Hoşgeldiniz!

Bekarlık Videoları

Kim Kardashian Paris'te Bekarlığa Veda Etti 00:59
Kim Kardashian Paris'te Bekarlığa Veda Etti 15.336 izlenme - 3 yıl önce kim kardashian'ın eiffel kulesi'nde düzenlediği bekarlığa veda partisine kardeşleri kourtney ve khloe'nin yanısıra, brittany gastineau, rachel roy ve lala anthony'nin de aralarında bulunduğu yakın arkadaşları katıldı.
İbrahim Erkal - Ah Şu Bekarlık     02:55
İbrahim Erkal - Ah Şu Bekarlık 390 izlenme - 2 hafta önce İbrahim Erkal - Ah Şu Bekarlık Albüm: Sıra Bende Aklımdasın Şarkı Sözleri: Şöyle bir sigara yaksam Onamı bunamı baksam Acep hangisiyle çıksam Baktığım bana bakmıyor Bana bakan iç açmıyor Nasılda aklım kaçmıyor Ah şu bekarlık bekarlık Bunun neresi sultanlık Bu saatte kim kalkacak Şimdi saat zırlayacak Çayı kim hazırlayacak Bu hangi musluğun sesi
Mehmet Doğan Kartal Bekarlık Sultanlık - İbrahim Erkal 02:47
Mehmet Doğan Kartal Bekarlık Sultanlık - İbrahim Erkal 4.706 izlenme - 5 yıl önce BAKİR
İbrahim Erkal Ah Şu Bekarlık Bunun Neresi Sultanlık 02:44
İbrahim Erkal Ah Şu Bekarlık Bunun Neresi Sultanlık 2.303 izlenme - 6 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
Evlilik Provasi... 02:45
Evlilik Provasi... 2.766 izlenme - 9 yıl önce Şu bekarliktan biktim usandim..metreslerİmden hİç tat almadim..Şİmdİ var bİr arzum evlenmektİr kararim..lakİn münasİp bİr bayan nereden bulayim????
bekarlık sultanlıktır!! - 01:01
bekarlık sultanlıktır!! - 1.360 izlenme - 7 yıl önce bekarlık sultanlıktır!! -
Osman Ağa'nın Başına Vuran Bekarlık - Evlilik Programı 05:44
Osman Ağa'nın Başına Vuran Bekarlık - Evlilik Programı 104 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar biz bu videoyu çekerken amacımız eğlenmek ve eğlendirmektir. Bundan yola çıkarakta amacımız sadece bu olduğu için altında herhangi bir art niyet yoktur. Biz bu videoyu çekerken çok eğlendik umarım sizde izlerken eğlenirsiniz.
Bekarlığa Veda Gecesinden Damat Da Nasibini Aldı 02:10
Bekarlığa Veda Gecesinden Damat Da Nasibini Aldı 1.878 izlenme - 7 yıl önce bekarlığa veda gecesinden damadın son görüntüleri
Düğün Sezonu İs Coming - Tehlikenin Farkında Mısınız? 01:59
Düğün Sezonu İs Coming - Tehlikenin Farkında Mısınız? 473 izlenme - 2 yıl önce Düğün sezonu geliyor. Tehlikenin farkında mısınız? Evlenenler ve biz. Onlar evlendikçe evrende daha yalnızlaşıyoruz.. Yüzlerce düğün fotoğrafları.. Dünyanın en mutlusuyuz pozlarıyla ve evlenen çiftlerin birbirlerine ev ziyareti fotolarıyla dolacak facebook ana sayfanız. Evet bu sene de dışlanacaksınız.. Çünkü onlar dönüştü, artık sizden değiller.. Tehlikenin farkında mısınız? Wedding season is coming..
Kadın ve Meyve (Yarı Erotik İçerik) 01:13
Kadın ve Meyve (Yarı Erotik İçerik) 635 izlenme - 2 yıl önce Bekar kalmışlıktan olsa gerek azgınlığının hat safalarını yaşayan abimiz kızları tavlamak için yeni bir yöntem geliştirmiş fakat anlatılanlar sadece tavlama sanatı değil; muz nedir, fıstık nedir gibi sorularımıza da cevap veriyor. Adminin notu: Şiir Ümit Yaşar OĞUZCAN'a ait olup, Ahmet Selçuk İLKAN tarafından revize edilmiştir.
