Hoşgeldiniz!

Bebeğe Videoları İzle

Bebeğe Ninni 03:08
Bebeğe Ninni 122.535 izlenme - 4 yıl önce Bebeğe Ninni
Bebeğe Dikkatli Bakın 00:08
Bebeğe Dikkatli Bakın 26.910 izlenme - 4 yıl önce osuruk budur 2
Aşık Mahzuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 05:31
Aşık Mahzuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 31.118 izlenme - 5 yıl önce
bu bebeğe dikkat ! 00:20
bu bebeğe dikkat ! 16.916 izlenme - 7 yıl önce
galatasaray, çoçuk, komik 00:19
galatasaray, çoçuk, komik 29.914 izlenme - 8 yıl önce bebeğe sormuşlar en buyuk cıncon die :)
Bebege Bakın Kardeşine Hangi Şarkıyı Söylüyor 00:19
Bebege Bakın Kardeşine Hangi Şarkıyı Söylüyor 11.182 izlenme - 6 yıl önce
Bu Bebeğe Bayılacaksınız! 00:59
Bu Bebeğe Bayılacaksınız! 5.614 izlenme - 6 yıl önce bu bebeğe bayılacaksınız!
hıçkıran bebeğe gülen bebek 00:45
hıçkıran bebeğe gülen bebek 4.049 izlenme - 6 yıl önce
coçuğa en büyük cimbom demişler xd 00:19
coçuğa en büyük cimbom demişler xd 8.074 izlenme - 7 yıl önce çoçuğa en büyük çimbom demişler çoçuk ne mi yapmış izle ve gör xd
Sapık Bebek 00:19
Sapık Bebek 3.907 izlenme - 9 yıl önce way bacaksız wayyy
Grup Ekin - Bebeğe Türkü 03:37
Grup Ekin - Bebeğe Türkü 2.456 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Gün Bizim Çıkış tarihi: 1992
Bebeğe Yapılan İlginç Masaj 02:52
Bebeğe Yapılan İlginç Masaj 3.329 izlenme - 4 yıl önce Bakıcının Bebeğe Yapmış Olduğu İşkence Saniye Saniye Görüntülendi.
Yenidoğan Bebek Banyosu 04:35
Yenidoğan Bebek Banyosu 1.672 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Yenidoğan Hemşiresi Rabia Güneş Yolcu, yenidoğan bebek banyosu hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Yenidoğan Bebek Banyosu Bebek bakımında en önemli kısım bebek banyosudur. Banyoya başlamadan önce oda ısısı ve ihtiyaç duyulan bütün malzemeler önceden hazırlanmalıdır. Odamızın ısısı 22-26 derece olarak ayarlanmalı, bebeğin banyo suyu ise 37-38 derece olarak ayarlanabilir. Banyo suyunun kontrolü termometre yardımıyla ya da klasik yöntemle dirsek ile su ısısı kontrol edilerek ayarlanmalıdır. Bebeğimizin banyosu için ihtiyacımız olan malzemeler alt açma, battaniye, tulum, zıbın, şapka, havlu, şampuan, bebek yağı, bez, tarak ya da fırça. Bu malzemeleri temin ettikten sonra bebeğimizi yavaş yavaş soymaya başlayabiliriz. Bebeği soymaya alt kısımdan başlıyoruz. Üşümemesi için bu önemli. Bu arada bebekle konuşmak ve onu rahatlatmak gerekiyor. Bebekler çıplak olduklarında huzursuz olurlar ve korkarlar. Banyo öncesinde mümkünse bebek beslenmemeli ve aç olmalı. Bebeği yıkamaya gövdesinden başlıyoruz. Başını ıslatmadan önce gövdesini, alt kısımlarını, kollarını ve bacaklarını ıslattıktan sonra elimize aldığımız bir miktar şampuanı bebeğin vücuduna, ellerine ve ayaklarına iyice ovarak sürüyoruz. Arkasından sırtını çeviriyoruz bebeğin. Sırt kısmına da aynı uygulamayı yaptıktan sonra bebeğimizin gövdesini hızlıca duruluyoruz. Daha sonra bebeğin başı en son yıkanacak. Isı kaybını önlemek için bu önemli. Bebeğin başına bir miktar su döküyoruz. Bu esnada kulakları kapatılacak iki parmak yardımıyla. Su dökülürken buna dikkat edilmesi gerekiyor. Sonra başını şampuan yardımıyla saçlarını köpürtüp bebeğin hızlıca duruluyoruz. Yağı direk bebeğin vücuduna değil elimize alıp sonra yüzüne sürmüyoruz. Boynuna, koltuk altına… Sırtını yağlarken bebeğin yüz üstü çevirebiliriz. Küçük masaj hareketleriyle sırtına ve bacaklarına yağı yediriyoruz. Bebeğin göz bakımını günde bir kez kaynamış ılık suyla yapmalıyız. Steril spunch ile yapabiliriz. Spuncımızı suya daldırıyoruz. Gözünü içten dışa doğru çok fazla bastırmadan siliyoruz. Daha sonra spunchın diğer temiz tarafını yine suya bastırarak diğer gözünü yine fazla bastırmayarak hafifçe siliyoruz. Steril gazlı bezi kaynamış ılık suya bastırıyoruz ve parmağımıza doluyoruz. Bebeğin ağız içini temizliyoruz sonra da ağız çevresini siliyoruz.
bebeğin bebeğe baba şevkati 00:51
bebeğin bebeğe baba şevkati 2.849 izlenme - 7 yıl önce
Köpeklerden Bebeğe Hain Tuzak 00:19
Köpeklerden Bebeğe Hain Tuzak 1.851 izlenme - 5 yıl önce Bebeği yere düşüren köpekler.
Mahsuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 05:35
Mahsuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 815 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'deki son Aşıklardan biri olan "Son Yüzyıla Damgasını Vuran Ozan" olarak anılan. Üstat Mahsuni Şerif'in ' Berçenekten Yayan Geldim' albümünden Aci Doktor Bak Bebeğe Parçası Kendisini saygıyla anıyoruz.
Aşık Mahzuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 05:31
Aşık Mahzuni Şerif - Acı Doktor Bak Bebeğe 1.698 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Berçenekten Yaya Geldim Çıkış Tarihi: 26.02.1998 Aşıklar Şarkı Sözleri: Berçenek'ten yaya geldim Aman doktor bak bebeğe Beşiğini elden aldım Yandım doktor bak bebeğe Yıkık yuvam kara yasta Yalvarırım eşe dosta Annesi bebekten hasta Aman doktor bak bebeğe Kuru soğan yağsız aşım Yırtık bağrım açık başım Birşey değil vatandaşım Aman doktor bak bebeğe Allah için bir merhem çal Öldürür beni bu vebal Param yok ceketimi al Aman doktor bak bebeğe Mahzuni Şerif çobandır Meskeni dumanlı tandır Bebektir amma insandır Aman doktor bak bebeğe...
hıçkıran bebeğe gülen bebek 00:45
hıçkıran bebeğe gülen bebek 1.773 izlenme - 6 yıl önce
bebeğe işkence=) 01:12
bebeğe işkence=) 2.096 izlenme - 7 yıl önce sibel sam ve ahmetin kumpası
Köpekten bebeğe diş kaşıma dersleri 00:35
Köpekten bebeğe diş kaşıma dersleri 1.590 izlenme - 5 yıl önce Köpekten bebeğe diş kaşıma dersleri
ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor 00:51
ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor 1.515 izlenme - 6 yıl önce ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor
Diş Çıkaran Bebeğe Yaklaşmamalı :) 00:55
Diş Çıkaran Bebeğe Yaklaşmamalı :) 1.580 izlenme - 7 yıl önce
Bebeğe Dikkat 00:14
Bebeğe Dikkat 1.062 izlenme - 8 yıl önce
Yeni Doğan Bebeğe Babadan Dublaj Desteği 01:21
Yeni Doğan Bebeğe Babadan Dublaj Desteği 431 izlenme - 2 yıl önce İnternette gezerkene hoşuma giden bu sevimli vidyoyu sizlerle paylaşayım dedim, vidyodaki arkadaşın bebek için yaptığı dublajı izleyeceğiz, iyi seyirler kaynatasızlar
Muhteşem Bebek 00:32
Muhteşem Bebek 702 izlenme - 8 yıl önce müzikle dans eden bebek
Bebeğe Aşırı Dozda Müzik Verilirse İzlemeden Geçmeyin Gülmekten Yıkılacaksınız 02:00
Bebeğe Aşırı Dozda Müzik Verilirse İzlemeden Geçmeyin Gülmekten Yıkılacaksınız 20 izlenme - 2 ay önce Bebeğe Aşırı Dozda Müzik Verilirse ( İzlemeden Geçmeyin Gülmekten Yıkılacaksınız )
Fuat Saka - Bebeğe Ağıt 01:17
Fuat Saka - Bebeğe Ağıt 351 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Nenni - Yıkılır Zulmün Son Kaleleri Çıkış Tarihi: 20.11.1990 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Deveyi deveye çattım nenni Çılbırın boynuna attım nenni de nenni bebek oy Kaynatamdan hicap ettim nenni Nenni benim küçücüğüm nenni de nenni bebek oy Yekin kara devem yekin nenni Çanını zilin takın nenni de nenni bebek oy Bebeğimi daldan sakın nenni Nenni benim küçücüğüm nenni de nenni bebek oy Köpekler dağda uluşur nenni Eltim çadırda gülüşür nenni de nenni bebek oy Kuzgunlar bebek üleşir nenni Nenni benim küçücüğüm nenni de nenni bebek oy Harmancının kayaları bebek oy Çan çalıyor mayaları nenni de nenni Pek mi değdi a bebeğim bebek oy oy Kara kuşun sayaları nenni de nenni.
Kaka Yapan Bebeğin Annesi Doktordan Fırça Yediiii. The Doctor Was Very Angry. 09:48
Kaka Yapan Bebeğin Annesi Doktordan Fırça Yediiii. The Doctor Was Very Angry. 8 izlenme - 3 hafta önce Biz çok eğlendik yorum yapmayı ve puan vermeyi unutmayın arkadaşlar.bır annenın neler yapabılır neler yapamaz.onu goruceksınız.bır anne bebegının altını almaz mı?
¶§¶  tıpta simbebek 05:03
¶§¶ tıpta simbebek 727 izlenme - 8 yıl önce doktorların ve sağlık çalışanlarının bebeklere krşı nasıl müdehale etmesi gerektiğini, her türlü hastalık ve kazanın bebek üzerinde tatbikatını yaptıkları iyi bir belgesel. pahalı bi uygulama ama her hastanede olmalı bence.
Fuat Saka - Bebeğe Ağıt 01:17
Fuat Saka - Bebeğe Ağıt 307 izlenme - 5 yıl önce