Hoşgeldiniz!

beki

Serkan Beki - Sımsıkı (O Ses Türkiye - 7 Kasım 2016) 01:55
Serkan Beki - Sımsıkı (O Ses Türkiye - 7 Kasım 2016) 108 izlenme - 4 hafta önce Serkan Beki - Sımsıkı (O Ses Türkiye - 7 Kasım 2016) Şarkı Sözleri: yalnızdım bunca yıldır yalnızdım görmedim ki sımsıcak aşkı sevgi telaşını çılgın aşkını çaldın sen büyük bir parça kalbimden ağlama sana kızan yok ki tatlım gerçek aşkı buldun sen mutlu ol yeter sımsıkı sıkı sıkı sıkı sıkı sar beni al gönlüne yine deli gibi yor beni muhabbet olsun gönüller coşsun(4) biliyorum istiyorum seviyorum ölümüne sev yeter yalnızdım bunca yıldır yalnızdım neler gördüm saçma sapan aşklar yalan itiraflar hep sahte duygular ah bilsen kaç zamandır gönüllüyüm kendimi sana adadım ben artık gerçek aşkı buldun sen mutlu ol yeter sımsıkı sıkı sıkı sıkı sıkı sar beni al gönlüne yine deli gibi yor beni muhabbet olsun gönüller coşsun(4) biliyorum istiyorum seviyorum ölümüne sev yeter ki beni iste sımsıkı sıkı sıkı sıkı sıkı sar beni al gönlüne yine deli gibi yor beni muhabbet olsun gönüller coşsun(4) biliyorum istiyorum seviyorum…
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 01:30
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 296 izlenme - 2 yıl önce Site Sakinleri videomuzda birlikte program yapan akif beki ve aslı aydıntaşbaş bir söz kesme mevzusu yüzünden inatlaşıp programı kapatmıyorlar ve reji duruma mudahale ediyor...
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 04:56
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 486 izlenme - 3 yıl önce Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı
Anneler Günü 03:36
Anneler Günü 621 izlenme - 7 yıl önce servet beki anneler gününe özel şiir
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 01:26:57
14 Kasım 2014 Cuma / Efkan Ala 249 izlenme - 2 yıl önce Baştan Sona'da İçişleri Bakanı Efkan Ala konuştu. Polisin "vur yetkisi" genişliyor mu? Polis devleti eleştirilerine ne diyor? Emniyet'te paralel yapı operasyonları sürecek mi? Çözüm süreci ve kamu düzeni dengesi sağlanabildi mi? Akif Beki sordu; İçişleri Bakanı Efkan Ala yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Servet Beki Annem 06:55
Servet Beki Annem 281 izlenme - 5 yıl önce
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 04:31
Cem Küçük'ten Akif Beki'ye: Yalaka Video (Dinamit 4 Mart Cuma) 77 izlenme - 9 ay önce Star Gazetesi'nden ayrılarak Karar Gazetesi'ni çıkarmaya hazırlanan Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan bir restoranda Hürriyet yazarı Akif Beki ile birlikte görüntülendi.
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 02:09
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 145 izlenme - 4 yıl önce CNNTürk'te yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucuları Ayşenur Arslan ve Akif Beki arasında tartışma çıktı..
Akif Beki İle Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi 01:42
Akif Beki İle Aslı Aydıntaşbaş Birbirine Girdi 138 izlenme - 3 yıl önce Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş fena kapıştı CnnTürk ekranlarında Karşı Gündem programında sinirler iyice gerildi. Canlı yayında beklenen kavga Beni aşağılayamazsın buna papuç bırakmam. Kadın gazetecilere yandaş medyada sürekli bir aşağılama çabası var
Akif Beki ile Aslı Aydıntaşbaş Laf Dalaşı 01:56
Akif Beki ile Aslı Aydıntaşbaş Laf Dalaşı 81 izlenme - 1 yıl önce Başbakan'ın danışmanlarından ve büyük adam Akif Beki, yandaş basına alışmış aşağılamaya. Ancak Aslı Aydıntaşbaş altta kalmayıp, cevap verince, ekranlarda bir laf dalaşı izliyoruz. CNN Türk, Karşı Gündem programından ilginç bir anektod. Bir de, bu kanal penguenleri yayımlayan kanal değil miydi? Şimdi böyle atar yaparak günah mı çıkarıyor?
