Hoşgeldiniz!

bay doğru

gülben ergen --- bay doğru --- 2008 04:06
gülben ergen --- bay doğru --- 2008 112.103 izlenme - 8 yıl önce gülben ergen --- bay doğru --- 2008
gülben ergen albümünün yeni klibi bay doğru 04:06
gülben ergen albümünün yeni klibi bay doğru 56.701 izlenme - 8 yıl önce gülben ergen albümünün yeni klibi bay doğru
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen - Bay Doğru 14.836 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Aşk Hiç Bitmez(2008) Şarkı Sözleri(lyrics): Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:08
Gülben Ergen - Bay Doğru 16.529 izlenme - 4 yıl önce
Gülben Ergen - Bay Doğru (klip) 04:07
Gülben Ergen - Bay Doğru (klip) 26.883 izlenme - 8 yıl önce www.gulbenergenfanclub.com
bay doğru bayan yanlış 04:12
bay doğru bayan yanlış 20.211 izlenme - 7 yıl önce gülben ergen mükemmel klip çekmiş tebrikler...
gülben ergen - bay doğru 04:11
gülben ergen - bay doğru 10.766 izlenme - 7 yıl önce gülben ergen bay doğru klip truwa_19@windowslive.com
gülben ergen bay doğru 04:11
gülben ergen bay doğru 5.093 izlenme - 8 yıl önce
gulben ege-bay doğru 04:11
gulben ege-bay doğru 2.651 izlenme - 8 yıl önce suskun_kaarizma@hotmail.com
gülben ergen baydoğru - esirce 04:07
gülben ergen baydoğru - esirce 3.007 izlenme - 8 yıl önce
bay doğru gülben ergen 04:14
bay doğru gülben ergen 919 izlenme - 5 yıl önce
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:08
Gülben Ergen - Bay Doğru 765 izlenme - 3 yıl önce Gülben Ergen - Bay Doğru
Gülben Ergen -  Bay Doğru (Canlı Performans) 04:04
Gülben Ergen - Bay Doğru (Canlı Performans) 711 izlenme - 3 yıl önce Gülben Ergen - Bay Doğru (Canlı Performans - Gülben)
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:14
Gülben Ergen - Bay Doğru 364 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
gülben ergen bay doğru 04:12
gülben ergen bay doğru 660 izlenme - 5 yıl önce bay doğru
Bay Doğru (Gülben Ergen) 04:14
Bay Doğru (Gülben Ergen) 377 izlenme - 4 yıl önce Aşk Hiç Bitmez (2008) - SEYHAN MÜZİK YAPIM
gülben ergen 04:11
gülben ergen 812 izlenme - 7 yıl önce bay doğru
gülben ergen - bay doğru 04:14
gülben ergen - bay doğru 443 izlenme - 5 yıl önce muzikoza - gülben ergen - bay doğru
bay doğru gülben ergen 04:14
bay doğru gülben ergen 314 izlenme - 5 yıl önce bu video www.lidakapsul.org tarafından yüklenmiştir
Gülben Ergen - Bay Doğru 04:10
Gülben Ergen - Bay Doğru 128 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Aşk Hiç Bitmez Çıkış Tarihi: 27.02.2008 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman. Bir ara kendine gelince yalanı durdur, Aklındakinden kaçıyorsun. Sevdiğini söylemekte çok güzel huydur, Gecikince kayboluyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.
Bay Doğru - Gülben Ergen 04:14
Bay Doğru - Gülben Ergen 25 izlenme - 9 ay önce Bay Doğru - Gülben Ergen
Türkçe Alt Yazılı Klip Bay Doğru Bayan Yanlış 04:09
Türkçe Alt Yazılı Klip Bay Doğru Bayan Yanlış 4 izlenme - 2 ay önce Yabancılara Türkçe öğretiminde kullanılabilecek güzel bir materyal. Ahmet Gürdal Türkçe Öğretmeni
Türkçe Alt Yazılı Klip Bay Doğru Bayan Yanlış 04:09
Türkçe Alt Yazılı Klip Bay Doğru Bayan Yanlış 4 izlenme - 2 ay önce Yabancılara Türkçe öğretiminde kullanılabilecek güzel bir materyal. Ahmet Gürdal Türkçe Öğretmeni
Gülben Ergen -Bay Doğru 04:15
Gülben Ergen -Bay Doğru 5 izlenme - 9 ay önce Gülben Ergen -Bay Doğru
Gülben Ergen-Bay doğru 04:14
Gülben Ergen-Bay doğru 5 izlenme - 1 yıl önce Gülben Ergen-Bay doğru Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun. Hele senle aşk değil bu çok kurallı bir okul, Sevmedikçe kaytarıyorsun. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Yalnız tahtında otur dur o zaman. Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış Şimdi beni onlardan ayır o zaman.