Hoşgeldiniz!

Bear Grylls

Onlarda & Bizde Maceracı 00:15
Onlarda & Bizde Maceracı 411.104 izlenme - 3 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Türkiye'de Hayatta Kalmak - Bear Grylls 40:40
Türkiye'de Hayatta Kalmak - Bear Grylls 19.859 izlenme - 3 yıl önce Bilenler bilir Discovery Channel'da 2006 yılından beri Bear Grylls sunduğu dünyanın en zor yerlerinde insanlara hayatta kalmayı anlatan Türkçe adı İnanılmaz Kurtuluş programı bu bölümünde Türkiye de Hayatta nasıl kalacağımızı bize anlatıyor
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 00:51
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 10.692 izlenme - 2 yıl önce Bear grylls abimizi tanıyanınız vardır, tanımayanlar için sitede videoları mevcut. Kısaca bahsetmek gerekirse kendisi ücra yerlerde nasıl hayatta kalınacağını gösteren bir program yapıyor Discovery Channel'da. (hala devam ediyor mu bilmiyorum) Programlarında börtü böcek yemesiyle tanınır genelde. Bu videoda da gittiği yerlerin aslında o kadar ıssız yerler olmadığını görüyoruz. İyi seyirler efendim.
Michelle Rodriguez'in Bear Grylls'le İdrar İçip Fare Yemesi 02:27
Michelle Rodriguez'in Bear Grylls'le İdrar İçip Fare Yemesi 8.132 izlenme - 2 yıl önce Ünlüler bölümünde bu kez Michelle Rodriguez konuk efendim. Bu kadın harbiden sehsiğğ.
İnsan Doğaya Karşı - Alaska 43:19
İnsan Doğaya Karşı - Alaska 3.552 izlenme - 2 yıl önce http://www.belgun.tv/
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 39:19
Bear Grylls ile İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 3 945 izlenme - 11 ay önce Bear bu belgeselinde yeni maceralar katılmak için yeni yerlere gidiyor.
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 01:25
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 2.137 izlenme - 2 yıl önce Çekimleri İstanbul Tuzla'da gerçekleştirilen yerli ultimate survival karşınızda.
Her şeyi yiyen adam Bear Grylls 03:09
Her şeyi yiyen adam Bear Grylls 5.140 izlenme - 6 yıl önce
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 3.087 izlenme - 3 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 02:04
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 1.369 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar böyle bir rezillik olabilir mi? Sen kalk, bizim vergilerimizle dandik bir program çekmek için elli tane helikopter kaldır yüzbinlerce dolar masraf yap! Çıldırmamak elde değil! Umarım kendi cebinden karşılamışsındır tüm o masrafları Obama!
Bear Grylls - Acil Durum Senaryoları 15:47
Bear Grylls - Acil Durum Senaryoları 2.136 izlenme - 3 yıl önce Sıra dışı programlarıyla herkesin tanıdığı Bear Grylls, bu kez de soğuğa karşı nasıl hayatta kalınabileceğini yine uygulamalı olarak gösteriyor. Videoda yok ama televizyonda izlediğimde çekim ekibinin bile montlarla, berelerle, eldivenlerle çok zorlanarak bu görüntüleri kayda aldıklarını göstermişlerdi. Bu adam bir harika dostum!
Hayatta Kalmak - Amazon Ormanları (OCERS) 05:04
Hayatta Kalmak - Amazon Ormanları (OCERS) 1.147 izlenme - 2 yıl önce Hayatta kalmanın zor şartlarını anlatan güzel bir video.. Amazon Ormanlarında geçen bir macera izleyelim.
Ayı Grylls - Protein İçin Öküz Gözü Yemek 01:44
Ayı Grylls - Protein İçin Öküz Gözü Yemek 1.743 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde de "İnanılmaz Kurtuluş" Programıyla gönüllere taht kuran eski SAS komandosu yeni televizyon starı Grylls'in sibarya macerasından bir kesit.
Acil Durum Senaryoları - Bear Grylls - Tutmayan Frenler 07:53
Acil Durum Senaryoları - Bear Grylls - Tutmayan Frenler 1.248 izlenme - 2 yıl önce Sıra dışı programlarıyla herkesin tanıdığı Bear Grylls, bu kez de freni patlamış bir arabadan nasıl sağ çıkılabileceğiyle ilgili görsel bir şov yapıyor.
Bear Grylls - Leş Avı 03:09
Bear Grylls - Leş Avı 1.368 izlenme - 3 yıl önce Bear Grylls'i site ahalisi az çok tanımaktadır. Kendisi İngiliz bir maceraperest. İngiliz Özel Kuvvetlerinde(SAS) görev almış, Hindistan,Afrika gibi zorlu bölgelerde görev yapmıştır. Paraşüt eğitimi sırasında paraşütün yırtılması sonucu 5000mt den düşüp omurgasını 3 bölgeden zedelemiştir. Bu kaza sonucu görevinden ayrılıp zor şartlarda hayatı sürdürmede öğrendiği tecrübeleri bizlerle paylaşmış. Buyrun..
