Hoşgeldiniz!

bebekle

şişme bebekle ilişkiye girmek komik 01:57
şişme bebekle ilişkiye girmek komik 7.039 izlenme - 6 yıl önce şişme bebekle ilişkiye girmek komik www.ucuzsismebebek.orgwww.bebeksisme.org
Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya 01:05
Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya 544 izlenme - 2 yıl önce Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya
Komix 01:01
Komix 677 izlenme - 3 yıl önce Gerçekten Komik :)
Kışın Bebekle Evde Aktivite Önerileri 02:54
Kışın Bebekle Evde Aktivite Önerileri 125 izlenme - 10 ay önce Kadıköy Anneleri ile, annelere ve bebeklere iyi gelecek fikirler MigrosTV'de! Kış aylarında soğuk hava nedeniyle bebeğinizi açık hava gezmelerinden mahrum bırakıyorsanız evde yapacağınız aktivitelerle keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizle kış aylarında evde yapabileceğiniz aktivitele önerileri için videomuzu izleyin.
Bebekle İlk Randevu 00:35
Bebekle İlk Randevu 711 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebekle-ilk-randevu/ Bebekle ilk randevunuz ve aranızdaki bağı pekiştirecek en güçlü araç emzirmedir. Elbette bebek gelişimi için çok önemli olan emzirme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da var. Örneğin, bebek emzirme ne sıklıkla yapılmalıdır? Sorunun cevabı ve emzirme ile ilgili püf noktaları için buyurun MigrosTV’ye!
Kucağındaki bebekle otomobil kullanan kadın sürücü 01:44
Kucağındaki bebekle otomobil kullanan kadın sürücü 692 izlenme - 4 yıl önce D 100 karayolu Pendik mevkiinde çok şaşırtan, şaşırttığı kadar da korkutan görüntüler yaşandı.. Yer İstanbul - Ankara otoyolu. D 100 karayolunda Ankara istikametinde ilerleyen bir otomobil var. Sürücü koltuğuna dikkatlice bakıldığında hayret verici ayrıntıyı görüyorsunuz. Sürücünün kucağında bebek olduğu açıkça anlaşılan bir minik var. O miniğin sürücü kadınla yakınlık derecesi bilinmiyor, ancak uzak olmadıkları kesin.. Otomobil zaman zaman 100 kilometre sürate yaklaşıyor. Otomobilde yine bebekle yakınlık derecesi bilinmeyen üçüncü bir kişi, bir erkek var. Çok ama çok tehlikeli yolculuk D 100 karayolunda dakikalarca sürüp gidiyor.
Bebekle Uçak Yolculuğunda Dikkat Edilmesi Gerekenler 01:18
Bebekle Uçak Yolculuğunda Dikkat Edilmesi Gerekenler 72 izlenme - 1 yıl önce Annelerin bebek büyütürken yaşadığı tecrübeleri MigrosTV ekranlarında paylaşmaya devam ediyoruz. Bebekle uçak yolculuğu sırasında dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir? Kadıköy Anneleri ile MigrosTV'de!
Mersin'de Kucağında bebekle dilenen 15 yaşındaki kız 00:41
Mersin'de Kucağında bebekle dilenen 15 yaşındaki kız 186 izlenme - 4 yıl önce Mersin'de 15 yaşlarındaki bir genç kız, kucağındaki bebekle sokaklarda duygu sömürüsü yaparak dileniyor.
Bebekle Emekleyen Köpek 01:28
Bebekle Emekleyen Köpek 220 izlenme - 5 yıl önce Bebekle Emekleyen Köpek
Cemre Kocabaş Bebekle Oynarken Konuşuyor 04:57
Cemre Kocabaş Bebekle Oynarken Konuşuyor 202 izlenme - 8 yıl önce bebekle oynarken konusuyor (:
22 Aylık Bebekle , Bisikletle Orta Avrupa Turu 04:32
22 Aylık Bebekle , Bisikletle Orta Avrupa Turu 124 izlenme - 5 yıl önce 22 aylık bebekle , bisikletle Orta Avrupa turu
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm - Oyuncak Bebekle Oynayan Nurhan 02:28
Zengin Kız Fakir Oğlan 60. Bölüm - Oyuncak Bebekle Oynayan Nurhan 159 izlenme - 4 yıl önce baş rollerini:ufuk özcan, kemal kuruçay, mahir ipek, ecem özkaya ve ayda aksel'in paylaştığı trt1 ekranlarının sevilen komik dizisi zengin kız fakir oğlan' ın 60. bölümünde; nurhan,almış olduğu oyuncak bebek ile iş yerinde hazırlık çalışması yapıyor.
Bade 04:33
Bade 151 izlenme - 8 yıl önce kolbastı oynuyor ama 10 aylık olusu ve el ayak harwkwtlwri oldukça ilginç
otomobili bebekle birlikte çaldılar 00:50
otomobili bebekle birlikte çaldılar 234 izlenme - 7 yıl önce otomobili bebekle birlikte çaldılar
Kucağındaki Bebekle Otomobil Kullanan Kadın Sürücü 01:44
Kucağındaki Bebekle Otomobil Kullanan Kadın Sürücü 70 izlenme - 4 yıl önce Kucağındaki Bebekle Otomobil Kullanan Kadın Sürücü