Hoşgeldiniz!

Belgesel

Psikoloji Belgeseli - Beden Dili 24:37
Psikoloji Belgeseli - Beden Dili 1.600 izlenme - 2 hafta önce İletişimde dikkate alınması gereken en önemli husus beden dilidir; çünkü iletişime katkısı U tir. Daha sonraki sırayı ses tonu alır. bunun oranı 8 dir. Sözel İletişimde ise % 7 lik oranla en alt sırayı alıyor .. İzliyoruz.
Neşet Ertaş Hayat Hikayesi Belgeseli 36:29
Neşet Ertaş Hayat Hikayesi Belgeseli 82.212 izlenme - 4 yıl önce Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Fotoğraf Çekimine Dayanamayan Aslanlar 01:10
Fotoğraf Çekimine Dayanamayan Aslanlar 79.950 izlenme - 2 yıl önce Foto çekimine dayanamayan aslan çifti.
Bir 04:15
Bir "Mucize"nin Belgeseli - #istediğimiştebu 50.196 izlenme - 2 yıl önce Birbiriyle Kucaklaşmaktan Korkmayan Türkiye'nin Renkli İnsanları
Aslan Kolonisi Belgeseli 09:04
Aslan Kolonisi Belgeseli 271.022 izlenme - 8 yıl önce aslan kolonisi- belgesel, vahşi, aslan , hayvanlar - ata66kan
hayvanlar alemi(belgesel) 03:27
hayvanlar alemi(belgesel) 267.295 izlenme - 7 yıl önce hayvanlar alemi(belgesel)
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 44.245 izlenme - 1 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Maymunların çiftleşmesi 02:40
Maymunların çiftleşmesi 34.747 izlenme - 1 yıl önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Arıza Pandalar Evlerini Temizlemek İsteyen Bakıcıya Dünyayı Dar Ediyorlar 02:10
Arıza Pandalar Evlerini Temizlemek İsteyen Bakıcıya Dünyayı Dar Ediyorlar 1.770 izlenme - 2 hafta önce Şu sevimliliklere nasıl kızacaksınız ki? Etraftaki yaprakları temizlemek isteyen kadının sepetini bir türlü rahat bırakmayan arıza pandalar kadına dert oldular.
Aslanlar ve Sırtlanlar Alemi 08:59
Aslanlar ve Sırtlanlar Alemi 54.837 izlenme - 2 yıl önce Aslan ve Sırtlanların ezeli rekabeti ve düşmanlıkları. Aslanlar da Sırtlanlar da genellikle sürü halinde avlanır. ...
Timsah koca domuzu böyle yuttu! 02:35
Timsah koca domuzu böyle yuttu! 102.430 izlenme - 3 yıl önce Afrika'da nehir kenarında yaşanan olayda yaban köpeği ile bir timsahın arasında kalan yaban domuzu, bir anda timsaha yem oldu. Belgeselciler, yaban domuzlarının yaşam mücadelesini anbean görüntülerken, hiç hesapta olmayan olayla karşılaştılar. TİMSAH KAPTI, YABAN KÖPEĞİ BAKAKALDI Afrika'da nehir kenarında yaşanan olayda, yaban köpeği ile bir timsahın arasında kalan yaban domuzu, bir anda timsaha yem oluyor. Sosyal medyada paylaşılan timsahın kapıp, yaban köpeğinin bakakaldığı video tıklanma rekoru kırıyor.
istanbul 1964 - istanbul belgesel 12:48
istanbul 1964 - istanbul belgesel 85.034 izlenme - 5 yıl önce
maymun sitili seks 00:38
maymun sitili seks 319.484 izlenme - 10 yıl önce tak fişi bitir işi
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 02:15
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 97.183 izlenme - 3 yıl önce Onlar doğadaki tüm hayvanların korktuğu hayvanlar. ... Kutup ayılarına kadar vahşi doğadaki en yırtıcı, en tehlikeli hayvanların anlatıldığı harika bir belgesel.
Gergedan ile Aslan Kavgası 04:50
Gergedan ile Aslan Kavgası 35.012 izlenme - 1 yıl önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Arı Avlamış Örümcek 06:29
Arı Avlamış Örümcek 2.754 izlenme - 2 hafta önce Sabahın erken saatlerinde bir ölüm kalım mücadelesinin görüntüleri.Hiç bir müdahale yok.İnsanın hangi niyetle olursa olsun doğanın gidişatına yaptığı her müdahalenin yarardan çok zarar getirdiğine inanıyorum. Etrafta çok sayıda arı vardı.fakat biri yakalanmış.Daha öncede avlanmış bir arı yenmişti.
