Hoşgeldiniz!

bayan hakem

Bayan Hakem Faciası 01:44
Bayan Hakem Faciası 71.906 izlenme - 11 yıl önce Türkiye'de olsa diye düşünmek bile istemiyorum.
Dünyanın En Güzel Hakemi 01:37
Dünyanın En Güzel Hakemi 26.469 izlenme - 4 yıl önce Novi Pazar İle Napredak Arasında Oynanan Sırbistan 1. Lig Maçındaki Yan Hakem Güzelliğiyle Dikkat Çekti. Böyle Hakem İçin Sabaha Kadar Taç Atılır Bence.
Bayan Hakem Faciası 01:44
Bayan Hakem Faciası 110.191 izlenme - 11 yıl önce Türkiye\'de olsa diye düşünmek bile istemiyorum.
Böyle güzel hakeme hiç bu yapılır mı? 01:07
Böyle güzel hakeme hiç bu yapılır mı? 30.082 izlenme - 5 yıl önce Brezilya Atletico Goianiense ile Parana arasındaki maçta yaşanan talihsiz bir pozisyonda top maçın yan hakemi Nadine Bastos'un yüzüne gelince güzel hakem bir süre yerden kalkamadı.
Bayan Yan Hakemi Gözüne Kestiren Futbolcu 00:19
Bayan Yan Hakemi Gözüne Kestiren Futbolcu 39.442 izlenme - 5 yıl önce Bayan Yan Hakemi Gözüne Kestiren Futbolcu
Yan Hakemi Taciz Etti! 00:50
Yan Hakemi Taciz Etti! 11.499 izlenme - 4 yıl önce Juventus de Santa Catarina takımının antrenörü Celso Teixeira'nın, yan hakem Maira Americano Labes'i sözlü olarak taciz ettiği iddiası spor kamuoyuna bomba gibi düştü.
Bayan Hakemi Bayıltan Şut 01:07
Bayan Hakemi Bayıltan Şut 9.565 izlenme - 5 yıl önce Bayan Hakemi Bayıltan Şut
Bayan Hakemi Taciz Etti 00:45
Bayan Hakemi Taciz Etti 3.856 izlenme - 5 yıl önce Bayan Hakemi Taciz Etti
Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem Fernanda Colombo Uliana 02:54
Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem Fernanda Colombo Uliana 1.825 izlenme - 4 yıl önce Sportrend.blogcu.com brezilya Kupası İkinci Tur Maçında Yan Hakemlik Yapan Fernanda Colombo Uliana, Sosyal Medyada En Çok Konuşulan İsimlerden Biri Oldu. Crb İle Sao Paulo Arasında Oynanan Maçta Görev Yapan Fernanda Colombo Uliana, Güzelliğiyle Dikkat Çekti. Maçı İzleyen Kişiler Uliana'nın Güzelliği Karşısında Yaptıkları Yorumlarla Twitter'da Gündem Yarattı. Geçtiğimiz Yıl Bragantino Ve Nautico Arasında Oynanan Brezilya Serie B Karşılaşmasını Yöneten Uliana, İkinci Profesyonel Maçıyla İzleyicilerden Tam Not Aldı. Brezilya'nın Yeni Çizgi Hakemlerinden Biri Olan Uliana, Verdiği Yanlış Kararlara Rağmen Güzelliğiyle Açığını Kapatmayı Başardı.
bayan hakem yere kapaklandı 00:17
bayan hakem yere kapaklandı 1.316 izlenme - 7 yıl önce
Yüzüne Top Gelen Kadın Hakem 01:03
Yüzüne Top Gelen Kadın Hakem 1.154 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Serie B'de oynanan Atletico GO - Parana maçında yan hakem Nadine Bastos'un suratına top gelince stad yas tutmuş, çüş tabii ki o kadar değil de erkeğe gelince ben de bir şey hissetmem ama bayan olunca insanın içi cız ediyor sanki
Atarlı Kadın Yan Hakem 00:48
Atarlı Kadın Yan Hakem 615 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Paulista Ligi'nin 10. haftasında oynanan Ponte Preta - Sao Paulo mücadelesinde bir pozisyon sırasında faul bekleyip itiraz eden evsahibi takımın oyuncusu Diego Santos'a bayan yan hakem sert çıkarak fırcayı basıyor.
