Hoşgeldiniz!

BDP

Bdp Seçim Şarkısı 2014 05:01
Bdp Seçim Şarkısı 2014 51.015 izlenme - 4 yıl önce BDP'nin 2014 Yerel Seçim Şarkısı - Hatin Şaredarên Gel BDP Yeni Seçim Şarkısı ve Urfa'daki Görkemli Mitinge Ait Görüntüler.
Bdp Kongresinde Türk Bayrağı Krizi 02:08
Bdp Kongresinde Türk Bayrağı Krizi 60.872 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'da Bugün Düzenlenen Bdp Gençlik Meclisi Kongresi'nde Bayrak Krizi Yaşandı. bir Grup Tarafından İndirilen Türk Bayrağı, Polisler Tarafından Tekrar Yerine Asıldı. yenişehir İlçesinde Bulanan Ziya Gökalp Spor Salonu'nda Devam Eden Bdp'nin Gençlik Meclisi 1. Olağan Kongresi'ne Katılan Bazı Partililer, Salonun Dışında Bulunan Direkten Türk Bayrağını İndirdi. Çıkan Gerginliğin Tırmanmasını Bdp Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan Engellerken, Çevrede Bulunan Güvenlik Güçleri İndirilen Bayrağı Tekrar Direğe Astı.
Bdp Seçim Şarkısı 2014 05:01
Bdp Seçim Şarkısı 2014 12.551 izlenme - 4 yıl önce BDP'nin 2014 Yerel Seçim Şarkısı - Hatin Şaredarên Gel BDP Yeni Seçim Şarkısı ve Urfa'daki Görkemli Mitinge Ait Görüntüler.
Bdp 2014 Seçim Müziği 02:49
Bdp 2014 Seçim Müziği 5.232 izlenme - 4 yıl önce Bdp 2014 Seçim Müziği
Selahattin Demirtas Sike Konuşması 04:01
Selahattin Demirtas Sike Konuşması 5.281 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın Şike yasasıyla ilgili yaptığı konuşma. O dönem mecliste 3 partinin desteklediği şikecileri aklama yasasını cumhurbaşkanı tarafından geri yollanmıştı.
Eğitimli Keçi 02:02
Eğitimli Keçi 9.889 izlenme - 5 yıl önce Bu keçi başka keçi ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde çiftçilik yapan Ali Şen, 1 yaşındaki keçisini bir köpek gibi eğitti.
Rize işi merdiven şaşırtıyor 02:27
Rize işi merdiven şaşırtıyor 9.539 izlenme - 5 yıl önce Rize'nin Gündoğdu Beldesi'nde bir evin dışından birinci kata çıkan ancak kapısı olmayan merdiven görenleri şaşırtıyor. Yenikale Köyü'ndeki ilginç yapının sahibi 92 yaşındaki Mustafa Arslan, merdivenin eskiden evin giriş kapısına çıktığını belirterek, rüzgarın da etkisiyle kapıdan yağmur girmesi nedeniyle kapıyı tuğla ile kapattırdığını anlattı. Arslan, "Evi yaklaşık 60 yıl önce yaptırdım. Ama evin merdivenle çıkılan kapısı rüzgar ve yağmur aldığı için sorun yaşadık. Bunun üzerine kapıyı tuğla ile ördürüp kapattık, evin diğer tarafına yeni giriş kapısı yaptırdık. Boşta kalan merdiveni yıkmaya kıyamadım. Merdivenin karşısındaki yokuştan eve doğru araba gelirse merdiven evi korur" dedi.
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 02:12
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 7.483 izlenme - 5 yıl önce 03.02 2013 Beyaz Tv proğramından
Rojda Gelmis Bahar Gecmis Bahar 04:30
Rojda Gelmis Bahar Gecmis Bahar 4.207 izlenme - 7 yıl önce stranek pır xweş e.
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 01:00
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 7.050 izlenme - 5 yıl önce Ay-yıldızlı inek ÇORUM'un Osmancık İlçesi'nde 38 yaşındaki İlhami Özüdoğru'nun sahibi olduğu 2.5 yaşındaki kızıl renkteki inekte ay- yıldızı görenler şaşırıyor.
Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 04:39
Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 2.128 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin kılık değiştirme ve taklit ustalarından Nihat Doğan'ın başka bir sanatsal performansı.
