Hoşgeldiniz!

beaten

Büyük Kavga 00:55
Büyük Kavga 31.279 izlenme - 5 yıl önce Büyük Kavga
Guinness Rekorlar Kitabına Giren Araba Park Etme Rekoru ! 02:08
Guinness Rekorlar Kitabına Giren Araba Park Etme Rekoru ! 4.425 izlenme - 6 yıl önce Guinness Rekorlar Kitabına Giren Araba Park Etme Rekoru !
Beaten Fame -  Dünya 02:43
Beaten Fame - Dünya 480 izlenme - 9 ay önce Şarkı Sözleri (lyrics): Canıma hiç acımadan vurup hırpalıyorsun ah Bu dünya Bir gülü sevip dikenine katlanmıyorsun ah Bu dünya Dünüm ziyandı, gecem siyah Bir masal sandım uyandım çok geç olmadan Bugün umudum kelepçelere bağlı Toprak aldı kaldı hazinem son bir şansım var Herşey masal Gerçek kadar Hemen herkes yalancı Yetmez zaman anlamak için ölmek gerekse Yaşam amacımız ölüm öylemi göreceğiz rahat Örselenip özümser özünden daha Körüne körüne benimser örümcek kafa Dünyam iki tane görünmez şafak Üryanım bi tanem ödün ver bana Ödün ver bana Ödün ver bana Kötü günüm bugün arada yörüngem şaşar Ötürüsü tüme varımın kötümser tarafım Ödün ver daha, ben dövüncem daha Dövünmek kader kömürden kara İçip o bi dolu sorunu göğüsler kafam İşin komik olan tarafı çözülmez fakat İki dünyam var arada gömülsem tamam
Beaten Fame - Kim Bilir 03:03
Beaten Fame - Kim Bilir 21 izlenme - 2 hafta önce BEATEN FAME - Kim Bilir Ah bu dev korkular yakamı bırakmaz Yönünü hatırlatmaz yokmuş gibi ama doğar her gün yenilenir ruhum Bu bir savaşsa kazanacak umudum Yak yanacağı varmış Kalbindeki buzlar eriyip buharlaşmış Derdi yok, derdi günlerim Bir şarkı yazdım düğümlenir İçine attığın ne varsa Kim bilir,kim bilir Ölüm bile utanır halinden Gururunu yitirmiş mecalinden Unutulur nasılsa hakim bey Ama hatırlatır gece sahipsizken
Beaten Power - Amazonka Original Mix 06:29
Beaten Power - Amazonka Original Mix 111 izlenme - 7 yıl önce beaten power - amazonka original mix
Beaten Fame – Kim Bilir (2018) 03:02
Beaten Fame – Kim Bilir (2018) 3 izlenme - 2 ay önce BEATEN FAME – Kim Bilir (2018)
beaten power - amazonka original mix 06:29
beaten power - amazonka original mix 82 izlenme - 6 yıl önce asyanın çevik gözlü prensi karşınızda. o bir drag şampiyonu kolay kolay bileği bükülemiyen bir deha. o adeta bir yürüyen diva. nissan skyline ailesi sizlerle.
Bus Driver Beaten  (Otobüs Şofürüne Dayak) 01:21
Bus Driver Beaten (Otobüs Şofürüne Dayak) 59 izlenme - 5 yıl önce Bus Driver Beaten (Otobüs Şofürüne Dayak)
Beaten To Death - Home Of Phobia 01:33
Beaten To Death - Home Of Phobia 5 izlenme - 2 yıl önce Beaten To Death - Home Of Phobia Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler Beaten To Death - Home Of Phobia (Official Music Video)