Belgesel 00:30
Belgesel 33.950 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlar
Aslanlar Cam Kutunun İçindeki İnsanları Yemeye Çalışıyor 02:39
Aslanlar Cam Kutunun İçindeki İnsanları Yemeye Çalışıyor 31.183 izlenme - 1 yıl önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Vahşi Doğa 01:02
Vahşi Doğa 178.756 izlenme - 10 yıl önce Şahin yılanı altediyor.
20 Hindiye Hindiye Kafa Tutan Horoz 00:41
20 Hindiye Hindiye Kafa Tutan Horoz 39.537 izlenme - 1 yıl önce 20 Hindiye Hindiye Kafa Tutan Horoz Bu horoz korkusuz! Karşısındaki 20 hindiye birden kafa tutuyor. Hindiler üzerine geldikçe o içlerine dalıyor.
Yeni 17 25 Aralık Belgeseli 09:24
Yeni 17 25 Aralık Belgeseli 1.759 izlenme - 3 hafta önce 17-25 Aralık 2013'te gerçekleştirilen büyük yolsuzluk operasyonlarının ve sonrasındaki sürecin anlatıldığı yeni bir belgesel çekildi. Mağdurların dilinden o günlerin özeti. 1.Bölüm. Hangi düşünceden, ideolojiden, inançtan, mezhepten olursa olsun zulmedenin Allah belasını versin.
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 02:13
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 9.770 izlenme - 3 ay önce Kafesini, evini her şeyini yerle bir adamı gören kakadu acayip sinirlendi. Sinirine hakim olamayınca ister istemez ağzını bozdu. Kakadu Vikipedi____: Kakadu, kakadugiller (Cacatuidae) familyasını oluşturan doğal olarak Malakka Yarımadasın'dan Solomon adalarına kadar uzanan bölgede ve Avustralya'da bulunan türlere verilen ad. On yedi türden oluşan bu papağanların çoğu vücutlarına serptirilmiş kırmızı ya da sarı renkleri dışında beyaz, bazıları siyah renklidir. Kıvrık ve sağlam gagaları kabuklu yemişleri kırmaya, kökleri bulup çıkarmaya ya da ağaç kabuklarının altındaki böcek larvalarını avlamaya yarar. Solucana benzeyen dilleri beslenmelerine yardımcı olur. Kakadular ağaç tepelerinde yaşar ve ağaç kovuklarında barınır. Gürültülü geniş sürüler halinde tarla ürünlerini yağmalayarak zarar verdikleri de olur. Kakadular çok çeşitli sesler çıkarabilir. Islık çalarlar ve telefon çalması ,insan sesi gibi sesleri taklit edebilirler. İyi konuşabilme yeteneğine sahip olanlarına ender olarak rastlanır. Bazıları 50 yıldan fazla yaşar.
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 01:35
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 62.794 izlenme - 2 yıl önce çinde bir hayvanat bahçesinde kaplanların önüne canlı canlı keçi bırakılıyor. işin ilginç tarafı oraya ziyarete gelenlerde bunu zevkle izliyor...
Pijama Giydirilmiş Sevimli Keçi Yavruları 01:03
Pijama Giydirilmiş Sevimli Keçi Yavruları 648 izlenme - 3 gün önce Pijama Giydirilmiş Sevimli Keçi Yavruları Henüz üç aylık olan Winifred ve Monty kardeşler pijamalar içinde aşırı sevimli gözüküyorlar...
Nuri Alço'nun Ağına Düşürdükleri (Belgesel Tadında) 02:13
Nuri Alço'nun Ağına Düşürdükleri (Belgesel Tadında) 16.129 izlenme - 8 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil 02:51
Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil 41.728 izlenme - 1 yıl önce Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil Aslanlar tarafından sıkıştırılan mandanın yardımına bir fil yetişiyor!!
Mezarlıkta Cin Saldırısı ve Garip Olaylar 15:41
Mezarlıkta Cin Saldırısı ve Garip Olaylar 6.043 izlenme - 3 ay önce Araştırmacımızın adı Kürşat Berkan; kendisinin bir çok videosu mevcut. Kendini garip güçler dünyasına adamış belgesel tadında ilginç araştırmalar yapan birisi. Bu videosunda köy mezarlığındaki cinlerle ilgili.
Ayılar (GÜÇ) 03:29
Ayılar (GÜÇ) 105.536 izlenme - 3 yıl önce Ayılar (GÜÇ)
Aslanı Böyle Nakavt Etti 00:36
Aslanı Böyle Nakavt Etti 17.655 izlenme - 6 ay önce Zürafaya saldıran aslan hiç beklemediği bir saldırıyla karşılaştı. Bir anda aslanın üzerine yürüyen zürafa aslanı perişan etti.
The Look Of Silence (2014) Fragman 01:45
The Look Of Silence (2014) Fragman 52.664 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı The Look of Silence adlı belgesel filmin fragmanı. Belgeseli yönetmeni ise Joshua Oppenheimer.