Hoşgeldiniz!

Belediye Başkanlığı Videoları İzle

Ortaca Tanıtım Videosu 02:20
Ortaca Tanıtım Videosu 2.298 izlenme - 7 yıl önce ORTACA VE DOĞAL VE TURİSTİK GÜZELLİKLERİ
Baskandan Görüntüler 08:28
Baskandan Görüntüler 1.299 izlenme - 7 yıl önce
Afrikalı Gençlere Melih Gökçek Kaybetti Denirse 00:46
Afrikalı Gençlere Melih Gökçek Kaybetti Denirse 350 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da sayımlar halen devam ederken Afrika'da gençlerin Melih Gökçek'in seçimi kaybettiğini duyunca verdiği tepki. Şu an Ankara'nın Bağları şakısı açık resmi sonucu bekliyorum. Kaybettiği an Afrika'ya kadar koşup kutlamalara katılabilirim.
Yenifakılı Tanıtım Videosu Yenifakılı Belediye Başkanlığı 07:00
Yenifakılı Tanıtım Videosu Yenifakılı Belediye Başkanlığı 192 izlenme - 1 yıl önce Yenifakılı Tanıtım Videosu Yenifakılı Belediye Başkanlığı Yenifakılı Tanıtım Videosu Yenifakılı Belediye Başkanlığı
Murat Kekilli Konseri 50:25
Murat Kekilli Konseri 524 izlenme - 5 yıl önce Buharkent belediye Başkanlığı 30 Ekim etkinliği Murat kekilli Konseri
Bigadiç Belediye Başkan 02:58
Bigadiç Belediye Başkan 344 izlenme - 3 yıl önce Bigadiç Belediye Başkanlığı Devir Teslim Töreni 04.04.2014 Bigadiçliler
Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 35:29
Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 143 izlenme - 3 yıl önce Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi yürüyüşünü ve son 20 yıllık politik mücadelesini konu alan Büyük Yürüyüş Belgeseli bu akşam 19:55’te TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Ahmet Hamdi Özsaraç’ın yapımcılığını üstlendiği belgesel, yakın tarihin karanlıkta kalan pek çok bilinmeyenini de ilk kez ekranlara taşıyor. İSTANBUL’DA SEÇİM ZAFERİ 3 bölümden oluşan Büyük Yürüyüş Belgeseli’nin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk büyük seçim zaferi olarak bilinen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın kazanılmasından AK Parti’nin kuruluş sürecine uzanan önemli olayların ele alındığı dönemin tanıkları ilk kez ekrana geliyor. Türkiye’yi 28 Şubat sürecine götüren karanlık ve zorlu dönemde Erdoğan’ı yalnız bırakmayan tanıklar tarihi süreçte yaşananları da ilk kez dile getirerek ekrana taşıyorlar. İSTANBUL ÇÖP DAĞLARI İÇİNDE KAYBOLMUŞTU elma’S medya tarafından hazırlanan 3 bölümlük Büyük Yürüyüş Belgeseli’nin ilk bölümünde susuzluktan kıvranan İstanbul’un durumu, çöp dağlarının içinde kaybolan tarihi yarım ada ve seçimden hemen sonra başlayan hizmet süreci ekranlara geliyor. Patlayan çöplüklerin içinde yeşeren İstanbul’un susuzluktan kurtuluşu, İstanbul’daki yerel yönetim başarısının bütün Türkiye’ye yayılması belgeselde yerini alıyor. ANKETLERDE BİRİNCİ ÇIKAN ADAYLAR DİBE VURDU Dönemin medyası ve kamuoyu araştırma şirketlerinin önem vermediği, hatta çoğu gazete ve televizyonun adını bile anmak istemediği Refah Partisi adayının, 1994 yerel seçimlerinde aldığı sonuç tüm dünyayı şaşkına çevirdi. Seçim anketlerinde kimsenin ihtimal vermediği o isme yakınlığı ile bilinen tanıklar Büyük Yürüyüş belgeseli için kamera karşısına geçti.(İHA) büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı
Denizli'ye deniz getireceğim (Mehmet Uğur Tatar) 04:44
Denizli'ye deniz getireceğim (Mehmet Uğur Tatar) 165 izlenme - 4 yıl önce Denizli Belediye Başkan aday adayı Tatar, Denizli'yi liman kenti yapacağını açıklayarak çıtayı yükseltti.
