Hoşgeldiniz!

bayır

Yokuş Aşagı Kaykay Gösterisinde Kötü Son 00:53
Yokuş Aşagı Kaykay Gösterisinde Kötü Son 7.023 izlenme - 2 ay önce Hep yapmak isteyip, cesaret edemediğim anlardan biri. Aslında iyi ki de etmemişim dediğim kötü sonla biten görüntüleri izliyoruz efendim.
CHP Genel Başkanı Klılıçdaroğlu Gandalf Oldu 00:51
CHP Genel Başkanı Klılıçdaroğlu Gandalf Oldu 1.398 izlenme - 2 ay önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, partisinin grup toplantısında Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını Facebook üzerinden canlı yayınlarken 'Face effects' eklentisinin açık unutunca olanlar oldu.
Belkıs Akkale - Kalenin Bayır Düzü 02:58
Belkıs Akkale - Kalenin Bayır Düzü 4.155 izlenme - 8 ay önce Kalenin Bayır Düzü Mevlam Ayırdı Bizi Babanın Aklı Olsa Evelem Everirdi Bizi Yamaçtan Köşeden Gapıdan Bacadan Düşte Gel Nişanlısına Küste Gel Hoppa Şina Şinanay Şinanay Nay Keleşime Şinanay Şinanay Nay Giderim Şöyle Böyle Gül Dibini Herk Eyle İki Yar Bir Sevilmez Birisini Terkeyle Yamaçtan Köşeden Gapıdan Bacadan Düşte Gel Nişanlısına Küste Gel Hoppa Şina Şinanay Şinanay Nay Keleşime Şinanay Şinanay Nay Kereviz Özünen Kim Görmüş Gözüyünen Adam Yare Küser Mi Ellerin Sözüyünen Yamaçtan Köşeden Gapıdan Bacadan Düşte Gel Nişanlısına Küste Gel Hoppa Şina Şinanay Şinanay Nay Keleşime Şinanay Şinanay Nay
CHP'li Vekilin Sosyal Medyayı Sallayan Canlı Yayını 00:51
CHP'li Vekilin Sosyal Medyayı Sallayan Canlı Yayını 900 izlenme - 2 ay önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, partisinin grup toplantısını canlı yayınladığı sırada emojileri açık unutunca Kılıçdaroğlu'nu şekilden şekle soktu.
Ebru Bayır - Götür Beni Gittiğin Yere 01:56
Ebru Bayır - Götür Beni Gittiğin Yere 25.130 izlenme - 8 yıl önce götür beni gittiğin yere
Sümer Ezgü - Kalenin Bayır Düzü 03:25
Sümer Ezgü - Kalenin Bayır Düzü 6.055 izlenme - 3 yıl önce Sümer Ezgü - Kalenin Bayır Düzü Kalenin bayır düzü Mevlam ayırdı bizi Babanın aklı olsa Evvel everir bizi Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Kereviz gözü ili Kim görmüş gözü ile Adam yare küsermi Ellerin sözü ile Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Kaleden iniyordum Çağırsan dönüyordum Aşkınla kibrit oldum Üflesen yanıyordum Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Fırın üstünde fırın Taçlı börekler sürün İki Eein kandaysa Bir yol banada görün Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay @2015 Kemal Aslan Müzik
Cillop Gibi Bmw'yi Dağıtmak 01:24
Cillop Gibi Bmw'yi Dağıtmak 7.703 izlenme - 3 yıl önce Her BMW kullanıcısının içinden geçen şey profesyonel drift yapabilmektir. Ama gelin görün ki bu istek bazen pahalıya mal olabiliyor. Bu video da buna en güzel örneklerden biri. Benim burada içim gitti sizi bilemem artık..
deniz bayır - haberin varmı 04:23
deniz bayır - haberin varmı 10.882 izlenme - 9 yıl önce haberin varmı
Ebru Bayır - Hicran Yarası 02:46
Ebru Bayır - Hicran Yarası 8.891 izlenme - 8 yıl önce hicran yarası
Hasan Bayır 04:06
Hasan Bayır 6.303 izlenme - 10 yıl önce hasan bayır
Çeşitli Sanatçılar - Kalenin Bayır Düzü 02:32
Çeşitli Sanatçılar - Kalenin Bayır Düzü 4.679 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Konya Bozkır Kaşık Ekibi(2013) Şarkı Sözleri(lyrics): Kalenin bayır düzü Mevlam ayırdı bizi Babanın aklı olsa Evvel everir bizi Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Kereviz gözü ili Kim görmüş gözü ile Adam yare küsermi Ellerin sözü ile Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Kaleden iniyordum Çağırsan dönüyordum Aşkınla kibrit oldum Üflesen yanıyordum Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay Fırın üstünde fırın Taçlı börekler sürün İki Eein kandaysa Bir yol banada görün Kıyıdan kenardan kapıdan Bacadan kaç da gel Nişanlına küste gel Hopa şina şinanay şinanay nay Keleşime şinanay şinanay nay
Alyazmalım 06:55
Alyazmalım 5.857 izlenme - 10 yıl önce sibel pamuktan guzelyorum..sizcede oyledegilmi
Oguzhan Bayır-Gözlerime Cizdim Seni 03:25
Oguzhan Bayır-Gözlerime Cizdim Seni 9.316 izlenme - 10 yıl önce gayet iyi bir yorum.izlemenizi tavsiye ediyorum..