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) 02:00
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) 3.458 izlenme - 3 yıl önce İstiklal caddesinde bir kardeşimiz muhtemelen kafa trilyon ülkenin içler acısı durumunu kısaca özetliyor. Akp,Chp,Mhp,Bdp 'den tutun Müslümanlık ve Hristiyanlığa kadar her konudan bir fikre sahip. Allah yardımcın olsun kardeşim,durum vahim. He unutmadan Çare Drogba. facebook.com/marjinalmizah twitter.com/marjinalmizah youtube.com/marjinalmizah İletişim: marjinalmizah@gmail.com
Muharrem İnce Bdp'lileri Yerin Dibine Sokuyor 03:20
Muharrem İnce Bdp'lileri Yerin Dibine Sokuyor 1.809 izlenme - 5 yıl önce Muharrem İnce Bdp'lileri Yerin Dibine Sokuyor
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 00:58
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 1.045 izlenme - 3 yıl önce BDP Mersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü meclis kürsüsünden gezi parkı direnişi ve yaşanan polis şiddeti hakkında konuşurken AKP'li bir vekilin laf atması üzerine söyledikleri...
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 00:51
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 1.455 izlenme - 3 yıl önce Partisinin seçim çalışmaları kapsamında Siirt Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Kılıçdaroğlu nun bozkurt işareti yapmasını eleştirdi.
Volkan Konak'ın Bdp Sevgisi 01:23
Volkan Konak'ın Bdp Sevgisi 1.387 izlenme - 5 yıl önce Kuzey'in Oğlu Volkan Konak'ın Yorumları Dinleyenleri Hayrete Düşürdü.
 Taksim’de Öcalan posteri PKK bayrağı gerginliği 04:00
Taksim’de Öcalan posteri PKK bayrağı gerginliği 1.228 izlenme - 5 yıl önce Binlerce kişinin ’Gezi Parkı Eylemi’ ne destek vermek için Taksim Meydanı’na yürüyüşlerinin sürdüğü sırada meydanda bir gerginlik yaşandı.
// Cem Boyner Kürtler Alacaklıdır Dedi // O Şarkı 05:16
// Cem Boyner Kürtler Alacaklıdır Dedi // O Şarkı 3.595 izlenme - 9 yıl önce YASAKLARIN,YALANLARIN,YALAN TARİHLERİN,İHANETİN,ENTRİKALARIN,FAİLİ,MEÇHULLERİN VE ÖTEKİLEŞTİRMENİN GETİRECEĞİ ÜLKECE YIKIMIN,PERDE ARKASI SENARYOLARIN VE AKTÖRLERİNİN TÜM PLANLARI SOFRAMIZA DÖKÜLMÜŞ VAZİYETTEDİR.BU ÜLKEDE YAŞAYAN KARDEŞ HALKLAIRIN BİRLEŞİP BU OYUNLARA GELMEMELERİ UMUDUYLA.SÖZ MÜZİK ARANJE BY KESKO
Birecik Seçim Sonrası Gerginlikler 01:02
Birecik Seçim Sonrası Gerginlikler 658 izlenme - 4 yıl önce Birecik Seçim Sonrası Gerginlikler
Bdp Binasına Silahlı Baskın 05:20
Bdp Binasına Silahlı Baskın 1.028 izlenme - 6 yıl önce Bdp Binasına Silahlı Baskın
Polisten Bdpliler İçin Muhteşem Telsiz Anonsu 00:32
Polisten Bdpliler İçin Muhteşem Telsiz Anonsu 765 izlenme - 4 yıl önce Polisten Bdpliler İçin Muhteşem Telsiz Anonsu
Sancaktepe Sarıgazi'de HDP ve DHKP C’ liler Birbirine Girdiler 03:45
Sancaktepe Sarıgazi'de HDP ve DHKP C’ liler Birbirine Girdiler 708 izlenme - 4 yıl önce Sancaktepe Sarıgazi’de HDP ve DHKP-C’liler arasında çıkan olaylara polis müdahale etti. Sarıgazi’de iki grup arasında çıkan olaylar sırasında Halkların Derneği binasına molotof atıldı. Derneğin camlarını kıran göstericiler, çevredeki araçlara da zarar verdi. Taşlarla birbirine saldıran göstericiler, ortalığı savaş alanına çevirdi. Çevik kuvvet polisleri göstericilere TOMA ile müdahale etti. Öfkeli grup ise polise taşlarla saldırdı. Sarıgazi’de gerginlik halen bitmiş değil.
