Hoşgeldiniz!

beast

Güzel ve Çirkin fragmanı 01:23
Güzel ve Çirkin fragmanı 10.690 izlenme - 6 yıl önce Güzel ve Çirkin fragmanı
Beauty and the Beast 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
Beauty and the Beast 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 4.410 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 3. bölümü 16 Haziran 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "Down for the Count" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır..
Beauty and the Beast 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:18
Beauty and the Beast 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 3.279 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 11. bölümü 18 Ağustos 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı:"Meet the New Beast" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır.. Beauty and the Beast 4x11 Promo/Preview "Meet the New Beast" Beauty and the Beast Season 4 Episode 11 Promo Beauty and the Beast 4x11 Promo "Meet the New Beast" (HD)
X-Men : Dünyanın Sonu - Magnetonun Oğlu 02:51
X-Men : Dünyanın Sonu - Magnetonun Oğlu 4.477 izlenme - 2 yıl önce Quicksilver (asıl adı: Pietro Maximoff) aşırı hızlı bir Mutantır, Kız Kardeşi Wanda Maximoff namı diğer Scarlet Witch, babası Erik Lehnsherr ise bildiğimiz Efsane Magnetodur.
X - Men - 3. Bölüm 20:15
X - Men - 3. Bölüm 4.623 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle çok özür dilerim arkadaşlar hatalı paylaşımım için . Altyazı işlerinde acemi olmamdan kaynaklanan bir sorundu . Umarım hiç aksilik çıkmaz . Seriye devam ediyorum . İyi seyirler
Beauty And The Beast Fragman 02:33
Beauty And The Beast Fragman 4.412 izlenme - 4 yıl önce Beauty And The Beast Fragman
Maymun Simulator.. 11:51
Maymun Simulator.. 799 izlenme - 8 ay önce Bu videoda sarp atilla il birlikte beast battle simulator türkçe oynanış videosunda çok komik ve eülenceli anlar yaşıyoruz. Komik bir oyun olan bu simulator bize eğlenceli vakit geçirtiyor. İyi seyirler :) Diğer Bağlantılarım; OyunPortal Ürünleri : http://ytpazar.com http://www.gibigibiyim.com/oyunportal Oyun Portal Android Uygulaması : https://goo.gl/FDSJHo Instagram : https://www.instagram.com/taklakingg/ Twitter : https://twitter.com/taklakingg Facebook : https://www.facebook.com/oyunportalll Snapchat : taklakingg Diğer Takla Videolar; MineCraft Videoları : https://goo.gl/3JGBNM CrazyCraft Videoları : https://goo.gl/kOvlic BonBonCraft Videoları : https://goo.gl/7gD09t GTA 5 Online Videoları : https://goo.gl/CD62Ru ETS2 Videoları : https://goo.gl/SS0Siw Farming Simulator Videoları : https://goo.gl/fne15d
Beauty and the Beast 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
Beauty and the Beast 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 2.035 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 7. bölümü 14 Temmuz 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "Point Of No Return" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır..
Mia Martina feat. Waka Flocka - Beast 03:36
Mia Martina feat. Waka Flocka - Beast 3.168 izlenme - 3 yıl önce Mia Martina - Beast feat. Waka Flocka (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Waka:] Hey baby, you know I'mma turn you up Waka Flame, I got you! You know! [Mia:] Nowhere to run run run, come here right now Here right now, here right now There's only one thing that I wanna feel right now Feel right now, feel right now You are over my skin, I'm anxious Pin my body boy, I'll be your campus Don't talk to me, just show me your talent Your talent, oooh oh! One look and you're mine, keep your eyes on me now 'Cause once the stars align, you will bring the beast out Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, the beast comes out Comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now [Waka:] Keep my eyes on you, keep entires to you Deep inside, oh deep inside, I be inside of you Twenty thighs on uh, we gon' slam bang that cool We gon' leave out all that traffic Got way wants, and I work magic Too much plastic and it end up tragic Just attraction, no attentions, fuck em! [Mia:] Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, The beast comes out, comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now I'll take you down, can you keep it up boy? Up all night, up all night? Don't you run run baby give me what I like What I like, what I like You are over my skin, I'm anxious Pin my body boy, I'll be your campus Don't talk to me, just show me your talent Your talent, oooh oh Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, The beast comes out, comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now Nowhere to run boy run, come here right now! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Mia Martina feat. Waka Flocka - Beast (Official Video)
İnsanlar ve Hayvanlar - 1. Bölüm 06:13
İnsanlar ve Hayvanlar - 1. Bölüm 2.304 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlar aleminin insanlara karşı olan gerçek hayvani güdülerinin (yaralamalar, öldürmeler, saldırı girişimleri) derlenip toplandığı video serilerinden ilk bölümü izliyoruz efendim. Yer yer araya serpiştirilen insan-hayvan komik durumlarıda vardır. +18 olmasının sebebi ilerleyen bölümlerde tam anlamına kavuşacaktır video içeriği ile birlikte.
