Hoşgeldiniz!

begüm birgören

Kendime İyi Bak Fragman 02:03
Kendime İyi Bak Fragman 25.192 izlenme - 3 yıl önce Yeşim ve Emre bir süredir birlikte olan ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Artık düğünlerine bir hafta kalmıştır ve son hazırlıklar devam etmektedir. Emre davetiyelerini vermek için arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmaya eski sevgilisi Begüm de gelir. Begüm'ü böylesine beklenmedik bir anda gören Emre'nin kafası karışmaya başlar ve durum Yeşim'le olan ilişkisini de etkiler. Begüm'ün amacı da Emre'nin kafasının daha da karışmasını sağlamaktadır ve başarılı da olmuştur. Emre şimdi düğününe bir hafta kala iki kadın arasında sıkışıp kalmıştır. Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.
Kaçak 22. Bölüm Serhat Dövüş Sahnesi 05:16
Kaçak 22. Bölüm Serhat Dövüş Sahnesi 11.907 izlenme - 3 yıl önce Kaçak 22. Bölüm Serhat Mükemmel Dövüş Sahnesi
Bir Deniz Hikayesi 8. Bölüm Fragmanı - FİNAL 01:08
Bir Deniz Hikayesi 8. Bölüm Fragmanı - FİNAL 2.741 izlenme - 12 ay önce Bir Deniz Hikayesi 8. Bölüm Fragmanı yayında; Hakan'ın Zeynep'e olan duygularını öğrenen reyhan nasıl bir karar verecek? Bir Deniz Hikayesi final bölümü 10 Kasım Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi Web Özel Klip 01:53
Bir Deniz Hikayesi Web Özel Klip 2.483 izlenme - 1 yıl önce Bu, bir deniz hikayesi; martıların, vapurların sesi! Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm 6 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi Genel Tanıtımı 01:05
Bir Deniz Hikayesi Genel Tanıtımı 2.519 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, Salı akşamı saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi 7 Bölüm Fragmanı 00:58
Bir Deniz Hikayesi 7 Bölüm Fragmanı 1.943 izlenme - 12 ay önce Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm Fragmanı yayında; Zeynep, Deniz ve Hakan ile yeni bir hayat mı düşünüyor? Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm 3 Kasım Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Hakan'a kurulan büyük tuzak! 05:26
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Hakan'a kurulan büyük tuzak! 1.839 izlenme - 1 yıl önce Hakan ve Zeynep, birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Yıllar önce yaşadığı haksızlığı Hakan, oğlu Deniz ile paylaşır.
Bir Deniz Hikayesi Büyük bir aşktı bizimkisi! 00:20
Bir Deniz Hikayesi Büyük bir aşktı bizimkisi! 1.832 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm - Bir şans ver bana! 00:14
Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm - Bir şans ver bana! 1.512 izlenme - 1 yıl önce Her şeyi öğrendiğinde bana kızma olur mu? Bir şans ver bana; çünkü, ben bunu hak ediyorum! Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm 6 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Fragmanı -2 01:04
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Fragmanı -2 1.556 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, her salı saat 20:00'da Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı 01:03
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı 1.453 izlenme - 1 yıl önce Hakan, Zeynep'in yaşadığını görünce bir karar alır; Deniz'e, annesinin yaşadığını söylemeyecektir! "Bir Deniz Hikayesi" 22 Eylül Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm - Hiçbir gerçek sonsuza dek saklı kalmaz! 05:20
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm - Hiçbir gerçek sonsuza dek saklı kalmaz! 1.172 izlenme - 1 yıl önce Zeynep, oğlu Deniz ile ilgili saklı gerçeklere sonunda ulaşmıştır ve Aslan Bey’in zamanında yaptığı oyunlar ise başına bela olmak üzeredir.
Kaçak 22. Bölüm Fragmanı 00:29
Kaçak 22. Bölüm Fragmanı 2.232 izlenme - 3 yıl önce Kaçak 22. Bölüm Fragmanı (18. Mart 2014) Tarihinde Atv Ekranlarında
ömre bedel 22.bölüm fragmanı 26 ocak 2010 00:14
ömre bedel 22.bölüm fragmanı 26 ocak 2010 7.165 izlenme - 7 yıl önce ---www.murathanfan.com--- ömre bedel bölüm özetleri, haberleri, fragmanları, reytingleri, resimleri veee murat han ( cesur ) hakkında aradığınız her şey bu adreste...
