Hoşgeldiniz!

belediyecilik

Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacağız (Uzun Versiyonu) 08:20
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacağız (Uzun Versiyonu) 463 izlenme - 2 yıl önce Sadece "sıçma" bölümü cımbızlanarak , komedi olarak nitelendirilen videonun full versiyonu. Tamamı izlendiğinde isyanın ne derece haklı olduğu görülmekte. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94961/sivas-esnafinin-isyani-nereye-sicacagiz
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 04:52
İlber Ortaylı - Her Şehire Üniversite Kurulmaz 446 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı'nın üniversitelerin sosyal çevre değişikliği ve hayata bakış açısını değiştirebilmesi açısından önemini ve gözden kaçan noktalara değiniyor.
Sosyal Belediyeciliğin 01:48
Sosyal Belediyeciliğin "Altın Karınca"Sı Zeytinburnu'nun Oldu 10 izlenme - 2 ay önce Sosyal belediyeciliğin "Altın Karınca"sı Zeytinburnu'nun olduİSTANBUL - Zeytinburnu Belediyesi, Sosyal Belediyecilik kategorisinde "Göçmen Kadınlar Kulübü-"Kar Serçesi" Projesi ile Türkiye'nin en prestijli yerel yönetim ödülü olan "Altın Karınca Ödülü"ne layık görüldü.
İzmirli İsyanı - Chp'ye Oy Verdiğimize Pişmanız 02:35
İzmirli İsyanı - Chp'ye Oy Verdiğimize Pişmanız 226 izlenme - 3 yıl önce Bize Chp adına 3 kelime verseler (çalışmak, hizmet, belediyecilik) ve bunları Chp adına olumlu bir cümle olarak kurun deseler; kuramayız. Çünkü Chp zihniyeti belediyecilikten kesinlikle anlamaz. Recep Tayyip Erdoğan'ı İstanbul'a belediye başkanı yapan da bu zihniyettir. Bugün cumhurbaşkanlığına kadar çıkmasına vesile olan da bu zihniyettir. İstanbul'da Erdoğan öncesi Chp belediyesi vardı. O dönemde halkı öyle bir bıkma seviyeye getirdiler ki artık Chp ve belediyecilik yan yana gelince akla 'çile' kelimesi geliyor. Chp'ye gönül vermiş insanlar artık bir konuyu itiraf etsinler. Sizler keyif insanlarınız. Hizmet etmeyi değil, kendinize hizmet edilmesini seversiniz. Bu yüzden en azından belediyecilik anlamında yönetime talip olmayın. İzmirli vatandaşlar bile ''Chp'ye oy verdiğimize pişmanız.'' diyorlar. Durum ve sonuç ortada.
mehmet aysel bayrak 3 11:18
mehmet aysel bayrak 3 214 izlenme - 8 yıl önce yerel yönetimler
Bağcılar Belediyesinde Akıllı Belediyeciliğin Gelişimi Nasıl Başladı? 03:38
Bağcılar Belediyesinde Akıllı Belediyeciliğin Gelişimi Nasıl Başladı? 4 izlenme - 3 yıl önce EurAsia Strategies tarafından İstanbul Conrad Otel'de düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi'nde geleceğin akıllı kentleri tartışıldı.