Hoşgeldiniz!

bayraklar tarihi

Bayraklar Tarihi - Afganistan 05:54
Bayraklar Tarihi - Afganistan 146 izlenme - 3 yıl önce Bahtı hiç gülmeyen Afganistan'ın bayrağının tarihini dinliyoruz.
Bayrakların Tarihi - İtalya 04:19
Bayrakların Tarihi - İtalya 164 izlenme - 3 yıl önce Köklü geçmişi ile dünya tarihinde önemli bir yeri olan İtalya'nın ve bayrağının hikayesini izliyoruz.
Bayrakların Tarihi: Kuzey Kore 05:40
Bayrakların Tarihi: Kuzey Kore 175 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın kapalı kutusu, ileri demokrasi ile yönetilen ve dünyalar tatlısın komik saçlı tombalak bi lideri olan bu güzide ülkenin bayrağının tarihi.
Bayrakların Tarihi - Mısır 05:57
Bayrakların Tarihi - Mısır 118 izlenme - 3 yıl önce Bayrakların tarihinin bu bölümünde Mısır'ın bayrağı ele alınmıştır.
Bayrakların Tarihi - Belçika 04:50
Bayrakların Tarihi - Belçika 91 izlenme - 3 yıl önce NATO ve Avrupa Birliği’nin merkezi olan Belçika Krallığı'nın ve bayrağının hikayesi...
Bayrakların Tarihi - Singapur 04:29
Bayrakların Tarihi - Singapur 70 izlenme - 3 yıl önce Asya'nın önemli finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Singapur'un ve bayrağının hikayesi.
Bayrakların Tarihi - Hindistan 05:12
Bayrakların Tarihi - Hindistan 82 izlenme - 3 yıl önce Dini ve kültürel çeşitliliği ile bilenen Hindistan’ın ve Bayrağının hikayesi. O kliplerinde 250 kişinin dans etmesini ve müziğini seviyorum buda böyle biline.
Bayrakların Tarihi - Malezya 05:12
Bayrakların Tarihi - Malezya 67 izlenme - 3 yıl önce Asya'nın finans merkezlerinden biri olan Malezya'nın ve bayrağının hikayesi.
Bayrakların Tarihi: Hırvatistan 04:34
Bayrakların Tarihi: Hırvatistan 62 izlenme - 3 yıl önce Yüzyıllar boyunca varlığını farklı devletlerin himayesinde sürdürmüş, Yugoslavya'nın 1990 yılında dağılmasıyla da bağımsızlığını kazanmış olan Hırvatistan'ın ve bayrağının hikayesi "Bayrakların Tarihi" serisinde.