Hoşgeldiniz!

bayansı erkek

Taksimli Cenk Dev Kolaj Çalışması 13:51
Taksimli Cenk Dev Kolaj Çalışması 2.188 izlenme - 1 yıl önce Taksimli Cenk'in uzun zamandır takipçisiyim ve en büyük hayranıyım. Şimdiye kadar internete düşen tüm videolarını izledim. Anlattığı olayların çoğunu müthiş bir kurgu yeteneği ile kurguladığını düşünüyor ve zaten çoğunun aslında başına gelmemiş olmasını diliyorum. Tüm internet aleminde kurguladığı olaylarla ve hararetli anlatımıyla beni en çok güldüren isim olan Taksimli Cenk için bir video kolaj çalışması yapmak istedim. Çoğu hayranlarının cep telefonu kameralarıyla gerçekleştirdikleri röportajlar olup Pasaport yarışmasının sunucusu Ümit Erdim ve Ahsen TV'nin Bedük lakaplı meşhur muhabiri Bülent Yapraklıoğlu gibi isimlerle gerçekleştirdiği röportajlar da kolaj çalışmamda yer almaktadır Maddi sıkıntılardan uzak, sağlıklı ve mutlu bir yaşantı diliyorum kendisine! Gördüğüm ilk yerde de güzel bir yemek ısmarlayıp saatlerce onunla kendi hayat hikayesi üzerine konuşmak en büyük hayalim... -Ooo Jenk naber? -Sağool Nejat ağğbii sen naaağpıyosuuğğnn?
Taksim'in Ünlü Siması Cenk 2011 01:27
Taksim'in Ünlü Siması Cenk 2011 501 izlenme - 3 yıl önce Cenk abimize bu sefer sorulan soru "Türklerin uzaya astronot yollaması size neler hissettiriyor?" tabii o yine kendine has stiliyle cevaplıyor, izleyelim. diğer cenk içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=taksim+cenk
Bayansı erkeğim, lezbiyenim 01:27
Bayansı erkeğim, lezbiyenim 545 izlenme - 6 yıl önce
Taksimin Ünlü Siması Cenkten Bayram Mesajı 07:14
Taksimin Ünlü Siması Cenkten Bayram Mesajı 182 izlenme - 3 yıl önce Bayram yaklaşırken Taksimin Ünlü Siması Cenkten size özel bir Bayram Mesajı Var izliyoruz efendim.
Bayansı Erkeğim Dubsmash Dubblaj 00:10
Bayansı Erkeğim Dubsmash Dubblaj 51 izlenme - 3 yıl önce Bayansı Erkeğim Dubsmash Dubblaj