Hoşgeldiniz!

Belgeler Videoları İzle

NASA arşivindeki uzaylılar... 09:59
NASA arşivindeki uzaylılar... 72.079 izlenme - 8 yıl önce NASA arşivindeki uzaylılar...
Bilinmeyen Lozan - Taha Akyol - 2. Bölüm (52 dk) 51:52
Bilinmeyen Lozan - Taha Akyol - 2. Bölüm (52 dk) 1.616 izlenme - 2 yıl önce Sevr Antlaşması, savaş sonrasının en ağır projesidir. I. Dünya Savaşı'ndan sonra Türkiye'ye özel uygulanan düşmanca siyasetin başını çeken David Lloyd George kimdir? Türkiye'yi niçin Britanya İmparatorluğu'nun geleceği açısından tehdit olarak görmüştür? Hepsi ve daha fazlası, Cuma 21.45'te Taha Akyol'un hazırladığı "Bilinmeyen Lozan & 90. Yıldönümünde Öncesiyle, Sonrasıyla Lozan Anlaşması" belgeselinde... Video'yu Youtube'ye yükleyen; VİDEO ARŞİV'ine teşekkür ederiz.
Fulin'den Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman’a İhanet Suçlaması! Şok Belgeler | Cumartesi Sürprizi 11:04
Fulin'den Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman’a İhanet Suçlaması! Şok Belgeler | Cumartesi Sürprizi 160 izlenme - 4 ay önce Fulin Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman’a İhanet Suçlaması! Şok Belgeler İddialar | Cumartesi Sürprizi
Ateist Arap Kadının İslam Hakkındaki Çarpıcı Görüşleri 06:28
Ateist Arap Kadının İslam Hakkındaki Çarpıcı Görüşleri 704 izlenme - 2 yıl önce Bu hanım ablamız ünlü bir doktormuş zamanında inançlı bireyken göz doktoru arkadaşının gözünün önünde Allahu Ekber diyerek öldürülmesi sonucunda tanrıya olan inancını yitirmiş..... ve islam ilgili oldukça çarpıcı görüşlerini bizlerle paylaşmış iyi seyirler...
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 270 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Kayseride 50 Tane Gömülü Savaş Uçağı Bulundu Abd'nin Zorlamasıyla Gömülen 50 Savaş Uçağı Youtube 01:45
Kayseride 50 Tane Gömülü Savaş Uçağı Bulundu Abd'nin Zorlamasıyla Gömülen 50 Savaş Uçağı Youtube 54 izlenme - 6 ay önce Türk savunma sanayisinin en gizemli olaylarından biri gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. 70 yıldır Türk kamuoyundan gizlenen kayıp savaşuçakları skandalında yeni belgeler ortaya çıktı.
tuncay özkandan gizli belgeler.2 06:05
tuncay özkandan gizli belgeler.2 236 izlenme - 9 yıl önce kaynak:internet ve haberler
Elimde Belgeler var whatsapp'da 19:42 de online olmuşsun 00:06
Elimde Belgeler var whatsapp'da 19:42 de online olmuşsun 105 izlenme - 3 yıl önce elimde belgeler var whatsapp'da 19:42 de online olmuşsun - Yeni Vine
Schengen vizesi nasıl alınır? 02:16
Schengen vizesi nasıl alınır? 40 izlenme - 1 yıl önce Schengen ülkelerine gitmek isteyen kişiler, Schengen vizesine başvurmalı. Schengen vizesi alabilmek için TC vatandaşı olmak gerekir. Schengen vizesi için gerekli belgeler, geçerli pasaport ve seyahat amacına göre listelenen evraklardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 05:35
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 92 izlenme - 6 yıl önce lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu
Redhack Eylemleri Film Oldu / Fragman 01:14
Redhack Eylemleri Film Oldu / Fragman 48 izlenme - 4 yıl önce redhack eylemleri film oluyor arkadaslar işte ilk fragmanı
Belgeler 215 00:06
Belgeler 215 30 izlenme - 3 yıl önce
Definecilerin Sorunları ve Dedektörler Uğur Kulaç ile Dedektör ve Define Sohbetleri 12:10
