Hoşgeldiniz!

bella ciao

Çav Bella - Arapça 01:51
Çav Bella - Arapça 14.108 izlenme - 7 yıl önce çav bella - arapça (alamut1@hotmail.de)
Goran Bregovic - Bella Ciao 04:35
Goran Bregovic - Bella Ciao 15.889 izlenme - 7 yıl önce goran bregovic - bella ciao (alamut1@hotmail.de)
Ciwan Haco - Çaw Bella (Bella Ciao) 03:09
Ciwan Haco - Çaw Bella (Bella Ciao) 6.409 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Koç - Bella Ciao 03:08
Ahmet Koç - Bella Ciao 5.483 izlenme - 5 yıl önce
Çav Bella ( Bella Ciao ) Yanflüt (Ogan) Gitar(Mrt) 02:10
Çav Bella ( Bella Ciao ) Yanflüt (Ogan) Gitar(Mrt) 14.035 izlenme - 8 yıl önce türkçesini grup yroumun seslendirdiği ancak orjinali italyan halk türküsü olan bella ciao u arkadaşımla enstrumansal olarak yorumladık yorumlarınızı bekliyoruz...
Çav Bella - Bella Ciao-Güzel Bir Yorum- 03:52
Çav Bella - Bella Ciao-Güzel Bir Yorum- 6.836 izlenme - 6 yıl önce çav bella - bella ciao-güzel bir yorum-
Bella Ciao 03:35
Bella Ciao 2.168 izlenme - 3 yıl önce Bella Ciao Şarkı Sözleri: e se io muoio, lassu in montagna o bella ciao bella, ciao ciao ciao e se io muoio, lassu in montagna tu mi devi seppelir.
Bella Ciao - Çav Bella 03:18
Bella Ciao - Çav Bella 1.166 izlenme - 1 yıl önce İtalyan folk müziğinin en popüler örneği olan şarkı. Sizde bir yerlerde duymuşsunuzdur.
Milva - Bella Ciao  (1971) 02:46
Milva - Bella Ciao (1971) 3.853 izlenme - 7 yıl önce milva - bella ciao (1971)
Gezi Parkı : Çav Bella - Bella Ciao 02:18
Gezi Parkı : Çav Bella - Bella Ciao 3.233 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Direnişcilerine İthaf Edilmiştir..#direngeziparkı #direntürkiye #direnizmir #direnankara Çav Bella / Bella Ciao (ıslık Gitar Solo)
Alessandro Grieco - Bella Ciao 02:49
Alessandro Grieco - Bella Ciao 3.233 izlenme - 8 yıl önce alessandro grieco "bella ciao" şarkısını söylüyor
Ciao Bella Ciao 05:14
Ciao Bella Ciao 2.060 izlenme - 7 yıl önce ciao
Goran Bregovic - Bella Ciao (Paris Konseri) 04:28
Goran Bregovic - Bella Ciao (Paris Konseri) 524 izlenme - 2 yıl önce Yaşayan büyük müzisyenlerden Goran Bregovic'in canlı Paris konserinden Bella Ciao'yu (Çav Bella'yı) güzel bir kliple izliyoruz. Sahne arkasından, kulisten, provalardan ve sahne performansından oluşan klip ve coşkulu seyirciyle birlikte bir de Goran Bregovic'in yorumu birleşince ortaya güzel bir çalışma çıkmış. "Bella Ciao" aslında bir İtalyan halk şarkısıdır. Bir zamanlar İtalya'nın kuzeyindeki Po Ovası'nda pirinç tarlalarında zor, hattâ sefil koşullarda çalışan işçilerin söyledikleri bu isyankâr şarkının bestecisi ve söz yazarları bilinmemektedir. Bu anonim folklorik şarkının sözleri, sabahleyin pirinç tarlasına çalışmaya giden bir adamın evde bıraktığı karısına hitaben söyledikleri sözlerden oluşmaktaydı. 2. Dünya Savaşı patlayınca, İtalya'da önce Mussolini'ye, sonradan da Alman işgalcilere karşı mücadele veren İtalyan Anti-Faşist direnişçiler tarafından sözleri değiştirilmiş ve marş formatında söylenmeye başlamıştı. Eskilerden en bilineni şudur: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8646/milva-bella-ciao Türkçesini de Grup Yorum seslendirmiştir.