Mustafa Sarıgül,'Söke Söke Alacağız' 05:13
Mustafa Sarıgül,'Söke Söke Alacağız' 151 izlenme - 3 yıl önce Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kapalıçarşı esnafını ve Sahafları ziyaret etti. Başkan Sarıgül "Kazanacağız. Söke söke alacağız, hatta forsunu estire estire, tozu dumana katacağız" dedi. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kapalıçarşı esnafını ve sahafları ziyaret etti. Burada alkışlarla karşılanan Başkan Sarıgül, vatandaşların ve esnafın 'Çare Sarıgül' sözlerine karşı, "Kazanacağız. Söke söke alacağız, hatta forsunu estire estire, tozu dumana katacağız" diye yanıt verdi. Sahaflarda Riyazüs Salihin Büyük Hadis Kitabı başta olmak üzere birçok kitabı inceleyen Başkan Sarıgül, '1001 Hadis Kitabı', 'Diktatörlüğün ve Demokrasinin Toplumsal Kökenleri' ve 'Bin Dokuz Yüz Seksen Dört' adlı üç tane kitap satın aldı. Kitapçıda kendi kitabı olan "Ne Bir Eksik Ne Bir Fazla"yı görünce vatandaşlara ve gazetecilere okumaları için tavsiyelerde bulundu. "DİKTATÖRLÜĞÜN ÖZÜNÜ KAZIMAK LAZIM" Hiçbir ülkede diktatörlük olmaması gerektiğini söyleyen Başkan Sarıgül, "Bütün dünya demokrasiyle barışla ve özgürlükle yönetilsin. Arzu ediyorum ki bütün dünyada yurttaşlar ve bireyler tedirginlik içinde olmadan söylesinler. Düşüncelerinden dolayı baskı altında kalmasınlar. Bu yüzden istiyorum ki diktatörlüğün özünü kazımak lazım. Bireysel özgürlüğü ön plana çıkarmak lazım. Bu kitaplarda da detaylı bir şekilde okuyacağım. Hepimiz için bireyin mutluluğu, birey mutluysa o ülke gelişir, birey mutlu değilse o zaman demokrasiden bahsetmek mümkün değil. Demokrasinin kurum ve kuruluşlara yerleşmesi için mutlaka ve mutlaka benim düşüncem doğrudur mantığı değil, bizim düşüncemiz doğrudur mantığı ön plana çıkmalıdır. Çağdaş demokrasilerde hala böyle bir kitap alıp okuma ihtiyacı hissediyorsam bu da ayrıca ülkem ve dünyada demokrasi benim arzu ettiğim noktada değildir" dedi. Gücü elinde bulunduranların yönettikleri toplumla dost olmaları gerektiğini belirten Başkan Sarıgül, "Gücü elinde bulunduranlar, yönettikleri toplumla dost olmazlarsa o zaman demek ki benim yönetimim olur ve bu doğru anlayış değildir. Benim ana mantığım yöneten insanlar, yönettikleri toplumun tamamıyla dost olmaları lazım. Kendisi gibi düşünmeyenlere de saygı, sevgi ve hürmet göstermeleri lazım" şeklinde konuştu. DİLSİZ VATANDAŞA CHP'NİN BAYRAĞINI ANLATTI
Başörtülü Sevinç Özdemir CHP'den Başkan Adayı 02:29
Başörtülü Sevinç Özdemir CHP'den Başkan Adayı 130 izlenme - 4 yıl önce CHP, Sandıklı ilçesinin Akharım beldesinde belediye başkan adaylarının CHP'li Belediye Başkanı Nurettin Özdemir'in eşi Sevinç Özdemir olduğunu açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinin kapanmaktan kurtulan tek beldesi Akharım'da belediye başkan adaylarının, mevcut CHP'li Belediye Başkanı Nurettin Özdemir'in eşi Sevinç Özdemir olduğunu açıkladı. Akharım Beldesi Meydanı'nda CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ahmet Toptaş ve CHP Sandıklı İlçe Başkanı Yusuf Öztürk öncülüğünde düzenlenen toplantıya, Sandıklı CHP İlçe Örgütü ile birlikte Akharım beldesinden çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantının açılışında konuşan CHP Sandıklı İlçe Başkanı Yusuf Öztürk, Akharım Belediyesi'ni geçen seçimlerde olduğu gibi yine kazanacaklarını belirterek, "Akharım, Sevinç Hanım ile daha güzel hizmetler alacak. Kararın Akharım beldesine hayırlı olmasını diliyorum" dedi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ahmet Toptaş ise, "Siz değerli Akharımlı hemşehrilerimizin yoğun isteği üzerine Sevinç Hanım'ı partimizin adayı olarak yaklaşan yerel seçimlere hazırlanacağız. Sevinç Hanım'ın Akharım beldesine eşi Nurettin Bey'in yaptığı gibi kimseyi ayırmadan hizmet vereceğinden eminim. Bizler de her zaman yanında olacağız, destek vereceğiz. Geçtiğimiz yerel seçimde olduğu gibi yine Akharım Belediyesi CHP'li bir belediye başkanı ile, Sevinç Hanım ile hizmet verecek" dedi. Sandıklı tarihinde ilk defa kadın belde belediye başkanı adayı olan Sevinç Özdemir ise Akharım halkının yoğun isteği doğrultusunda aday olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: "Allah nasip ederse Akharım için ne gerekirse yapacağım. Kadınların başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Akharım'a hizmet getirebilmek için Türkiye'nin neresine gidilmesi gerekiyorsa gideceğim. Bu ülke bu vatan bizim, hep birlikte beraber çalışacağız. Beraber hizmet getireceğiz. Beraber kazanacağız. Biz kazanacağız. Akharım da kazanacak" dedi. Sevinç Özdemir, ilköğretim mezunu olduğunu, bir süre muhasebeci olarak çalıştığını, 16 yaşında evlendiğini, ev hanımı ve 4 çocuk annesi olduğunu söyledi.