Definecilerin Sorunları ve Dedektörler Uğur Kulaç ile Dedektör ve Define Sohbetleri 4 izlenme - 3 ay önce Sayın Uğur Kulaç Tarafından Hazırlanan Bu Videoda Siz Definecilere *Definecilerin Genel Sorunları *Definecilerin Sıkça Sordukları Sorular *Definecilerin Merak Ettikleri *Dedektörler *Ruhsatlı Define Kazısı *Definecilerin İstekleri *Altın Oksitlenirmi *Altının Frekansı *Oksit Yapan Metalin Derinliği Artarmı *Dedektörlerin Derinlik Sistemi *Dedektörler %(Yüzde) Olarak Ayrım Yapabilirmi *DD Sistem Nasıl Çalışır *VLF Sistem Nasıl Çalışır *Pulse Sistem Nasıl Çalışır *Dikey Duran Metal Derinliği Etkilermi *Ve Diğer Konular Hakkında Bilgi Verilmektedir. Detaylı Bilgi ve İletişim İçin; 0530 181 94 71 0216 310 95 77 www.ugurelektronik.com www.ugurgoldelektronik.com www.ikincieldedektor.org www.kiralikdedektorler.org www.satilikdedektorler.com
Marka Tescil Başvurusunda İstenen Evraklar 00:57
Marka Tescil Başvurusunda İstenen Evraklar 6 izlenme - 10 ay önce Marka başvurusu yapılırken istenen evraklar; tüzel kişilik (Limited şirketi, Anonim şirket vb.) veya şahıs adına adına farklılık göstermektedir. Tüzel Kişi (şirket) Başvuruları Vergi Levhası fotokopisi Şirket imza sirküleri fotokopisi Markayı ifade eden logo varsa Vekaletname (Noter Onayı gerekmez) Şahıs Başvurusu İçin; Kimlik fotokopisi Markayı ifade eden logo varsa Vekaletname (noter onayı gerekmez) iskelepatent.com/soru-cevap/sorular/marka-basvurusunda-istenen-evraklar-nelerdir/
Yunanistan ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:20
Yunanistan ticari vize için hangi belgeler gerekir? 8 izlenme - 1 yıl önce Yunanistan ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve Yunanistan'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adnan Oktar belgelerle ispatlanan Ankara saldırısını PKK’nın yaptığını ilk gün söylemişti 02:59
Adnan Oktar belgelerle ispatlanan Ankara saldırısını PKK’nın yaptığını ilk gün söylemişti 5 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar belgelerle ispatlanan Ankara saldırısını PKK’nın yaptığını ilk gün söylemişti.
İtalya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:22
İtalya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce İtalya ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve İtalya'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İngiltere ticari vize için hangi belgeler gerekir? 02:27
İngiltere ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce İngiltere ticari vize, diplomatik pasaport hariç tüm pasaport tiplerinden vize istenir. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kanada ticari vize için hangi belgeler gerekir? 03:36
Kanada ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Kanada ticari vizesinde öncelikli belge pasaporttur. Pasaportun geçerlilik süresine kadar vize verilir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amerika ticari vize için hangi belgeler gerekir? 03:39
Amerika ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Amerikan ticari vize için öcelikle geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Ticari vizelerde gidilecek fuar ya da ziyaret edilecek şirket tarafından davetiye gönderilmesi zorunlu. Bu davetiye yetkili kişi tarafından gelmelidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 02:24
Almanya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Almanya ticari vizesine başvurmak için Almanya'dan gelen bir davetiye gerekir. Bu davetiye ile Almanya Konsolosluğa başvurulur. Şirket sahipleri ve SSK ile çalışanlar için gereken belgeler farklılık gösterir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hollanda ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:46
Hollanda ticari vize için hangi belgeler gerekir? 2 izlenme - 1 yıl önce Hollanda ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve Hollanda'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."