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı - 2 00:58
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı - 2 1.261 izlenme - 1 yıl önce Zeynep, oğlu Deniz ile ilgili saklı gerçeklere ulaşabilecek mi? "Bir Deniz Hikayesi" 29 Eylül Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Fragmanı 00:58
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Fragmanı 1.293 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, Salı akşamı saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı 01:04
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı 1.144 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da okula başlayacak olan Deniz babasından, babası Deniz'den ayrılabilecek mi? "Bir Deniz Hikayesi" 29 Eylül Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm - Zeynep, kaybettiği zamanların acısını çıkarttı! 04:54
Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm - Zeynep, kaybettiği zamanların acısını çıkarttı! 954 izlenme - 1 yıl önce Zeynep, İstanbul'a okumak için gelen Deniz'i ziyaret eder. Birlikte vakit geçirmek isteyen Zeynep, Deniz'i dışarı çıkartır. Yılların özlemini gideren Zeynep, ilk defa oğluyla birlikte güzel bir hafta sonu geçirir.
Bir Deniz Hikayesi - Evlenince de böyle ev kuşu mu olacaksın baba? 00:14
Bir Deniz Hikayesi - Evlenince de böyle ev kuşu mu olacaksın baba? 1.060 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı 00:52
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı 954 izlenme - 1 yıl önce Deniz, Zeynep'in annesi olduğunu öğreniyor mu? Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm 13 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Bir Deniz Hikayesi - Söylesene kimsin sen? 00:18
Bir Deniz Hikayesi - Söylesene kimsin sen? 1.005 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
ayben-dişi köpek ve bizim kızlar 02:41
ayben-dişi köpek ve bizim kızlar 9.918 izlenme - 8 yıl önce ayben dişi köpek her zaman kuyruk sallamaz ve bizim dizi kızları
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Deniz ve Zeynep'in ilk karşılaşması! 05:52
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Deniz ve Zeynep'in ilk karşılaşması! 853 izlenme - 1 yıl önce Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz, mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden, Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Aradan yıllar geçmiş, Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm - Zeynep ve Hakan, Deniz için yemekte buluştu! 05:42
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm - Zeynep ve Hakan, Deniz için yemekte buluştu! 787 izlenme - 1 yıl önce Zeynep, her fırsatta Deniz’in yanında olmaya çalışmaktadır. Bunun için önünde engel olarak gördüğü Hakan ile buluşup konuşmak ister. Hakan, anne oğul birlikteliğine müdahale etmek istese de vicdanına yenik düşmektedir.
Bir Deniz Hikayesi - Annesini tanımadan büyüyen Deniz'in hikayesi! 00:13
Bir Deniz Hikayesi - Annesini tanımadan büyüyen Deniz'in hikayesi! 973 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi - Aşk garip bir şey! 00:17
Bir Deniz Hikayesi - Aşk garip bir şey! 890 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Bana annemi anlatsana! 06:01
Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm - Bana annemi anlatsana! 762 izlenme - 1 yıl önce Annesini tanıma fırsatı bulamayan Deniz, evde annesine ait bir resim bulur. Babasına annesini anlatmasını isteyen Deniz, ailesi hakkındaki gerçekleri böylelikle öğrenmiş olur.
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm - Zeynep aklına koyduğu her şeyi yapar mı? 00:11
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm - Zeynep aklına koyduğu her şeyi yapar mı? 864 izlenme - 1 yıl önce Aklına koyduğunu yapar o! Benimle evlenmek için ailesine sırtını dönen bir kızdan bahsediyoruz! "Bir Deniz Hikayesi" Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
ömre bedel 23.bölüm fragmanı 02 şubat 2010 00:36
ömre bedel 23.bölüm fragmanı 02 şubat 2010 4.595 izlenme - 7 yıl önce ---www.murathanfan.com--- ömre bedel bölüm özetleri, haberleri, fragmanları, reytingleri, resimleri veee murat han ( cesur ) hakkında aradığınız her şey bu adreste...
Bir Deniz Hikayesi - Aşk olmadan olur mu hayat? 00:09
Bir Deniz Hikayesi - Aşk olmadan olur mu hayat? 777 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, yarın akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.