Hoşgeldiniz!

bedensel

Metin2 Zihinsel Grand Master 00:02
Metin2 Zihinsel Grand Master 18.775 izlenme - 7 yıl önce metin2
metin2-video-bedensel-perfect-master 01:05
metin2-video-bedensel-perfect-master 16.996 izlenme - 7 yıl önce yeah:d
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 00:54
Barış Manço - Fiziksel Engelli Çocuklarla Gülpembe'yi Söylemek 700 izlenme - 4 ay önce Şimdilerde genç olan herkesin "çocukluğu", çocuklar için en güzel şarkıları en faydalı televizyon programlarını yapan, samimi, mütevazı ve öğretici yanıyla tam anlamıyla bir rol model olan Barış Manço'yu bu kısacık haberi izlediğinizde daha da özleyeceksiniz. (Yayın Tarihi: Temmuz 1996)
metin2 güçlü vuruş master 00:07
metin2 güçlü vuruş master 8.833 izlenme - 8 yıl önce güçlü vuruş master
zihinselin gücü xd 00:29
zihinselin gücü xd 4.758 izlenme - 8 yıl önce zihinsel vs bedensel
Metin2 - Master Klavuzu (Bedensel) 01:16
Metin2 - Master Klavuzu (Bedensel) 4.639 izlenme - 7 yıl önce bedensel skillerinin master lerini burada bulabiirsiniz. İyi seyirler..
metin2 fark var 04:12
metin2 fark var 3.993 izlenme - 7 yıl önce "esmerkral" metin2 server rumeli ekran görüntüleri . video hazırlayan "pasareis"
Bedensel Engellilerden Harika Break Dans! 03:58
Bedensel Engellilerden Harika Break Dans! 1.754 izlenme - 6 yıl önce dans engel tanımıyor
Minik herküller Avrupa'da iddialı 03:44
Minik herküller Avrupa'da iddialı 451 izlenme - 11 ay önce Bedensel Engelliler Avrupa Halter Şampiyonası'na hazırlanan, doğuştan boy kısalığı bulunan milli sporcular Hafize Bingül, Abdullah Kayapınar ve Besra Duman, Sivas'ta yoğun bir çalışma dönemi geçiriyor. Bedensel Engelliler Halter Milli Takımı'nın Sivas Sıcak Çermik Kaplıcaları'ndaki kampında bulunan üç halterci, Avrupa şampiyonasında iyi bir derece elde etmenin yanında, olimpiyat kotası almayı da hedefliyor.
Metin2 Günhan Barbarossa 11:04
Metin2 Günhan Barbarossa 149 izlenme - 9 ay önce Yılbaşı öncesi gerekli itemlerle bir bedenselin sürgünde ne kadar başarılı olabileceğini göstermek istedim. Umarım bu sitede de müzikleri engellemezler. İyi eğlenceler dilerim.
Engellerini halterle aşıyorlar 02:03
Engellerini halterle aşıyorlar 288 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da, birbirini teşvik ederek halter sporuna başlayan 4 engelli arkadaş, Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olmak için ter döküyor Şanlıurfa Engelliler Kulübü üyesi 45 yaşındaki Mahmut Toprak, yaklaşık 1,5 yıl önce sportif anlamda yapabileceği branşlara ilişkin araştırmalara başladı.
Khaos2009 Demirciden Sonra Azraile Yolculuk 11:50
Khaos2009 Demirciden Sonra Azraile Yolculuk 1.017 izlenme - 6 yıl önce
Engelli Şiiri(Sen Engelli Olsaydın) 01:36
Engelli Şiiri(Sen Engelli Olsaydın) 1.848 izlenme - 8 yıl önce sahip çıkalım
80 lvl 4yaz 75 lvl gökcey & suragar 02:07
80 lvl 4yaz 75 lvl gökcey & suragar 2.059 izlenme - 7 yıl önce ikiside bana az gelir... korkun benden !!!
khastime vs sur4g4r 01:25
khastime vs sur4g4r 999 izlenme - 7 yıl önce kılıç savunmamım tadına bakan kaçıyo :dd
Metin2 Tr Mehmetcik 27 Level Vs Leri :) 05:26
Metin2 Tr Mehmetcik 27 Level Vs Leri :) 236 izlenme - 2 yıl önce Metin2 hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz en büyük arşiv için kanalımıza bekliyoruz. Abone olmayı unutmayın
Kayseri Erciyes Bedensel Engelliler Spor Kulübü 10:41
Kayseri Erciyes Bedensel Engelliler Spor Kulübü 1.452 izlenme - 9 yıl önce kayseri erciyes bedensel engelliler spor kulübü
Uztürk: 'Aileler engelli çocuklarını spora götürmeli' 02:27
Uztürk: 'Aileler engelli çocuklarını spora götürmeli' 131 izlenme - 10 ay önce Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, "Bütün engelli çocuk anne ve babalarına, ki ben de engelli çocuk babasıyım, sesleniyorum; çocuklarının ellerinden tutsunlar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerimize götürüp hangi sporu yapabileceğine dair bilgi alsınlar. Mutlaka onları orada karşılayacak, sporla tanıştıracak bir antrenör bulacaklar" dedi.
Kolları Olmadan Araba Kullanmak 02:41
Kolları Olmadan Araba Kullanmak 97 izlenme - 2 yıl önce Kolları olmayan bedensel engelli(!) bir arkadaşımız kolları olmadan da nasıl başarılı olduğunu gösteren bir video.Takdir ettim..
