Hoşgeldiniz!

Bear Grylls

Onlarda & Bizde Maceracı 00:15
Onlarda & Bizde Maceracı 402.371 izlenme - 2 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 00:51
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 6.712 izlenme - 10 ay önce Bear grylls abimizi tanıyanınız vardır, tanımayanlar için sitede videoları mevcut. Kısaca bahsetmek gerekirse kendisi ücra yerlerde nasıl hayatta kalınacağını gösteren bir program yapıyor Discovery Channel'da. (hala devam ediyor mu bilmiyorum) Programlarında börtü böcek yemesiyle tanınır genelde. Bu videoda da gittiği yerlerin aslında o kadar ıssız yerler olmadığını görüyoruz. İyi seyirler efendim.
Türkiye'de Hayatta Kalmak - Bear Grylls 40:40
Türkiye'de Hayatta Kalmak - Bear Grylls 11.015 izlenme - 1 yıl önce Bilenler bilir Discovery Channel'da 2006 yılından beri Bear Grylls sunduğu dünyanın en zor yerlerinde insanlara hayatta kalmayı anlatan Türkçe adı İnanılmaz Kurtuluş programı bu bölümünde Türkiye de Hayatta nasıl kalacağımızı bize anlatıyor
Michelle Rodriguez'in Bear Grylls'le İdrar İçip Fare Yemesi 02:27
Michelle Rodriguez'in Bear Grylls'le İdrar İçip Fare Yemesi 6.871 izlenme - 1 yıl önce Ünlüler bölümünde bu kez Michelle Rodriguez konuk efendim. Bu kadın harbiden sehsiğğ.
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 02:04
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 1.133 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar böyle bir rezillik olabilir mi? Sen kalk, bizim vergilerimizle dandik bir program çekmek için elli tane helikopter kaldır yüzbinlerce dolar masraf yap! Çıldırmamak elde değil! Umarım kendi cebinden karşılamışsındır tüm o masrafları Obama!
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 01:25
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 1.989 izlenme - 5 ay önce Çekimleri İstanbul Tuzla'da gerçekleştirilen yerli ultimate survival karşınızda.
İnsan Doğaya Karşı - Alaska 43:19
İnsan Doğaya Karşı - Alaska 1.460 izlenme - 8 ay önce http://www.belgun.tv/
Hayatta Kalmak - Amazon Ormanları (OCERS) 05:04
Hayatta Kalmak - Amazon Ormanları (OCERS) 1.070 izlenme - 10 ay önce Hayatta kalmanın zor şartlarını anlatan güzel bir video.. Amazon Ormanlarında geçen bir macera izleyelim.
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 1.813 izlenme - 2 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
Her şeyi yiyen adam Bear Grylls 03:09
Her şeyi yiyen adam Bear Grylls 4.819 izlenme - 5 yıl önce
İngiliz Survivor Yarışmasında Korkunç Kaza! 01:18
İngiliz Survivor Yarışmasında Korkunç Kaza! 81 izlenme - 3 hafta önce İngiltere’nin 'Survivor' programı olarak bilinen 'Celebrity Island with Bear Grylls'te (Bear Grylls İle Ünlüler Adası) hem yarışmacılar hem de seyirciler şok yaşadı. Chanel 4 ekranında yayınlanan 'Celebrity Island with Bear Grylls' yarışmacısında korku dolu anlara sahne oldu. İngiliz TV yıldızı Lydia Bright, balık tutmaya çalışırken, oltanın kancası parmağına takıldı. Acı içinde kıvranan Bright’a sağlık ekipleri müdahale etti ve parmağının enfeksiyon kapması önlendi. Tıbbi müdahale için Bright’ın adayı terk etmek zorunda kalması beklenirken, Bright lokal anesteziyle opreasyon yapılması teklifini kabul etti. 26 yaşındaki Bright, parmağındaki kancayı çıkarma operasyonu boyunca acı içinde çığlık attı ve gözyaşlarına boğuldu.
Ayı Grylls - Protein İçin Öküz Gözü Yemek 01:44
Ayı Grylls - Protein İçin Öküz Gözü Yemek 1.378 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde de "İnanılmaz Kurtuluş" Programıyla gönüllere taht kuran eski SAS komandosu yeni televizyon starı Grylls'in sibarya macerasından bir kesit.
Bear Grylls - Acil Durum Senaryoları 15:47
Bear Grylls - Acil Durum Senaryoları 1.362 izlenme - 1 yıl önce Sıra dışı programlarıyla herkesin tanıdığı Bear Grylls, bu kez de soğuğa karşı nasıl hayatta kalınabileceğini yine uygulamalı olarak gösteriyor. Videoda yok ama televizyonda izlediğimde çekim ekibinin bile montlarla, berelerle, eldivenlerle çok zorlanarak bu görüntüleri kayda aldıklarını göstermişlerdi. Bu adam bir harika dostum!