Rojda Gelmis Bahar Gecmis Bahar. 04:30
Rojda Gelmis Bahar Gecmis Bahar. 1.100 izlenme - 7 yıl önce stranek pır xweş e...........................................................
BDP'li Hasip Kaplan: Türkiye'nin 3 Tarafı Kürdistan 02:36
BDP'li Hasip Kaplan: Türkiye'nin 3 Tarafı Kürdistan 857 izlenme - 5 yıl önce YORUMSUZ...
Mansur Yavaş Hakaretleri 05:07
Mansur Yavaş Hakaretleri 1.312 izlenme - 4 yıl önce Mansur Yavaş Dinamit Deniz Gezmiş, Yılmaz Güney Eşber Yağmurdereli Hakaretleri Mansur Yavaşın Şok Edecek Görüntüleri CHP'den tartışmalı bir şekilde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş'ın CHP gençliğinin idolü olan isimlere ağır hakaretler ettiği görüntü ortaya çıktı. CHP'den Ankara adayı gösterilen Mansur Yavaş'ın daha önce yaptığı CHP'lilere ağır hakaretler ve suçlamalar içeren bu konuşması çok tartışılacak CHP'de bazı isimler MHP'li Mansur Yavaş'ın aday yapılmasına tepki gösterdi. Tüm bu tepkilere rağmen CHP lideri Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş'ın aday gösterilmesine onay verdi. Ortaya çıkan görüntüler ise Mansur Yavaş'ın başını ciddi bir biçimde ağrıtacağa benziyor. Özellikle sol görüşlü vatandaşların idol olarak kabul ettiği isimler için ağır ifadeler kullanan Mansur Yavaş'ın görüntüleri ortaya çıktıktan sonra ne cevap vereceği de merakla bekleniyor. 'Bu insanlar mı çete yoksa siz mi çetesiniz?' "Deniz Gezmiş'i, hakim katili Yılmaz Güney'i, Terörüst Kör Eşber'i, Yaşar Kemal'i kahraman ilan edip, ülkücüleri mafya ve çete ilan eden azılılara soruyorum: Bu insanlar mı çete yoksa siz mi çetesiniz?" "Sol görüşlü kişilere "azılı" yakıştırması" Mansur Yavaş ortaya çıkan görüntülerde, Deniz Gezmiş'e "çeteci" suçlaması, Yılmaz Güney'e "katil" yaftası, Eşber Yağmurdereli'ye "kör" aşağılaması, Yaşar Kemal'e "çete" suçlaması, Sol görüşlü vatandaşlar için "azılı" yakıştırması yapıyor. CHP'li seçmeni kızdıracak bu ifadelerin yer aldığı görüntüler Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Latif Şimşek'in moderatörlüğünü yaptığı 'Dinamit' isimli tartışma programında konuşulacak.
// Jınamın // Sözmüzik Bykesko 07:02
// Jınamın // Sözmüzik Bykesko 1.190 izlenme - 8 yıl önce paylaşin destekleyin bu yeni akimi yaratan ilkler siz olun söz müzik aranje by kesko türkiyede barış diliyle tarihe gerçeklere dayalı sorgulayan tarzı rest müziği ve yorumuyla gündeme dair bir köşe yazısının müzikli sunumudur by kesko nun tarzı. çok kısa bir zamanda sadece mynette 180.000 d...inleyiciye ulaşan her gün çoğalan yeni bir akım oluşturan by kesko nun şarkıları
Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na Ömür Biçti 04:05
Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na Ömür Biçti 1.768 izlenme - 5 yıl önce Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na ömür biçti
18 Ocak 2015 Pazar / Selahattin Demirtaş 50:46
18 Ocak 2015 Pazar / Selahattin Demirtaş 754 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bdp'liler Yanlışlıkla Onuncu Yıl Marşı Çalınca 00:50
Bdp'liler Yanlışlıkla Onuncu Yıl Marşı Çalınca 614 izlenme - 5 yıl önce BDP'liler yanlışlıkla Onuncu Yıl Marşı çalınca izle,BDP'liler yanlışlıkla Onuncu Yıl Marşı çalınca seyret, bedava izle, video, videolar, görüntüleri BDP'lile...
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 04:05
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 1.582 izlenme - 5 yıl önce Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit Çamaşır makinesi motoru, elektrik süpürgesi güç ünitesi ve akü ile çalışan araç. yaptı