Hoşgeldiniz!

bedelli askerlik

Portekiz'de 50 Kişiyi Dönerle Kovalayan Türk  Dönerci 02:46
Portekiz'de 50 Kişiyi Dönerle Kovalayan Türk Dönerci 5.178 izlenme - 7 ay önce Her ne kadar görüntülerde 50 kişilik bir grup gözükmesede haberde öyle geçiyordu. 50 kişilik bir grup dönerciye nasıl sığmış, Orası nasıl bir dönerciymiş orasıda ayrı bir olay tabi. Neyse haber aynen şu şekildeymiş Portekiz'de bir Türk tarafından işletilen dönerciye gelen 50 kişliik çete grubu hesabı ödemeden gitmek isteyince ortalık birbirine girdi. çeteyi dağıtan dönerci Mustafa Kartal ülke gündemine oturdu. -------------
Bedellilerin Yeniden Askere Gönderilmesi 00:46
Bedellilerin Yeniden Askere Gönderilmesi 3.307 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, 'mecburi askerlik hizmetinden bedelli olarak yararlanan herkesin hakkını iptal edeceklerini ve yeniden askere göndereceklerini açıkladı.
bedelli istiyorlar !!! 00:58
bedelli istiyorlar !!! 7.661 izlenme - 8 yıl önce bedelli askerlik bekleyenler, seslerini duyurmak için bu kez reklam klibinden yararlanma yolunu seçti
Bedelli Askerliği 1 Günle Kaçıran Talihsiz Genç 00:47
Bedelli Askerliği 1 Günle Kaçıran Talihsiz Genç 2.038 izlenme - 2 yıl önce 27 yaşını doldurmuş 28'inden gün alan gençler bedelliden yararlanacakken, bir çok gençte bir gün genç doğmakla bedelliyi kaçırdı. Başbakan Davutoğlu, bugünkü grup toplantısında bedelli askerliğin çıktığı müjdesini verdi. Davutoğlu açıklamasında, “1 Ocak 2015 tarihinde 28 yaşından gün almış olan yada 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle 27 yaşını doldurmuş olan vatandaşlarımıza bedelli askerlik imkanı getiriliyor. Bu vatandaşlarımız 18 bin Türk Lirası karşılığında askerlik görevlerini yapmış sayılacaklar.” ifadelerini kullandı. Ancak bir çok asker adayı, doğum tarihinin talihsizliğine uğradı. 24 SAATLE BEDELLİYİ KAÇIRDI Onlardan biri de Ankara’da 1 Ocak tarihinde doğan genç oldu. Fox Tv muhabirinin bedelli askerlik konusunda yaptığı sokak röportajında bir gence, “31 Aralık gecesi 27 yaşını doldurmuş olman gerekiyor” demesi üzerine Ankaralı gençten, “Ama benim 01.01 olmuyor o zaman. Ama 1 Ocak’ta 28den gün alıyorum zaten” yanıtını aldı. Muhabir ise, “Bana bir günle kaybettin gibime geliyor” diyince genç “Yo, yo moralimi bozma” demesi gülümsetti.
Sosyal Medyada Bedelli Askerlik 01:23
Sosyal Medyada Bedelli Askerlik 1.140 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır herkesin beklediği 'bedelli askerlik' meselesi sonunda karara bağlandı. Sosyal medya ve siyasiler arasında aylardır polemik konusu olan bedelli askerlik, bugün Başbakan Davutoğlu'nun partisinin grup toplantısında; "1 Ocak 2015 tarihinden itibaren 28 yaşından gün almış kişilerin 18 bin TL karşılığında yapabilecek" açıklaması ile son noktayı koydu. Kararın açıklanmasının ardından sosyal medyadan tepkiler ve sevinç çığlıkları yükseldi. Bizde sizler için Twitter'dan seçmece tepkileri derledik... Bu arada 'hala bana vurdu mu acaba?' diyenler için kısaca bedelli askerlik 1987'lileri kapsıyor...
bedelli askerlik fikrinin çocuklarımıza etkileri 00:55
bedelli askerlik fikrinin çocuklarımıza etkileri 1.511 izlenme - 5 yıl önce www.alforganizasyon.comhttp//www.facebook.com/alfvideo
Bedelli Çıkınca Ben! 00:15
Bedelli Çıkınca Ben! 578 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlik çıkmasıyla birlikte caps'ler çıkmaya başladı :) Bedelli askerlik 28 yaş üzeri olan kişiler için geçerli olacak.
