Hoşgeldiniz!

bekar evi

Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 402 izlenme - 2 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. 6 dakika uzunluğundaki bu kısa filmin yorumlarını sizin takdirine bırakıyorum.
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 177 izlenme - 1 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 09:11
Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 588 izlenme - 3 yıl önce Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım 28.07.2013 günü Ezgiler kanalına yüklediğim 'Tayfa Bekar Evi - Bu Akşam İçeceğim & Çok Oldu Ağladığım' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ezgiler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 02:22
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 157 izlenme - 1 yıl önce Türkmax'te yayınlanan "Heberler" adlı programda Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı terbiyesizce yazıya karşılık olarak böyle bir açık mektup söylenmiş,çok da iyi söylenmiş..buyrun izleyin..
Aldatmak - Kısa Film 06:13
Aldatmak - Kısa Film 170 izlenme - 2 yıl önce Gençler kısa film çekmiş. Benim gördüğüm oyunculuk berbat. Yorumları size bırakıyorum. İyi seyirler.
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 01:23
Profilo Anneler Günü Reklamı - Ben Annemi Özledim 93 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda "O Tabak Bitecek" ve "Yavrum Seni Like Ettim" klipleri ile Anneler Günü'ne ayrı bir anlam katan Profile firmasının 2013 yılına özel düzenlediği, öğrencilerin ailelerinden uzakta bekar hayatı yaşamalarını bazalarak böyle bir klip hazırlamış. Uçan da kuşlara malum olsun, onlar annelerini özledi..
Bekar Evi Kurt Ali 04:33
Bekar Evi Kurt Ali 203 izlenme - 4 yıl önce davut kocanın malıkkanesı
Bekar Evinde Çikolata Sondajı 03:42
Bekar Evinde Çikolata Sondajı 42 izlenme - 2 yıl önce BEKAR EVİNDE OLAN OLAYLAR BAZEN İÇLER ACISIDIR , ÇİKOLATA VE MELEMEN GENELDE CAN SİMİDİDİR VE MAKARNADAN SONRA EN ÇOK TÜKETİLEN YEMEKLERDENDİR