Hoşgeldiniz!

bayır bucak

Kırmızı Kart Gösteren Hoca - Metin Balkanlıoğlu 05:40
Kırmızı Kart Gösteren Hoca - Metin Balkanlıoğlu 1.372 izlenme - 1 yıl önce Metin Balkanlıoğlu Hocaefendi "Diriliş Buluşmaları" nın Trabzon ayağında, "Kırmızı kart" gösterdi Peki hocaefendi bu Kırmızı Kart'ı kime ve neden gösterdi? Cevaplar videoda sizlerle..
Türkmenlerden Abdülhamid Han Tugayı 01:47
Türkmenlerden Abdülhamid Han Tugayı 469 izlenme - 3 yıl önce Suriye’de Esad ve destekçilerine karşı savaşan Bayır-Bucak Türkmenleri, Sultan Abdülhamid Han Tugayı’nı kurdu. Kurulan tugaya bağlı birlikler Laskiye kırsalında Esad askerleri ve destekçilerine karşı savaşacak.
Poyraz _  Suriye Türkmenleri 01:20:18
Poyraz _ Suriye Türkmenleri 20 izlenme - 1 yıl önce “Poyraz” suriye türkmenlerinin bizden koptuktan sonra yaşadıkları yalnızlığın, umudun, aşkın ve nihayetindeki hayal kırıklığının hikayesini anlatıyor.
Esed Kafiri Camileri Bombaladı / Türkmendağı - Emir Faruk Uzunpınar 00:56
Esed Kafiri Camileri Bombaladı / Türkmendağı - Emir Faruk Uzunpınar 5 izlenme - 8 ay önce Kafir esed ne ev bırakdı, ne hastehane nede bir camii 6 Yıldır devam eden savaşta taş taş üstünde kalmadı Buna rağmen mücahitlerimiz cihadını sürdürüyor. Türkmendağından selam olsun / emir faruk uzunpınar
Bayır-Bucak Türkmenleri İçin 2 Tır Yardım Malzemesi Yola Çıktı? 07:59
Bayır-Bucak Türkmenleri İçin 2 Tır Yardım Malzemesi Yola Çıktı? 6 izlenme - 1 yıl önce Büyük bir duyarlılık örneği gösteren Bağcılarlı gençler, Suriye'deki iç savaştan kaçarak ülkemize sığınan Bayır-Bucak Türkleri için 2 TIR dolusu gıda ve giyecek malzemesi topladı.
Bayır-Bucak Türkmendağında Mücahitlerle Beraber Bölgedeyiz / Emir Faruk Uzunpınar 00:54
Bayır-Bucak Türkmendağında Mücahitlerle Beraber Bölgedeyiz / Emir Faruk Uzunpınar 2 izlenme - 8 ay önce 6 Yıldır devam eden esed zulmü, mücahitlerimiz Türkmendağını koruyor Müslümanlar; "Binleşin" , "Birleşin"...! Emir Faruk Uzunpınar