Hoşgeldiniz!

belma

Turaç Berkay Ft. Belma Şahin İki Cihan (Remix - 2017) 03:31
Turaç Berkay Ft. Belma Şahin İki Cihan (Remix - 2017) 3.335 izlenme - 1 yıl önce Kanal'a Abone Olmak için Tıklayınız www.izlesene.com/remixmusicbox Remix Music Box Facebook: http://facebook.com/remixmusicbox Twitter: http://twitter.com/remixmusicbox Instagram: http://instagram.com/remixmusicbox Soundcloud: http://soundcloud.com/remixmusicbox Şarkı Sözleri Ben gidiyorum seni sende bırakarak Kalmamış ki yok yüreğimde beklenecek yaşanacak Ben gidiyorum seni sende bırakarak Çözülmüştür bağlar aramızda yerimiz yok tutunacak Ne varsa aklında benim hakkımda Hiç kusura bakma bıraktım ardımda Dünyalarım dursa iki cihan bir olsa Sana dönen yollarım yok Bende nasıl bittiysen bu nasıl bir sonsa Kalmamış hiç eserin yok
Kamu Spotundaki Kanser Hastası Kadın Kanser Oldu 01:31
Kamu Spotundaki Kanser Hastası Kadın Kanser Oldu 2.894 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanlığınca kansere karşı erken teşhisin önemine dikkat çekmek için hazırlanan kamu spotunda oynayan kadının, merak edip test yaptırınca kanser olduğu ortaya çıktı. Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü, meme kanseri, rahim ağzı kanseri ve kalın bağırsak kanserine karşı duyarlılığı artırmak ve Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi'ne (KETEM) dikkat çekmek için 'Sakın Geç Kalma Erken Gel' sloganıyla bir kamu spotu klibi hazırladı. Klipte oyuncu olarak Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Şubesi'nde çalışan evli ve iki çocuk annesi 48 yaşındaki Belma Tablı oynadı. Daha sonra klip, kamu spotu olarak televizyonlarda yayınlanmaya başladı. Klipten 4 ay sonra yaptırdığı mamografi kontrollerinde meme kanseri olduğunu öğrenen Belma Tablı, kanser klibinde oynadıktan sonra başına böyle bir şey gelmesinin trajikomik olduğunu söyledi. Ameliyatla sol göğsü alınan ve sağlık durumu gün geçtikçe iyiye giden Tablı, erken teşhisin hayati önem taşıdığını söyledi
Derya & Belma - Deli Fırtına (Stereo Video Klip) 03:35
Derya & Belma - Deli Fırtına (Stereo Video Klip) 1.678 izlenme - 4 yıl önce Derya & Belma - Deli Fırtına (Stereo Video Klip) Albüm: Güz Düşerse (2013 Akustik Müzik)
Berkant - Ah Kızlar (1967) 02:25
Berkant - Ah Kızlar (1967) 1.220 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Berkant abimiz, Türk erkeklerinin kanayan yarası hakkında bi şarkı yapmayı uygun görmüş. Gözalıcı klibiyle sizleri başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler efendim.. Şarkı Sözleri (lyrics): Ah kizlar kumral sarisin esmer Ah kizlar hep mini etek giyer Ah kizlar hergün biriyle gezer Demez yeter aska güler Ah kizlar kumral sarisin esmer Ah kizlar dansi denizi sever Ah kizlar bilir pesinde bizler Nazla geçer aska güler Biçare erkekler kizlardan hep neler çeker Kis yaz demezler inanin hep naz ederler Ahhh ahhh ahhh Ahhh ahhh ahhh
Bayanlar Baylar - Jenerik 02:32
Bayanlar Baylar - Jenerik 1.866 izlenme - 3 yıl önce Gani Müjde'nin Ruhsar'ı bitirdikten sonra el attığı dizidir, 13 bölüm sürmüştür, 2002'de yayınlanmıştır. Hande Ataizi de dizide rol almıştır daha sonra yerini Emine Ün'e bırakmıştır.
Turaç Berkay Özer feat Belma Şahin – İki Cihan Akustik Versiyon 2017 04:02
Turaç Berkay Özer feat Belma Şahin – İki Cihan Akustik Versiyon 2017 156 izlenme - 4 ay önce
Fethullah Gülen'in İlkokul Öğretmeni 09:58
Fethullah Gülen'in İlkokul Öğretmeni 495 izlenme - 2 yıl önce 24 Kasım Öğretmenler Gününde, Fethullah Gülen'in Korucuk Köyünde ilkokuldayken öğretmenliğini yapan Belma Hocaya Maltepe Nilüfer Coşkun İlkokulu öğrencilerinin yapmış oldukları ziyaretin görüntüleri.
