Hoşgeldiniz!

BBC News

Hindistan'da Gara Girerken Şaha Kalkan Tren 00:18
Hindistan'da Gara Girerken Şaha Kalkan Tren 10.251 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da hiç kimsenin ağır şekilde yaralanmadığı tren kazasının görüntüleri.
Sınırda Mülteci Avlamaca Oynayan Bulgar Manyak! 01:39
Sınırda Mülteci Avlamaca Oynayan Bulgar Manyak! 3.609 izlenme - 2 yıl önce İsim: Dinko Valev Yaş: 29 Tanı: antisosyal kişilik bozukluğu Bu herifcioğlu Bukgaristan'da yaşıyor. Kendisine ait bir kaç askeri araç, motosiklet, ATV, köpekler ve tabiki silahlar ile sınırda Suriyeli mültecileri korkutuyor, kadın ve çocukları belli bir süre yerde yatırıyor ve bunlara benzer kendi geliştirdiği psikomanyak bazı faaliyetleri icra ediyor. Yaptığı işi sportif bir faaliyet olarak tanımlıyor ve hatta kendisi gibi ATV li ve insan avlamaya meraklı bazı manyakları çevresinde toplamış durumda. Bir önceki havaya kaldırılıp yere çarpılan Suriyeli çocuk videosundan anladığımız kadarıyla ülkemizde de bu potansiyele sahip bir çok insan var. Muhtemelen bu manyak kadar paraları olmadığı için askeri araç, ATV, silah, köpek ve benzeri teçhizatları olmadığından şimdilik alkışlarlayaşıyorumda takılıyorlar ve bu tür videolarla tatmin olmaya çalışıyorlar. Kim olduklarını merak etmeye gerek yok zaten birazdan gelip burada bu adamın ülkesini seven bir vatansever olduğunu yazacaklar
BBC News Ekibinin PKK Propagandası Yapması 02:55
BBC News Ekibinin PKK Propagandası Yapması 1.364 izlenme - 3 yıl önce Pkklı teröristleri konu alan haber de sözde özgürlük savaşçısı ve kadın erkek özgürlüğünü getirmeye çalışan direnişçiler olarak tanıtılan pkk bölücü terör örgütü üyelerini görüyorsunuz. Spiker ve teröristler özgürlük mücadelesi verdiğini söylüyor. Tabi PKK yı hayatlarında ilk defa duyan ingiliz vatandaşları yada bu haberi okuyanlar da ki Türk düşmanlığı tavan yapacağa benziyor, tıpkı Amerikanın ırak'a girmeden önce ırak ile ilgili yaptığı propagandalar gibi. Yorum sizin, izleyelim..
BBC News canlı yayını - İstanbul Olayları 03:11
BBC News canlı yayını - İstanbul Olayları 84 izlenme - 5 yıl önce BBC News canlı yayını - İstanbul Olayları