 Beauty and the Beast 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:40
Beauty and the Beast 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 1.669 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 12. bölümü 2 Eylül 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı:"Meet the New Beast" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır..
BEAST MUSiC ViDEO - RED 01:18
BEAST MUSiC ViDEO - RED 3.384 izlenme - 6 yıl önce
Project Beast Ufukta Görüldü 00:18
Project Beast Ufukta Görüldü 2.816 izlenme - 4 yıl önce Playstation 4 için özel olarak geliştirilen Project Beast'in yeni bir videosu yayımlandı. NeoGAF forumlarında paylaşılan videoda oyunun çevresi ve dövüş sistemi hakkında birkaç detaya erişme fırsatı yakalıyoruz. Dark Souls'un yapımcıları tarafından geliştirilen oyun için, rahatlıkla Souls serisinin izinden gittiğini söyleyebiliriz. Project Beast, From Software tarafından Playstation 4 için özel olarak geliştirilmekte. Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Demon's Souls'un yapımcısı ve yönetmeni Hidetaka Miyazaki'nin From Software stüdyosunun başkanlığına atandığını belirtelim.
Beauty and the Beast 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:44
Beauty and the Beast 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 1.177 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 13. bölümü (Sezon finali) 15 Eylül 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak.
Beauty and the Beast 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:20
Beauty and the Beast 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 1.119 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 8. bölümü 21 Temmuz 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "Love Is A Battlefield" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır.. Beauty and the Beast 4x08 Extended Promo/Preview "Love Is A Battlefield" Beauty and the Beast Season 4 Episode 8 Extended Promo Beauty and the Beast 4x08 Extended Promo "Love Is A Battlefield" (HD)
Beast - Fiction And Fact 05:05
Beast - Fiction And Fact 2.482 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
cadence wild beast bass 01:30
cadence wild beast bass 2.659 izlenme - 8 yıl önce cadence wild beast bass 25cm 600rms
Transformers Prime Beast Hunters Teaser Trailer 00:41
Transformers Prime Beast Hunters Teaser Trailer 1.766 izlenme - 6 yıl önce Transformers Prime Beast Hunters Teaser Trailer
Beauty and the Beast 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 00:30
Beauty and the Beast 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 1.509 izlenme - 3 yıl önce Beauty and the Beast 3. sezon 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 3. sezon 1. bölümü 21 Mayıs 2015 (Perşembe) tarihinde sinemalarda!
