Hoşgeldiniz!

Bayan Spiker Videoları İzle

Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 01:19
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 191.341 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın Ukrayna'yı eleyerek Dünya Kupası'na katılması halinde hava durumunu çırılçıplak sunacağını açıklayan Fransız spiker Doria Tillier sözünü tuttu.
Spiker Canlı Yayında Olduğunu Unuttu 00:13
Spiker Canlı Yayında Olduğunu Unuttu 61.087 izlenme - 6 yıl önce trabzon'da yayın yapan yerel televizyon kanalının spikeri yayında olduğunu unutunca olanlar oldu.
Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunmak! 01:22
Hava Durumunu Tigres Forması ile Sunmak! 11.182 izlenme - 1 yıl önce Meksikalı güzel sunucu Yanet Garcia, canlı yayına tuttuğu takım olan Tigres formasıyla çıktı. Hava durumu spikeri olan Garcia, düzgün fiziği ve güler yüzüyle reytingleri yükseltiyor.
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 00:10
Yeni Yıla Yanındakini Yalayarak Giren Spiker 6.113 izlenme - 1 yıl önce İşte sapık bir spiker yeni yıla bayan spikeri yalayarak yeni yıla girdi
Nevşin Mengü: Boyu Değil İşlevi Önemli 00:25
Nevşin Mengü: Boyu Değil İşlevi Önemli 7.581 izlenme - 1 yıl önce ABD Cumhuriyetçi başkan aday adayları arasında yaşanan penis tartışmalarını Nevşin Mengü "Boyu değil işlevi önemli" şeklinde değerlendirdi. ABD Cumhuriyetçi başkan aday adaylarından Marco Rubio'nun ellerinin küçük olduğu iddiasını başka tarafa çeken Donald Trump, penis boyunun küçük olduğu ima edilmeye çalışıldığını belirtti. Trump bu durumun gerçek olmadığını belirterek durumunun gayet iyi olduğunu söylemesi tüm dünyada konuşulmuştu. NEVŞİN'DEN İLGİNÇ YORUM Başkan aday adayları Donald Trump ile Marco Rubio arasındaki tartışmayı CNN Türk'ün Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, farklı bir açıdan yorumladı. Mengü, haberi sunarken şunları söyledi: "MÜHİM OLAN İŞLEVİ" "Vallahi de billahi de şükredelim Türk politikacıları başımızın üstüne koyalım. Amerika'da iş bakın nereye geldi. Trump'la Rubio'nun atışmasında kimin hangi organı ne kadar büyük bu konuşulur hale geldi. Efendim biz de bir deyiş var mühim olan işlevi diye. Bakın neler konuşuldu"
Muhabir Kızın Talihsiz Anı! 00:18
Muhabir Kızın Talihsiz Anı! 18.144 izlenme - 4 yıl önce Bir Amerikan futbolu sahasında röportaj yapmaya çalışan spikerin başına gelen olay, yürekleri ağızlara getirdi.
Spiker Canlı Yayında Bayıldı 00:18
Spiker Canlı Yayında Bayıldı 10.950 izlenme - 7 yıl önce bayan spiker canlı yayında bayıldı
bayan spiker haberi soyunarak sunuyor izlesen org 00:32
bayan spiker haberi soyunarak sunuyor izlesen org 2.938 izlenme - 6 yıl önce
Ralli Efsanesi Kadın Sunucuyu Korkuttu 03:06
Ralli Efsanesi Kadın Sunucuyu Korkuttu 3.113 izlenme - 4 yıl önce Alman televizyon sunucusu Barbara Schöneberger, Almanların ralli efsanesi Walter Röhrl'ün kokpitte olduğu test sürüşünde korkulu anlar yaşadı.
uçan bayan spiker !! [brooklyn17] 00:27
uçan bayan spiker !! [brooklyn17] 2.456 izlenme - 7 yıl önce brooklyn17 !!
Bu Spiker Paylaşılamıyor 01:41
Bu Spiker Paylaşılamıyor 1.107 izlenme - 4 yıl önce Arjantinli TV sunucusu Romina Belluscio'yu dergiler de paylaşamıyor. 1979 doğumlu Belluscio, sadece ülkesinin değil İspanyolca konuşulan tüm ülkelerde yıldızı giderek parlıyor.
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 00:13
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 458 izlenme - 2 yıl önce TRT spor spikeri Nilüfer Gönenden Öksüz'ün spor haberlerini sunarken 'İstişare' diyememesi kendisine zor anlar yaşatmış. Ama nolursa olsun, spor haberi sunan bağyan spiker cazibesini yitirmemiş gibi.
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 01:19
Fransa Kazanırsa Soyunurum Dedi, Soyundu! 319 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın Ukrayna'yı eleyerek Dünya Kupası'na katılması halinde hava durumunu çırılçıplak sunacağını açıklayan Fransız spiker Doria Tillier sözünü tuttu.
Canlı Yayını Küfür Edip Bitirdi! Fena Yakalandı 00:42
Canlı Yayını Küfür Edip Bitirdi! Fena Yakalandı 192 izlenme - 3 yıl önce Alaska'da bir haber kanalının muhabiri haberi bitirip sözü stüdyoya bırakıyor. Fakat bitirirken yayından çıktığını sanıp küfürü patlatıyor.
Canlı Yayını Trolleyen Dede 00:13
Canlı Yayını Trolleyen Dede 163 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın sırasında muhabirden mikrofonu kapıp söven dede.Muhabir ve kameraman neye uğradığını şaşırdı
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 02:37
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 62 izlenme - 2 yıl önce Hangi kanalı açsa erik gibi hatun sunucuya rastlayan Atilla Kaptan kızları gece gündüz düşünmekten "Peki Zeki Müren de beni görüyor mudur acaba?" moduna girmiş. En sonunda da çareyi "asılmakta" bulmuş.
Saçlarını Tararken Canlı Yayın Başlayınca Zor Durumda Kalan Spiker 00:27
Saçlarını Tararken Canlı Yayın Başlayınca Zor Durumda Kalan Spiker 43 izlenme - 2 yıl önce Saçlarını Tararken Canlı Yayın Başlayınca Zor Durumda Kalan Spiker BBC haber spikeri Carole Walker, canlı yayının erken başlaması üzerine hazırlıksız yakalandı. Saçlarını taradığı sırada canlı yayının başlaması üzerine bozuntuya vermeden haberini sunan Walker sosyal medyada epeyce konuşuldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Transfer Çok Konuşulur! 01:22
Bu Transfer Çok Konuşulur! 46 izlenme - 3 yıl önce Juventus resmi sitesinden yaptığı açıklama ile İspanyol model Laura Barriales'in TV kanalında çalışmaya başladığını duyurdu ve fotoğraf çekimlerini paylaştı.
Haber Spikeri Kameralara Böyle Yakalandı 00:48
Haber Spikeri Kameralara Böyle Yakalandı 12 izlenme - 10 ay önce BBC televizyonun haber spikeri Joanna Gosling, canlı yayında kameralara telefonu ile oynarken yakalandı. Gosling'in kameralara yakalandığı görüntülerin videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü.