Hoşgeldiniz!

Belgeleri Videoları İzle

Panama Papers Nedir? Belgelerde Kimlerin İsimleri Geçiyor? 03:36
Panama Papers Nedir? Belgelerde Kimlerin İsimleri Geçiyor? 1.779 izlenme - 1 yıl önce Dünya bilgi çağının en büyük sızıntısı “Panamapapers” adıyla bu gece başlayan belge sızıntısı kademeli bir şekilde yayınlanıyor. Şimdiye kadar yayınlanan belgeler arasında off shore hesaplarıyla doğrudan ilişkili 12 dünya liderinin isimleri var. Dünya bilgi çağının en büyük sızıntısı bu  gece yaşandı. 2.6 terabayt büyüklüğünde 11.5 milyon belge yayınlandı. Kayıtlar ise 214 bin şirket, 128 politikacı, 12 dünya liderinin gizli hesap ve şirketleriyle doğrudan bağlantılı, 16 dünya liderinin de dolaylı olarak ilişkili olduğu belgelerin 40 yıllık bir arşivi kapsadığı belirtiliyor. “Panamapapers” adıyla başlayan sızıntıdaki belgeler kademeli bir şekilde yayınlanıyor. Şimdiye kadar yayınlanan belgeler arasında off shore hesaplarıyla doğrudan ilişkili 12 dünya liderinin isimleri şöyle: Arjantin Başkanı Mauricio Macri Gürcistan Başbakanı Bidzina Ivanishvili İzlanda Başbakanı Sigmundur David Gunnlaugsson Irak eski Başbakanı Ayad Allawi Suudi Arabistan Kralı Salman Bin Abdulazız Bin Abdulrahman Al Saud Ukrayna Başbakanı Petro Poroshenko Ürdün eski Başbakanı ve eski Savunma Bakanı Ali Abu al-Ragheb Katar eski Başbakanı ve eski Dışişleri Bakanı Hamad bin Jassim bin Jaber Al Thani Katar eski Emiri Sheikh Hamad bin Khalifa Al Thani Sudan eski Devlet Başkanı Ahmad Ali al-Mirghani Birleşik Arap Emirlikleri Başkanı Khalifa bin Zayed bin Sultan Al Nahyan Eski Ukrayna Başbakanı ve eski Enerji Bakanı Pavlo ÇOK KONUŞULACAK İSİMLER ARASINDA PUTİN, CAMERON, ESAD VE ALİYEV VAR.
sürücü belgesi ehliyet sınıfları 04:16
sürücü belgesi ehliyet sınıfları 3.964 izlenme - 6 yıl önce sürücü belgeleriehliyet sınıflarıtrafik dersidenge sürücü kursu çetin büyükçınar anlatımı http//www.dengeehliyet.com
Reyhanlı Belgelerini O Asker Sızdırmadı! 01:00
Reyhanlı Belgelerini O Asker Sızdırmadı! 158 izlenme - 4 yıl önce Reyhanlı Belgelerini O Asker Sızdırmadı!
Atatürk'ün Soy Kütüğü Belgeleri 05:30
Atatürk'ün Soy Kütüğü Belgeleri 148 izlenme - 3 yıl önce Atatürk'ün Soy Kütüğü Belgeleri konusunda Murat Bardakçı'nın Tarihin Arka Odası programında söyledikleri. Atatürk'ün 4 göbekten Selanik'li olduğu anlatılıyor.
ISO 9001 Bilkalite Danışmanlık Eğitim Ve Belgelendirme Hizmetleri 04:27
ISO 9001 Bilkalite Danışmanlık Eğitim Ve Belgelendirme Hizmetleri 99 izlenme - 4 yıl önce Bilkalite Danışmanlık Eğitim Ve Belgelendirme Hizmetleri bilkalite Eğitim, Danışmanlık Ve Belgelendirme Hizmetleri Olarak, Firmanızda Yönetim Sistemlerinin Kurulması, Uygulanması, Belgelendirilmesi, Rutin Aralıklarla Kontrolünün Sağlanması Ve Etkinliğinin Sürekli İyileştirilmesi Konusunda Rehberlik Etmek Üzere, Türkiye’ Nin Tüm İllerinde Hizmet Vermekteyiz. toplam Kalite Yönetiminin Amacı Savurganlıkları Önlemek, Verimliliği Arttırmak, Kaliteyi Arttırmak, Maliyetleri Düşürmek, İşlem Zamanlarını Kısaltmak, Sürekli İyileştirme Ve Gelişme Sağlamaktır. firmanızın Toplam Kalite Yönetimi Konusunda Yapacağı Çalışmalar Esnasında Bilkalite Olarak Bizler, Siz Müşterilerimize Katma Değer Sağlamak Üzere Yola Çıktık Ve Hedeflerinizi Beraberce Gerçekleştirmek İçin Sizlere Yol Arkadaşlığı Etmeyi Görev Edindik.
F.Gülen ve Masonluk Belgeleri Hakkında! Üstad Kadir Mısıroğlu 03:29
F.Gülen ve Masonluk Belgeleri Hakkında! Üstad Kadir Mısıroğlu 1 izlenme - 2 ay önce