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 01:27
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 862 izlenme - 2 yıl önce Bedelli Askerlik Derneği'nin "Yaş 25 Bedel 15" Kampanya Filmidir. Bedelli Askerlik Yasasının çıkması için çekilen video filminde yasayı bekleyen gençler taleplerini iletmektedir.
Bir Başbakan İki Erdoğan / Recep Erdoğan - Tayyip Erdoğan 07:44
Bir Başbakan İki Erdoğan / Recep Erdoğan - Tayyip Erdoğan 1.966 izlenme - 4 yıl önce Bir öyle, bir böyle.. Tek din, bedelli askerlik vb bir çok farklı ve çelişkili söylemler..
Başbakan Ahmet Davutoğlu Bedelli'yi Açıkladı 01:52
Başbakan Ahmet Davutoğlu Bedelli'yi Açıkladı 522 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu, bedelli askerliğin 1 Ocak'tan geçerli olmak üzere çıkarıldığın açıkladı. Yaş 28, bedel ise 18 bin lira olarak belirlendi Dünya Bülteni/ Haber Merkezi Başbakan Davutoğlu, bedelli askerliğin 1 Ocak'tan geçerli olmak üzere çıkarıldığın açıkladı. Yaş 28, bedel ise 18 bin lira olarak belirlendi. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren 28 yaşından gün alanlar bu imkandan faydalanabilecek. Davutoğlu, grup toplantısı öncesi basın mensuplarının bedelli askerlikle ilgili soruları üzerine, "Konuşmamda sürprizler olabilir, dinleyin, bekleyin" demişti.
Kıvanç Tatlıtuğ Tezkere Aldı 02:28
Kıvanç Tatlıtuğ Tezkere Aldı 471 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlikten yararlanan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Halıcıoğlu Askerlik Şubesi’ne gitti. Bedelli askerliğin onaylanmasının ardından soluğu askerlik şubesinde alan ünlüler kervanına Kıvanç Tatlıtuğ da katıldı. "ÇAY İÇMEYE GELDİK" Oyuncu arkadaşı Berk Erçer’le erken saatlerde Halıcıoğlu Askerlik Şubesi’ne giden Tatlıtuğ; yoğun ilgiyle karşılaştı. Gazetecilere, “Çay içmeye geldik” esprisi yapan aktör, asker hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi. UZUN DÖNEMLER KIVANÇ'IN ARKASINDAN UZUN UZUN BAKTI Uzun dönem askerlik yapan gençlerin, şubeden çıkan yakışıklı oyuncunun arkasından uzun bakması dikkatlerden kaçmadı. "NASIL PROFESÖR OLABİLİRİM" Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Tatlıtuğ, tecilini uzatmak için okumaya devam ettiğine dair çıkan ‘profesör olacak’ haberlerine de açıklık getirdi: “Yabancı dilde edebiyat okuyorum. Nasıl profesör olabilirim? Türkiye’de pratik yapamıyorum. İngilizcemi geliştirmek için yurt dışında da eğitim alıyorum.”
bedelli askerlik çıktı yaş 30 bedeli 30 bin tl 22-11-2011 04:30
bedelli askerlik çıktı yaş 30 bedeli 30 bin tl 22-11-2011 688 izlenme - 5 yıl önce ak parti grup toplantısında konuşan başbakan recep tayyip erdoğanyüzbinlerce insanın merakla beklediği bedelli askerlik şartlarını belirledi. yaş 30 bedeli 30 bin tl 22-11-2011
bedelli askerlik bekliyos) 00:58
bedelli askerlik bekliyos) 1.083 izlenme - 7 yıl önce bedelli askerlik bekleyenlere dıyrulur cıktı bakın :))))
Bedelli Askerlik Çıkıyor 01:46
Bedelli Askerlik Çıkıyor 299 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz: Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı görevine başlamasının ardından ele alınacak ilk konular arasında bedelli askerlik var.
