Hoşgeldiniz!

below

Kutup Macerası 03:36
Kutup Macerası 500 izlenme - 1 ay önce 30 Kasım 2013 tarihinde hayatını kaybeden Paul Walker'ın 21 Nisan 2006 tarihinde vizyona giren "Kutup Macerası" filmindeki Husky kurt köpeklerinin hem eğlenceli hem hüzünlü hem de zorlu mücadelesine tanık olduğumuz sahnelerden biri iyi seyirler.
eight below 02:23
eight below 17.329 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Steven Seagal - Fire Down Below ( Fight Scene) 06:46
Steven Seagal - Fire Down Below ( Fight Scene) 3.699 izlenme - 4 yıl önce Fire Down Below (1997) Steven Seagal
kutup macerası - ''eight below martıları tuttukları'' 05:06
kutup macerası - ''eight below martıları tuttukları'' 5.469 izlenme - 8 yıl önce kutup macerası - ''eight below martıları tuttukları''
below fragmanı 1 02:25
below fragmanı 1 2.304 izlenme - 7 yıl önce ikinci dünya savaşının sonlarına doğru ilerlemekte olduğu sessiz ve karanlık denizde amerikan denizaltısı tiger shark almanlar tarafından batırılmış bir ingiliz hastane gemisinden sağ olarak kurtulmayı başarmış üç ingilize rastlar. gemiye alınan üç kazazede de garip davranışlar sergilemektedir. özellikle hemşire olan tüm mürettebatın huzurunu kaçırmaktadır. denizaltıdan sorumlu olan çavuş brice ekibi kontrol altına almaya çalışsa da almanların attığı bombayla büyük hasar görmüş olan sin
Below the Surface (2016) Fragman 01:29
Below the Surface (2016) Fragman 274 izlenme - 1 yıl önce Oyuncular: Jenny Wade, Jordi Vilasuso, Taylor Cole, Roberto "Sanz" Sanchez, Antoni Carone 2016 yapımı Below The Sufrace filminin fragmanı.
Above And Below - The Bravery 03:24
Above And Below - The Bravery "lyrics" [hq] 680 izlenme - 5 yıl önce Above and Below Lyrics. Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, co...
Dark Below Hayko Ben Aşık Oldum O Güzel Gözlerine 02:04
Dark Below Hayko Ben Aşık Oldum O Güzel Gözlerine 1.036 izlenme - 7 yıl önce ben aşık oldum o güzel gözlerine
eight below fragmanı 1 02:01
eight below fragmanı 1 932 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Near Next to, Behind, In front of, In On At, Under Below, Above Over, Between Among #11 14:09
Near Next to, Behind, In front of, In On At, Under Below, Above Over, Between Among #11 327 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Near Next to, Behind, In front of, In On At, Under Below, Above Over, Between Among Inside farklarını öğreneceğiz. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. Altında, üstünde, yanında bitişiğinde gibi bu sözcükleri insanların ve cisimlerin yerini söylerken kullanıyoruz. içinde=in / veya inside önünde=in front of -de, -da=at, in veya on karşısında=opposite (to) üstünde=on / over veya above ortasında=in the middle of altında=under veya below dışında=out of veya outside arasında=between veya among köşesinde=on the corner of yakınında=near sağında=on the right of bitişiğinde=next to solunda=on the left of arkasında=behind kenarında=by
the enemy below 02:17
the enemy below 598 izlenme - 7 yıl önce ikinci dünya savaşı sırasında amerikalılar güney atlantik'te almanlar'ın bir denizaltı sakladıklarını buluyorlar. iki gemi arasında kanlı bir çatışma oluyor ve kaptan murrell robert mitchum kendisiyle eşit deneyime sahip alman kaptanı von stolberg diğer adı ile as curt jurgens curd jürgensalt etmek için tüm marifetlerini kullanmak zorunda kalıyor..iki kurnazzeki kaptanın birbirlerini yok etmek için akıl almaz stratejileri ve bitmeyen heyecan.. düşmanının aklını okuyan kaptanlardan kaz
Seven Below 2012 HD Trailer 01:49