İnce Düşünceli Yunan İcadı 01:39
İnce Düşünceli Yunan İcadı 96 izlenme - 2 yıl önce Komşumuz Yunanistan'da, bedensel engellilerin deniz banyosu yapması ve yüzmesi için yapılmış güzel düzeneğe bakın. Böyle ince düşünen insanlar, iyi ki varsınız.
Ankara'nın Bedensel Engelli Tek Milli Yüzücüsü (1) 06:43
Ankara'nın Bedensel Engelli Tek Milli Yüzücüsü (1) 35 izlenme - 8 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ankara'nın bedenselengelli tek milli yüzücüsü Hamit Demir'in yüzmesinden görüntüler Demir'in konuşması Ankara'nın bedensel engelli tek milli yüzücüsü Kendisine protez malzemeleri sağlayan firma yetkilisinin yönlendirmesiyle yüzmeye başlayan bedensel engelli milli sporcu Hamit Demir için Rio'ya bir adım kaldı Milli sporcu Hamit: "Portekiz'de mayıs ayında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası, Rio bileti için son viraj" Antrenör Kamanlı: "Hamit, Portekiz'deki Avrupa Şampiyonası'nda ilk 3 içinde yer alarak Rio Paralimpik Oyunları'na gidecektir' ÖMER HAKAN KİBAR - Ankara'nın bedenselengelli tek milli yüzücüsü Hamit Demir, Portekiz'de katılacağı Avrupa Şampiyonası'nda, 2016 Rio Paralimpik Oyunları bileti almak için mücadele verecek.
Ceylanpınar Bedensel engelliler ve Diyarbakır Engelliler basket maçı 10:10
Ceylanpınar Bedensel engelliler ve Diyarbakır Engelliler basket maçı 224 izlenme - 4 yıl önce Ceylanpınar Bedensel engelliler ve Diyarbakır Engelliler basket maçı
Samsun - Gümüşhacıköy Maçı 06:34
Samsun - Gümüşhacıköy Maçı 211 izlenme - 3 yıl önce Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü - Gümüşhacıköy Engelliler Spor Kulübü Arasında Yapılan Tekerlekli Sandalye Basketbol Müsabakasından Samsun Ekibi 59 - 40 Galip Geldi.
Yeni yardımcınız, çamaşır yıkayan köpekler 00:42
Yeni yardımcınız, çamaşır yıkayan köpekler 192 izlenme - 3 yıl önce İnsanoğlunun en büyük dostu olarak bilinen köpekler, yaşamın pek çok alanında ihytiyaç sahiplerine yardımcı oluyor. Körler, hastalar, yaşlılar için eğitilen köpeklerin becerilerine bir yenisi eklendi. Çamaşır yıkayan köpekler...
Çocuklarda Hangi Durumlarda Ödül ve Ceza Sistemi Uygulanmalıdır? 01:01
Çocuklarda Hangi Durumlarda Ödül ve Ceza Sistemi Uygulanmalıdır? 147 izlenme - 2 yıl önce Ebeveynlerin en hassas noktalarından birinde sıra; ödül ve ceza. Yaptığı bir işi ödüllendirmek, yapmadığı bir işi cezalandırmak oldukça hassas bir durum. Peki, bu iki davranış biçimi hangi durumlarda uygulanmalıdır? Konuyu Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Uzman Psikolog Amber Dalmaz Urfalı’ya danıştık. Yanıtını bu videoda bulabilirsiniz. http://migrostv.migros.com.tr/
Çocuklar En Erken Hangi Yaşta Profesyonel Bir Spora Yönlendirilmelidir? 00:50
Çocuklar En Erken Hangi Yaşta Profesyonel Bir Spora Yönlendirilmelidir? 125 izlenme - 2 yıl önce Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyen en önemli şeylerden biri spor aktiviteleri. Çocuklarda spor faaliyetleri denince de ilk akla gelen sorulardan biri bu durumun ideal zamanı. Çocukların en erken hangi yaşta profesyonel bir spora yönlendirilmesinin uygun olduğunu Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Uzman Psikolog Amber Dalmaz Urfalı’ya sorduk. Detaylar videoda! http://migrostv.migros.com.tr/
Kayseri Bedensel Engelliler Spor Klübü 02:29
Kayseri Bedensel Engelliler Spor Klübü 117 izlenme - 4 yıl önce Kayseri Bedensel Engelliler Spor Klübü
Ercan Kubaş 00:57
Ercan Kubaş 141 izlenme - 7 yıl önce bedensel engellİler dİlenmesİn
bedensel engelli öğrencilerin karne sevinci 00:54
bedensel engelli öğrencilerin karne sevinci 107 izlenme - 6 yıl önce bedensel engelli öğrencilerin karne sevinci
Gitarı Ayaklarıyla Çalıyor Müzik Aşktır Engel Tanımaz 02:37
Gitarı Ayaklarıyla Çalıyor Müzik Aşktır Engel Tanımaz 44 izlenme - 2 yıl önce Gitarı Ayaklarıyla Çalıyor Müzik Aşktır Engel Tanımaz Doğuştan yada sonradan vucutta olan sakatlıklar insanda başarı azmini yok edemiyor inanmak ve istemek ve elbette çok çalışmak birinci kural ardından hayranlık uyandıran başarı geliyor.