Hoşgeldiniz!

Baz İstasyonu Videoları İzle

Gençlerden Tehlikeli Eğlence Kamerada 02:16
Gençlerden Tehlikeli Eğlence Kamerada 176 izlenme - 2 ay önce İstanbul'un en yüksek ve en ünlü mekanlarına korkusuzca tırmanan ve selfie yapan adrenalin tutkunu gençler, son gösterilerini Bursa'nın Mudanya ilçesinde 65 metrelik baz istasyonu direğine çıkarak yaptı. Ölüme meydan okuyan Pavel Smirnov ve Bursalı arkadaşı Haluk Yavuz şiddetli rüzgara rağmen deniz manzarasını izledi, selfie yapmayı ihmal etmedi.
baz istasyonu 00:56
baz istasyonu 3.580 izlenme - 8 yıl önce baz istasyonuna isyan eden cocuk
bu radyasyona kar$ıyız x) qülmekten qopacaksınız 00:56
bu radyasyona kar$ıyız x) qülmekten qopacaksınız 3.651 izlenme - 8 yıl önce bu radyosyana karşıyız kardeş xd
Fasulye Optiki Dinlemedi Avea Ayağini Yerden Kesti 00:52
Fasulye Optiki Dinlemedi Avea Ayağini Yerden Kesti 1.379 izlenme - 6 yıl önce fasulye optiki dinlemedi avea ayağini yerden kesti
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 00:13
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 318 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi'nin baz istasyonlarına tepkisi..
Mahalleliden Baz İstasyonu Tepkisi 04:13
Mahalleliden Baz İstasyonu Tepkisi 9 izlenme - 2 hafta önce Mahalleliden baz istasyonu tepkisi Elazığ'da bir mahallede kurulmak istenen baz istasyonu nedeniyle toplanan vatandaşlar, zaman zaman gerginliğe neden oldu Tepki üzerine çalışmaya gelen işçiler, olay yerinden ayrıldıELAZIĞ - Elazığ'da bir mahallede kurulmak istenen baz istasyonuna vatandaşlar...
Baz İstasyonunu İstemeyen Vatandaşlar İnşaat Demir İskeletini Yıktı 00:56
Baz İstasyonunu İstemeyen Vatandaşlar İnşaat Demir İskeletini Yıktı 2 izlenme - 2 gün önce Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Kurşunlu'da stadyum yanına kurulmak istenen baz istasyon inşaatı vatandaşların tepkisiyle karşılandı. Baz istasyonu inşaatının tahta kalıbı ve demirlerini yıkan vatandaşlar, demir iskeleti de devirdi. Olay yerine Jandarma ekiplerinin gelmesi ile ortam biraz da olsa yumuşarken, Kurşunlu sakinleri, böyle bir yerde baz istasyonuna izin vermeyeceklerini ifade ettiler. Kurşunlu sakinleri Gemlik Adliyesine giderek yürütmeyi durdurma başvurusu da yaptılar.
Baz İstasyonu Dövmek - Rize 01:50
Baz İstasyonu Dövmek - Rize 318 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin Pazar İlçesi Suçatı Köyü Sırt Mahallesi'ne GSM baz istasyonu kurulmasına tepki gösteren mahalle sakinleri, balta ve sopalarla istasyonu devre dışı bırakmışlar efenim. Mahallelinin baz istasyonuna çoluk çocuk, kadın erkek, genç yaşlı cümleten dalışları esnasında birbirinden ilginç diyalogları gözlemlememek tabi ki olmazdı.
Malatyalı Çocuğun Baz İstasyonuna İsyanı 00:56
Malatyalı Çocuğun Baz İstasyonuna İsyanı 184 izlenme - 2 yıl önce Malatya'nın geleceğine damgasına vuracağına gönülden inandığımız genç bir kardeşimiz, yaşının sorunlarını bırakıp göğsünü küresel sermayeye karşı germesi güldürüken gururlandırıyor. Arkadaş ortamının gazına gelip böyle şeyler söylediğini de düşünebiliriz belki lakin sesinde ki kararlılık davasına olan inancına mührü basıyor.
4 İlde Baz İstasyonlarına Dadanan Hırsızlar Kocaeli'de Yakalandı 01:22
4 İlde Baz İstasyonlarına Dadanan Hırsızlar Kocaeli'de Yakalandı 4 izlenme - 2 hafta önce 4 ilde baz istasyonlarına dadanan hırsızlar Kocaeli'de yakalandı 3 günde 7 baz istasyonundan 80 akü çaldılar Baz istasyonlarındaki zarar 150 bin TLKOCAELİ - Kocaeli, Düzce, Sakarya ve Kastamonu'da GSM şirketlerine ait baz istasyonlarından 80 adet aküyü çalarak 150 bin TL'lik zarara neden...