Bilal Erdoğan'ın Terhis Olması 01:28
Bilal Erdoğan'ın Terhis Olması 154 izlenme - 1 yıl önce Burdur'da bedelli olarak vatani görevini(!) yapan Bilal Erdoğan'ın terhis olmasıdır. 2009 Yılında olmuştur.
başbakan erdogan'dan bedelli askerlik açıklaması 02:13
başbakan erdogan'dan bedelli askerlik açıklaması 511 izlenme - 5 yıl önce www.varsayilan.com bedelli askerlikle ilgili ayrıntıları da açıklaması beklenen erdoğan bedelli askerlik konusunda uzun bir çalışmadan sonra tasarı hazırladıklarını söyledi. erdoğan bedelli askerlikten elde edilecek gelirin şehit ve gazi ailelerine verileceğini söyledi. www.gencyorum.net erdoğan'ın açıklamasına göre 30 yaşından gün almış olanlar 30 bin lira karşılığında bedelli askerlik yapabilecekler. yurtdışında dövizle askerlik yapanlar ise yaşsınırı olmaksızın 10bin euro karşı
Bedelli Askerlik Anıları 00:06
Bedelli Askerlik Anıları 196 izlenme - 2 yıl önce Bedelli Askerlik Anıları - yeni vine
Burdur Diyebilmek - Mehmet Ali Birand 00:16
Burdur Diyebilmek - Mehmet Ali Birand 296 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlik kararında en az Burdurlu'lar kadar Mehmet Ali Birand da üzülmüş olacak ki canlı yayında adeta sıvama işlemi yapıyor, esnaafa diyecek söz bulduramıyoruz efem.
Ben Askere Gidicem - Bedelli Askerlik 01:12
Ben Askere Gidicem - Bedelli Askerlik 113 izlenme - 2 yıl önce ben askere gidicem bedelli askerlik.
Bedelli askerlik çıkıyor 01:46
Bedelli askerlik çıkıyor 161 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz: Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı görevine başlamasının ardından ele alınacak ilk konular arasında bedelli askerlikvar.
Bedelli Askerlik Bekleyenlere Müjde 00:52
Bedelli Askerlik Bekleyenlere Müjde 256 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bir defaya mahsus bedelli askerliğin düşünülebileceğini belirterek, “Ama bu konuda karar verecek olan TSK. Milli Savunma Bakanlığımızda bildiğim kadarıyla bu konuyla ilgili bir takım çalışmalar var” dedi. Kurtulmuş, MÜSİAD’da düzenlenen “Milli İrade-Küresel Sermaye” konulu toplantının ardından soruları yanıtladı. Bedelli askerlik beklentileriyle ilgili sorular üzerine Kurtulmuş, “Bedelli askerlik meselesinin sözcüsü gibi oldum Türkiye’de. Aslolan Türkiye’de askerlik sisteminin değişmesidir. Artık piyadeye dayalı ordular değil, gerçekten yüksek teknolojilerini kullanabilen, savunma kabiliyeti güçlü uzman orduların daha önemli olduğunu görüyoruz. Obama’nın ordudaki asker sayısını azaltma kararını da görüyorsunuz. Bu sadece maliyetleri azaltmak bakımından değil, ülkenin savunma kabiliyetini artırma bakımından daha doğru olan bir yoldur. İkincisi Türkiye’de askerlik maalesef milattan önce, milattan sonra gibi gençler için. Askerlik öyle bir hale getirildi. Hükümetimiz bu süreyi kısalttı. Askerlik bir prensip olarak daha kısa bir hale de getirilebilir. Bütün memleket evlatlarının katılacağı zorunlu askerlik kısmı kısa bir hale getirilebilir. Bir seferlik, son defaya mahsus birikenlerin bedelli askerlik yapması düşünülebilir. Ama bu konuda karar verecek olan TSK bir talepte bulunacak, Milli Savunma Bakanlığı da bu konuyla ilgili siyasi iradeye gerekli çalışmaları hazırlayacak. Milli Savunma Bakanlığımızda bildiğim kadarıyla bu konuyla ilgili bir takım çalışmalar var. Ama sonuçta ben bir siyasetçi olarak toplumda var olan bir talebi dile getiriyorum. Ama karar alma noktasında TSK’nın ihtiyaç tespiti ve Milli Savunma Bakanlığı’nın hazırlayacağı rapor ve sonunda hükümetin alacağı karar önemlidir. Sadece bu konuyla ilgili çalışmaların olduğunu ifade etmek isterim” diye konuştu.
