Hoşgeldiniz!

bekar evi

Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 554 izlenme - 3 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 609 izlenme - 4 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. 6 dakika uzunluğundaki bu kısa filmin yorumlarını sizin takdirine bırakıyorum.
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 09:11
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 726 izlenme - 5 yıl önce Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 28.07.2013 günü Ezgiler kanalına yüklediğim 'Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ezgiler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 02:22
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 298 izlenme - 3 yıl önce Türkmax'te yayınlanan "Heberler" adlı programda Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı terbiyesizce yazıya karşılık olarak böyle bir açık mektup söylenmiş,çok da iyi söylenmiş..buyrun izleyin..
Bekar Evine Uyuşturucu Operasyonu 01:34
Bekar Evine Uyuşturucu Operasyonu 20 izlenme - 4 ay önce Bekar evine uyuşturucu operasyonu Kahramanmaraş'ta bir bekar evine düzenlenen operasyonda 36 adet uyuşturucu hap ile 484 gram esrar ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındıKAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta bekar evine düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 224 izlenme - 4 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 01:23
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 167 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda "O Tabak Bitecek" ve "Yavrum Seni Like Ettim" klipleri ile Anneler Günü'ne ayrı bir anlam katan Profile firmasının 2013 yılına özel düzenlediği, öğrencilerin ailelerinden uzakta bekar hayatı yaşamalarını bazalarak böyle bir klip hazırlamış. Uçan da kuşlara malum olsun, onlar annelerini özledi..
Bekar Evi Kurt Ali 04:33
Bekar Evi Kurt Ali 211 izlenme - 5 yıl önce davut kocanın malıkkanesı