm hayatım bavuluma sığar, küs yaşıyorum terketti doğa. dört duvar yalnızlığıma boğar. sor hiç umudun var mı daha? Başım belada, gözyaşına terk vedalar, birlikte güçsüzüz geçilmiyor yekpare dağlar. Tek başıma suçluyum, vicdansız mahkemem mübalağa. Hem insan ol hem iyilik yeşertsin dünya ne âlâ. Sabah fenalar akşam alkol krizleri. Aitsizlik önlemim güvensiz dost ilişkileri. Yok gururun paramparça halde bak ne oldu. (Berbat ettin). Sahibim bir kara deftere yazdım insan klişeleri, Ne bekliyodun monokromum renkli yolun, dök eteklerinden taşları başka bi şans vermiyorum. Bana gözüm karardı mantık dahilinde görmüyorum. Dünya galaksinin satılık adisinden canlılar reyonu. Farzı misal öldün, dünyaya dönüp bakma şansın olsa, yalanları görürdün, parayla ters gömüldün. Hayata sor hüzünlü, zamanla imtihanı. Zor misafirin, kendiyle eş güdümlü.
Saklancanız Yeri Konturol Edin 00:55
Saklancanız Yeri Konturol Edin 2.730 izlenme - 10 yıl önce kanın kocası gelir aadam bovula girer baluvl cup aşaa
bir aylık eşya sırt çantasına nasıl sığar 01:22
bir aylık eşya sırt çantasına nasıl sığar 1.767 izlenme - 8 yıl önce paketleme profesörü - www.fwmail.net
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie tatile çıkıyor - Türkçe izle 04:38
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie tatile çıkıyor - Türkçe izle 901 izlenme - 2 yıl önce Doktor Mac Wheelie her zaman çok çalışıyor. Artık tatile çıkıp seyahat etmeyi hakketti. Ona bavulunu toplamasına yardım edelim ki uçağını kaçırmasın. Nereye uçtuğunu çok merak ediyoruz. Bizimle bir buharlı tren inşa etmek ister misin? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
iki dil bir bavul 01:40
iki dil bir bavul 1.710 izlenme - 7 yıl önce
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 1.475 izlenme - 3 yıl önce Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
Bavulun Ulaşım Aracına Dönüşmesi 02:03
Bavulun Ulaşım Aracına Dönüşmesi 208 izlenme - 1 yıl önce “Dünyanın ilk elektrik motorlu binilebilir valizi” olarak lanse edilen Modobag, 150 watt gücünde elektrikli motoruyla bir ulaşım aracına dönüşebiliyor. Kullanıcıların hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesine olanak tanıyan valiz saatte maksimum 12 kilometre hıza ulaşabiliyor.
Bir Yerden Bir Yere Gitmek Motorlu Valizle Artık Daha Kolay 03:27
Bir Yerden Bir Yere Gitmek Motorlu Valizle Artık Daha Kolay 415 izlenme - 2 yıl önce Havalimanında bavulunuzu çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz, ayrıca üstüne binip seyahat bile edebilirsiniz. Modobag denilen bu valiz ilk başta diğer valizlere benzese de, sahip olduğu eşsiz özelliği sayesinde piyasadaki diğer valizlerden oldukça kolay bir şekilde ayrılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 03:34
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 916 izlenme - 3 yıl önce Efenim Havayolu şirketlerinde unutulan eşyalar, büyük bir markete dönüşüyor. Sahiplerinin unuttuğu binlerce bavul önce ihale yöntemiyle satışa çıkarılıyor, içinden çıkan eşyalarsa piyasa değerinden çok düşük miktarlara alıcı buluyor. Havayolu marketindeki ürün çeşitliliği görenleri şaşırtıyor.
Onur Ensert - Bavul 03:54
Onur Ensert - Bavul 1.043 izlenme - 5 yıl önce Tesadüflermiş Kader (2013) - SEYHAN MÜZİK YAPIM
Fıstık Gibi 00:45
Fıstık Gibi 2.125 izlenme - 10 yıl önce
Onur Ensert - Bavul 03:54
Onur Ensert - Bavul 658 izlenme - 5 yıl önce Tesadüflermiş Kader (2013) - SEYHAN MÜZİK YAPIM
Uçaklarda Valizler Böyle Taşınıyor 01:39
Uçaklarda Valizler Böyle Taşınıyor 414 izlenme - 3 yıl önce Uçtu uçtu bagajlar uçtu. Uçak yolculuğu sırasında uçup giden ve bir daha haber alınamayan bagajların nerede olduğunu merak edenler bu görüntülere inanmayacaksınız. Fotoğraflara göre kaybolan bagajların nedenlerinin başında etiketleme ve eşleşme yanlışlıkları geliyor. Bavullara boş etiket, yurt içi uçuşlara uluslar arası transit etiketleri yapıştırılıyor, hatta hiç etiket yapıştırılmıyor ve yükleme sırasında barkotlamada büyük hatalar dönüyor. Havayolu şirketleri hatalarını ise “Sistem hatası” olarak örtbas ediyor.