Seven Below 2012 HD Trailer 427 izlenme - 6 yıl önce Seven Below 2012 HD Trailer
Lurker Below - 06:28
Lurker Below - 741 izlenme - 10 yıl önce darkmoon faire - bloodhounds ssc - lurker below - 25 men raid
eight below fragmanı 8 02:07
eight below fragmanı 8 482 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
eight below fragmanı 5 01:06
eight below fragmanı 5 425 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
below utopia 01:05
below utopia 301 izlenme - 7 yıl önce
eight below fragmanı 3 01:33
eight below fragmanı 3 307 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
As Above, So Below Trailer (2014) Hd 02:43
As Above, So Below Trailer (2014) Hd 146 izlenme - 4 yıl önce As Above, So Below Trailer (2014) Hd
eight below fragmanı 4 01:52
eight below fragmanı 4 266 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
fire down below fragmanı 2 01:54
fire down below fragmanı 2 183 izlenme - 7 yıl önce
eight below fragmanı 10 02:23
eight below fragmanı 10 262 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
eight below fragmanı 9 02:05
eight below fragmanı 9 198 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
the enemy below fragmanı 1 02:17
the enemy below fragmanı 1 137 izlenme - 7 yıl önce ikinci dünya savaşı sırasında amerikalılar güney atlantik'te almanlar'ın bir denizaltı sakladıklarını buluyorlar. iki gemi arasında kanlı bir çatışma oluyor ve kaptan murrell robert mitchum kendisiyle eşit deneyime sahip alman kaptanı von stolberg diğer adı ile as curt jurgens curd jürgensalt etmek için tüm marifetlerini kullanmak zorunda kalıyor..iki kurnazzeki kaptanın birbirlerini yok etmek için akıl almaz stratejileri ve bitmeyen heyecan.. düşmanının aklını okuyan kaptanlardan kaz
phantom below 02:10
phantom below 167 izlenme - 7 yıl önce kuzey korenin soğuk karanlık sularında bir amerikan denizaltısı esrarengiz bir şekilde başka bir gizemlidenizaltının saldırısına uğrar. batma tehlikesi geçiren denizaltının üst rütbeli yetkili komutanı ile gemi mühendisi hayatlarını kaybedince gemi kaptanı yarbay burt habley adrian paul yargılanmak üzere divan-ı harbe verilir. davadan bir ceza almadan kurtulmasına karşı kendisine aynı kuzey kore sularındaesrarengiz denizaltıyı bulma ve kuzey kore deniz dibi haberleşme kablolarını dinleme g
As Above , So Below Fragman 02:34
As Above , So Below Fragman 95 izlenme - 4 yıl önce
Derin Kabus Türkçe Alt Yazılı 02:28
Derin Kabus Türkçe Alt Yazılı 128 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris sokaklarının altında, sayısız ruhun ebedi istirahatgahı olan ve kilometrelerce uzanan yeraltı tünelleri boyunca mezarları bulunur. Bir kaşif ekibi, 6 milyon cesedin bulunduğu düşünülen kemik labirentine girdiğinde bu ölüler şehrinin barındırdığı sırrı ortaya çıkarır. Bir delilik ve dehşet yolculuğu olan ‘As Above, So Below’, hepimizin peşini bırakmayan kişisel şeytanları ortaya çıkarmak üzere insan ruhunun derinliklerine ulaşıyor.
Turkey Property Golf Villa 04:52
Turkey Property Golf Villa 411 izlenme - 9 yıl önce spacious 4 bed golf villas situated infront of the nick faldo championship golf courses in belek antalya turkey
eight below fragmanı 7 01:17
eight below fragmanı 7 184 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Below Zero Fragman 02:19
Below Zero Fragman 84 izlenme - 4 yıl önce Below Zero Filminin Fragmanı
20 Ft Below: The Darkness Descending Fragman 02:00
20 Ft Below: The Darkness Descending Fragman 66 izlenme - 4 yıl önce 20 Ft Below: The Darkness Descending20 Ft Below: The Darkness Descending