Hoşgeldiniz!

Bekar Evi Videoları İzle

Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 313 izlenme - 2 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 444 izlenme - 3 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. 6 dakika uzunluğundaki bu kısa filmin yorumlarını sizin takdirine bırakıyorum.
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 09:11
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 650 izlenme - 4 yıl önce Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 28.07.2013 günü Ezgiler kanalına yüklediğim 'Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ezgiler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 02:22
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 234 izlenme - 2 yıl önce Türkmax'te yayınlanan "Heberler" adlı programda Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı terbiyesizce yazıya karşılık olarak böyle bir açık mektup söylenmiş,çok da iyi söylenmiş..buyrun izleyin..
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 183 izlenme - 3 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 01:23
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 111 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda "O Tabak Bitecek" ve "Yavrum Seni Like Ettim" klipleri ile Anneler Günü'ne ayrı bir anlam katan Profile firmasının 2013 yılına özel düzenlediği, öğrencilerin ailelerinden uzakta bekar hayatı yaşamalarını bazalarak böyle bir klip hazırlamış. Uçan da kuşlara malum olsun, onlar annelerini özledi..
Bekar Evi Kurt Ali 04:33
Bekar Evi Kurt Ali 206 izlenme - 5 yıl önce davut kocanın malıkkanesı
Bekar Evinde Çikolata Sondajı 03:42
Bekar Evinde Çikolata Sondajı 43 izlenme - 3 yıl önce BEKAR EVİNDE OLAN OLAYLAR BAZEN İÇLER ACISIDIR , ÇİKOLATA VE MELEMEN GENELDE CAN SİMİDİDİR VE MAKARNADAN SONRA EN ÇOK TÜKETİLEN YEMEKLERDENDİR