Baz İstasyonuna Tepki Gösteren Vatandaşlar İnşaat Demir İskeletini Yıktılar 03:26
Baz İstasyonuna Tepki Gösteren Vatandaşlar İnşaat Demir İskeletini Yıktılar 1 izlenme - 2 gün önce Baz istasyonuna tepki gösteren vatandaşlar inşaat demir iskeletini yıktılar Gemlik ilçesine bağlı Kurşunlu Mahallesi'nde vatandaşlar baz istasyonunun inşaat demir iskeletini yıktılarBURSA - Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Kurşunlu'da stadyum yanına kurulmak istenen baz istasyon...
sarıyerde baz istasyonu yandı 00:30
sarıyerde baz istasyonu yandı 296 izlenme - 8 yıl önce sarıyer kasapçayırındaki 3 adet baz istasyonundan biirisi yanarak kullanılamaz hale geldi,itfaiye kısa sürede yangını çok başarılı bir şekilde söndürmesine rağmen baz istasyonu ağır hasar aldı (5 haziran 23/ 30)
Bazdan Sapıtan Çılgın Mahalle! 01:11
Bazdan Sapıtan Çılgın Mahalle! 133 izlenme - 2 yıl önce Malum baz istasyonları sağlığımızı tehdit ediyor.İşte bunu protesto amacıyla evden atlet,don,parmak arası terlik kısaca üstünde ne varsa çıkan mahalleli, ne sloganda birlik sağlıyor ne de eylemde.Sanki baz istasyonu en sonunda psikolojilerini de bozmuş.Kimi oynuyor,kimi duruyor,kimi bağırıyor,en öndeki amca çocukları zaptetmeye çalışıyor,yaralı şişman styla bir genç haykırıyor,arada alkışlar...Ayrıca mahallede kimse kafayı kaldıramıyor...
Kısa Mesafe Robotu 01:25
Kısa Mesafe Robotu 104 izlenme - 2 yıl önce Tamamı soba kurmada kullanılan boru,mazgal,eklem yeri gibi parçalardan oluşan her eve lazım müthiş pratik bir robot icad eden doktor malesef kötü çektiği için icadını ancak bakkaldan ufak tefek alışveriş işlerinde kullanabilmektedir. Doktor, robota Türkiye'nin her yerinden erişebileceği anlaşmayı imzalatmak için Mehmet Emin Karamehmet'e tanıtım amaçlı şov adı altında göz dağı verir.
Karşı Apartmanda Baz İstasyonu Varsa Ne Yapılabilir? 01:48
Karşı Apartmanda Baz İstasyonu Varsa Ne Yapılabilir? 61 izlenme - 2 yıl önce Baz istasyonu dikilirken dikildiği evin sahibinden veya binadan yüklü bir para karşılığında müsaade alınıyor. Tam karşısında veya ondan rahatsızlık hisseden yapacağı en önemli şey evindeki radyasyon seviyesini ölçtürerek standardın üzerindeyse iyi bir avukat tutarak dava etmektir. Maalesef bizi koruması gereken kuruluşlar yönetmelikte sık sık değişerek yönetmelikleri tamamen cep telefonu firmalarının menfaatini koruyacak şekilde geliştirmiş, dolayısıyla vatandaşın yapacağı çok sınırlı ve ölçtüreceksiniz, mahkemeye gideceksiniz. Mahkemeye gidildikten sonra bilirkişi kuruluyor, tekrar ölçmek için hakimle beraber o firma geliyor. Fakat o gün o baz istasyonundaki telefon haberleşmeleri başka yere kaydırıyor. Bunun hileleri var dolayısıyla bununla uğraşmak çok zordur. Uzun vadede insanların çok para kaybetmesine sebep oluyor. Bu konuda maalesef cep telefonu firmaları çok deneyimli ve vatandaşın zayıf taraflarını iyi biliyor ve ona göre olayı yönlendiriyor. Baz istasyonundaki trafiği isterlerse minimuma çekebiliyorlar. Bunu çektikleri zaman hakimle gittiğinizde hiçbir şey bulamıyorsunuz. Suçüstü yapmak çok zor olan bir olaydır. Yapılan araştırmalar şunu bulmuştur. Güvenli seviyede elektromanyetik alanlar ve radyasyon değerleri halen tespit edilememiştir. Bunun edilmesi de zor görülmektedir. Çünkü gittikçe artan yeni model cihazlarla etrafımızdaki elektromanyetik radyasyon, elektromanyetik kirlilik gittikçe inanılmaz boyutlarda artmaktadır. Bunu ancak kamuoyunun bilinçli bir şekilde bu olaya yaklaşmasıyla yararlı hale getirebiliriz.
canlı yayında baz istasyonu ölçümü 07:39
canlı yayında baz istasyonu ölçümü 253 izlenme - 6 yıl önce açıklama ntv canlı yayınında istanbul teknik üniversitesi elektrik elektronik bölümü öğretim üyesi prof. dr. ibrahim akduman ve istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi öğretim üyesi prof. dr. tunaya kalkan baz istasyonlarının limit değerlerini ölçtü.
