Hoşgeldiniz!

bayıltma

Bayıltma Etkili Sagopa Kajmer Şarkısı 02:12
Bayıltma Etkili Sagopa Kajmer Şarkısı 32.734 izlenme - 1 yıl önce "Sagapo" Kajmer dinleyince çok kötü olan, kendini yalnız hisseden hanımefendiyi izliyoruz.. Buyrun, bu da şarkının linki; izl.sn/8605257
Bayılmaktan Zevk Alan Kızlar 01:32
Bayılmaktan Zevk Alan Kızlar 15.664 izlenme - 3 yıl önce Aslında çok tehlikeli bir oyun bu yaptıkları. Hızlı ve serii nefes aldıktan sonra kanın pompalanma sürecinde nefesi engelleyerek kısa süreli oksijen kesintisi sağlamak felan filan işte.
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları 01:05
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları 3.981 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de meslek liseli diye tabir ettiğimiz vatandaşların yaptığı bu liseli şakasını ruslarda yapıyormuş meğersem..Bu olayın ne kadar tehlikeli bişi olduğunu söylemeye bile gerek yok.
Tek Harekette İndiriyor Adamı :) 00:32
Tek Harekette İndiriyor Adamı :) 4.649 izlenme - 9 yıl önce uzak ya da yakın dövüş sanatı hangisi bilmem ama fena bir hareket :)
İki Parmağı İle Kafes Dövüşçüsünü Bayıltan İnanılmaz Yetenek 02:48
İki Parmağı İle Kafes Dövüşçüsünü Bayıltan İnanılmaz Yetenek 932 izlenme - 2 yıl önce Ringe çıkan kafes dövüşçüsünü 2 parmağıyla iterek bayıltan adamın inanılmaz yeteneği.Gerçekmi acaba acayip bir numara,helal olsun ama kesin bir nuımara vardır. 21.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'İki Parmağı İle Kafes Dövüşçüsünü Bayıltan İnanılmaz Yetenek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
adam nasıl bayıltılır... kesinlikle denemeyin 00:47
adam nasıl bayıltılır... kesinlikle denemeyin 2.965 izlenme - 7 yıl önce sonu süper
Basit Bayıltma Numaraları 00:18
Basit Bayıltma Numaraları 2.090 izlenme - 5 yıl önce hakan çağandan saygılarla :)
Bayıltmalı Tokat Yarışması 00:59
Bayıltmalı Tokat Yarışması 158 izlenme - 11 ay önce Tokat düellosunda bayıltan kazanır. Bir sosyal paylaşım sitesinde bir kişinin arkadaşını bir tokatta bayıltması izlenme rekorları kırıyor.
Ankaragücü Taraftarının Kendi Oyuncusunu Bayıltması 01:05
Ankaragücü Taraftarının Kendi Oyuncusunu Bayıltması 491 izlenme - 3 yıl önce İyi gününde kötü gününde takımının yanında olan Ankaragücü taraftarının deplasman tribünü yaptıkları sırada kendi oyuncularına -sanıyorum ses bombası- attığı görüntüleri izliyoruz...
Gülmekten Karnınıza Ağrılar Gire Bilir 02:03
Gülmekten Karnınıza Ağrılar Gire Bilir 310 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Komik İkilileri
Rakibini Osmanlı Tokadı ile Bayılttı! 00:42
Rakibini Osmanlı Tokadı ile Bayılttı! 113 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da düzenlenen "tokat" yarışmasında, kendisine tokat atan rakibine öyle bir yanıt verdi ki, izleyenler çığlık çığlığa kaldı.
Öldürmeyen Silahlar ( Modern Mucizeler) 43:48
Öldürmeyen Silahlar ( Modern Mucizeler) 121 izlenme - 2 yıl önce Bu belgeselde biber gazlarını tomaları vb gibi şeyleri görebilirsiniz. ülkemizde ki son duruma bakarsak bu belgeselin izlenmesi kanaatindeyim. üretim ve kullanışları bu belgeselde mevcut. ve belgeselden aklımda kalan bi cümle. ordu buna ölümcül olmayan silahlar der ama polis güçleri daha az öldürücü silahlar der..