Hoşgeldiniz!

bedelli askerlik

Sosyal Medyada Bedelli Askerlik 01:23
Sosyal Medyada Bedelli Askerlik 1.141 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır herkesin beklediği 'bedelli askerlik' meselesi sonunda karara bağlandı. Sosyal medya ve siyasiler arasında aylardır polemik konusu olan bedelli askerlik, bugün Başbakan Davutoğlu'nun partisinin grup toplantısında; "1 Ocak 2015 tarihinden itibaren 28 yaşından gün almış kişilerin 18 bin TL karşılığında yapabilecek" açıklaması ile son noktayı koydu. Kararın açıklanmasının ardından sosyal medyadan tepkiler ve sevinç çığlıkları yükseldi. Bizde sizler için Twitter'dan seçmece tepkileri derledik... Bu arada 'hala bana vurdu mu acaba?' diyenler için kısaca bedelli askerlik 1987'lileri kapsıyor...
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 01:27
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 868 izlenme - 3 yıl önce Bedelli Askerlik Derneği'nin "Yaş 25 Bedel 15" Kampanya Filmidir. Bedelli Askerlik Yasasının çıkması için çekilen video filminde yasayı bekleyen gençler taleplerini iletmektedir.
Kıvanç Tatlıtuğ Tezkere Aldı 02:28
Kıvanç Tatlıtuğ Tezkere Aldı 507 izlenme - 3 yıl önce Bedelli askerlikten yararlanan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Halıcıoğlu Askerlik Şubesi’ne gitti. Bedelli askerliğin onaylanmasının ardından soluğu askerlik şubesinde alan ünlüler kervanına Kıvanç Tatlıtuğ da katıldı. "ÇAY İÇMEYE GELDİK" Oyuncu arkadaşı Berk Erçer’le erken saatlerde Halıcıoğlu Askerlik Şubesi’ne giden Tatlıtuğ; yoğun ilgiyle karşılaştı. Gazetecilere, “Çay içmeye geldik” esprisi yapan aktör, asker hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi. UZUN DÖNEMLER KIVANÇ'IN ARKASINDAN UZUN UZUN BAKTI Uzun dönem askerlik yapan gençlerin, şubeden çıkan yakışıklı oyuncunun arkasından uzun bakması dikkatlerden kaçmadı. "NASIL PROFESÖR OLABİLİRİM" Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Tatlıtuğ, tecilini uzatmak için okumaya devam ettiğine dair çıkan ‘profesör olacak’ haberlerine de açıklık getirdi: “Yabancı dilde edebiyat okuyorum. Nasıl profesör olabilirim? Türkiye’de pratik yapamıyorum. İngilizcemi geliştirmek için yurt dışında da eğitim alıyorum.”
Burdur Diyebilmek - Mehmet Ali Birand 00:16
Burdur Diyebilmek - Mehmet Ali Birand 367 izlenme - 3 yıl önce Bedelli askerlik kararında en az Burdurlu'lar kadar Mehmet Ali Birand da üzülmüş olacak ki canlı yayında adeta sıvama işlemi yapıyor, esnaafa diyecek söz bulduramıyoruz efem.
Bedelli Askerlik Caps - Gitmek Zorunda Mısın? 00:24
Bedelli Askerlik Caps - Gitmek Zorunda Mısın? 155 izlenme - 3 yıl önce Bedelli askerlik caps - Gitmek zorunda mısın? Bedelli askerlik 180000 TL. Türkiye'de en çok izlenen youtube videoları,
Ben Askere Gidicem - Bedelli Askerlik 01:12
Ben Askere Gidicem - Bedelli Askerlik 121 izlenme - 3 yıl önce ben askere gidicem bedelli askerlik.
 Bedelli Askerlik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Sokak Röportajları) 02:24
Bedelli Askerlik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Sokak Röportajları) 162 izlenme - 3 yıl önce Parası olanlar ve yaşı tutanlar askere gitmemeyi seçebilir mi yoksa askerlik her Türk erkeğinin yerine getirmesi gereken kutsal bir vatani görev midir? Son günlerin en çok tartışılan konusunu sokağa sorduk; SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Bedelli askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?
Galatasaraylı Futbolculardan Toplu Bedelli Askerlik Başvurusu 00:36
Galatasaraylı Futbolculardan Toplu Bedelli Askerlik Başvurusu 70 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı yıldız oyuncular, Zeytinburnu'ndaki askerlik şubesinde topluca bedelli askerlik başvurusunda bulundu. Bu fotoğraf sosyal medyada olay yarattı.