Nurhan Damcıoğlu & Güner Ümit - Bu Bekarlıktan Bıktım Usandım 02:56
Nurhan Damcıoğlu & Güner Ümit - Bu Bekarlıktan Bıktım Usandım 355 izlenme - 2 yıl önce Kantocular kraliçesi ve ona eşlik eden değerli sanatçımız Güner Ümit adeta hislerime tercuman olur nitelikteki bekarlıktan usanan hayırlı munasıb kısmetını arayanların feryadı olan bu eglencelı sarkıyı sızle paylaşmaktan kıvanc duyarım
Gir Kanıma 04:18
Gir Kanıma 311 izlenme - 3 yıl önce
Mecnun'un İsyanı - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 00:30
Mecnun'un İsyanı - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 344 izlenme - 2 yıl önce Evlidir Ne Yapsa Yeridir filminden bir sahne izleyeceğiz.Kadın erkek eşitliği, evlilik, aile olma, birey olma gibi sosyal konulara değinen bu eğlenceli filmde, kavgalardan usanan Mecnun'un sabah sabah aşk rüzgarları estiren Balonlu İbo'ya isyanını izlicez. Bekarlığının kıymetini bil Karacaoğlan,bekarlık sultanlıktır.Ve ne zaman bu cümleyi kursam Münir Özkul'un "..sen hiç bok yıkayan sultan gördün mü?" repliği gelir aklıma ve işin içinden çıkamam. Buyrun yorumlar sizin.
Bekarlığa Veda Partisinde Gençlere Taş Çıkaran 82'lik Nine 00:51
Bekarlığa Veda Partisinde Gençlere Taş Çıkaran 82'lik Nine 70 izlenme - 7 ay önce Fransanın Bordeaux kentinde torununun bekarlığa veda partisine katılan 82 Yaşındaki nine, genç jimnastikçilere taş çıkarırcasına yaptığı hareketlerle herkesin aklını başından aldı.
şahane bekar teklif 1 06:25
şahane bekar teklif 1 581 izlenme - 8 yıl önce bekarlık
Arınç’tan Bahçeli’ye Bekarlık Göndermesi 02:32
Arınç’tan Bahçeli’ye Bekarlık Göndermesi 162 izlenme - 2 yıl önce Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘hayır’ söylemlerine atıfta bulunarak, esprili bir dille 'Evet diyemediği için bekar kaldığını söylüyorlar. Ben onların yalancısıyım.' dedi. Arınç, konuşmasında CHP ve HDP’ye de yüklenerek, seçmenden AK Parti için oy istedi.
Edirneli Nihat Bekarlık Sultanlık 03:30
Edirneli Nihat Bekarlık Sultanlık 428 izlenme - 8 yıl önce
Grup Laçin - Bekar Gezelim Kaseti (1998 - 40 Dk) 40:55
Grup Laçin - Bekar Gezelim Kaseti (1998 - 40 Dk) 184 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsane gruplarından,bir dönemin bekar gençlerinin gönlünde taht kurmuş,duygularına derman olmuş,6 tane bekar gençten oluşan Grup Laçin'in milyonlar satmış ve öyle ki o dönem bir çok ödüle layık görülmüş ve her bir şarkısı büyük izler bırakmış Bekar Gezelim kasetidir. Bu kaset,hem nostalji yapmak isteyenler,90'ların o güzel zamanlarına dönmek isteyenlere ve hala bekar olan arkadaşlara gelsin. İyi nostaljiler.
Yılmaz Kılıç - Bekarlık 04:06
Yılmaz Kılıç - Bekarlık 10 izlenme - 3 hafta önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Grup Laçin - Bekar Gezelim (Trt - 1998) 03:44
Grup Laçin - Bekar Gezelim (Trt - 1998) 100 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılının Şubat ayında Bekar Gezelim şarkılarıyla büyük çıkış yakalamış fakat kısa sürede unutulmaya yüz tutmuş Grup Laçin'in 1998 yılında kasıp kavurmuş efsane Bekar Gezelim şarkısının Trt'de verdikleri konserden bir kesittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve sizleri 90'lara götürmek istedim. İyi nostaljiler.
Nerden Çıktı Bu Bekarlık? Evlenin! - Molla Ahmet 08:03
Nerden Çıktı Bu Bekarlık? Evlenin! - Molla Ahmet 96 izlenme - 2 yıl önce Bir Mollanın Diyarbakır'dan haykırışı. Evliliği tavsiye eden pek çok şey duymuş, okumuşsunuzdur ama bu derece dobrasını duymak gerçekten zor. Eski bir söyleşinin videosu olmasına rağmen şimdilerde Facebook'ta çokça paylaşılan videolar arasına girdi. Söylediklerinde altı çizilecek o kadar çok şey var ki.. En iyisi, konu başlıklarına hiç değinmeden sizleri video ile başbaşa bırakmak.
Bekarlığa Veda D 03:34
Bekarlığa Veda D 126 izlenme - 5 yıl önce
BOMBACI MÜLAYİM..! 02:48
BOMBACI MÜLAYİM..! 78 izlenme - 4 yıl önce 100 Metrelik Kabloyu Düzgün Ve Çabuk Sarmanın Tekniği,ayrıca Evlenmek İsteyen Kırıkkale'li Deliyürek Mülayim...!
Evlenemeyen Adamın Dramı 05:04
Evlenemeyen Adamın Dramı 46 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki videosunda yine aynı eylemi yapan Natıf abi aradan geçen zamana rağmen kuku hasretini dindirememiş, hasretinden yollara düşmüş bu sefer. Hem de valiziyle
İsmail Dibiç - Çekilmeyi Bekarlık 03:48
İsmail Dibiç - Çekilmeyi Bekarlık 72 izlenme - 5 yıl önce