Hoşgeldiniz!

beğenmeyen

kocasını beğenmeyen kadın :)) 00:41
kocasını beğenmeyen kadın :)) 17.511 izlenme - 8 yıl önce kocasını beğenmeyen kadın :))
yemeği beğenmeyen kedi! 00:44
yemeği beğenmeyen kedi! 11.845 izlenme - 8 yıl önce yemeği beğenmeyen kedi..
gelini beğenmeyen damat ne yapar ? 00:21
gelini beğenmeyen damat ne yapar ? 5.332 izlenme - 8 yıl önce gelini beğenmeyen damat cam dan atladı
Verilen Hediyeyi Beğenmeyen Ufaklık 00:53
Verilen Hediyeyi Beğenmeyen Ufaklık 260 izlenme - 7 ay önce Yasemin Sakallıoğlu tarafından çekilen videoda ufaklık rolünün hakkını vermiş valla helal olsun ne diyeyim.
Pılazmadan mıdır Nedir? - Küçük Gelen Gelin Adayı (İzdivaç) 01:52
Pılazmadan mıdır Nedir? - Küçük Gelen Gelin Adayı (İzdivaç) 952 izlenme - 3 yıl önce Evindeki böyükcene pılazma televizyonundan gelin adayı bağyana bakıp bakıp bu iyiymiş deyip niyetlenen arkadaş soluğu izdivaç programında almış lakin pılazmadan mıdır nedir beklediği gibi çıkmamış. Pılazmadan gördüğünde nefesi kesilecek gibi gelmiş amma olmamış. Neyse siz siz olun sakın ola ki pılazmadan elsididen felan bağyan beğenmeyin emi değerli şakşakçılar.
aldığı hediyeyi beğenmeyen Çocuklar 03:44
aldığı hediyeyi beğenmeyen Çocuklar 802 izlenme - 6 yıl önce
Orkide'yi Beğenmeyen Gelin Adayı Feride 06:23
Orkide'yi Beğenmeyen Gelin Adayı Feride 140 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Feride Talibinin Getirdiği Orkideleri Beğenmedi.
Yılbaşı Hediyesini Beğenmeyen Ufaklık 00:38
Yılbaşı Hediyesini Beğenmeyen Ufaklık 6 izlenme - 2 ay önce Hediye kutusundan beklediği oyuncak çıkmayınca çılgına dönen ufaklığın komik tavırlarını izliyoruz. Keyifli seyirler...
shea stardoll dizisi 2. bölüm 02:38
shea stardoll dizisi 2. bölüm 161 izlenme - 6 yıl önce
Federasyon Başkanının Türk Futbolunu Beğenmemesi 02:19
Federasyon Başkanının Türk Futbolunu Beğenmemesi 42 izlenme - 3 yıl önce G.Saray'ın AB oyuncusu statüsü teklifi geri çevrilmiş ve 6+0+4 olarak devam edilecekmiş de federasyon başkanının hallerine bakarsak Türk futbolunu hiç beğenmemiş. kimin yüzünden oldu lan bu acaba hep bu kulüplerin yüzünden der gibi tavırlar nedir acebağ sayın demirören sen değil misin bu futbolun patronu? neyse önemli olan bu videoda değil futbolun içinde bulunduğu boktan durumdur, buyurun efenim yorumlarda Türk futbolunu kurtarmaya, haydi gençler...
Kedi Hiçbir Şeyi Beğenmiyor 00:25
Kedi Hiçbir Şeyi Beğenmiyor 58 izlenme - 5 yıl önce Kedi Hiçbir Şeyi Beğenmiyor