Hoşgeldiniz!

Bayraklar Tarihi Videoları İzle

Bayrakların Tarihi - İtalya 04:19
Bayrakların Tarihi - İtalya 142 izlenme - 2 yıl önce Köklü geçmişi ile dünya tarihinde önemli bir yeri olan İtalya'nın ve bayrağının hikayesini izliyoruz.
Bayrakların Tarihi: Kuzey Kore 05:40
Bayrakların Tarihi: Kuzey Kore 130 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın kapalı kutusu, ileri demokrasi ile yönetilen ve dünyalar tatlısın komik saçlı tombalak bi lideri olan bu güzide ülkenin bayrağının tarihi.
Bayraklar Tarihi - Afganistan 05:54
Bayraklar Tarihi - Afganistan 84 izlenme - 2 yıl önce Bahtı hiç gülmeyen Afganistan'ın bayrağının tarihini dinliyoruz.
Bayrakların Tarihi - Mısır 05:57
Bayrakların Tarihi - Mısır 105 izlenme - 2 yıl önce Bayrakların tarihinin bu bölümünde Mısır'ın bayrağı ele alınmıştır.
Bayrakların Tarihi - Belçika 04:50
Bayrakların Tarihi - Belçika 74 izlenme - 2 yıl önce NATO ve Avrupa Birliği’nin merkezi olan Belçika Krallığı'nın ve bayrağının hikayesi...
Bayrakların Tarihi: Hırvatistan 04:34
Bayrakların Tarihi: Hırvatistan 58 izlenme - 2 yıl önce Yüzyıllar boyunca varlığını farklı devletlerin himayesinde sürdürmüş, Yugoslavya'nın 1990 yılında dağılmasıyla da bağımsızlığını kazanmış olan Hırvatistan'ın ve bayrağının hikayesi "Bayrakların Tarihi" serisinde.
Bayrakların Tarihi - Singapur 04:29
Bayrakların Tarihi - Singapur 54 izlenme - 2 yıl önce Asya'nın önemli finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Singapur'un ve bayrağının hikayesi.
Bayrakların Tarihi - Hindistan 05:12
Bayrakların Tarihi - Hindistan 64 izlenme - 2 yıl önce Dini ve kültürel çeşitliliği ile bilenen Hindistan’ın ve Bayrağının hikayesi. O kliplerinde 250 kişinin dans etmesini ve müziğini seviyorum buda böyle biline.
Bayrakların Tarihi - Malezya 05:12
Bayrakların Tarihi - Malezya 50 izlenme - 2 yıl önce Asya'nın finans merkezlerinden biri olan Malezya'nın ve bayrağının hikayesi.