Turaç Berkay feat. Belma Şahin - İki Cihan 00:24
Turaç Berkay feat. Belma Şahin - İki Cihan 330 izlenme - 1 yıl önce Turaç Berkay feat. Belma Şahin'in, TBM Production etiketiyle yayınlanan "İki Cihan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.
Gönül Yazar & Berkant - Arabamın Atları 01:52
Gönül Yazar & Berkant - Arabamın Atları 788 izlenme - 3 yıl önce Trafik Belma filminden Gönül Yazar ve Berkant'ın düeti. Fakir çocuk ve zengin kız temalı bu yeşilçam filmini de izlemenizi öneririm. Yüklenen videoların seviyesinin yerlere düştüğü şu günlerde umarım sizleri neşelendirir ve yeşilçamın seks filmlerinden çok daha güzel şeyler barındırdığını hatırlatır. Alkışlarla izliyoruz efendim.
Ah Kızlar 02:29
Ah Kızlar 1.647 izlenme - 9 yıl önce berkant-trafik belma filminden ah kızlar şarkısı....
Turaç Berkay - İki Cihan ft. Belma Şahin 03:25
Turaç Berkay - İki Cihan ft. Belma Şahin 219 izlenme - 10 ay önce 2017
Turaç Berkay feat. Belma Şahin - İki Cihan - Teaser 00:32
Turaç Berkay feat. Belma Şahin - İki Cihan - Teaser 183 izlenme - 1 yıl önce Turaç Berkay feat. Belma Şahin - İki Cihan - Teaser şARKI SÖZLERİ Turaç Berkay feat. Belma Şahin'in, TBM Production etiketiyle yayınlanan "İki Cihan" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd müzik'te.
Fethullah Gülen hocaefendinin ilkokul hocası Belma hoca 04:02
Fethullah Gülen hocaefendinin ilkokul hocası Belma hoca 584 izlenme - 6 yıl önce
Atatürk Gibi Şiiri - Bilkan Bora Altinişik 02:00
Atatürk Gibi Şiiri - Bilkan Bora Altinişik 1.444 izlenme - 9 yıl önce atatürk gİbİ Şİİrİ - bİlkan bora altiniŞik
Kuzenlerim - Jenerik (2002) 01:15
Kuzenlerim - Jenerik (2002) 736 izlenme - 3 yıl önce Konu: Huyları, alışkanlıkları, değer yargıları birbirinden farklı üç kuzenin okuma macerasıyla İstanbula gelmelerini ve burada bir arada yaşarken başlarından geçen acı-tatlı olayları anlatan bir dizi. Üniversiteyi kazanarak İstanbul'a gelen Ece, annesinden miras kalan eski bir eve yerleşir. Ankara'da yaşayan teyzesinin kızı Çiğdem, İstanbul'da bir iş bulup onun yanına gelir, derken diğer bir kuzen olan Şeref de üniversiteyi kazanıp Ece ile Çiğdem'in yanına gelir. Aşklar, ihanetler, aldatmalar, ekonomik zorluklar yaşarlar. Kuzenler sonunda hayata tutunmak, İstanbul gibi yaşamanın zor olduğu bir şehirde pes etmemek için son çarelerinin birbirlerine sarılmak olduğunu anlarlar. Oyuncular: Arda Kural (Oğuz), Sevinç Erbulak (Ece) Ayşegül Ünsal (Çiğdem) Çiçek Dilligil Öztoprak (Meltem) İhsan Bilsev (Hayri Amca) Uğur Kıvılcım (Güzide Teyze) Taner Ergör (Dursun) Ferhat Yılmaz (Bora) Barış Çakmak Volkan Severcan (Cem) Sevinç Gürşen (Asya) Ayhan Kavas (Turgut) Emre Karayel (Metin) Kerem Kupacı (Tolga) Arife Gemlik (Şeref) Berna Öztürk Ceren Şekercioğlu (Nevzat) Ceyda Şener Ceren Kardeş Barış Falay Hakan Öztaş İncilay Şahin Koray Ergun Sermiyan Midyat (Serdar) Neslihan Kolaylı İrem Arslan Aydın Cüneyt Karadurak Kadir Çermik Zeynep Gülmez Öner Erkan (Murat) Erdoğan Kapısız (Demir) Canberk Uçucu (Feridun) Mine Bıçakçı (Konuk Oyuncu) Füsun Erbulak (Ece`nin Annesi) Algı Eke (alıntıdır)
Ayla Çelik  Belma Şahin - Dargın Ayrılmayalım Diye Koştum Sana Dün 03:20
Ayla Çelik Belma Şahin - Dargın Ayrılmayalım Diye Koştum Sana Dün 766 izlenme - 6 yıl önce
Ayla Çelik  Belma Şahin - Gitmek Mi Zor Kalmak Mı Zor 02:49
