Hoşgeldiniz!

bedahşan rap

Bedahşan - Zor Ama Geç 2016 03:20
Bedahşan - Zor Ama Geç 2016 6.564 izlenme - 2 yıl önce Bedahşan - Zor Ama Geç yeni melankolia single 2016 şarkısı. Türkçe Rap Müzik Şarkıları 2016 https://www.facebook.com/BedahsanDinl... https://twitter.com/bedahsan Bedahşan - Zor Ama Geç Şarkı Sözleri; 1.Bana çocukluğumu geri verin ben başka birşey istemem eski bayramlarımı getirin hiç bir yolumu pislemem söz veriyorum merti kemali dövdürtmem oysa hayatın kararı kesin dediki geriye dönmem.. canı bitirdinlan hayat amma yaralar açtın insanların hayallerine karşı neden savaştın ? belki kaderi çizdin, önceden birçok can aldın kim bilir belki şuan ölüme giden kaç candır ? kaç ganimet bombalar bak ardı ardına terör desteğine çocuklarını bırakma! onların hayali silah tutmak değil oyuncak kanalı yumurcak, ana kucağında uyuyacak.. daha koskoca bir adam olacak evlat sende yarına bak ve savaşa dur de alma can ne gerek var kanlara.. kibiri bozmak ister insan kinine karşı çıkar kimisi intikam peşinde sonucu hapisi boylar. Nakarat(2x) dön gel yada bana söz ver ölüme giden bir yol gibi git bir kerede sil zor ama geç (zor ama geç) hayat iki seçenekten seç.. 2.Yarına bak kaç, yaranı yırt aç bak bakim canından ne önemli anlarsın paraya tapmış her bir insan nedeni zengin olmak sağda solda herşeyim var derken cebini doldurmak hele bir bak çevrene kim takar ki seni beni çünkü herkes kendi sıkıntısını düşünüyor tabi elimi tut dedikçe insan hangi birimiz yetişti artık kardeş olanlarda dahil düşman kesildi.. bildiğin ne varsa anlat doğru veya yanlış insanım alışmış zaten yanlış olana ver alkış bir gün olsun bu senin hakkın diyeni göremedim adaletin olmadığı bir yerde durdum bekledim olmayan hayallerin zor olan yaşamların usandım artık derken yarında kaçanların peşinden koşanların, etrafa soranların hiç bir haberin olmuyorken çoktan bitti kalanların.. Nakarat(4x) dön gel yada bana söz ver ölüme giden bir yol gibi git bir kerede sil zor ama geç (zor ama geç) hayat iki seçenekten seç..
Bedahşan - Rap ve Hayat 2016 03:02
Bedahşan - Rap ve Hayat 2016 4.067 izlenme - 2 yıl önce Bedahşan - Rap ve Hayat adlı yeni 2016 şarkısı. Türkçe Rap Müzik Şarkıları 2016 https://www.facebook.com/BedahsanDinl... https://twitter.com/bedahsan Bedahşan - Rap ve Hayat Şarkı Sözleri; 1.Hiphop karaborsasında sahte surat zenciler sanki hayatlarıda keş ve dertli oysa gördüler ciltlerinde bakım gözlerinde siyah kalemler onlar sokak köşelerinde dolaşan zibidi tipler (sadece) korkak insanların korkularına hakim olmak amaç hiphop gelişmekse kenara çekilin ordan ABD filmlerine benzemez bu Ülke (sen) istediğin kadar bağır bak yardım etmez kimse (ben) karabasanlarımla yatıyorum lan her gece inan ne isterim bir mutluluk ne isterim bir neşe hattaha istediğim zaman rapimle ağlarım yada gülerim beni hangi biriniz çekemiyorsa 31'ini bekleyin" derim elimde doldu keklerim buyursunlar ben beklerim atılmış lafların hiç önemi yok misafirperverim insanlık heryerim siz istediğiniz zaman gelin ama kayıt başındaysam boşuna kapımı çalmayın derim Nakarat(2x) rap bi nevi hayat (anlatsanda) içindekileri (yazmazsanda) kulağına küpe (olmazsada) yapacağız (anlamazsanda) 2.bak emin ol rapçiler yıkanır bolca senden dahada akıllıyız hemde laflar çakarca.. yıllardır müzik hayatımda sigara kullanmadım uyuşturucu kullanmadım hayatınız cahil yaşamakla sağda solda dedikoduyla hep yalanlar hep dolanlar ve bilmeden laf her bir ağızdan önce tipine baklan gevşek adam seni beni dinlemicen amma zaten beynin kaldırmaz bizi.. biz sokaklarda büyüdük gerizekalı sen ki spora bak çok bilmiş laflarınla kıvır yanındakine parmak at ne haddine bir adama canlı yayındayken ağza burna bak demekle seviyenizde düştü iyice hemde eksilerde her zaman rap ekseninde alışın artık tüm rap düşmanlarına sözlerimde zeka bilinç ve seviyesiyle yüksek olan bir gençlik bu bakın farketmiyorsunuz ancak rap müzik bir Türkiye Nakarat(4x)
Ceza Vs Bedahşan (Süper İkili Benzer Ses) Türkçe Rap Dinleyin 06:01
Ceza Vs Bedahşan (Süper İkili Benzer Ses) Türkçe Rap Dinleyin 4.226 izlenme - 7 yıl önce ceza türkçe rap 2011 ve bedahşan...sesler gerçekten çok benziyor..sizler için hazırladık..keyifli dinlemer cezafan
Bedahşan - Aşka Son Nokta 02:30
Bedahşan - Aşka Son Nokta 518 izlenme - 7 yıl önce bedahşan feat mesken music aşka son nokta.harika bir rap parçası.aşk dinlemeye değer..