Akif Beki El Cezire Röportajı (Türkçe Altyazılı) 12:17
Akif Beki El Cezire Röportajı (Türkçe Altyazılı) 58 izlenme - 1 yıl önce Başbakanın eski basın danışmanı Akif Beki'nin 9 Mart 2014 tarihinde El Cezire kanalında Listening Post programında Richard Gizbert'a verdiği röportaj. Habertürk, Ntv, Atv, Cnn Türk ekranlarında izlediğimiz şeyler ile gerçek haberciliğin arasında nasıl farklar olduğunu bu kısa röportajda görebilirsiniz. Keşke programa Mehmet Barlas da katılsaydı, Akif Beki kahvaltıda ne yiyor öğrenseydik. Tercümesi için Serdar Y'ye teşekkür ediyoruz.
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 01:20
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 136 izlenme - 4 yıl önce Nazlı Ilıcak yine skandal sözlere imza attı. 28 Şubat süreciyle ilgili konuşan Nazlı Ilıcak, Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yapılan operasyonlar ve aramalarda ele geçirildiği iddia edilen belgelere dikkat çekerken, "Gerçi bunu söyleyen hapislerde süründü ama, deprem bile Gölcük'ü çarptı" dedi.
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 01:42
Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı 105 izlenme - 3 yıl önce Akif Beki Ve Aslı Aydıntaşbaş Fena Kapıştı Cnntürk Ekranlarında Karşı Gündem Programında Sinirler İyice Gerildi. Canlı Yayında Beklenen Kavga Beni Aşağılayam...
Burada Laf Çok   30 Aralık 2015 01:35:43
Burada Laf Çok 30 Aralık 2015 33 izlenme - 11 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Aralık Çarşamba gecesi Harun Ateş, Bilgin Gökberk, Erdil Yaşaroğlu, Beki Ikela Erikli konuk oldu.
Aslı Aydıntaşbaş'tan Şok Erdoğan Yorumu 01:00
Aslı Aydıntaşbaş'tan Şok Erdoğan Yorumu 87 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te Karşı Gündem programının yorumcuları, Aslı Aydıntaşbaş ve Akif Beki demokratikleşme paketini tartıştı.
Karşı Gündem Sunucularının Programı Kapatma Kavgası 01:02
Karşı Gündem Sunucularının Programı Kapatma Kavgası 66 izlenme - 3 yıl önce CNNTürk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programından ilginç anlar yaşandı.
Marmaray’ın Elektriği Telekinezi İle Mi Kesildi? 02:32
Marmaray’ın Elektriği Telekinezi İle Mi Kesildi? 66 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk’teki ’Karşı Gündem’ programında Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş, Yiğit Bulut’u Marmaray’daki elektrik kesintisi üzerinden ti’ye aldı.
Fenerbahçe Kongresini Geziciler Kazandı 02:39
Fenerbahçe Kongresini Geziciler Kazandı 50 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te ekrana gelen Karşı Gündem programının konuları arasında Fenerbahçe Kongresi de vardı. F.BAHÇE KONGRESİNİ GEZİ RUHU KAZANDI Akif Beki ile canlı yayında gelişmeleri değerlendiren Aslı Aydıntaşbaş, Fenerbahçe taraftarının önemli bir bölümünün Gezi Ruhu'na sahip çıktığını söyleyerek ekledi: 'Fenerbahçe Kongresi'ni Gezi Ruhu adı verilen kesim kazanmıştır.' Aydıntaşbaş şunları söyledi; 'Aziz Yıldırım ve ekibi, kongre sürecinde kampanyasını '3 Temmuz' sürecine göre ayarladı. Bu süreçte hükümet ve Cemaat'e yönelik bir tepki vardı. Zaten F.Bahçe tribünlerinde de Gezi Ruhu'ndan bir bölüm insan var. İşte kongreyi kazanan bu insanlardır.'
Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası 01:00
Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası 56 izlenme - 3 yıl önce Akif Beki İle Aslı Aytıntaşbaş'ın Şerif Gören Kavgası
Baştan Sona - 9 Ekim 2015 01:27:23
Baştan Sona - 9 Ekim 2015 28 izlenme - 1 yıl önce Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı Dr. Halid Hoca Baştan Sona'da... Rusya’nın hava harekâtları kimi vuruyor: IŞİD'i mi, Türkiye ve ABD’nin tanıdığı muhalif grupları mı? Özgür Suriye Ordusu’nun Esad’a karşı kazanma şansı hala var mı? Suriye savaşı yeni mi başlıyor, sona mı geliyor? Akif Beki sordu, Dr. Halid Hoca yanıtladı.
