Hoşgeldiniz!

Beklenti Videoları

 Hepimizin 2014'ten Beklentisi 00:06
Hepimizin 2014'ten Beklentisi 87.465 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin 2014'ten beklentisi
Berber'den Beklentim & Aslında Olan 01:02
Berber'den Beklentim & Aslında Olan 376 izlenme - 7 ay önce Hep hayilini kurduğum bir berberi bulamaya durayım trajikomik bir video ile en azından derdime ortak olmanızı kendime borç bilir, umarım birazda olsa gülümsemeye sebebiyet vermişimdir.
Sende Keşke Benim Kadar Sevseydin Be Canım 03:48
Sende Keşke Benim Kadar Sevseydin Be Canım 3.986 izlenme - 8 yıl önce
Kızların Beqlentileri 03:17
Kızların Beqlentileri 987 izlenme - 6 yıl önce ...
Aşk(Hadi Git) 01:56
Aşk(Hadi Git) 2.205 izlenme - 8 yıl önce gittin ardına bakmadan ardında senş seven bıraktın,gündüzlerimi gece yaptım,umutlarımı ateşe attın...kesin izleyin spr müzik(hadi beni öldür beni unut,hadi beni göm yalnızlığa,hadi bana hepsi yaan de,benİ birakma)
Gel Artık Nolur Be Bikere Gelsen 04:29
Gel Artık Nolur Be Bikere Gelsen 1.070 izlenme - 9 yıl önce aşk ayrılık hüzün hasret ne ararsan var yani
Hayattan Beklentim / hayatın bana sunduğu 00:12
Hayattan Beklentim / hayatın bana sunduğu 225 izlenme - 2 yıl önce Hayattan Beklentim / hayatın bana sunduğu
Expectations & Reality 03:15
Expectations & Reality 293 izlenme - 7 yıl önce beklentiler ve gerçekler
İnsanlarda Beklenti Yaratmayın 00:06
İnsanlarda Beklenti Yaratmayın 122 izlenme - 2 yıl önce İnsanlarda Beklenti Yaratmayın - yeni vine
İnsanların Yaz Tatillerinden Beklentileri ve Gerçekte Olanlar 02:25
İnsanların Yaz Tatillerinden Beklentileri ve Gerçekte Olanlar 121 izlenme - 2 yıl önce Yaz tatiline büyük bir hayal ile çıkılır ancak genelde beklendiği gibi olmasa da hüsranla da sonuçlanmaz. Genel olarak iş, güç ve tüm sorumluluklardan uzak olunduğu için sakin geçen günler dahi yeterlidir insanlar için.
asl olan aşktır - nurettin önder 03:28
asl olan aşktır - nurettin önder 186 izlenme - 7 yıl önce aşk hüzün beklenti
--yeterki sev.! ( bilgin--ynus-&-seçkn) 01:49
--yeterki sev.! ( bilgin--ynus-&-seçkn) 196 izlenme - 8 yıl önce ...x) kimimize göre ahmaklık kimimize görede varlık benim ahmaklığımda varlığımda bundan ibaret sesleniŞim bu belkide size göre hoŞ deil dir ama duygum içerde yara yapmıyo dıŞarda onunla ve sizinle..
Beklenti-Yokoluş(Demo) 01:48
Beklenti-Yokoluş(Demo) 136 izlenme - 8 yıl önce ...
Zamane Beklentileri 00:06
Zamane Beklentileri 29 izlenme - 2 yıl önce Zamane Beklentileri - yeni vine
Eşyalardan Tuhaf Beklentilerimiz. 00:05
Eşyalardan Tuhaf Beklentilerimiz. 15 izlenme - 2 yıl önce Eşyalardan Tuhaf Beklentilerimiz - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seni Seviyorum Qizemm 04:03
Seni Seviyorum Qizemm 73 izlenme - 9 yıl önce karsılıksız ve beklentısız askın romanı..