Bedelli Askerliği Yanlış Anlayan Gurtbetçiler 01:39
Bedelli Askerliği Yanlış Anlayan Gurtbetçiler 103 izlenme - 2 yıl önce 21 günlük temel eğitimin kalkmasından haberleri olmayan gurbetçi vatandaşlarımızın trajikomik halleri. videonun sonundaki anı fotoğrafı ise favorim.
Bedelli Askerlik Caps - Gitmek Zorunda Mısın? 00:24
Bedelli Askerlik Caps - Gitmek Zorunda Mısın? 132 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlik caps - Gitmek zorunda mısın? Bedelli askerlik 180000 TL. Türkiye'de en çok izlenen youtube videoları,
 Bedelli Askerlik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Sokak Röportajları) 02:24
Bedelli Askerlik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Sokak Röportajları) 161 izlenme - 2 yıl önce Parası olanlar ve yaşı tutanlar askere gitmemeyi seçebilir mi yoksa askerlik her Türk erkeğinin yerine getirmesi gereken kutsal bir vatani görev midir? Son günlerin en çok tartışılan konusunu sokağa sorduk; SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Bedelli askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?
ihsan arslan, canlı gaste’de! 12:13
ihsan arslan, canlı gaste’de! 471 izlenme - 6 yıl önce milli savunma kom. üyesi ihsan arslan’ın "bedelli" ve "askerlik" ile ilgili açıklamaları...1-)tsk’nın asker ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. 2-)biz heron uçaklarını neden imal etmiyoruz?
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 01:27
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 215 izlenme - 2 yıl önce Bedelli Askerlik Derneği'nin "Yaş 25 Bedel 15" Kampanya Filmidir. Bedelli Askerlik Yasasının çıkması için çekilen video filminde yasayı bekleyen gençler taleplerini iletmektedir.
Bedelli Askerlik ve Sözleşmeli Er Başvurularına İlişkin Düzenleme 03:25
Bedelli Askerlik ve Sözleşmeli Er Başvurularına İlişkin Düzenleme 143 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlik ve sözleşmeli er başvurularına ilişkin düzenleme Komisyonda kabul edildi- Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Bedelli askerlik düzenlemesi seçim kaygısıyla getirilmedi.
Bedelliden Yararlana Bilenler (Temsili) 00:15
Bedelliden Yararlana Bilenler (Temsili) 109 izlenme - 2 yıl önce Bedelli askerlikte yaş sınırının 28, bedelin 18 bin TL olması bedelli bekleyen binlerce kişiyi sevindirdi...
Gürsel Tekin:  174 Bakan ve Vekil Çocuğu Bedelliden Yararlandı 00:57
Gürsel Tekin: 174 Bakan ve Vekil Çocuğu Bedelliden Yararlandı 31 izlenme - 7 ay önce TÜRKİYE'NİN HER GÜN ŞEHİT VERDİĞİ DÖNEMDE CHP'NİN ÖNEMLİ İSMİ GÜRSEL TEKİN DİKKAT ÇEKİCİ BİR BİLGİLİ KAMUOYUYLA PAYLAŞTI. TEKİN TAM 174 BAKAN VE MİLLETVEKİLİ ÇOCUĞUNUN BEDELLİ ASKERLİKTEN YARARLANDIĞINI AÇIKLADI.
Bedelli Askerlik Çıktı, Futbolcular Yırttı 01:21
Bedelli Askerlik Çıktı, Futbolcular Yırttı 114 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu bedelli askerliğin çıktığını açıkladı. Süper Lig'de forma giyen bazı futbolcular da bu fırsattan yararlanacak.