İnanılmaz Kurtuluş  Bear Grylls  45:07
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls "Moab Çölü" #1 1.106 izlenme - 3 yıl önce Konusu: İnanılmaz Kurtuluş - Ultimate Survival'da, Bear Grylls'in zorlu doğa koşullarından sağ çıkmak için verdiği müthiş mücadelesi konu ediliyor. Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/UltimateSurvivalVevo?_rdr Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/Survival_Vevo Kaynak http://www.e-motivasyon.net/
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 1.337 izlenme - 2 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
Onlarda & Bizde Maceracı 00:16
Onlarda & Bizde Maceracı 1.061 izlenme - 3 yıl önce Meşhur bizim Maceracı ile Bear Grylls'in karşılaştırmasını yaptığımızda ortaya bu görüntüler çıkıyor. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Trafikte Yol Verme Kavgasında Ne Yapılmalı? - Bear Grylls 09:59
Trafikte Yol Verme Kavgasında Ne Yapılmalı? - Bear Grylls 1.076 izlenme - 3 yıl önce Trafikte Bir Yol Verme Kavgasına Karışırsanız Ne Yaparsınız ? Bear Grylls İle Acil Durum Senaryolarında.. İzliyoruz...
Kertenkeleyi Ağaca Vurup Öldürmek - Bear Grylls 05:59
Kertenkeleyi Ağaca Vurup Öldürmek - Bear Grylls 1.071 izlenme - 3 yıl önce Bear abimizin asıl mevzusu budur. Bu adamı yanlış tanımanızı istemediğim için bişeyler yapmam gerektiğini düşündüm. Burda da görüldüğü gibi gerçek ekstrem durumların adamıdır. Tabii ki bu bir televizyon işidir ama yine de hakkını vererek yapmaktadır abimiz. Saygılar.
İnsan Doğaya Karşı Arizona Çölü 40:34
İnsan Doğaya Karşı Arizona Çölü 161 izlenme - 1 yıl önce Bear GRYLLS ile maceraya hazır mısınız? Bu bölümde size arizona gibi bir çölde nasıl hayatta kalmanız gerektiğini öğreticek. ABONE OLMAYI UNUTMA !!!!! HER HAFTA 1 VİDEO VİDEOYU SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN
İngiliz Survivor Yarışmasında Korkunç Kaza! 01:18
İngiliz Survivor Yarışmasında Korkunç Kaza! 274 izlenme - 1 yıl önce İngiltere’nin 'Survivor' programı olarak bilinen 'Celebrity Island with Bear Grylls'te (Bear Grylls İle Ünlüler Adası) hem yarışmacılar hem de seyirciler şok yaşadı. Chanel 4 ekranında yayınlanan 'Celebrity Island with Bear Grylls' yarışmacısında korku dolu anlara sahne oldu. İngiliz TV yıldızı Lydia Bright, balık tutmaya çalışırken, oltanın kancası parmağına takıldı. Acı içinde kıvranan Bright’a sağlık ekipleri müdahale etti ve parmağının enfeksiyon kapması önlendi. Tıbbi müdahale için Bright’ın adayı terk etmek zorunda kalması beklenirken, Bright lokal anesteziyle opreasyon yapılması teklifini kabul etti. 26 yaşındaki Bright, parmağındaki kancayı çıkarma operasyonu boyunca acı içinde çığlık attı ve gözyaşlarına boğuldu.
Bear Grylls Canlı Yayına Camı Kırarak Girdi! 02:30
Bear Grylls Canlı Yayına Camı Kırarak Girdi! 558 izlenme - 3 yıl önce Vahşi yaşam programlarıyla ünlü Bear Grylls konuk olduğu sabah programına sıra dışı bir giriş yaptı. "This Morning" programı sunucusu Eamonn Holmes, programına çağırdığı Grylls stüdyoya çıkmayınca yönetmenine, "konuğunun geç kaldığını" söyledi. Birkaç dakika sonra stüdyonun arkasındaki camdan bir halat sarktı. Bear Grylls birden camı kırarak içeri dalınca Holmes şok geçirdi. Bu anların videosu ise sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. Grylls daha önce bir şov programında zehirli bir yılanı ısırması ile de çok konuşulmuştu.
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls 45:01
İnanılmaz Kurtuluş Bear Grylls "Kilauea Volkanı" 137 izlenme - 2 yıl önce
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 04:39
Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı 83 izlenme - 1 yıl önce Bear Grylls Kimdir? - İnsan Doğaya Karşı Bear Grylls hakkında bilmedikleriniz bu kısa belgeselde.
Balıkları Pişirmişem Obama'yı da Alaska'ya Göndermişem! 01:52
Balıkları Pişirmişem Obama'yı da Alaska'ya Göndermişem! 68 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz kurtuluş programı ile adından söz ettiren Bear Grylls'ın programına katılan Obama, Grylls ile eğlenceli vakit geçirdi. Ayrıca Bear Grylls Obama'ya taze somon ikram etti.
İnanılmazı Başaran Adam! 02:28
İnanılmazı Başaran Adam! 188 izlenme - 5 yıl önce İnanılmazı Başaran Adam!
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 00:11
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 9 izlenme - 1 yıl önce Olimpiyat şampiyonlarından olan kayakçı Lindsey Vonn, Bear Grylls'in 'Running Wild' programına konuk oldu. Bir yamaçtan aşağıya inmeye çalışan Vonn'un ayağı kayınca zor anlar yaşadı.