Hoşgeldiniz!

bayıltmak

Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 01:01
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 36.017 izlenme - 1 yıl önce Ünlü kasap Nusret, kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna tekmeyi indirdi. Nusret'in arkadaşı aldığı darbeyle yere yığıldı. Ünlü kasap Nusret kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna sert bir tekme vurdu. Nusret'in sert darbesi karşısında sarsılan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. Kısa süre sonra Instagram fenomeni Nusret'in arkadaşı aldığı darbenin etkisiyle yere yığıldı. Nusret arkadaşını bayılttığı anların videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Criss Angel Kılıç Şhow 03:21
Criss Angel Kılıç Şhow 14.957 izlenme - 4 yıl önce dünyaca ünlü ilizyonist Criss Angel yaptığı inanılmaz gösteriyle izleyenleri şok etti. Kadını Önce bayıltıp sonra kıılıçların üstüne yatırdı. Sonrasında bütün kılıçları alıp tek bir kılıç bırakarak kadını havada asılı kalmasını sağladı. Yaptığı gösteriyle yok artık dedirtti..
Okkalı Tokat Yarışması 01:14
Okkalı Tokat Yarışması 3.634 izlenme - 2 yıl önce Artık nerdeyse spora dönüşen tokat atma yarışmalarından öne çıkan bir görüntü. Kodum mu oturturum lafının vukuu bulmasıdır bu görüntüler.
Önce Öpmek Sonra Dövmek  - Uzay Yolu 00:19
Önce Öpmek Sonra Dövmek - Uzay Yolu 1.295 izlenme - 3 yıl önce Uzay yolu dizisinden ibret alınacak bir kesit izleyeceğiz. Yeşil saçlı bağyanı bayıltmak için ilginç bir taktik izleyen Kaptan Kirk önce bir alt dudak kombinasyonu yapar, daha sonra da yumrukla bayıltma işlemini gerçekleştirir.
Beş Saniyede Adam Bayıltmak 00:47
Beş Saniyede Adam Bayıltmak 1.756 izlenme - 3 yıl önce birbirini bayıltmak bir zamanlar gençler arasında popülermiş, bende bu videolar arasında en güzelini sizinle paylaşayım dedim.. benden tavsiye; sakın denemeyiniz,mazallah hayatınızın geri kalanını bu arkadaşlar gibi gerizekalı olarak geçirebilirsiniz..
Tek Yumrukla Kadın Bayıltmak 00:35
Tek Yumrukla Kadın Bayıltmak 124 izlenme - 6 ay önce Arkadaşıyla yolda yürüyen kadın, hiç tanımadığı bir adamın saldırısına uğradı. Aldığı yumruk darbesiyle yere yığılan kadın bayılırken, saldırgansa kaçtı.
 Beş Saniyede Adam Bayıltmak 00:48
Beş Saniyede Adam Bayıltmak 374 izlenme - 4 yıl önce Beş Saniyede Adam Bayıltmak
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 258 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Mustafa Topaloğlu - Kodum Mu Oturturum 03:03
Mustafa Topaloğlu - Kodum Mu Oturturum 180 izlenme - 3 yıl önce Mustafa abimizin şartelleriyle oynanmıştır. bu eserinde sevgisini sert bir biçimde iletir. bi türkücü olmanın yanında sanatkâr olan, söylediği her cümle için saygı duruşuna geçilesi abimize alkış. var ol.
Başına Atılan Taş Hırsızı Bayılttı 00:23
Başına Atılan Taş Hırsızı Bayılttı 4 izlenme - 1 yıl önce Öfkeli vatandaşlardan biri, polis aracına bindirilmek üzereyken hırsıza dev bir taş attı. Taş başına isabet eden hırsızsa yere yığıldı. Şahıs hemen hastaneye kaldırılırken, taşı atan kişiyse gözaltına alındı.