Bayan Hakeme Taciz 00:33
Bayan Hakeme Taciz 1.297 izlenme - 5 yıl önce Female Referee Abuse ( Bayan Hakeme Taciz )
bayan hakem 00:17
bayan hakem 933 izlenme - 7 yıl önce bayan hakem
Bayan Hakemin Hoşuna Gitti :) 01:18
Bayan Hakemin Hoşuna Gitti :) 1.105 izlenme - 7 yıl önce memocanm46
Bayan Hakeme Uçan Oyuncu 00:17
Bayan Hakeme Uçan Oyuncu 614 izlenme - 3 yıl önce Bilmem hangi lig, bilmem hangi ülke ancak aleni olan şey futbolcunun yan hakeme neredeyse bilerek diyeceğim uçma hali; Ama hakem kızımız çok hanımefendi hiç kendini bozmuyor maça aynen devam
Sempatik Bayan Hakem - Thug Life 00:16
Sempatik Bayan Hakem - Thug Life 576 izlenme - 3 yıl önce Meşhur bayan hakemin memeciğine dokunan futbolcunun yaşadığı sevinç. Ahhhhhh Ahhh. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz: http://www.izlesene.com/thuglife
Hakeme Taciz 00:45
Hakeme Taciz 911 izlenme - 5 yıl önce Hakeme Taciz
Vermaelen'in Bayan Hakemle imtihanı 00:06
Vermaelen'in Bayan Hakemle imtihanı 848 izlenme - 6 yıl önce Premier Lig'de geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan Manchester City, hazırlık karşılaşmasında Arsenal'i 2-0 ile geçti. Maçta Arsenalli oyuncu Vermaelen hızını alamayınca bayan hakeme çarptı.
Bayan Hakeme Taciz 00:45
Bayan Hakeme Taciz 416 izlenme - 5 yıl önce Bayan Hakeme Taciz
Tüm Dünya Bu Güzel Hakemi Konuşuyor! 01:38
Tüm Dünya Bu Güzel Hakemi Konuşuyor! 208 izlenme - 4 yıl önce Novi Pazar İle Napredak Arasında Oynanan Sırbistan 1. Lig Maçındaki Yan Hakem Güzelliğiyle Dikkat Çekti.
Bayan Hakeme Taciz 00:45
Bayan Hakeme Taciz 286 izlenme - 5 yıl önce Bayan Hakeme Taciz
Dünyanın En Seksi Hakemi 01:08
Dünyanın En Seksi Hakemi 191 izlenme - 3 yıl önce Şimdilik Brezilya 2. Ligi'nde çizgi hakemi olarak görev yapan ve yavaş yavaş 1. ligde de görev almaya başlayan Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo Uliana, izleyenleri güzelliğiyle büyülüyor.
Seksi Hakem 00:55
Seksi Hakem 133 izlenme - 4 yıl önce Bu Hakem Kadın Mı? :d
Bayan Hakeme Taciz! 00:45
Bayan Hakeme Taciz! 155 izlenme - 5 yıl önce Futbol Maçında Bayan Hakeme Taciz
İtalya'yı Sallayan Güzel Hakem! 00:59
İtalya'yı Sallayan Güzel Hakem! 159 izlenme - 4 yıl önce İtalya, Elena Tambini isimli 25 yaşındaki kadın hakemi konuşuyor. Kısa sürede güzelliği ve sempatik halleriyle İtalya'nın en çok konuştuğu isimlerden biri haline gelen seksi hakem için özellikle maçlara giden taraftarlar var.
Kickboks Maçını Yöneten Türk Bayan Hakem Suratına Böyle Yumruk Yedi 00:37
Kickboks Maçını Yöneten Türk Bayan Hakem Suratına Böyle Yumruk Yedi 60 izlenme - 2 yıl önce Kickboks maçını yöneten Türk hakem Bahar Önder iki sporcunun dövüşü sırasında suratına sert bir yumruk yedi. O anlarda tecrübesinin yardımıyla ayakta kalmayı başaran hakem hiçbir şey olmamış gibi devam etti.
Kayakçılara 02:45
Kayakçılara "Bayan Hakem" Motivasyonu 3 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Kayaçılardan görüntüler Bayan hakemle röportaj Antrenörle röportaj Yarış alanından görüntüler Kayakçılara "bayan hakem" motivasyonu Alp Disiplini ve Kuzey Disiplini kayak yarışmalarında görev alan kadın hakemler tarafından yarışma öncesinde, start çizgisinde yarışacak sporcuların hazırlanması ve motive edilmesinin sporcunun performansına olumlu yönde etkisi oluyor Kars'ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenen Alp Disiplini ve Kuzey Disiplini kayak yarışmalarında görev alan kadın hakemler tarafından yarışma öncesinde, start çizgisinde yarışacak sporcuların hazırlanması ve motive edilmesinin sporcunun performansına olumlu yönde etkisi olduğu belirtildi.