Hoşgeldiniz!

baykal kent

Yaslama Figürleri ile Dans ve Komple Badana 02:09
Yaslama Figürleri ile Dans ve Komple Badana 5.269 izlenme - 2 yıl önce Normalde bir evin boya badanasını 300 mark'tan yapan Tarık, Euro'ya geçince artık eski tadı kalmadı hacı, mark yoksa bende yokum diyerekten kendini çılgınca zevk veren disko tarzı müziğe ve dansa vermiştir. Bu sayede boya badana işlerine artık hobi olarak devam eder. Bu arada dansın başında hatunun arkasında dans eden manav emmiye çok dikkat,bence bu mekanın yıldızı sensin babo!
Kayınpeder Gören Fotomodel - Müjde Ar 02:18
Kayınpeder Gören Fotomodel - Müjde Ar 4.717 izlenme - 4 yıl önce 1977 yapımı Kızını Dövmeyen Dizini Döver isimli filmden bir kesit izleyeceğiz, Müjde Ar işinde gücünde, eti budu yerinde bir fotomodeldir lakin aşık olması ile birlikte bütün hayal dünyası bir anda değişmiştir. Artık hayattan beklentileri çok değişmiş yeni hayal dünyasını da fotoğrafçı rolündeki sevgili Baykal Kent'e anlatırken bir anda kayın pederini görmesi ile hayal dünyasından gerçek hayata dönecektir.
Çok Tuhaf Soruşturma - Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin, Baykal Kent, Tuncel Kurtiz 01:53:40
Çok Tuhaf Soruşturma - Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin, Baykal Kent, Tuncel Kurtiz 2.126 izlenme - 2 yıl önce Orta oyuncular'ın ilk olarak 1998 yılında oynadıkları, geçtiğimiz yıllarda ''Pardon'' adıyla bir de sinema filmi uyarlaması olan oyundur. Yanlışlıkla hapse düşen ve suçsuz olarak altı yıl içeride yatan, bu süre sonunda suçsuzluğu anlaşılarak salıverilen bir adamın başından geçen tutuklanma, soruşturma ve hapis sergüzeşti çerçevesinde, ülkemizdeki adalet mekanizmasının işleyiş biçimindeki yanlışlar, hapishanelerdeki uygulamalar ve insan hakları konularını işler. Ben ilk olarak filmini izlediğim için, o havayı bu oyunda bulamadığıma üzüldüm; nitekim oyunculuklarda da biraz farklılık var. Neyse, iyi seyirler.
Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu 03:25
Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu 1.940 izlenme - 4 yıl önce Vahşi Kan (1983) Rambo'nun Türk Versiyonu. Kore gazisi Rıza kasabasına döndüğünde bir yaşam mücadelesi verecektir.
Kızını Dövmeyen Dizini Döver 03:22
Kızını Dövmeyen Dizini Döver 1.686 izlenme - 3 yıl önce Kızını Dövmeyen Dizini Döver,Kızını Dövmeyen Dizini Döver,Kızını Dövmeyen Dizini Döver,Kızını Dövmeyen Dizini Döver,Kızını Dövmeyen Dizini Döver.......Sıfır ironi , direk mesaj. Kızı olan hemen başlasın dövmeye.
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 03:04
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 887 izlenme - 3 yıl önce Cüney Arkın'ın En Büyük Yumruk filminden müthiş sahne.Cüneyt ve ekibi belden aşağı esprilerle ortalığı kasıp kavuruyor.
Adile Teyze - Karı Koca Dialogları 00:55
Adile Teyze - Karı Koca Dialogları 547 izlenme - 2 yıl önce Nice kaplanlar aslanlar görülmüştür evlerinde kediye dönüşen, bu ikilem Şener Şen ile Ayşen Gruda' nın oyunculuğu ile birleşince ortaya harika bir seyirlik çıkacaktır. Adile Teyze filminden alınan bu kesitleri sunmaktan alkışlarla yaşıyorum gurur duyar. Alkışlarla yaşıyorum, web çubuğunuzda www.alkislarlayasiyorum.com adresinde(resul balay kasetçisi mode on).
Cüneyt Arkın - Sosyal Mesaj Vererek Adam Sopalamak 00:42
Cüneyt Arkın - Sosyal Mesaj Vererek Adam Sopalamak 478 izlenme - 3 yıl önce Kapitalizmin en büyük düşmanlarından biri olan Cüneyt abimiz, sistemin kölesi olduğunu düşündüğü Yeşilçam figüranlarını sopalar ve sopalarken de sosyal mesaj vermeyi ihmal etmez. Dolayısıyla hepiniz Osman'sınız!
Kan (Deli Kadir) - Öfke Kında Durmaz 02:46
Kan (Deli Kadir) - Öfke Kında Durmaz 584 izlenme - 3 yıl önce Kadir İnanır'ın ünlü Deli Kadir karakterinin "büyümüs hali" ile filmde ortaya ilk çıktığı o an... (Arada köpekle oynayan Aysel Gürel'e dikkat) Bu bölümde söylenen sözler yaklaşik olarak şunlar: "Öfke kında durmaz... Çektim öfkemi sabrın kınından... Vurdum yollara... Acı tuttum... Şafak söktüm... Kan bağırdım... Ve bağırdıkça ben binalar caddelere yıkıldı... Büyüdü karanlığın iğrenç gözleri, yumruklar sıkıldılar... Korkmadım... Vazgeçmedim... Kaçmadım... Güldüm sadece... Ve onlar gülen gözlerimin gökyüzünde birer yıldız kadar ufaktı... (Büyük ihtimalle bir şiirden alıntı yapılmış) Ve sonra; - Milyonluk siteler kurmak için çocuklara adam vurdurursun. Sonra da kuşlarla vakit öldürürsün. Kefene cep diktirdin mi deyyus... - Parklara pazar kurulur. Körpecikten alır büyütürsünüz. Sonra da rezil edersiniz ha... Deyyus... Alkışlar Deli Kadir için geliyor...
