Hoşgeldiniz!

belediye meclisi

Çıplak Kadınlar Meclisi Bastı! 01:33
Çıplak Kadınlar Meclisi Bastı! 5.716 izlenme - 5 yıl önce ABD’nin San Francisco kentinde bir grup çıplak, Belediye Meclisi toplantısını bastı.
Nazilli Belediye Meclisi’nden Gerginlik 06:18
Nazilli Belediye Meclisi’nden Gerginlik 833 izlenme - 4 yıl önce Nazilli Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı Olağan Genel Toplantısı’nda Mhp’li Başkan Vekili Ziya Aksüt İle Chp’li Üye Atila Talay Arasında ‘usul’ Tartışması Yaşandı. Aksüt, Talay’a ‘geçin Yerinize Oturun’ Diyerek Tepki Gösterdi.
Kemer Belediye Meclisinde İlk Günde Olay Çıktı 00:56
Kemer Belediye Meclisinde İlk Günde Olay Çıktı 219 izlenme - 4 yıl önce 30 Mart Yerel Seçimlerini Ardından Bu Gün Yapılan İlk Belediye Meclis Toplantısında Yine Olay Çıktı. mhp Nin Muhterem Abisi Mustafa Bilici Toplantı Başında Başkan Mustafa Gül Den Söz İstemesiyle Başlayan Gerginlik Komisyonlara Üye Seçimine Kadar Devam Etti.imar Komisyonunda Mustafa Gül Bilici Haricinde İki İsimi Önerince Mustafa Bilici Buna İtiraz Etti. itirazı Duyan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Sert Bir Tavırla “ Biz Böyle Uygun Gördük” Demesiyle Olayın Fitili Ateşlendi. daha Sonra Yapılan Bir Çok Oylamada Mhp Nin Kemer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Bilici Hep Elini Red Diyerek Kaldırarak Ortamın Gerilmesine Neden Oldu. meclis Sonunda Dilek Ve Temennilerde De Söz Alamayan Mustafa Bilici Toplantı Bittikten Sonra Bir Açıklama Yaparak Olayı Kınadı Ve Şöyle Devam Etti. “öncelilikle Bu Meclisin Kemere Hayırlı Olmasını Dilerim.ancak Toplantı Başında Başkan Dan Söz İstedim.ama Vermedi.yerseydi Kemer İçin İlk Meclis De Güzel Dileklerde Bulunacaktım .ama Olmadı Sali Günü Mhp Grubu Olarak Kemer Belediyesinde Toplandık Ve Komisyonlara İsim Belirledik. Şahsım İmar Komisyona Girmem Konusunda Evraka Tutanak Halında Yazıldı.ancak Bu Gün Olayda Şok Oldum.sayın Başkan Tarafından İşe Başlamadan muhalefete İtilidim.kendilerine Ve Meclis Üyelerine Başarılar Dilerim” sonra Telefonla Ulaştığımız Mhp Li Meclis Üyesi Mustafa Bilici “ Şahsımın Muhalefete İtilmemi Kamuoyunun Takdirine Bırakıyorum.ben Eğilmem Ki Muhalefette Olsam İktidarda Da Olsam Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış Derim .imara Getirmemek İçin Elinden Geleni Yaptılar Ama Korktular Ben Değil Bunun Kararını Kamuoyu Değerlendirecektir” Dedi. ayrıntılar Yarın….
4 Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi 11:04
4 Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi 593 izlenme - 10 yıl önce eskişehir büyükşehir belediye meclisi 4 yılmaz büyükerşen tacettin sarıoğlu murat canözer ahmet süzer
Gölbaşı Belediyesi Meclis Toplantısı 12:59
Gölbaşı Belediyesi Meclis Toplantısı 276 izlenme - 9 yıl önce ankara gölbaşı belediyesi haziran 2009 1.meclis toplantısı
Orhan Gencebay - Halka Hiçbir Şey Vermezsek Onlardan da Birşey Alamayız . ( 1978 ) 01:36
Orhan Gencebay - Halka Hiçbir Şey Vermezsek Onlardan da Birşey Alamayız . ( 1978 ) 68 izlenme - 3 yıl önce Orhan Gencebay'ın 1978 yılında ki bir filminden alıntı. Belediye meclis üyesi olan Orhan Babanın şimdikilerin tabiri ile olumlu muhalefet yaparak millete doğru yolu ve halkın yanında olduğunun göstergesi niteliğindeki sahneyi hep birlikte izliyoruz. Ahh ahhh nerede böyle belediyecilik ahh.
Ordu İle Gazze Kardeş Şehir Oldu - Ordu 01:27
Ordu İle Gazze Kardeş Şehir Oldu - Ordu 19 izlenme - 3 yıl önce Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, Gazze ile kardeş şehir olmayı oy birliği ile kabul etti. Belediye Meclisi, İsrail'in işgali altında, ramazan ayında başlayan saldırılarda 2 bini aşkın insanın öldüğü Filistin'in Gazze şehri ile kardeş şehir olma konusunda bir araya geldi. Üyeler Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a Gazze ile kardeş şehir olma konusunda yürütülecek tüm çalışmalar için yetki verdi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, Filistin'de ve Gazze'de yaşanan insanlık dramından dolayı büyük üzüntü içerisinde olduklarını belirtti. Gazze'nin yaşadığı dramın tüm dünyanın gözleri önünde gerçekleştiğini dile getiren Yılmaz, yaşananlara duyarsız kalamadıklarını ifade ederek, şöyle konuştu: "Daha önce Gazze ile kardeş şehir olma talebimizi ilgili bakanlıklarımıza ilettik. Bu talebimizi Ordulular da gönülden kabul ettiler. Bizler de belediye meclisinin kabul edeceği inancıyla bu konuyu gündeme getirdik ve oylamaya sunduk. Sonuç itibarıyle meclis üyelerimizin tamamı Ordu ile Gazze'nin kardeş şehir olmasını kabul etti. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak kardeşlerimize destek vermek istiyoruz. Öncelikli olarak tüm meclis üyesi arkadaşlarıma verdikleri destek için teşekkür ederim. 64 arkadaşımızın tamamı Gazze ile kardeş şehir olmamızı kabul etti. Bundan sonra sizin adınıza tüm sorumluluk bende. İnşallah önümüzdeki süreçte konu Dışişleri Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'na bildirilerek resmileştirilecek. Artık bizim için Ordu ile Gazze kardeş şehirlerdir."