Ayla Çelik Belma Şahin - Gitmek Mi Zor Kalmak Mı Zor 634 izlenme - 6 yıl önce
Belma Çakırca 'ölümlerden Döndüm Senden Dönmedim' 04:32
Belma Çakırca 'ölümlerden Döndüm Senden Dönmedim' 339 izlenme - 7 yıl önce
belma çakırca'ne olur allahım ayırma bizi' 05:04
belma çakırca'ne olur allahım ayırma bizi' 330 izlenme - 7 yıl önce
Ayla Çelik  Belma Şahin - Birgün Karşılaşırsak Ayrıldığımız Yerde 03:00
Ayla Çelik Belma Şahin - Birgün Karşılaşırsak Ayrıldığımız Yerde 474 izlenme - 6 yıl önce
Ayla Çelik  Belma Şahin - Gönül Penceresinden Ansızın Çekip Gİttin 03:32
Ayla Çelik Belma Şahin - Gönül Penceresinden Ansızın Çekip Gİttin 472 izlenme - 6 yıl önce
Zefir - Fragman 02:00
Zefir - Fragman 273 izlenme - 6 yıl önce
Belma Şahin -  İki Cihan 05:00
Belma Şahin - İki Cihan 53 izlenme - 9 ay önce Belma Şahin İki Cihan Tansel Aydın DeDe 2017 Re - Mix.Vip
modacı belma çakırca 'dünya dönüyor 04:26
modacı belma çakırca 'dünya dönüyor 243 izlenme - 7 yıl önce
Attilâ İlhan - Belma Sebil & Maria Missakian 04:34
Attilâ İlhan - Belma Sebil & Maria Missakian 126 izlenme - 3 yıl önce " - türk müsünüz siz? adamakıllı kaptırmış birşeyler yazıyordum, birdenbire bu soru! paris’te birisini türk’e benzetmek kimin aklına gelir, olsa olsa o taraflı bir başka gurbetçinin: oysa, yanıbaşımdaki masadan apaydınlık gülümseyen genç kız soruyu paris varoşlarının o yuvarlak aksanıyla sormuştu. çık işin içinden çıkabilirsen. duru güzel bir kızdı bu, hafif çekik lacivert gözleri hülyalı, karanlık saçlarında mıknatıslı mavi çakıntılar, neredeyse saydam beyaz bir ten. adını söyler söylemez, türk olduğumu bir kerede nasıl kestirebildiği sır olmaktan çıktı: -maria misakyan. sabahın gamlı saatleri, sinsi bir soğuk boy camlarının ardında gittikçe yoğunlaşıyor. quartier’deki eski dupont, gerilerde bir masa vietnam’lı, bir masa zazou floresant tüpleri kahvenin içini bir akvaryum gibi donuk beyaz aydınlatmış. yanılmışlık sıkıntısı, beyhudelik duygusu, kral yalnızlık. peki, ne ister benden bu “çekik gözleriyle ermenice küfürler yazıp çizen çocuk?” hiçbir şey! eğer rahatsız etmezse türkiye’den açalım istiyormuş: anasıgil bursa’lı imişler, “tehcir” yıllarında gelmişler, o gennevilliers’de doğmuş, iki göz bir evde oturuyorlarmış, durumları kötü. içimde biraz biraz polis midir nedir korkuları, yine de havamız yerinde, yemeği bir başka ermeninin, toprağı bol olsun, sofi’nin lokantasında yiyoruz; sofi patavatsız içtenliği ve anadolu ermenisi türkçesiyle gelip, acele, “aramızı yapmağa” kalkışmaz mı: kaşla göz arasında maria’ya ermenice olarak: -sen bu çocukla evlen, diyor, korkacak ne var, artık ermenilerle türkler barıştı. bunu maria’nın ansızın kızarmasından seziyor, birkaç ay sonra da o hanım gülümsemesiyle hala utanarak anlatınca, kesinlikle öğreniyorum. depart kahvesindeyiz. artık maria st.