Kara Mithat ile Çek Karalamaca 02:09
Kara Mithat ile Çek Karalamaca 586 izlenme - 3 yıl önce Kara Mithat,Fenerbahçe'nin işlerini halletmektedir.Tabi bu işlerin bir karşılığıda olacak elbette.Nakit paranın taşınması zor olduğundan kulüp başkanına her defasında cüzi bir miktar çek karalatmaktadır...O kadar!!!
Osman Yağmurdereli & Kamil Sönmez - Oy Kemençe (Şişko Nuri'li) 01:31
Osman Yağmurdereli & Kamil Sönmez - Oy Kemençe (Şişko Nuri'li) 455 izlenme - 3 yıl önce Çok eski olmasa da bu klip, nostaljiktir çünkü göreceğiniz üç kişi öldü, dördüncü de (Şişko Nuri) huzurevinde. Dördü bir araya gelmişler, Yağmurdereli ile, Sönmez türkü söylüyor, Baykal Kent kemençe, Nuri bağlama çalar gibi yapıyor. Maksat klip olsun diye yapılmış bir video. (Nuri'yi site sakinleri, fıstık benim olacak, vurucam kırbacı videosu ile hatırlar)
Ferhan Şensoy & Baykal Kent (Akbank Reklamı) 02:17
Ferhan Şensoy & Baykal Kent (Akbank Reklamı) 294 izlenme - 2 yıl önce Buram buram nostalji kokan ve baştan sona baykalların emeği ile hazırlanmış nostaljik Akbank reklamını eskilere özlem ve hasret duygusu ile beğeninize sunarım. Heyy gidi günler heeyyy.
Şevval Sam - Feride - Jenerik 03:33
Şevval Sam - Feride - Jenerik 327 izlenme - 2 yıl önce Babası arasında daimi sorunlar bulunan bulunan Feride, hayatı genç bir kızdan çok, bir delikanlı gibi yaşamaktadır. Küçük mahallerinde her türlü sorunla başa çıkmaya çalışan Feride'nin başı beladan kurtulmaz. Üvey abisinin Feride'ye olan aşkı ise, gün geçtikçe büyümektedir.. Feride Dizisinin Jenerik Müziği..
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 02:23
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 354 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam emekçilerinden 1983 yılında çekilmiş Yangın Var isimli şarkı gösterisini izleyeceğiz.
Caponlar Niçin Ufaktır? - Aydemir Akbaş 01:54
Caponlar Niçin Ufaktır? - Aydemir Akbaş 168 izlenme - 2 yıl önce Ses sanatçısı Kir Atan Şaban'ın balkon konuşması şeklinde geçen müzik söyleşisini izleyeceksiniz. Çok önemli tespitlerde de bulunan Şabancık, esprileriyle de izleyenlerin kanını donduruyor.
Nasreddin Hoca ile Ramazan Anıları - Münir Özkul 15:10
Nasreddin Hoca ile Ramazan Anıları - Münir Özkul 175 izlenme - 2 yıl önce 1993 yılında tgrt adlı kanalda yayınlanmış bu dizi benim ramazana dair hatırladığım ilk şeylerdendir. münir özkulu da burada tanımıştım. izleyince farkettim adamın hakkında o dönemde de ölecek muhabbeti yapılıyormuş. lakin hepsini de gömdü.
Baykal Kent'in Bodyguard İlanı 01:39
Baykal Kent'in Bodyguard İlanı 155 izlenme - 2 yıl önce Makarazi'den yine farklı bir kahkaha tufanı, rahmetli Baykal Kent'i özellikle Kiracı filmdeki "yangın vaaaar" sahnesi ve Ayrılsak da Beraberiz dizisinden hatırlarız. Bodyguard ilanı sonuçsuz olsa da, kahkayı basmıştır abimiz. Ayrıca enseden kavrama sahnesi çok ölümcül. Stand up yapmayı keess.
Ben Senin Karını Öldürdüm - Sen de Benim Karımı Öldür 02:09
Ben Senin Karını Öldürdüm - Sen de Benim Karımı Öldür 121 izlenme - 2 yıl önce Karısını yakarak öldürenlerden öcünü almak isteyen Cüneyt abimiz, kısasa kısas yapmakta kararlıdır. Üzerinde "benzin" yazan bidonla hasmının evini basar. Kadının bir öc malzemesi olarak kullanıldığı bu ibretlik kesiti izliyoruz...
Baykal Kazık Atıyor 03:05
Baykal Kazık Atıyor 139 izlenme - 3 yıl önce Para için her haltı yiyebileceğini belirten baykal kent, bu kez de cüneyt abimize yamuk yapıyor. Fakat yılların battalı, malkoçoğlusu olan cüneyt arkın düşmanlarını yok edip baykal kent'e olan üzüntüsünü belirtecektir.Özellikle cüneyt arkın'nın kazmaya karşı dövüş hüneri dikkatle incelenmelidir.
Baykal Kent Besemde 02:18
Baykal Kent Besemde 236 izlenme - 9 yıl önce bedensel engelliler sanat eğitim merkezi tiyatro topluluğu