Hoşgeldiniz!

bayan spiker

Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 01:19
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 195.657 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın Ukrayna'yı eleyerek Dünya Kupası'na katılması halinde hava durumunu çırılçıplak sunacağını açıklayan Fransız spiker Doria Tillier sözünü tuttu.
Spiker Canlı Yayında Olduğunu Unuttu 00:13
Spiker Canlı Yayında Olduğunu Unuttu 61.237 izlenme - 6 yıl önce trabzon'da yayın yapan yerel televizyon kanalının spikeri yayında olduğunu unutunca olanlar oldu.
Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunmak! 01:22
Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunmak! 11.507 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı güzel sunucu Yanet Garcia, canlı yayına tuttuğu takım olan Tigres formasıyla çıktı. Hava durumu spikeri olan Garcia, düzgün fiziği ve güler yüzüyle reytingleri yükseltiyor.
Felaket Haberciliği Yapan Kuzey Kore Spikeri 00:59
Felaket Haberciliği Yapan Kuzey Kore Spikeri 1.136 izlenme - 2 ay önce Kuzey Kore'deki nükleer denemelerin başarılı sonuçlarını halkla paylaşan 74 yaşındaki spiker Ri Chun-hee adeta ülkenin yüzü ve sesi olmuş. Emekli olmasına rağmen ordunun haberlerini yapmaya devam eden Ri CHun-hee Kuzey Kore lideri Kim Jong-un tarafından da çok seviliyormuş.
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 00:10
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 6.202 izlenme - 2 yıl önce İşte sapık bir spiker yeni yıla bayan spikeri yalayarak yeni yıla girdi
Muhabir Kızın Talihsiz Anı! 00:18
Muhabir Kızın Talihsiz Anı! 18.152 izlenme - 5 yıl önce Bir Amerikan futbolu sahasında röportaj yapmaya çalışan spikerin başına gelen olay, yürekleri ağızlara getirdi.
Nevşin Mengü: Boyu Değil İşlevi Önemli 00:25
Nevşin Mengü: Boyu Değil İşlevi Önemli 7.921 izlenme - 2 yıl önce ABD Cumhuriyetçi başkan aday adayları arasında yaşanan penis tartışmalarını Nevşin Mengü "Boyu değil işlevi önemli" şeklinde değerlendirdi. ABD Cumhuriyetçi başkan aday adaylarından Marco Rubio'nun ellerinin küçük olduğu iddiasını başka tarafa çeken Donald Trump, penis boyunun küçük olduğu ima edilmeye çalışıldığını belirtti. Trump bu durumun gerçek olmadığını belirterek durumunun gayet iyi olduğunu söylemesi tüm dünyada konuşulmuştu. NEVŞİN'DEN İLGİNÇ YORUM Başkan aday adayları Donald Trump ile Marco Rubio arasındaki tartışmayı CNN Türk'ün Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, farklı bir açıdan yorumladı. Mengü, haberi sunarken şunları söyledi: "MÜHİM OLAN İŞLEVİ" "Vallahi de billahi de şükredelim Türk politikacıları başımızın üstüne koyalım. Amerika'da iş bakın nereye geldi. Trump'la Rubio'nun atışmasında kimin hangi organı ne kadar büyük bu konuşulur hale geldi. Efendim biz de bir deyiş var mühim olan işlevi diye. Bakın neler konuşuldu"
Spiker Canlı Yayında Bayıldı 00:18
Spiker Canlı Yayında Bayıldı 10.953 izlenme - 7 yıl önce bayan spiker canlı yayında bayıldı
bayan spiker haberi soyunarak sunuyor izlesen org 00:32
bayan spiker haberi soyunarak sunuyor izlesen org 3.322 izlenme - 7 yıl önce
Ralli Efsanesi Kadın Sunucuyu Korkuttu 03:06
Ralli Efsanesi Kadın Sunucuyu Korkuttu 3.119 izlenme - 4 yıl önce Alman televizyon sunucusu Barbara Schöneberger, Almanların ralli efsanesi Walter Röhrl'ün kokpitte olduğu test sürüşünde korkulu anlar yaşadı.
uçan bayan spiker !! [brooklyn17] 00:27
uçan bayan spiker !! [brooklyn17] 2.457 izlenme - 7 yıl önce brooklyn17 !!
Bu Spiker Paylaşılamıyor 01:41
Bu Spiker Paylaşılamıyor 1.117 izlenme - 5 yıl önce Arjantinli TV sunucusu Romina Belluscio'yu dergiler de paylaşamıyor. 1979 doğumlu Belluscio, sadece ülkesinin değil İspanyolca konuşulan tüm ülkelerde yıldızı giderek parlıyor.
Gülmekten Haber Sunamayan Rus Spiker 01:46
Gülmekten Haber Sunamayan Rus Spiker 182 izlenme - 8 ay önce Rus televizyonunda bayan spiker çok ciddi bir haberde ekrana verilen İsveçli politikacı Kent Ekeroth'un fotoğrafını görünce kahkahalara boğulmuş. Gülme krizine giren spiker ekrandan fotoğrafın kaldırılmasını istemiş
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 00:13
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 488 izlenme - 3 yıl önce TRT spor spikeri Nilüfer Gönenden Öksüz'ün spor haberlerini sunarken 'İstişare' diyememesi kendisine zor anlar yaşatmış. Ama nolursa olsun, spor haberi sunan bağyan spiker cazibesini yitirmemiş gibi.
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 01:19
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 320 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın Ukrayna'yı eleyerek Dünya Kupası'na katılması halinde hava durumunu çırılçıplak sunacağını açıklayan Fransız spiker Doria Tillier sözünü tuttu.
Canlı Yayını Küfür Edip Bitirdi! Fena Yakalandı 00:42
Canlı Yayını Küfür Edip Bitirdi! Fena Yakalandı 193 izlenme - 3 yıl önce Alaska'da bir haber kanalının muhabiri haberi bitirip sözü stüdyoya bırakıyor. Fakat bitirirken yayından çıktığını sanıp küfürü patlatıyor.
Canlı Yayını Trolleyen Dede 00:13
Canlı Yayını Trolleyen Dede 163 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın sırasında muhabirden mikrofonu kapıp söven dede.Muhabir ve kameraman neye uğradığını şaşırdı
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 02:37
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 79 izlenme - 3 yıl önce Hangi kanalı açsa erik gibi hatun sunucuya rastlayan Atilla Kaptan kızları gece gündüz düşünmekten "Peki Zeki Müren de beni görüyor mudur acaba?" moduna girmiş. En sonunda da çareyi "asılmakta" bulmuş.