Hoşgeldiniz!

belgorod

Doktor Hastasını Bir Yumrukta Öldürdü 00:20
Doktor Hastasını Bir Yumrukta Öldürdü 1.597 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın güneyinde yer alan Belgorod şehrinde bir hastanede görev yapan bir doktor, hastasını hemşireye sarkıntılık ettiği gerekçesiyle tek yumrukta öldürdü. 29 Aralıkta yaşanan olayın güvenlik kamera görüntüleri ise ülkede şok etkisi yaratırken, Rus yetkililer doktor hakkında kasıtsız adam öldürme suçlamasıyla soruşturması açtı. Doktor suçlu bulunursa iki yıla kadar hapis cezası alacak.
 Hemşireye sarkıntılık yapması hayatına mal oldu 02:04
Hemşireye sarkıntılık yapması hayatına mal oldu 98 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Belgorod şehrinde bir hastanenin acil servisinde doktor dehşeti yaşandı. 29 Aralık'ta meydana gelen olayın görüntüleri güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. YouTube'ta yayınlanan görüntülerde hemşire bir hastayı muayene ettiği sırada içeri giren erkek doktor bir anda hastaya saldırdı. Tekme tokatlarla dayak yiyen hasta kafasına yediği darbeler sonucunda bilincini kaybedip yere yığıldı. Yapılan bütün müdahalelere rağmen hasta adam kurtarılamadı. İddialara göre doktorun hasta adama saldırmasının nedeni sarhoş olması, agresif davranışlarda bulunması ve hemşirelere sarkıntılık etmesiydi. Soruşturma Komitesi saldırgan doktor hakkında dava açtı. Star
Sarhoş Kadının Ekseni Etrafında Dönüp Yeri Öpmesi 00:25
Sarhoş Kadının Ekseni Etrafında Dönüp Yeri Öpmesi 101 izlenme - 3 yıl önce Yer tabiki de Rusya. Rusya'nın belgorod şehrinde araç kamerasına takılan bu 32 yaşındaki hanım ablamız kütük gibi sarhoş. Alkolün şişede durduğu gibi durmadığı anlara şahitlik edeceğiz yine. Not: Arkadaki müzikle alakam yok.