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 06:50
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 1.727 izlenme - 2 yıl önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Halk Tv Euro'da katıldığı bir programda "Denizli'nin nüfusu Cizre'nin 10 katı, sanayisi 100 katı ama ikisinin kullandığı elektrik aynı. Güneydoğu'da somyalara elektrik verip ahırları ısıtıyorlar. Onların parasını da Batı'da yaşayan vatandaşlar ödüyor. Şimdi buna karşı dava açmanın da önünü kestiler" dedi.
Bayır Mermercilik Ve Boğa Güreşi Festivali 2010 10:00
Bayır Mermercilik Ve Boğa Güreşi Festivali 2010 3.577 izlenme - 8 yıl önce www.bayir.bel.tr
Karamanın Bayır Köyü Hazırlayan Ve Sunan Osman Yanık 04:52
Karamanın Bayır Köyü Hazırlayan Ve Sunan Osman Yanık 834 izlenme - 4 yıl önce Bayır Bayır Karaman koyu
Kırmızı Kart Gösteren Hoca - Metin Balkanlıoğlu 05:40
Kırmızı Kart Gösteren Hoca - Metin Balkanlıoğlu 1.453 izlenme - 2 yıl önce Metin Balkanlıoğlu Hocaefendi "Diriliş Buluşmaları" nın Trabzon ayağında, "Kırmızı kart" gösterdi Peki hocaefendi bu Kırmızı Kart'ı kime ve neden gösterdi? Cevaplar videoda sizlerle..
Doblo Kasasında Muhabbet - Tufan Altaş 09:43
Doblo Kasasında Muhabbet - Tufan Altaş 1.634 izlenme - 3 yıl önce Videounun baslangicindaki dialog Anadolu insaninin ozetidir site sakinleri.Haci Tasan'in heykeli vardir evet.Bunu diyen ogludur dogru.Ancak o anda sazi aglatan Tufan Altas'tir ve Bahri Altas'in oglu,Haci Tasan'in da torunudur kendisi.Zaten sazin sesini duyan o perdelere kimin can verdigini anlayacaktir hemen. Benim babamın heykeli var 200 milyara yapıldı heykel! - Benim babamın da sazı var!
İsmail Bayır - Keşke Gelmeseydim Yalan Dünyaya 03:55
İsmail Bayır - Keşke Gelmeseydim Yalan Dünyaya 2.518 izlenme - 5 yıl önce İsmail Bayır - Keşke Gelmeseydim Yalan Dünyaya
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Bayır Bayır 03:42
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Bayır Bayır 2.176 izlenme - 6 yıl önce
Bayır Aşağı Yuvarlanan Sarhoş Kadın ve Gamsız Arkadaşları 00:53
Bayır Aşağı Yuvarlanan Sarhoş Kadın ve Gamsız Arkadaşları 1.082 izlenme - 3 yıl önce Pikniğin sonu kötü bitti. Gittikleri piknikte kafa çeken bir aptal sarışın, ayağa kalkıp gösteri yapmaya kalkınca olanlar oldu. Dengesini sağlayamayan sarışın bayırdan aşağıya göle uçtu. İşte o anlar...
Üç Fark 00:29
Üç Fark 3.934 izlenme - 9 yıl önce dağlara doğru arama yapın size bir ip ucu
70'ler Ve 80'lerde Bayır 13:11
70'ler Ve 80'lerde Bayır 809 izlenme - 4 yıl önce 70'ler Ve 80'lerde Bayır
Azdavaylı Güldanekemaneci Kemal - Azdavay Bayır Bayır 03:44
Azdavaylı Güldanekemaneci Kemal - Azdavay Bayır Bayır 1.447 izlenme - 6 yıl önce
Fütursuzca Gülen Adam - Motur Yukarda mı Galdı 00:57
Fütursuzca Gülen Adam - Motur Yukarda mı Galdı 693 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanı ortama neşe katmak için ufak bi komiklikte kahkahayı patlatır. motorları kapıp iş yorgunluğunu atan bu abilerimiz, içlerinde barındırdıkları pervasızca gülen bu esrarengiz adamın gülüşüyle neşe bulur. düşme esnasından sonra bi sessizlik oluşur. beyinde anlık kırık çıkık tespiti yapılır ve ardından gülme efekti patlayıverir.
Ali Bayır 16:46
Ali Bayır 906 izlenme - 5 yıl önce dursunaligil
Bayır Köroğlu 03:26
Bayır Köroğlu 1.259 izlenme - 9 yıl önce herkes izlesin ata oyunu bu her bi adam oynayamaz
CHP'li Vekil Canlı Yayında Emojileri Açık Unutursa 00:51
CHP'li Vekil Canlı Yayında Emojileri Açık Unutursa 37 izlenme - 2 ay önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Facebook canlı yayını ilginç görüntülere sahne oldu. Bayır, CHP'nin salı günkü grup toplantısını Facebook'tan canlı yayınlamak isterken uygulamanın emojileri açık unutunca ortaya renkli görüntülerin çıkmasına neden oldu.
Fikret Bayır Şaşırmışım (Gaziantep Olay Tv) 04:21
Fikret Bayır Şaşırmışım (Gaziantep Olay Tv) 546 izlenme - 3 yıl önce GAZİANTEP OLAY TV FİKRET BAYIR ŞAŞIRMIŞIM ADLI ESERİYLE
Sugören Sondaj 00:09
Sugören Sondaj 1.098 izlenme - 9 yıl önce sugören sondaj yeni görüntü