Hoşgeldiniz!

Bekir Bozbağ

Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 02:16
Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 13 izlenme - 2 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtladı.
Bozdağ: 02:56
Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin Üniversiteleri Arasında Parlayan Bir Yıldızdır" 11 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın üniversite toplantı sonrası açıklaması, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey'in Bakan Bozdağ'a çini hediye etmesi Adalet Bakanı Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin üniversiteleri arasında parlayan bir yıldızdır.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Sultanahmet Meydanı'nda 04:53
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Sultanahmet Meydanı'nda 7 izlenme - 2 yıl önce İbrahim AKTÜRK, İstanbulDHA Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Sultanahmet meydanı'nda saldırıda ölenleri andı.
Akademisyenlerin Bildirisi 2 - Bekir Bozdağ - 04:48
Akademisyenlerin Bildirisi 2 - Bekir Bozdağ - 7 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklaması YOZGAT - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması 06:19
Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" Sempozyumu - Bozdağ (1) 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: "Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" sempozyumu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın detay görüntüleri Sempozyuma katılanlardan detaylar ABD'nin Ankara Büyükelçisi John Bass'ın konuşması Bozdağ'ın konuşması "Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" sempozyumu ANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bir otelde düzenlenen, Türkiye ve ABD adalet bakanlıklarının birlikte organize ettiği, "Türkiye'de Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması ve Eğiticilerin Eğitimi" sempozyumunun açılışında konuştu.
Bakan Bozdağ - Cuma Namazı İçin Mesai Düzenlemesi 03:26
Bakan Bozdağ - Cuma Namazı İçin Mesai Düzenlemesi 6 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklamaları Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cuma namazı için mesai düzenlemesine ilişkin, "78 milyonluk bir Türkiye'de öylesi doğru, hayırlı ve milletin beklediği bir hizmetten rahatsız olan insanlar da olabilir.
Akademisyenlerin Bidirisi 1  - Bekir Bozdağ  1 05:20
Akademisyenlerin Bidirisi 1 - Bekir Bozdağ 1 3 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : -Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklaması YOZGAT - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Bozdağ: 508 Yıl Hapis, Bundan Sonra Caydırıcı Etki Yapacaktır 02:41
Bozdağ: 508 Yıl Hapis, Bundan Sonra Caydırıcı Etki Yapacaktır 2 izlenme - 2 yıl önce Adalet Bakanı Bozdağ, Karaman'daki cinsel istismar davasında verilen kararla ilgili, "Sanığın aldığı ceza bundan sonra benzer suçlar için caydırıcı bir etki yapacaktır." dedi.
Bozdağ: 05:23
Bozdağ: "Muhalefetten Beklediğimiz, Terör Örgütlerine Karşı Devletinin Yanında Durması" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Bozdağ'ın partisinin İl Danışma Meclisi toplantısına katılması Bakan Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "Avrupa Konseyine 47 tane ülke üye bu gün. Bu 47 üye ülkenin neredeyse tamamında cumhurbaşkanına devlet başkanına hakaret suçtur" "Bizim burada muhalefetten beklediğimiz, teröristlere karşı yapılan operasyonu sivillere karşı operasyon gibi gösteren HDP ye karşı, terör örgütlerine karşı, devletinin yanında, güvenlik güçlerinin yanında durması ve onlara 'hadi oradan' demesidir.
 '5.5 aylık bir yavrumuzu orada kim katletti?' 01:01
'5.5 aylık bir yavrumuzu orada kim katletti?' 2 izlenme - 2 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta gazetecilerin sorularını cevapladı.
Bakanlar Bozdağ ve Işık Yozgat'ta 03:12
Bakanlar Bozdağ ve Işık Yozgat'ta 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Bozdağ ve Işık'ın tesisi gezmeleri gezmeleri Laboratuvar açılışı, -Bakanların açıklaması Bakanlar Bozdağ ve Işık, Yozgat'ta Adalet Bakanı Bozdağ: "Türkiye'de şu an adı unutulmuş terör örgütleri, mevcut terör örgütleri, dışarıdaki terör örgütleri şunu çok iyi bilmeli ki; teröre Türkiye'nin vereceği prim asla yoktur.
Ankara'daki Terör Saldırısı - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Bakan Işık 06:19
Ankara'daki Terör Saldırısı - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Bakan Işık 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanların açıklamaları Bakanlar Bozdağ ve Işık, Yozgat'ta Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Türkiye'de şu an adı unutulmuş terör örgütleri, mevcut terör örgütleri, dışarıdaki terör örgütleri şunu çok iyi bilmeli ki; teröre Türkiye'nin vereceği prim asla yoktur.
Bozdağ: 05:35
Bozdağ: "Her Türlü Terör Saldırısının Hesabı Sorulacaktır" 0 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ankara'daki patlama Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklamaları Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara'daki patlamanın, bomba yüklü bir otomobilin patlatılmasıyla meydana geldiğini belirterek, "Bugün Ankara'da bu hain terör saldırısını gerçekleştirenler, o saldırıyı planlayanlar ve o saldırıyı yapanları azmettirenler, talimatı verenler her kimse onlar şunu iyi bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugüne kadar hiçbir terör örgütüne, onların teröristlerine, maşalarına ve onları kullanan ağa babalarına boyun eğmemiştir.