Hoşgeldiniz!

bbq pit boys

BBQ Pit Boys Usulü Biber Dolması 12:32
BBQ Pit Boys Usulü Biber Dolması 551 izlenme - 3 yıl önce Mangalcı geçinenleri utandıran BBQ pit boysun üstad dedesi , bu sefer de dolma yapmaya karar vermiş . Bizim gibi et alamayan , soğan ve ay çiçek yağıyla beslenen fakir yığınlara da imrenerek izlemek düşüyor . İyi seyirler .
BBQ Pit Boys İle İstakoz Pişirmek 13:21
BBQ Pit Boys İle İstakoz Pişirmek 251 izlenme - 3 yıl önce Barbeküde yapılan ıstakozun nasıl yapıldığını izliyoruz. BBQ pit boys daki abilerimiz döktürmüş yine. Afiyet olsun efenim.
BBQ Pit Boys - Biralı Tavuk 07:18
BBQ Pit Boys - Biralı Tavuk 325 izlenme - 3 yıl önce Izgara timsah videolarından sonra bu tabi normal kaçıyor. Biralı, soğanlı, sarımsaklı ızgara tavuk. Güzele benziyor.
Patates Bombaları - BBQ Pit Boys 12:26
Patates Bombaları - BBQ Pit Boys 314 izlenme - 3 yıl önce Patato, petetoğ, patata, potağtoğ artık nasıl telaffuz ederseniz edin BBQ Pit Boys'un en efsane olmuş tarifidir. 3 yıl önce mangal videoları araştırırken denk geldiğim ve her mangal ortamında anlattığım tarif. Şu günlerde eklenen BBQ Pit Boys videoları bunu tekrar hatırlattı. Afiyet olsun.
BBQ Pit Boys Çukulatalı, Karamelli, Muzlu Tatlı 05:57
BBQ Pit Boys Çukulatalı, Karamelli, Muzlu Tatlı 280 izlenme - 3 yıl önce Sağlıklı !!! yemekler yapmalarını istemişler ve sonuç burada. Geçenlerde bunların biralı tavuk tarifini yapmaya kalktım, tavuk istediğim gibi bulamadım diye et pirzola aldım ayıptır söylemesi. Soganlar sarımsaklar yandı gerçi ama olsun, ben böyle bir et yemedim amk, böyle ağızda dağılan bir et olamaz. Birde yağını çok koymuşum amk,neyse ilk seferinde olur öyle.
Jalapeno Buffalo Cheeseburgers - BBQ Pit Boys 09:17
Jalapeno Buffalo Cheeseburgers - BBQ Pit Boys 237 izlenme - 3 yıl önce Barbekünün efendileri BBQ Pit Boys'dan ak sakallı ve yancısı cevat kelle yine tarifsiz bir lezzeti gözler önüne sermişler, ağzımızın suyunu akıtarak izliyoruz. bu arada ak sakallı sorup durma artık geliyor kokusu, yeminle luyiziyanadan buralara kadar geliyor artık.
BBQ Pit Boys - Soslu Köfte 07:38
BBQ Pit Boys - Soslu Köfte 190 izlenme - 3 yıl önce Son dönemde bunlara fena sardırdım. Adamlar yemek için yaşıyorlar resmen, bunlardan öğrenip deneyeceğim baya birşey oldu. İyi seyirler beyler bayanlar.