Hoşgeldiniz!

Bekleme Odası

Zeki Demirkubuz - Aşırı Gerçekçi Sevişme Sahnesi 00:28
Zeki Demirkubuz - Aşırı Gerçekçi Sevişme Sahnesi 20.671 izlenme - 2 yıl önce Youtube'de sörf yaparken denk geldiğim ilginç bir video arkadaşlar, Zeki Demirkubuz sinemesına 29 saniyelik bir eleştiri denebilir bence.
Zeki Demirkubuz'u Kovamayan Teyze 01:09
Zeki Demirkubuz'u Kovamayan Teyze 912 izlenme - 2 yıl önce Zeki Demirkubuz'un başrolünü oynadığı "Bekleme Odası" filminde, Z.D. ve kızgın yaşlı teyze arasında gelişen komik diyalog.
Bekleme Odası'ndaki Çay Muhabbeti 00:42
Bekleme Odası'ndaki Çay Muhabbeti 248 izlenme - 1 yıl önce Demirkubuz eğer gerçek hayatta da böyleyse, yakınlarına Allah'tan sabır diliyorum. Videoyu, Bekleme Odası filmindeki ard arda gelen 3 ayrı sahneyi birleştirerek oluşturdum. İyi seyirler.
Stalker - Meditation (1979) 05:26
Stalker - Meditation (1979) 95 izlenme - 1 yıl önce 1979 Rus yapımı Stalker filminin müziklerinden biri. Bundan sonraki sözlerim, bestekar ve enstrumanları çalan Edward Artemiev adlı sanatçıya. İyi güzel böyle şarkı yapmışsın. Eyvallah. Peki bunu Stalker gibi büyük bir filme o müzik verilir mi? İnsanı intihara sürüklüyor maşallah. Bir diğer sözüm de üstad yönetmen Zeki Demirkubuz'a. Böyle bir müziği Kader ve Bekleme Odası filmlerinde kullanarak intiharın eşiğine getirdin bizi, ayıptır, günahtır.
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 02:32
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 85 izlenme - 2 yıl önce Örtülü ödeneğin Cumhurbaşkanı'nın da emrine verilmesini eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Öyle olaylar olacak ki, Başbakan'ın bile haberi olmayacak." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 9 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), torba kanunda yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a örtülü ödenek veren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) taşıdı.
CHP'den 04:17
CHP'den "Torba Kanun"A İptal Başvurusu 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi soruları cevap CHP'den "Torba Kanun"a iptal başvurusu-CHP, "Torba Kanun" olarak bilinen yasanın bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması talebiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu-CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" dedi.