Grup Yorum - Çav Bella 01:41
Grup Yorum - Çav Bella 423 izlenme - 1 yıl önce İlk başta İtalyan Halk Şarkısı ve sonraları devrim marşı olan Bella Ciao birçok dilde söylenmiştir. Türkçede de en bilineni Grup Yorum'a aittir. Süresi kısa olduğundan da tadı damağında kalır, heyecan verir. 1988'de çıkan Haziranda Ölmek Zor/Berivan albümünden. işte bir sabah uyandığımda çav bella... elleri bağlanmış buldum yurdumu her yanı işgal altında sen ey partizan beni de götür çav bella... beni de götür dağlarınıza dayanamam tutsaklığa eğer ölürsem ben partizanca çav bella... sen gömmelisin ellerinle beni ellerinle toprağına güneş doğacak açacak çiçek çav bella... gelip geçenler diyecek “merhaba” “merhaba ey güzel çiçek”
Çeşitli Sanatçılar - Bella Ciao (İtalya) 02:44
Çeşitli Sanatçılar - Bella Ciao (İtalya) 692 izlenme - 5 yıl önce
Russian Red Army Choir - Bella Ciao 02:40
Russian Red Army Choir - Bella Ciao 264 izlenme - 1 yıl önce Orjinali italyanca olan halk şarkısının kızıl ordu korosu tarafından yorumudur. Dünyanın her yerinde milyonların diline dolanmıştır. Yorumda kullanılan üflemeli enstrümanlar, marşa ayrı bi heyecan katar.
Ahmet Koç - Bella Ciao 03:08
Ahmet Koç - Bella Ciao 427 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Sözün Bittiği Yer Çıkış Tarihi: 17.12.2007 Enstrümental
Çav Bella Ülkücü Versiyon 01:05
Çav Bella Ülkücü Versiyon 208 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Gençlik Derneğinin Mücahit versiyonundan sonra Bağcılar Ülkü Ocaklarının Yoğun çalışmaları sonucu ortaya çıkan Bağcılar-Kabataş tramvayında seslendirdikleri marşı dinliyoruz.
Ney Taksimi - Çav Bella 04:42
Ney Taksimi - Çav Bella 255 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyanın ortak mirası Çav Bella'yı, neyden duymak çok garip geldi, Bütün devrimci ruhum öldü, insanı namaza başlatır..
Milva - Bella ciao 02:45
Milva - Bella ciao 323 izlenme - 2 yıl önce İtalyan halk ezgisi bella ciao'nun milva yorumu. çav bella, ciao bella olarak da bilinir. Yıllardan beridir valtozat, muslim magomaev, goren bregoviç toto cotugno, chumbawamba, yves montand ve pianura padana gibi bir çok sanatçı, grup veya topluluk bu veda şarkısını söylemişlerdir.. nazarımda, izleyeceğimiz videodaki "milva" hanımefendi en güzel yoruma sahiptir. değişir tabi.