Baz İstasyonları İnsan Sağlığına Zararlı Mıdır? 01:52
Baz İstasyonları İnsan Sağlığına Zararlı Mıdır? 54 izlenme - 2 yıl önce Belirli şartlarda evet, belirli şartlarda hayır. Baz istasyonu aynı cep telefonu gibi veya televizyon, radyo gibi radyofrekans dediğimiz yüksek frekanslarda bir elektromanyetik enerjiyi kullanır. Baz istasyonlarının üzerinde BTK (Bilişim Teknolojileri Kuruluşu) der ki, baz istasyonlarının üzerinde bir güvenlik mesafesi vardır. Güvenlik mesafesinin anlamı şudur: o güvenlik mesafesi içindeki radyasyon seviyesi standartların kat kat üstündedir. En fazla baz istasyonuna güvenlik mesafesine kadar yaklaşabilirsiniz. Riski çoktur, bunu zaten kendileri de kabul ederler. Yapılan araştırmalar şunu göstermektedir. Yaklaşık olarak 300 metreden sonra güvenli ve radyasyonun etkileri çok azalmaktadır. İnsan biyolojisini etkilemeyecek seviyeye indiği söyleniyor. Güvenlik mesafesi hakkında bilgi vermek için şunu söyleyeyim. 10 vatlık ki bu 10 vatlık normal bir baz istasyonudur. 10 vatlık bir baz istasyonunun güvenlik mesafesi 10 metredir. Baz istasyonunun bazılarını sokak aralarına koyuyorlar. İstanbul’da 10 metrelik sokak olmadığı için o sokak arasına konan baz istasyonunun karşısında oturan vatandaşlarımız radyasyon tehlikesini daha çok hissederler. Çünkü güvenlik mesafesinin içindedirler. Bu riskleri insanları bilgilendirerek koruyabilirsiniz başka türlü koruyamazsınız. Mümkün oldukça 300 metre ve daha uzakta bulunmak yararlı olabilir. Rahatsızlık hissediliyorsa üniversitelere veya belirli kişilere ölçme yaptırtılabilir. Çünkü üniversitedeki kişiler daha profesyonel kişiler oldukları için üniversitelere yaptırılmasını tercih ederiz. Piyasada bu konuda maalesef bazı kişiler yazdıkları ve ölçtükleri şeyin ne anlama geldiğini bilmeden rapor yazıyorlar bunu tavsiye etmiyorum.
Alf Jenerik Müziği 01:11
Alf Jenerik Müziği 87 izlenme - 2 yıl önce Uzaydan inme tüylü satanist Alf'in maceraları.. Bu leziz parçanın tek kötü yanı akıllara kanal 7'yi getirmesidir.
Allahım Telefonlarımız Çeksin. Amin. 00:32
Allahım Telefonlarımız Çeksin. Amin. 83 izlenme - 3 yıl önce Kars'ın Selim ilçesine bağlı Kaynarlı köyünde köylüler cep telefonları çeksin diye yanlarında Tepe mevkiine götürdükleri tavuğu kurban keserek dualar ettiler. Millet baz istasyonlarını kaldırmak için eylem yaparken bu abiler köyün ortasına baz istiyor.
Baz İstasyonu Sopayla Dövmek 01:50
Baz İstasyonu Sopayla Dövmek 99 izlenme - 5 yıl önce Maykop
Protesto 00:45
Protesto 111 izlenme - 8 yıl önce
canlı yayında baz istasyonu ölçümü 07:39
canlı yayında baz istasyonu ölçümü 65 izlenme - 6 yıl önce canlı yayında baz istasyonu ölçümü
Telefonla Konuşmak İçin Mezarlığa Gidiyorlar 02:47
Telefonla Konuşmak İçin Mezarlığa Gidiyorlar 5 izlenme - 8 ay önce Kahramanmaraş'a 70 Kilometre Uzaklıktaki Kırsal Bir Mahallede Yaşayan Vatandaşlar, Baz İstasyonu Olmayan Mahallelerinde Cep Telefonuyla Görüşebilmek İçin Her Gün 5 Kilometre Yol Katedip Mezarlığa Gidiyor.
Fenerbahçe'ye Saldırıda Muhbir Şüphesi: Geldik Ateş Et 00:48
Fenerbahçe'ye Saldırıda Muhbir Şüphesi: Geldik Ateş Et 22 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırının izini süren emniyet ekipleri, olayın tek kişi tarafından yapılmadığı ve organize olduğu ihtimalini değerlendiriyor.