Çinli Çiftçiden Elektrikli Bavul Scooter 01:32
Çinli Çiftçiden Elektrikli Bavul Scooter 833 izlenme - 3 yıl önce Çinli Çiftçi Bavulu Scooter'e çevirdi. Elektrikli Scooter Seyahat sırasında gittikçe büyüyen Hava alanlarında , Otobüs Terminallerinde kısa mesafe ulaşımı sağlayacak gibi görünüyor. Bavul scooterin altında üç tekerlek bulunuyor. Küçük elektrik motoru alt kısmına monte edilmiş. Tüm kontrolleri elcikten yapılıyor.
İki Bavul Dolusu (Çocuk Oyunu) - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu 00:44
İki Bavul Dolusu (Çocuk Oyunu) - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu 97 izlenme - 5 ay önce Sirkte çalışan iki palyaçonun, treni kaçırmalarıyla başlayan olaylar, bulundukları her yeri sirke çevirme becerileriyle, eğlenceli ve heyecanlı bir oyuna dönüşür.
İlerici Derece Oyunculuk İçeren Düğün Hikayesi 03:39
İlerici Derece Oyunculuk İçeren Düğün Hikayesi 793 izlenme - 3 yıl önce Çiftimizin tanışma hikayesini konu alan bir klip. Klipte ise dikkat çeken ileri derece oyunculuk kabiliyeti ve gereksiz özgüven duygusu olmuş... Dipnot : Hani ıslak odunla dövesin tipler vardır, neyse işte..
tatil çantası nasıl hazırlanır 01:22
tatil çantası nasıl hazırlanır 688 izlenme - 7 yıl önce tatil çantası nasıl hazırlanır
1 Anne 1 Çocuk - Kendin Yap : Bebeklerimiz için Bavul yapıyoruz 06:00
1 Anne 1 Çocuk - Kendin Yap : Bebeklerimiz için Bavul yapıyoruz 323 izlenme - 2 yıl önce Barbie ve Monster High bebekleri seyahat etmeyi çok seviyorlar. Biz de 1 Anne 1 Çocuk kanalında Barbie ve Monster High bebeklerimiz için onlara bavul yapalım dedik. İhtiyacımız olan şeyler; 1 minik kutu Bavulu kaplamak için yapışkanlı folyo Güçlü bir bant (tamir bantı gibi) Silikon tabancası Tekerlek için 2 adet düğme Bavulun sapı için bir bigudi Haydi bakalım, hemen başlayalım... Bebekleriniz için dergi yapmak için tıklayın! https://www.izlesene.com/video/1-anne-1-cocuk-kendin-yap-bebeklerimiz-icin-dergi-yapiyoruz/9125094 Bebekleriniz için süslü bir yatak yapmak için tıklayın! https://www.izlesene.com/video/1-anne-1-cocuk-kendin-yap-bebek-yatagi-yapiyoruz/9117953 1 Anne 1 Çocuk kanalında hem annelere hem de çocuklara yönelik içerikler var. Oyuncak incelemeleri, yeni başlayanlar için örgü, nail art, tırnak süsleme sanatı, diy kendin yap projeleri, Minecraft videoları, küçüklere hikayeler ve daha bir çok şey. Her hafta yeni videolar için abone olmayı unutmayın!
Valiz Düşmanı Suudi Havayolları Çalışanları 01:44
Valiz Düşmanı Suudi Havayolları Çalışanları 335 izlenme - 3 yıl önce Araplar söz konusu olunca adamlar birbirlerinin kanına doyamadılar her gün birbirlerini kesiyorlar 2 valize içindeki eşyana mı acıyacaklar.
Yürüyen Bavul Şakası 04:15
Yürüyen Bavul Şakası 160 izlenme - 3 yıl önce FUNNY Prank Videos - Sexy Bikini Prank Video - Baby Pranks. World's Funniest Gags brings tYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul ŞakasıYürüyen Bavul Şakasıo you hot and sexy bikini video, hilarious baby and much much more.