Serhad Raşa - Çav Bella (Ciao Bella) 02:35
Serhad Raşa - Çav Bella (Ciao Bella) 319 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Karaoke Türkiye - 3 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
 Les Feuilles Mortes -Yves Montand 02:02
Les Feuilles Mortes -Yves Montand 163 izlenme - 1 yıl önce Bella Ciao(Çav Bella) şarkısından anımsadığımız Yves, 1921-İtalya doğumludur.Edith Piaf, Simone Signoret gibi(bu gibi ne oluyorsa artık) birçok sevgilisi oldu.Nazım Hikmet şiirlerinin Fransızca çevirilerini de bünyesinde barındırmıştır.Bkz:Dünyanın En Tuhaf Mahluku (gibi)
Serhad Raşa - Çav Bella (Ciao Bella) 02:35
Serhad Raşa - Çav Bella (Ciao Bella) 130 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): No Callemos Mas.. Que Tenemos Que Hablar.. Nada Va Bien.. Tenemos Que Aceptar Que Nos Paso Lo Que Tanto Temor Teníamos Se Nos Murió El Amor Y No Se.. Si Quizás.. Volverá A Renacer.. Esto.. Que Fue.. Amor Perfecto Sin Una Condición Y El Tiempo Me Dará Quizás La Solución Ahora Podrás Marchar Vete Ningún Rencor Adiós Que Te Valla Bien No Se Si Fue Talvez Quizás.. No Puse Atención Al Amor Pero Siempre Eh De Reconocer De Mi Te Di Lo Mejor Entonces Me Voy Adiós AdiósAdiósSe Nos..Murió.. AdiósAdiósSe Nos..Murió.. El Amor Que Un Día Tuvimos Y No Se Si Se Si El Tiempo Me Dará La Solución Siempre Eh De Reconocer De Mi Te Di Todo Lo Mejor Adiós Que Te Valla Bien Adiós Amiga Que Te Valla Bien Que Ami Me Ira Bien.. También Amiga Que Te Valla Bien Que Ami Me Ira Bien.. También Se Nos Murió El Amor (La Vida Nos Permitió Compartir Todo Este Tiempo Juntos Y Ese Mismo Tiempo Hoy En Día Nos Da La Oportunidad De Convertirnos En Mejores Seres Humanos Cada Cual Por Su Camino Te Deseo Éxito Son Mis Más Sinceros Sentimientos Siempre Estarás En Mi Es Imposible Sacarte De Aquí Súper Imposible Que Te Valla Bien Un Beso) Y El Tiempo Me Dará Quizás La Solución Ahora Podrás Marchar Vete Ningún Rencor Adiós Que Te Valla Bien
Bella Ciao - Modena City Members 05:10
Bella Ciao - Modena City Members 113 izlenme - 2 yıl önce Önce AGD'lilerin, sonra Ülkücü'lerin kendilerince uyarladığı, sanatsal estetikten yoksun versiyonlarını izlediğimiz İtalyan partizanlarının marşı olan Çav Bella'yı bir de bu haliyle izleyelim. Belki sanat-estetik yoksunları izler de utanır..
5 Farklı Dilde Bella Ciao 16:10
5 Farklı Dilde Bella Ciao 167 izlenme - 1 yıl önce Önceleri bir İtalyan Halk türküsü olan, daha sonraysa devrimci ruhun önce giden şarkılarından biri olan ve pek çok dile uyarlanmış marş. 1 - Türkçe 00:00 2 - İngilizce 02:34 3 - Rusça (Kızıl Ordu Korosu) 06:12 4 - İtalyanca 08:50 5 - Danca 11:33
Enstrümantal - Çav Bella (Ciao Bella) (Karaoke Version) 02:35
Enstrümantal - Çav Bella (Ciao Bella) (Karaoke Version) 209 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Karaoke Türkiye - 3 Çıkış Tarihi: 05.12.2012 Enstrümental
Enstrümantal - Çav Bella (Ciao Bella) (Karaoke Version) 02:35
Enstrümantal - Çav Bella (Ciao Bella) (Karaoke Version) 229 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Karaoke Türkiye - 3 or Adiós Que Te Valla Bien
Bandista - Hoşçakal 04:04
Bandista - Hoşçakal 93 izlenme - 1 yıl önce Mikrofon ve kulaklıktan orak-çekiç yapan muhteşem ekibimiz Bandista'nın muhteşem olan şarkılarından sadece biri.. Gün penceremde, uyandı güneş Tenimde terin, gözümde ferin, bekler beni kardeşlerim Bana şans dile, yolculuk kente Dostlarımla biz, göstereceğiz, o kiralık katillere Ve şimdi bakın, durmayın bakın Güneş ışığı, satılık değil, malınız mülkünüz değil Sana bir daha, göründüğümde TV'de belki, belki hapiste, yüzümde var gülümseme
Lidija Percan - Bella Ciao Canto Dei Partigiani 02:13
Lidija Percan - Bella Ciao Canto Dei Partigiani 222 izlenme - 5 yıl önce
Çav Bela - Bella Ciao (Japonca) 01:39
Çav Bela - Bella Ciao (Japonca) 57 izlenme - 1 yıl önce Bu güzel marşın Japoncası olmazsa, sitemiz eksiktir ve tamamlamak gerekir.