Hoşgeldiniz!

Begoviç

Aliya İzzet Begoviç Orduyu Selamlaması 01:15
Aliya İzzet Begoviç Orduyu Selamlaması 528 izlenme - 3 yıl önce Aliya İzzet Begoviç veya bilinen adıyla Bilge Kral... Sırplara verdiği mücadele ve duruşuyla hep rahmetle yâd edeceğiz. Videoda Bosna ordusunu selamlamaktadır. Allah gani gani rahmet etsin.
Erdoğan ile Begoviç Arasındaki Ağlatan Anı 04:27
Erdoğan ile Begoviç Arasındaki Ağlatan Anı 382 izlenme - 3 yıl önce Prof dr. Mehmet Çelik Hoca'nın Ülke tv yayınında Müslümanların katledildiği yüzyıl konusu altında katula katula ağladığı o anlar. Fazla spoiler vermek istemiyorum.
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 288 izlenme - 4 yıl önce Aliya İzzet Begoviç
Aliya İzzet Begoviç - Belgesel 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç - Belgesel 235 izlenme - 3 yıl önce ''rahmetlinin bir konuşmasını ya kendi sesinden dinlemiştim, ya da konuşma metnini orjinalinden okudum aklım bilemedi şimdi de: "bu savaşta bizden daha zor durumda olan insanlar var" demişti ve ben kafayı yemiştim. bir orduya karşı su borularından yapılma silahlarla savaşıyorsun, pazar yerine bombalar yağarken senin askerlerin kurşunu sayarak atmak zorunda ve "siz"den daha zor durumda olan insanlar var?! şöyle devam ediyor muhterem: "kandaşlarıyla birlikte olmak yerine, bizimle birlikte olmayı seçen sırp kardeşlerimiz.. onları kendimizden ayrı göremeyiz ve kendilerine karşı yapılacak hiç bir taciz hoş görülemez" menvalinde bir şeyler. nutkum tutulduydu.. halen de haksızlığa uğradığımı düşündüğüm an etrafıma bakarım, "benden zor duruma düşen var mı?" diye. ve "aman! benim (haklı) isyanımdan bir mazlum zarar görebilir mi?"
Begovic: 'Kendimi rahat hissediyorum' 00:52
Begovic: 'Kendimi rahat hissediyorum' 194 izlenme - 3 yıl önce Chelsea'nin genç filebekçisi Asmir Begoviç açıklamalarda bulundu. 06.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Begovic: 'Kendimi rahat hissediyorum'' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 04:27
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 142 izlenme - 4 yıl önce İnternet Adresimiz Http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: Https://twitter.com/suskunmedya Sıradışı Tarih Program...
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 01:51:15
Aliya İzzet Begoviç Belgeseli 60 izlenme - 4 yıl önce Aliya İzzet Begoviç Belgeseli
Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti ! 00:48
Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti ! 56 izlenme - 4 yıl önce Aliya İzzet Begoviç'in Başbakan Erdoğan'a Vasiyeti !