Hoşgeldiniz!

Behzat ç

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı 02:11
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı 118.999 izlenme - 2 yıl önce Üç sezonun ardından final yapan ekranların fenomen dizisi Behzat Ç, ilk filmi "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm"ün ardından ikinci filmi “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile izleyicisi karşısına çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunurken kadroda yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler gibi isimler yer alıyor.
Pilli Bebek - Haram Geceler - Yeni Versiyon 04:30
Pilli Bebek - Haram Geceler - Yeni Versiyon 138.011 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. Pilli Bebek (Cem Kısmet) - Haram Geceler Nilufer - Haram Geceler (Pilli Bebek Cover)
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu 00:59
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu 6.678 izlenme - 2 ay önce Kendini hiçbir zaman bozmayan ve çoğu kendini komik sanan tipten daha komik daha kaliteli işler yapan Tahsin beyciğimizin yeni videosu. Güzel olmuş yine.
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya 03:16
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya 77.647 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem konuk oyuncu olarak Behzat Ç. de. 85. bölüm özel sürprizi. Hep sen mi ağladın hep senmi yandın, Bende gülemedim yalan dünyada.
Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Ercüment Çözer Tanıtım 00:37
Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Ercüment Çözer Tanıtım 31.009 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Ercüment Çözer Tanıtım
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragman 02:11
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragman 27.904 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı. Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır...
Pilli Bebek - Haram Geceler 04:30
Pilli Bebek - Haram Geceler 6.318 izlenme - 1 yıl önce "Behzat Ç. Dizi ve Film Müzikleri" albümün'den Haram Geceler'in yeni versiyonu , albümü dinlemenizi öneririm güzel parçalar var. Şarkı Sözleri (lyrics): Aklım başımda değil ki Sebebini bilmiyorum Bize nazar değdi inan Adım gibi biliyorum Yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum yanıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Aklım başımda değil ki Sebebini bilmiyorum Bize nazar değdi inan Adım gibi biliyorum Yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum yanıyorum Yar yine bana haram geceler (x2) Senin için ağlıyorum
Zerrin Özer - Gönül 02:58
Zerrin Özer - Gönül 8.181 izlenme - 2 yıl önce TRT arşivlerinin tozlu raflarından Behzat Ç.'yi (Erdal Beşikçioğlu) çılgınlar gibi dans ederken gördünüz mü?
mehmet erdem - ah yalan dünya - (canlı performans) - (2013) 04:27
mehmet erdem - ah yalan dünya - (canlı performans) - (2013) 13.369 izlenme - 3 yıl önce mehmet erdem - ah yalan dünya - (canlı performans) - (2013) - (alisayar)
Hayrettin Ç. 'den Aref'e Tokat 00:19
Hayrettin Ç. 'den Aref'e Tokat 4.444 izlenme - 2 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca 01:45
Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca 3.176 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı 00:42
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı 9.008 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Ankara Yanıyor film fragmanı. Adam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni Serdar Akar. Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin senarist olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. “Behzat Ç.: Ankara Yanıyor”da, Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in yanı sıra, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal ve Seda Bakan görev aldı. Filmin konusu ise şöyle; “Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir.
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya - (2013) - (sayar hits) 03:25
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya - (2013) - (sayar hits) 13.369 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya - (2013) - (sayar hits) - (alisayar)
Neşet Ertaş - Hapishanelerde Güneş Doğmuyor - Behzat Ç Final 07:00
Neşet Ertaş - Hapishanelerde Güneş Doğmuyor - Behzat Ç Final 7.247 izlenme - 3 yıl önce Neşet Ertaş - Hapishanelerde Güneş Doğmuyor (Behzat Ç Final) Şarkı Sözleri: Hapishanelerde güneş doğmuyor Geçiyor bu ömrümde günüm dolmuyor Eşim dostum hiç yanıma gelmiyor Yok mu hapishane beni arayan Bir zindanda ölem ben gardiyan Birer birer yoklamayı yaparlar Akşam olur kapıları kaparlar Bitmiyor geceler olmaz sabahlar Yok mu hapishane beni arayan Bir zindanda ölem ben gardiyan Anamdan doğalı garip kalmışım Acı mapushane aha genç yaşım Benim zindanlarda ne idi işim Yok mu hapishane beni arayan Bir zindanda ölem ben gardiyan
Behzat Ç , Mehmet Erdem'le Birlikte Neşet Ertaş'ı Andı 05:12
Behzat Ç , Mehmet Erdem'le Birlikte Neşet Ertaş'ı Andı 4.630 izlenme - 2 yıl önce Neşet Ertaş'ın Anısına...
Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm Fragman 01:55
Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm Fragman 6.770 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin resmi fragmanı.
Behzat Ç Kimlik Gösterme ( Efsane Komik Sahne ) 00:33
Behzat Ç Kimlik Gösterme ( Efsane Komik Sahne ) 1.337 izlenme - 12 ay önce Behzat Ç Kimlik Gösterme Efsane
Neşet Ertaş - Bir Yaratmış Allah Tüm İnsanları 07:09
Neşet Ertaş - Bir Yaratmış Allah Tüm İnsanları 4.942 izlenme - 3 yıl önce Üstad`a... meyhanede Çalan Bozlak
Pilli Bebek - Delilik 01:36
Pilli Bebek - Delilik 1.736 izlenme - 2 yıl önce
disko kralı behzat ç sorgu tekniği benzerlik 02:12
disko kralı behzat ç sorgu tekniği benzerlik 3.050 izlenme - 5 yıl önce disko kralı behzat ç sorgu tekniği
Zeynep Y. - Küfür İçerir 01:48
Zeynep Y. - Küfür İçerir 704 izlenme - 1 yıl önce 1 kadın 1 erkek dizisinden müthiş bir kamera arkası, Behzat Ç. parodisi. Demet Evgar duy sesimi sana duygular hazırladım.
Behzat Ç. ve Ekibinden Hayata Dair Çıkarımlar 01:32
Behzat Ç. ve Ekibinden Hayata Dair Çıkarımlar 252 izlenme - 5 ay önce Dizinin 78. bölümünde geçen güzel bir diyalog, sansürsüz şekilde sizlerle. Harun'un bahsettiği türkü ise Aşık Mahzuni Şerif'in "Bilmem Ağlasam mı" adlı eseridir.
Behzat Bana Kanıt Getir - Behzat Ç. 02:26
Behzat Bana Kanıt Getir - Behzat Ç. 70 izlenme - 4 hafta önce Bir Ankara Polisiyesi... Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Fatih Artman, Berkan Şal'ın paylaştığı Behzat Ç. 'nin öyküsünü Emrah Serbest kaleme aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Leyla ile Mecnun - 12. Bölüm / Behzat Ç. Ortak Bölüm (HD) 01:14:33
Leyla ile Mecnun - 12. Bölüm / Behzat Ç. Ortak Bölüm (HD) 30 izlenme - 4 gün önce (Cesek - 4 Mayıs 2011) 1:02:00 Behzat Ç. Ortak Bölüm
Leyla İle Mecnun - Mecnun Behzat Ç'yi Arıyor 03:32
Leyla İle Mecnun - Mecnun Behzat Ç'yi Arıyor 1.195 izlenme - 3 yıl önce Leyla İle Mecnun 86. bölümden bir sahne. melül cinayetinin arkasında bir orangutan olduğunu düşünen mecnun ve ekibi behzat ç'yi arıyor. mecnun ve behzat ç arasında geçen o komik konuşma. :)
Behzat Ç. - Yutube'den İndirdik 02:44
Behzat Ç. - Yutube'den İndirdik 79 izlenme - 4 hafta önce Bir Ankara Polisiyesi... Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Fatih Artman, Berkan Şal'ın paylaştığı Behzat Ç. 'nin öyküsünü Emrah Serbest kaleme aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya 03:16
Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya 1.299 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem konuk oyuncu olarak Behzat Ç. de. 85. bölüm özel sürprizi. Hep sen mi ağladın hep senmi yandın, Bende gülemedim yalan dünyada
Behzat Ç Ankara Yanıyor Fragman 02:11
Behzat Ç Ankara Yanıyor Fragman 973 izlenme - 2 yıl önce Üç sezonun ardından final yapan ekranların fenomen dizisi Behzat Ç, ilk filmi "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm"ün ardından ikinci filmi “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile izleyicisi karşısına çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunurken kadroda yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler gibi isimler yer alıyor.
Behzat Ç.'nin Toy Hali 00:44
Behzat Ç.'nin Toy Hali 609 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin Sakalsız, Bıyıksız Ve Biraz Da Toy Olarak Değerlendirebileceğimiz Zamanlarında Rol Adlığı 'tatlı Hayat' Dizisinden Konuk Oyuncu Olaraktan Rol Aldığı Kısa Bir Kesit.
Behzat Ç & Erdal Bakır 17:20
Behzat Ç & Erdal Bakır 665 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Oyuncular Erdal Bakır & Gizem Bektaş .yonetmen Bahadir Afsin