Acil Durum Senaryoları - Bear Grylls - Tutmayan Frenler 07:53
Acil Durum Senaryoları - Bear Grylls - Tutmayan Frenler 746 izlenme - 1 yıl önce Sıra dışı programlarıyla herkesin tanıdığı Bear Grylls, bu kez de freni patlamış bir arabadan nasıl sağ çıkılabileceğiyle ilgili görsel bir şov yapıyor.
Onlarda & Bizde Maceracı 00:16
Onlarda & Bizde Maceracı 947 izlenme - 2 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 994 izlenme - 1 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
Bear Grylls - Leş Avı 03:09
Bear Grylls - Leş Avı 1.108 izlenme - 2 yıl önce Bear Grylls'i site ahalisi az çok tanımaktadır. Kendisi İngiliz bir maceraperest. İngiliz Özel Kuvvetlerinde(SAS) görev almış, Hindistan,Afrika gibi zorlu bölgelerde görev yapmıştır. Paraşüt eğitimi sırasında paraşütün yırtılması sonucu 5000mt den düşüp omurgasını 3 bölgeden zedelemiştir. Bu kaza sonucu görevinden ayrılıp zor şartlarda hayatı sürdürmede öğrendiği tecrübeleri bizlerle paylaşmış. Buyrun..
Trafikte Yol Verme Kavgasında Ne Yapılmalı? - Bear Grylls 09:59
Trafikte Yol Verme Kavgasında Ne Yapılmalı? - Bear Grylls 784 izlenme - 1 yıl önce Trafikte Bir Yol Verme Kavgasına Karışırsanız Ne Yaparsınız ? Bear Grylls İle Acil Durum Senaryolarında.. İzliyoruz...
Kertenkeleyi Ağaca Vurup Öldürmek - Bear Grylls 05:59
Kertenkeleyi Ağaca Vurup Öldürmek - Bear Grylls 870 izlenme - 2 yıl önce Bear abimizin asıl mevzusu budur. Bu adamı yanlış tanımanızı istemediğim için bişeyler yapmam gerektiğini düşündüm. Burda da görüldüğü gibi gerçek ekstrem durumların adamıdır. Tabii ki bu bir televizyon işidir ama yine de hakkını vererek yapmaktadır abimiz. Saygılar.
İnanılmaz Kurtuluş  Bear Grylls  45:07
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls "Moab Çölü" #1 445 izlenme - 1 yıl önce Konusu: İnanılmaz Kurtuluş - Ultimate Survival'da, Bear Grylls'in zorlu doğa koşullarından sağ çıkmak için verdiği müthiş mücadelesi konu ediliyor. Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/UltimateSurvivalVevo?_rdr Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/Survival_Vevo Kaynak http://www.e-motivasyon.net/
Bear Grylls Canlı Yayına Camı Kırarak Girdi! 02:30
Bear Grylls Canlı Yayına Camı Kırarak Girdi! 409 izlenme - 2 yıl önce Vahşi yaşam programlarıyla ünlü Bear Grylls konuk olduğu sabah programına sıra dışı bir giriş yaptı. "This Morning" programı sunucusu Eamonn Holmes, programına çağırdığı Grylls stüdyoya çıkmayınca yönetmenine, "konuğunun geç kaldığını" söyledi. Birkaç dakika sonra stüdyonun arkasındaki camdan bir halat sarktı. Bear Grylls birden camı kırarak içeri dalınca Holmes şok geçirdi. Bu anların videosu ise sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. Grylls daha önce bir şov programında zehirli bir yılanı ısırması ile de çok konuşulmuştu.
Dünyanın En İğrenç Şeylerini Yiyen Adam 04:19
Dünyanın En İğrenç Şeylerini Yiyen Adam 125 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en iğrenç şeylerini yiyen adam karşınızda. Mideniz bulanabilir, hassas kişiler lütfen izlemesin. İyi seyirler. Audionautix sanatçısının Acoustic Blues adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://audionautix.com/
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 04:39
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 13 izlenme - 1 ay önce Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı Bear Grylls hakkında bilmedikleriniz bu kısa belgeselde.
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls 45:01
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls "Kilauea Volkanı" 34 izlenme - 5 ay önce
Balıkları Pişirmişem Obama'yı da Alaska'ya Göndermişem! 01:52
Balıkları Pişirmişem Obama'yı da Alaska'ya Göndermişem! 52 izlenme - 1 yıl önce İnanılmaz kurtuluş programı ile adından söz ettiren Bear Grylls'ın programına katılan Obama, Grylls ile eğlenceli vakit geçirdi. Ayrıca Bear Grylls Obama'ya taze somon ikram etti.
İnanılmazı Başaran Adam! 02:28
İnanılmazı Başaran Adam! 187 izlenme - 4 yıl önce İnanılmazı Başaran Adam!
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 00:11
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 6 izlenme - 2 ay önce Olimpiyat şampiyonlarından olan kayakçı Lindsey Vonn, Bear Grylls'in 'Running Wild' programına konuk oldu. Bir yamaçtan aşağıya inmeye çalışan Vonn'un ayağı kayınca zor anlar yaşadı.
Bear Grylls 00:30
Bear Grylls 5 izlenme - 9 ay önce A21 Advocate www.A21.org