Sokak Röportajları - Hayatta Beklediğinizden Fazlasını Yapan İnsanlar Oldu Mu? 01:36
Sokak Röportajları - Hayatta Beklediğinizden Fazlasını Yapan İnsanlar Oldu Mu? 12 izlenme - 2 yıl önce Herkes beklenenden fazlasını yapsa hayat daha güzel olmaz mıydı? Siz de hayatta beklenenden fazlasını yapanları bize yazın, Türkiye ile paylaşalım. Yazmak için tıklayın. https://www.facebook.com/Garanti/app_...
Beklenti yükselten haber başlıkları  Cem Gelinoğlu Vine 00:15
Beklenti yükselten haber başlıkları Cem Gelinoğlu Vine 15 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Medya Hesaplarım Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/Cemfoni Twitter: https://twitter.com/cemfoni Intstagram: https://instagram.com/cemfoni/ Google+: https://twitter.com/cemfoni Facebook Profil: https://www.facebook.com/cemgelinoglu ----------------------------------------­----------------------------------------­------ Beklenti yükselten haber başlıkları Cem Gelinoğlu Vine
Birbirini Tamamlayan 5 İnanılmaz Mükemmel Çift 01:34
Birbirini Tamamlayan 5 İnanılmaz Mükemmel Çift 6 izlenme - 11 ay önce Mükemmel insanlarda, sevgililer günü olması nedeniyle bu haftaki videolarını çiftler üzerine yaptı. Birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayan bu 5 çifti izleyelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilinçaltının Maddi Beklentiye Etkileri Nelerdir? 02:45
Bilinçaltının Maddi Beklentiye Etkileri Nelerdir? 5 izlenme - 1 yıl önce Kişiye küçüklüğünden beri para konusunda yüklenen düşünceler, büyüdüğünde onun paraya olan bakışını etkiler. Örneğin; ailesi tarafından paranın olumsuz etkisi çocuğa aşılanırsa, çocuk büyüdüğünde paranın kendisine olan akışını etkiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Teoman Alpsakarya - Beklenti ( Expectation ) 05:21
Teoman Alpsakarya - Beklenti ( Expectation ) 10 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: T - Dance Vol. 1 Çıkış Tarihi: 26.07.2010 Türkçe Elektronik
İstanbul Finans Zirvesi'nden Beklentileriniz Neler? 00:37
İstanbul Finans Zirvesi'nden Beklentileriniz Neler? 6 izlenme - 2 yıl önce Genç Tümsiad Genel Sekreteri Yasin Reçber, zirveden beklentilerinin finans kaynaklarına ulaşmadaki engellerin aşılması ve sektördeki kişi ve kurumlarla iletişim ve etkileşimin genişlemesi olduğunu söyledi.
Çözüm Süreci sonucunda PKK’nın beklentilerini milletimiz kabul etmez 07:05
Çözüm Süreci sonucunda PKK’nın beklentilerini milletimiz kabul etmez 4 izlenme - 2 yıl önce Çözüm Süreci sonucunda PKK’nın beklentilerini milletimiz kabul etmez. Adnan Oktar’ın 27 Aralık 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
İstanbul Finans Zirvesi Sektöre Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 00:50
İstanbul Finans Zirvesi Sektöre Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 3 izlenme - 2 yıl önce Teknoher Kurucu Ortağı Hasan Erdal, Finans Zirvesini içerik ve katılımcılar olarak çok zengin bulduğunu, Ekonomi ve Maliye Bakanları'nın da zirveye iştirak etmeleri itibari ile etkinliğin öneminin belirginleştiğini ifade etti.
Çözüm Süreci Sonucunda Pkk’nın Beklentilerini Milletimiz Kabul Etmez 07:05
Çözüm Süreci Sonucunda Pkk’nın Beklentilerini Milletimiz Kabul Etmez 1 izlenme - 2 yıl önce Çözüm Süreci sonucunda PKK’nın beklentilerini milletimiz kabul etmez.