Hoşgeldiniz!

Bay Doğru Videoları

Gülben Ergen --- Bay Doğru --- 2008 04:06
Gülben Ergen --- Bay Doğru --- 2008 112.409 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen --- bay doğru --- 2008
Gülben Ergen Albümünün Yeni Klibi Bay Doğru 04:06
Gülben Ergen Albümünün Yeni Klibi Bay Doğru 56.775 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen albümünün yeni klibi bay doğru
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen - Bay Doğru 19.143 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Aşk Hiç Bitmez(2008) Şarkı Sözleri(lyrics): Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:08
Gülben Ergen - Bay Doğru 16.553 izlenme - 5 yıl önce
Gülben Ergen - Bay Doğru (Klip) 04:07
Gülben Ergen - Bay Doğru (Klip) 26.934 izlenme - 9 yıl önce www.gulbenergenfanclub.com
Bay Doğru Bayan Yanlış 04:12
Bay Doğru Bayan Yanlış 20.376 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen mükemmel klip çekmiş tebrikler...
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:11
Gülben Ergen - Bay Doğru 10.771 izlenme - 9 yıl önce gülben ergen bay doğru klip truwa_19@windowslive.com
Gülben Ergen Bay Doğru 04:11
Gülben Ergen Bay Doğru 5.139 izlenme - 9 yıl önce
Gülben Ergen-Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen-Bay Doğru 136 izlenme - 3 ay önce Gülben Ergen-Bay doğru Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman.
Gulben Ege-Bay Doğru 04:11
Gulben Ege-Bay Doğru 2.681 izlenme - 9 yıl önce suskun_kaarizma@hotmail.com
Gülben Ergen Baydoğru - Esirce 04:07
Gülben Ergen Baydoğru - Esirce 3.035 izlenme - 9 yıl önce
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:20
Gülben Ergen - Bay Doğru 33 izlenme - 1 ay önce
Bay Doğru Gülben Ergen 04:14
Bay Doğru Gülben Ergen 924 izlenme - 6 yıl önce
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:08
Gülben Ergen - Bay Doğru 766 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen - Bay Doğru
Gülben Ergen -  Bay Doğru (Canlı Performans) 04:04
Gülben Ergen - Bay Doğru (Canlı Performans) 757 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen - Bay Doğru (Canlı Performans - Gülben)
Gülben Ergen Bay Doğru 04:12
Gülben Ergen Bay Doğru 665 izlenme - 6 yıl önce bay doğru
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen - Bay Doğru 394 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
Gülben Ergen 04:11
Gülben Ergen 813 izlenme - 8 yıl önce bay doğru
Bay Doğru (Gülben Ergen) 04:14
Bay Doğru (Gülben Ergen) 378 izlenme - 5 yıl önce Aşk Hiç Bitmez (2008) - SEYHAN MÜZİK YAPIM
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen - Bay Doğru 443 izlenme - 6 yıl önce muzikoza - gülben ergen - bay doğru
bay doğru gülben ergen 04:14
bay doğru gülben ergen 314 izlenme - 6 yıl önce bu video www.lidakapsul.org tarafından yüklenmiştir
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:10
Gülben Ergen - Bay Doğru 132 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşk Hiç Bitmez Çıkış Tarihi: 27.02.2008 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
Gülben Ergen-Bay doğru 04:14
Gülben Ergen-Bay doğru 16 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen-Bay doğru Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.