Nuri Akçay aka 06:17
Nuri Akçay aka "İngiliz Nuri" / The Opening 98 izlenme - 2 yıl önce Sevgili alkışlarlayaşıyorum müdavimleri; Sizleri "İngiliz Nuri" ile tanıştırmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim. Peki, kimdir bu İngiliz Nuri? Nuri abi, görüleceği üzere, bütün enerjisini ve ömrünü siyasete adamış, fantastik bir insan. Kendi sözleriyle anlatırsak; "Genç, dinamik, atılgan, gezmiş-görmüş ve bütün dünya siyasetini bilen, ayrıca dünya'nın ortak dili olan ingilizceyi çok iyi derecede konuşan, hizmetkar bir halk çocuğu"dur. Özellikle ingilizce hususunda, az bile söylemiştir Nuri abi, zahir kendini övmeyi pek sevmez. İngiliz'ler ona boşuna "You are very good politician" dememişlerdir. "First Blood" tadındaki bu eserden sonra, kendisini alkışlamak için daha çok fırsatımız olacağını şimdiden iddia ediyorum; ciddiyim, kararlıyım ve iddialıyım, sonuna kadar varım.
Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 02:08
Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 127 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclisi, rüşvet iddiasıyla çalkalandı. Koalisyon hükümetinin güvenoylamasında, milletvekili Ejder Aslanbaba kürsüye çıkarak, beni 7700 dolara satın aldılar dedi. Diğer meclislerde ne dolaplar dönüyor, merak etmekteyiz efendim.
Sakarya Belediye Başkan Adayı Yaşar Akman 05:25
Sakarya Belediye Başkan Adayı Yaşar Akman 33 izlenme - 2 yıl önce Yaşar Abimizin Sakarya için hazırladığı projeleri dinliyoruz. Bakalım Sakarya'yı nasıl güzelleştirecek?
Sarıgül, İstanbul İçin Adaylığını Açıkladı 02:57
Sarıgül, İstanbul İçin Adaylığını Açıkladı 57 izlenme - 3 yıl önce Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
İnegöl Belediye Başkanlığı Kupası Start Aldı 02:28
İnegöl Belediye Başkanlığı Kupası Start Aldı 3 izlenme - 3 ay önce İnegöl Belediye Başkanlığı Kupası start aldıBURSA (İHA)- Bursa'nın en büyük spor organizasyonu olan 'İnegöl Belediye Başkanlığı Kupası', bu sabah Sosyal Bilimler Lisesi ile İmam Hatip Lisesi arasında oynanan futsal maçıyla başladı.
Karasu Bayramlaşma 01:25
Karasu Bayramlaşma 56 izlenme - 7 yıl önce karasu'da kaymakalık ve belediye başkanlığı ortaklığında düzenlenen bayramlaşma töreni
Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu 02:35
Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu 32 izlenme - 2 yıl önce At yarışları- Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı koşusunu Empire City isimli İngiliz atı kazandı Yeşiloba Hipodromu'ndaki Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu Empire City isimli İngiliz atı kazandı.
Şükriye Belediye Başkanlığına Adaylığını Koyar - Hangimiz Sevmedik (26 Aralık Pazartesi) 01:24
Şükriye Belediye Başkanlığına Adaylığını Koyar - Hangimiz Sevmedik (26 Aralık Pazartesi) 3 izlenme - 5 ay önce Hangimiz Sevmedik”in senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’e ait. 36 yıl önce… Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar... Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.