-michel bulvarı’ndaki bir tüfekçi mağazasında çalışıyor, öğle paydoslarında beraberiz: sütlü kahve, jambonlu sandviç, olmayacak hayaller. bir akşamüstü rex sinemasında maria montez’in bir filmini seyrediyoruz, profilden ünlü yıldız maria’ya benzetiyorum, ona baktığımı hissediyor hemen: - kaptan, diyor, bana bakıyorsun. - evet, diyorum, sana bakıyorum maria. - niye bana bakıyorsun? diyor - seni, diyorum, şu perdedekine benzettim de. büyük bir içtenlik, deyimlemesi zor bir minnet duygusu ile elini yumuşacık uzatıp elimi tutuyor. ürperiyorum. döndükten birkaç ay sonra, o zaman bahçeler sokağı’ndaki evdeyiz. londra’dan bir kart: çalışmaya oraya gitmiş, yalnız ve mutsuzum diyor. ben de yalnız ve mutsuzum. çolpan (ilhan), henüz akademi’de öğrenci, “onu çağırsana ağbiy” diyor, çağırıyorum; geliyor, gelecek, geldi diye bir süre avunuyoruz; mektupların görünmez mekiği aramızda anlaşılmaz bir yakınlaşmadır dokuyor; içim bir cam top gibi, gözlerimi kıstım mı, derinliklerimde bir yerimde strasbourg-st-denis’deki kahvenin iç salonu, pazar fransızları, filtreli kahve, yanımda maria; o akşam, yüksekkaldırım’dan inerken, şiir geliyor adeta zorla yazdırıyor kendini: “yüksekkaldırım’da bir akşam maria misakyan’ı düşündüm eğer kendimi bıraksam yağmur olabilirdim yağardım...vs.” maria gelemedi. istemediğinden veya istemediğimden değil. akla gelmez sebeplerden: paris’teki taşnaksutyun ermeni komitasının elebaşılarından, komitanın organı hayistan gazetesinin sorumlularından savarış misakyan diye biri vardı, uzaktan bilmem nesi olurmuş, gayet karanlık bir adam, türk düşmanı, işi hem onun yönünden karıştırdı, hem benim yönümden; istemeye istemeye koptuk! yıllarca sonra mırç memlekete döneceği sırada gitmiş onu aramış bulmuş, karşılaşır karşılaşmaz: “-maria’nın selamı var, dedi. hayırsız bir müzisyenle evli, iki de çocuğu olmuş. biraz fazlaca içiyor. seni konuşurken gizlice ağladı.” işte böyle kardeşim hilmi, yazının buraya kadarı senin için: hiç değilse ben maria misakyan’ı yaşadım. arasıra resmine bakmak gelir içimden, albümden arar bulurum: resimlerin bir iyiliği de insanları hep öyle genç saklamaları mı?" ... yüksekkaldırım'da bir akşam maria missakian'ı düşündüm eğer kendimi bıraksam yağmur olabilirdim yağardım kasım'da bir çınar olurdum yaprak yaprak dökülürdüm kalbimi sıkı tutmasam döküp saçıp boşaltsam içimde yükselen şiiri kaldırımlara döküp harcasam gözleri balıkçıl gözleri dudaklarında tutup rüzgarı maria missakian adında biri gelse göğsüne kapansam gece gölgesine sokulsam gökyüzünde bulutlar büyüseler yağmuru dinlesem anlatsam şimşekler kırılıp dökülseler bizi sokaklarda bıraksalar leylekler üşüyüp gitseler dönüp arkalarına bakmadan yine akşam oldu attilâ ilhan üstelik yalnızsın sonbaharın yabancısı belki paris'te maria missakian avuçlarında bir çarmıh acısı gizlice bir sefalet gecesi çocuğunu boğarmış gibi boğup paris'i sana kaçmayı tasarlar her akşam ... Attilâ İlhan ( okuyup da dinleyen için not: şiir başta belma sebil ile başlıyor ardından maria missakian, maria missakian kısmı 02.27'de başlıyor.)
Belma Şahin - İki Cihan Ercüment Karanfil Remix 03:33
Belma Şahin - İki Cihan Ercüment Karanfil Remix 37 izlenme - 8 ay önce
Ayla Çelik  Belma Şahin - Şarkılar Seni Söyler Dillerde Name Adın 04:25
Ayla Çelik Belma Şahin - Şarkılar Seni Söyler Dillerde Name Adın 415 izlenme - 6 yıl önce
Piyanist Belma Düşler Sokağı 03:02
Piyanist Belma Düşler Sokağı 108 izlenme - 3 yıl önce Piyanist Belma Düşler Sokağı
Modacı Belma Çakırca 'can Veriyorum' 05:39
Modacı Belma Çakırca 'can Veriyorum' 210 izlenme - 7 yıl önce
Can Haydar Demirezen ( Belma Güde Öğrencileriyle) 00:32
Can Haydar Demirezen ( Belma Güde Öğrencileriyle) 135 izlenme - 4 yıl önce Can Haydar Demirezen ( Belma Güde Öğrencileriyle)