Beauty and the Beast 4. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı 00:30
Beauty and the Beast 4. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı 869 izlenme - 2 yıl önce Beauty and the Beast 4. sezon 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Beauty and the Beast’in 4. sezon 8. bölümü 21 Temmuz 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "Love Is A Battlefield" Ülkemizde "Güzel ve Çirkin" olarak yayınlanan, halk arasında "Aslan Adam" olarak bilinen 80'ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir "şey" tarafından kurtarılır. Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine'in yolu, Afganistan'da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar. Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır.. Beauty and the Beast 4x08 Extended Promo/Preview "Love Is A Battlefield" Beauty and the Beast Season 4 Episode 8 Extended Promo Beauty and the Beast 4x08 Extended Promo "Love Is A Battlefield" (HD)
Beauty and the Beast - 2. Fragman (2017) 02:57
Beauty and the Beast - 2. Fragman (2017) 577 izlenme - 1 yıl önce Beauty and the Beast Film Özeti: Korkunç bir prens ve genç bir kadının aşklarını anlatan masalın klasik bir uyarlaması. Başrolde güzel oyuncu Emma Watson ve Dan Stevens bulunuyor. Beauty and the Beast Trailer 2 (2017) Emma Watson, Dan Stevens Fantasy Movie HD [Official Trailer]
Sexy Beast Fragman 02:25
Sexy Beast Fragman 1.458 izlenme - 4 yıl önce Sexy Beast Fragman
Mia Martina Feat. Waka Flocka - Beast 03:11
Mia Martina Feat. Waka Flocka - Beast 1.605 izlenme - 4 yıl önce Mia Martina feat. Waka Flocka - Beast (Lyric Video) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics): [Waka:] Hey baby, you know I'mma turn you up Waka Flame, I got you! You know! [Mia:] Nowhere to run run run, come here right now Here right now, here right now There's only one thing that I wanna feel right now Feel right now, feel right now You are over my skin, I'm anxious Pin my body boy, I'll be your campus Don't talk to me, just show me your talent Your talent, oooh oh! One look and you're mine, keep your eyes on me now 'Cause once the stars align, you will bring the beast out Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, the beast comes out Comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now [Waka:] Keep my eyes on you, keep entires to you Deep inside, oh deep inside, I be inside of you Twenty thighs on uh, we gon' slam bang that cool We gon' leave out all that traffic Got way wants, and I work magic Too much plastic and it end up tragic Just attraction, no attentions, fuck em! [Mia:] Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, The beast comes out, comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now I'll take you down, can you keep it up boy? Up all night, up all night? Don't you run run baby give me what I like What I like, what I like You are over my skin, I'm anxious Pin my body boy, I'll be your campus Don't talk to me, just show me your talent Your talent, oooh oh Nowhere to run run run, come here right now Right now, right now 'Cause when the sun goes down, The beast comes out, comes out, comes out 'Cause once the stars align, you might bring the beast out One look and you're mine, keep your eyes on me Nowhere to run boy run, come here right now Right now, right now Nowhere to run boy run, come here right now! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Mia Martina - Beast (feat. Waka Flocka) Directed & Produced by: Majik Films
İnsanlar ve Hayvanlar - 2. Bölüm 05:47
İnsanlar ve Hayvanlar - 2. Bölüm 934 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlar aleminin insanlara karşı olan gerçek hayvani güdülerinin (yaralamalar, öldürmeler, saldırı girişimleri) derlenip toplandığı video serilerinden ilk bölümü izliyoruz efendim. Yer yer araya serpiştirilen insan-hayvan komik durumlarıda vardır. +18 olmasının sebebi ilerleyen bölümlerde tam anlamına kavuşacaktır video içeriği ile birlikte. 1.bölümü izlemek için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/214677/insanlar-ve-hayvanlar-1-bolum
Beauty And The Beast - Fragman (2017) 02:00
Beauty And The Beast - Fragman (2017) 530 izlenme - 1 yıl önce 17 Mart 2017'de vizyona girecek 'The Beauty and The Beast'ten yeni fragman geldi. Fantastik uyarlamanın başrollerinde ise Güzel'i Hermione olarak tanıdığımız Emma Watson canlandırırken, bir lanet sonucu canavara dönüşen prensi ise Dan Stevens üstlenecek.
Beast -Beautiful /offıcıal [lovepxy] 07:14
Beast -Beautiful /offıcıal [lovepxy] 1.733 izlenme - 7 yıl önce
Rob Bailey & The Hustle Standard - Beast 04:18
Rob Bailey & The Hustle Standard - Beast 1.445 izlenme - 4 yıl önce Rob Bailey & The Hustle Standard - Beast
Beauty And The Beast Musical (Güzel Ve Çirkin Müzikali) 01:13:35
Beauty And The Beast Musical (Güzel Ve Çirkin Müzikali) 1.329 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Tale as old as time True as it can be Barely even friends Then somebody bends Unexpectedly Just a little change Small, to say the least Both a little scared Neither one prepared Beauty and the Beast [2x] Ever just the same Ever a surprise Ever as before Ever just as sure As the sun will rise Tale as old as time Tune as old as song Bittersweet and strange Finding you can change Learning you were wrong Certain as the sun Certain as the sun Rising in the east Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Beauty and the beast.
Beast - Good Luck 04:09
Beast - Good Luck 1.159 izlenme - 4 yıl önce Beast - Good Luck (Official Music Video)
Van- Dj Billy-E Tuner Beast 04:14
Van- Dj Billy-E Tuner Beast 2.554 izlenme - 9 yıl önce bass