Baştan Sona   15 Nisan 2016 01:37:30
Baştan Sona 15 Nisan 2016 11 izlenme - 8 ay önce MHP'ye operasyon çekildiği iddialarına ne diyor? Paralel Yapı'ya nasıl bakıyor? Ülkücülere ne vaat ediyor? Hangi vizyonla iktidara taşıyacağına inanıyor? Seçilirse nasıl bir lider olacak? Akif Beki sordu, MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener yanıtladı
Baştan Sona - 24 Temmuz 2015 01:55:36
Baştan Sona - 24 Temmuz 2015 26 izlenme - 1 yıl önce Koalisyon mu, tekrar seçimden mi, hangisinden yana? Ak Parti- CHP koalisyonu başarılı olur mu? Ak Parti'nin geleceğini nasıl görüyor? Suruç katliamı, iki polisin şehit edilmesi çözüm sürecini nasıl etkileyecek? Akif Beki sordu, Cemil Çiçek yanıtladı.
Baştan Sona  - Tanıtım 00:26
Baştan Sona - Tanıtım 20 izlenme - 1 yıl önce Kürt siyasi hareketinin önemli ismi, şair Kemal Burkay Baştan Sona'da. Cizre'de neler oluyor? PKK neden iç savaş istiyor? Kandil Öcalan'ı dinlemiyor, HDP'yi gözden mi çıkarıyor? Bu girdaptan çıkış var mı? Akif Beki soruyor, tecrübeli Siyasetçi Kemal Burkay yanıtlıyor. Baştan Sona bu akşam 22.30'da CNN TÜRK'te
Baştan Sona   15 Ocak 2016 01:07:44
Baştan Sona 15 Ocak 2016 13 izlenme - 11 ay önce Öteki bölge partisi Hüda Par'ın gözüyle orada neler oluyor? Hendeklere ve öz yönetim terörüne nasıl bakıyorlar? Sokağa çıkma yasakları için ne düşünüyorlar? Akademisyenler bildirisini nasıl karşılıyorlar? Akif Beki ve Gazeteci Memet Aksakal sordu Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu değerlendiriyor.
31 Ekim 2014 Cuma / Etyen Mahçupyan - Ali Bayramoğlu 01:43:32
31 Ekim 2014 Cuma / Etyen Mahçupyan - Ali Bayramoğlu 23 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
MİT yasası neden değişiyor? 02:16:07
MİT yasası neden değişiyor? 18 izlenme - 2 yıl önce Baştan Sona'da muhaberat devleti iddiaları konuşuluyor... MİT yasası neden değişiyor? MİT'e hangi yetkiler veriliyor? Yeni düzenleme ile Türkiye bir istihbarat devleti mi oluyor, yoksa paralel bir istihbarat devletinden mi kurtuluyor? Akif Beki soruyor; Türkiye Gazetesi Yazarı Metin Altınok, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mehmet Faraç, Star Gazetesi Yazarı Halime Kökçe ile Cumhuriyet Gazetesi Yazarı ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar yanıtladı.
10 Ekim 2014 Cuma / Yalçın Akdoğan 01:56:52
10 Ekim 2014 Cuma / Yalçın Akdoğan 15 izlenme - 2 yıl önce Çözüm süreci bitiyor mu? Türkiye IŞİD ile savaşın neresinde? Kobani için hükümet ne yapıyor? Sokak eylemlerini kim, niye tırmandırdı? HDP heyetiyle kritik görüşmede ne konuşuldu? Akif Beki sıcak gündemi sordu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan CNN TÜRK'te yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
MİT yasası neden değişiyor? 00:31
MİT yasası neden değişiyor? 20 izlenme - 2 yıl önce Baştan Sona'da muhaberat devleti iddiaları konuşuluyor... MİT yasası neden değişiyor? MİT'e hangi yetkiler veriliyor? Yeni düzenleme ile Türkiye bir istihbarat devleti mi oluyor, yoksa paralel bir istihbarat devletinden mi kurtuluyor? Akif Beki soruyor; Türkiye Gazetesi Yazarı Metin Altınok, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mehmet Faraç, Star Gazetesi Yazarı Halime Kökçe ile Cumhuriyet Gazetesi Yazarı ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar yanıtlıyor... Baştan Sona, 11 Nisan Cuma günü 22.15'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/bastansona
Baştan Sona   26 Şubat 2016 01:17:15
Baştan Sona 26 Şubat 2016 6 izlenme - 9 ay önce Ateşkes Cumartesi günü başlıyor. Suriye’de savaş bitiyor mu? PYD meselesi ne olacak? Süreç Türkiye’nin aleyhine mi işliyor? Akif Beki sordu, Müstakil Gazete’den Hakan Albayrak ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden Nur Batur yanıtladı
Beki Ünlüataer-Rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde 03:57
Beki Ünlüataer-Rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde 7 izlenme - 1 yıl önce Bekir Ünlüataer-Rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde Bizim eski şarkımızı Vazgeç söyleme artık Hatırlatma mazideki aşkımızı Bir kış günüydü başladı Bu hazin macerası gönlümün Vazgeç söyleme artık Hatırlatma mazideki aşkımızı